Merkury

Kraków

Merkury

Opinie o Merkury

Kasia

Merkury Market to firma zatrudniająca gangsterów z podkarpacia. Nie ma tu przesady. To są ludzie, którzy z szerokim uśmiechem potrafią powiedzieć ci, że dałaś się oszukać i wykopać cię na zbity pysk. Wszystko w atmosferze nieskrywanych szykan i bluzgów i za aprobatą Mamdeli. Wyłudzają odszkodowania na poronienie, zakładają fałszywe profile, grzebią w prywatnych telefonach, sieją propagandę, próbują wrobić w coś czego nie powinnaś podpisywać. Stolarka budowlana - kraków

dsaffda

Idąc tam do pracy jedynie możesz spuścić głowę w dół i wykonywać śmieszne polecenia kierownika który nie ma pojęcia o tym co się dzieje na każdym pojedynczym dziale ale przechodząc nie ma problemu żeby zwrócić Ci uwagę, że masz (usunięte przez administratora) na stanowisku w papierach, reklamacjach i nie panujesz nad tym... Przecież jest was aż jeden na stanowisku, jak możesz nie dawać rady, obsługiwać, przyjmować dostawy, kontrolować zamówienia, reklamacje itp... Żenada. Zarówno jeśli chodzi o pracę jak i system sprzedaży. Nie polecam. Pozdrawiam :)

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Merkury? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

nick

Na rozmowie kłamią odnośnie zarobków. Premia uznaniowa, nie wiadomo za co dostajesz wynagrodzenie. Nie ważne ile sprzedasz, kompletnie nie ma to znaczenia. Ważne za co uciąć wypłatę.

izis

Stary myśli, że jak da na kościół, to pójdzie do nieba ;)

pracownoca

pracowalam w merkurym przez kilka godzin.Pseudo kierownik święty Józef Mamdela na wejsciu gdy zapytałam o warunki powiedział " idź lepiej na market i zacznij pracować " wiec poszłam nie wiedząc o tym ze tutakj tak ludzie pracują nie 5 dni w tygodniu a 6.Stawka rowniez ? Postanowiłam wrócić mimo tego ze kazdy pracownik na temat Mandeli wspominał ze tak juz tu jest .. Usłyszałam ze albo kurw.. zabierasz sie do roboty albo dziękujemy za współpracę.Pomyslalalm to nie jest prawdziwe .. XXI wiek a pracodawca tak mnie traktuje .. Wróciła do pracy po 8'godzomach niepewności usłyszałam tekst do domu.. I ani me ani be.. Super zostałam przyjęta ! Od pracownikow dowiedziałam sie ze na wstępie mam 4 zł na zleceniu .. 200 godzin obowiązkowo a Moning i traktowanie Mandeli to norma .. Boże co wy piszecie za brednie ? Jakie warunki jaka praca ? Patologia z tym waszym szefem na czele ! Jesli ktos jest zadowolony ze pracuje po 12 h dziennie i dostanie ponad krajowa za taka prace to naprawde podziwiam.Jozef rozmawialiśmy i to ze jestes prostakiem po zsz nie czyni Cie człowiekiem

Zostaw opinię o Merkury - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Merkury