Urszula Nowy wpis

Dzień dobry, po jakim czasie od odbycia rozmowy rekrutacyjnej w Merkurym na stanowisko pracownika magazynu, dostaje się odpowiedź odnośnie przyjęcia bądź odrzucenia naszej kandydatury? Czy po rozmowie wiadomo chociaż mniej więcej o tym czy pracodawca jest nami zainteresowany? Jest coś co np. od razu dyskwalifikuje kandydata?

Kupujący Nowy wpis
Klient

Ten sklep to tragedia!!!! Niekompetencja totalna!!! Magazynier do wymiany!!!! Facet nie patrzy co wydaje, totalna porażka !!!!

Dzisiaj rząd wprowadził ograniczenia co do liczby osób mogących przebywać na markecie. Ilość kas razy 3. Więc szef wpadł na genialny pomysł jak obejść ten pomysł. Na każdym markecie jest średnio 4 do 8 kas, więc liczba klientów ograniczała by się do 12/24. I tu genialny pomysł, naklejmy na każde stanowisko komputerowe kartkę "kasa zamówieniowa" i od razu ilość kas na markecie wzrasta do 30/50 więc i klientów bez problemu może być na sklepie grubo ponad setkę.... jak by ktoś szukał pracy w tej firmie to niech liczy się z tym że prawo stanowi właściciel ..... już nie będę poruszała temat urlopów bezpłatnych, bo w dalekim poważaniu ma to czy ktoś ma rodzinę na utrzymaniu. Albo podpisujesz albo do zwolnienia....

Renata Nowy wpis
@Pracownik

Witaj, dalej jesteś zatrudniony w Merkurym? Czy takie sytuację w dalszym ciągu się zdarzają? Zastanawiam się, czy ktoś zgłosił problem do odpowiednich służb?

Darek
Klient

Obsługa na poziomie pustaka betonowego zero wiedzy. Pracownicy czyli te pustaki zachowują się jak by byli tam za karę. Dramat Dramat.

Renata Nowy wpis
@Darek

@Darek, obrażanie pracowników firmy niczemu nie służy. Nie pomoże to ani pracodawcy, ani osobom rekrutującym- w wyrobieniu sobie opinii o firmie. Powiedz proszę, czy pierwszy raz korzystałeś z usług firmy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rexy5

Stanowczo odradzam pracy w merkurym , patologia totalna, kierownik (pan M. ,czepia sie do wszystkiego , nie obchodzi go nic co ty myślisz, nieda się dogadać w żadnej sprawie. Najgorsza niemiła praca w jakiej byłam. Co tam się dzieje jest nie do opisania .Stawka zaniżona nawet jak masz ulgę zwolnienia z podatku.

Renata
@Rexy5

Cześć @Rexy5 , na jakim stanowisku byłeś zatrudniony w firmie Merkury? Piszesz o kierownictwie, a co powiedziałbyś o współpracownikach? Czy w dalszym ciągu masz kontakt z kimś pracującym w firmie? (być może sytuacja uległa zmianie przez ten rok?)

Renata

Szukam zatrudnienia w marketingu. Zastanawiam się, jak duży zespół oraz możliwości ma ten dział w firmie Merkury? Czy wszyscy z działu pracują zdalnie, czy hybrydowo?

Czy pracownicy Merkury S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Monia

Witam chciałam napisać że ten sklep a raczej pracownicy to żenada człowiek przychodzi zostawia pieniądze i to nie małe a oni zachowują się tak jakby robili wielką łaskę że cię obsłużą. Transport też daje wiele do życzenia w ogóle nie zgadza się cena za transport z tym co było uzgadniane w sklepie TRAGEDIA!!!

Ramirez

Z pewnością w tym momencie nikomu nie jest przyjemnie. Każdy musi borykać się z jakimiś utrudnieniami. Ale generalnie firma jest ok!

kraków

nie polecam - katastrofa z obsługą reklamacji - pieknie jest przy kupowaniu i przez tel. po zgłoszeniu rekl. otrzymujesz pismo to się mieści w standardzie bez oglądania płytek przez specjalistę. wymiar podany w opisie wszędzie 80x80 a przy układaniu wow 79x79 wykończenie lapato ok pod światło krzywe lico wykończenie krawędzi beznadzieja 1-2 krawędź na ostro 2 pozostałe mydełko płytki są krzywe dodatkowo na krótkim odcinku 10 cm dodatkowe wykrzywienie nie do wyprostowania klinami przy układaniu ale dla MM TO się mieści w standardzie nie polecam i polecam omijać ten sklep kupiłem 2 kolory i na obu ta sama sytuacja z jakością

Kasia

Merkury Market to firma zatrudniająca gangsterów z podkarpacia. Nie ma tu przesady. To są ludzie, którzy z szerokim uśmiechem potrafią powiedzieć ci, że dałaś się oszukać i wykopać cię na zbity pysk. Wszystko w atmosferze nieskrywanych szykan i bluzgów i za aprobatą Mamdeli. Wyłudzają odszkodowania na poronienie, zakładają fałszywe profile, grzebią w prywatnych telefonach, sieją propagandę, próbują wrobić w coś czego nie powinnaś podpisywać. Stolarka budowlana - kraków

dsaffda

Idąc tam do pracy jedynie możesz spuścić głowę w dół i wykonywać śmieszne polecenia kierownika który nie ma pojęcia o tym co się dzieje na każdym pojedynczym dziale ale przechodząc nie ma problemu żeby zwrócić Ci uwagę, że masz (usunięte przez administratora) na stanowisku w papierach, reklamacjach i nie panujesz nad tym... Przecież jest was aż jeden na stanowisku, jak możesz nie dawać rady, obsługiwać, przyjmować dostawy, kontrolować zamówienia, reklamacje itp... Żenada. Zarówno jeśli chodzi o pracę jak i system sprzedaży. Nie polecam. Pozdrawiam :)

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Merkury? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

nick

Na rozmowie kłamią odnośnie zarobków. Premia uznaniowa, nie wiadomo za co dostajesz wynagrodzenie. Nie ważne ile sprzedasz, kompletnie nie ma to znaczenia. Ważne za co uciąć wypłatę.

izis

Stary myśli, że jak da na kościół, to pójdzie do nieba ;)

pracownoca

pracowalam w merkurym przez kilka godzin.Pseudo kierownik święty Józef Mamdela na wejsciu gdy zapytałam o warunki powiedział " idź lepiej na market i zacznij pracować " wiec poszłam nie wiedząc o tym ze tutakj tak ludzie pracują nie 5 dni w tygodniu a 6.Stawka rowniez ? Postanowiłam wrócić mimo tego ze kazdy pracownik na temat Mandeli wspominał ze tak juz tu jest .. Usłyszałam ze albo kurw.. zabierasz sie do roboty albo dziękujemy za współpracę.Pomyslalalm to nie jest prawdziwe .. XXI wiek a pracodawca tak mnie traktuje .. Wróciła do pracy po 8'godzomach niepewności usłyszałam tekst do domu.. I ani me ani be.. Super zostałam przyjęta ! Od pracownikow dowiedziałam sie ze na wstępie mam 4 zł na zleceniu .. 200 godzin obowiązkowo a Moning i traktowanie Mandeli to norma .. Boże co wy piszecie za brednie ? Jakie warunki jaka praca ? Patologia z tym waszym szefem na czele ! Jesli ktos jest zadowolony ze pracuje po 12 h dziennie i dostanie ponad krajowa za taka prace to naprawde podziwiam.Jozef rozmawialiśmy i to ze jestes prostakiem po zsz nie czyni Cie człowiekiem

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury S.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Merkury S.A.
2/5 Na podstawie 7 ocen.