Merkury

Kraków

Opinie o Merkury

nick

Na rozmowie kłamią odnośnie zarobków. Premia uznaniowa, nie wiadomo za co dostajesz wynagrodzenie. Nie ważne ile sprzedasz, kompletnie nie ma to znaczenia. Ważne za co uciąć wypłatę.

izis

Stary myśli, że jak da na kościół, to pójdzie do nieba ;)

pracownoca

pracowalam w merkurym przez kilka godzin.Pseudo kierownik święty Józef Mamdela na wejsciu gdy zapytałam o warunki powiedział " idź lepiej na market i zacznij pracować " wiec poszłam nie wiedząc o tym ze tutakj tak ludzie pracują nie 5 dni w tygodniu a 6.Stawka rowniez ? Postanowiłam wrócić mimo tego ze kazdy pracownik na temat Mandeli wspominał ze tak juz tu jest .. Usłyszałam ze albo kurw.. zabierasz sie do roboty albo dziękujemy za współpracę.Pomyslalalm to nie jest prawdziwe .. XXI wiek a pracodawca tak mnie traktuje .. Wróciła do pracy po 8'godzomach niepewności usłyszałam tekst do domu.. I ani me ani be.. Super zostałam przyjęta ! Od pracownikow dowiedziałam sie ze na wstępie mam 4 zł na zleceniu .. 200 godzin obowiązkowo a Moning i traktowanie Mandeli to norma .. Boże co wy piszecie za brednie ? Jakie warunki jaka praca ? Patologia z tym waszym szefem na czele ! Jesli ktos jest zadowolony ze pracuje po 12 h dziennie i dostanie ponad krajowa za taka prace to naprawde podziwiam.Jozef rozmawialiśmy i to ze jestes prostakiem po zsz nie czyni Cie człowiekiem

Zostaw opinię o Merkury - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Merkury