Opinie o Merkury S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Merkury S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Merkury S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merkury S.A. w Kraków

Monia

Witam chciałam napisać że ten sklep a raczej pracownicy to żenada człowiek przychodzi zostawia pieniądze i to nie małe a oni zachowują się tak jakby robili wielką łaskę że cię obsłużą. Transport też daje wiele do życzenia w ogóle nie zgadza się cena za transport z tym co było uzgadniane w sklepie TRAGEDIA!!!

Ramirez

Z pewnością w tym momencie nikomu nie jest przyjemnie. Każdy musi borykać się z jakimiś utrudnieniami. Ale generalnie firma jest ok!

kraków

nie polecam - katastrofa z obsługą reklamacji - pieknie jest przy kupowaniu i przez tel. po zgłoszeniu rekl. otrzymujesz pismo to się mieści w standardzie bez oglądania płytek przez specjalistę. wymiar podany w opisie wszędzie 80x80 a przy układaniu wow 79x79 wykończenie lapato ok pod światło krzywe lico wykończenie krawędzi beznadzieja 1-2 krawędź na ostro 2 pozostałe mydełko płytki są krzywe dodatkowo na krótkim odcinku 10 cm dodatkowe wykrzywienie nie do wyprostowania klinami przy układaniu ale dla MM TO się mieści w standardzie nie polecam i polecam omijać ten sklep kupiłem 2 kolory i na obu ta sama sytuacja z jakością

Merkury Market to firma zatrudniająca gangsterów z podkarpacia. Nie ma tu przesady. To są ludzie, którzy z szerokim uśmiechem potrafią powiedzieć ci, że dałaś się oszukać i wykopać cię na zbity pysk. Wszystko w atmosferze nieskrywanych szykan i bluzgów i za aprobatą Mamdeli. Wyłudzają odszkodowania na poronienie, zakładają fałszywe profile, grzebią w prywatnych telefonach, sieją propagandę, próbują wrobić w coś czego nie powinnaś podpisywać. Stolarka budowlana - kraków

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Merkury S.A. na stanowisko praca? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
dsaffda

Idąc tam do pracy jedynie możesz spuścić głowę w dół i wykonywać śmieszne polecenia kierownika który nie ma pojęcia o tym co się dzieje na każdym pojedynczym dziale ale przechodząc nie ma problemu żeby zwrócić Ci uwagę, że masz (usunięte przez administratora) na stanowisku w papierach, reklamacjach i nie panujesz nad tym... Przecież jest was aż jeden na stanowisku, jak możesz nie dawać rady, obsługiwać, przyjmować dostawy, kontrolować zamówienia, reklamacje itp... Żenada. Zarówno jeśli chodzi o pracę jak i system sprzedaży. Nie polecam. Pozdrawiam :)

nick

Na rozmowie kłamią odnośnie zarobków. Premia uznaniowa, nie wiadomo za co dostajesz wynagrodzenie. Nie ważne ile sprzedasz, kompletnie nie ma to znaczenia. Ważne za co uciąć wypłatę.

izis

Stary myśli, że jak da na kościół, to pójdzie do nieba ;)

pracownoca

pracowalam w merkurym przez kilka godzin.Pseudo kierownik święty Józef Mamdela na wejsciu gdy zapytałam o warunki powiedział " idź lepiej na market i zacznij pracować " wiec poszłam nie wiedząc o tym ze tutakj tak ludzie pracują nie 5 dni w tygodniu a 6.Stawka rowniez ? Postanowiłam wrócić mimo tego ze kazdy pracownik na temat Mandeli wspominał ze tak juz tu jest .. Usłyszałam ze albo kurw.. zabierasz sie do roboty albo dziękujemy za współpracę.Pomyslalalm to nie jest prawdziwe .. XXI wiek a pracodawca tak mnie traktuje .. Wróciła do pracy po 8'godzomach niepewności usłyszałam tekst do domu.. I ani me ani be.. Super zostałam przyjęta ! Od pracownikow dowiedziałam sie ze na wstępie mam 4 zł na zleceniu .. 200 godzin obowiązkowo a Moning i traktowanie Mandeli to norma .. Boże co wy piszecie za brednie ? Jakie warunki jaka praca ? Patologia z tym waszym szefem na czele ! Jesli ktos jest zadowolony ze pracuje po 12 h dziennie i dostanie ponad krajowa za taka prace to naprawde podziwiam.Jozef rozmawialiśmy i to ze jestes prostakiem po zsz nie czyni Cie człowiekiem

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Merkury S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkury S.A.?

Merkury S.A.
  • Siewna 25