Opinie o WOLW-POL Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie WOLW-POL Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w WOLW-POL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOLW-POL Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w firmie WOLW-POL Sp. z o.o. da się zarobić 5300 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka?

Januszex

Brutto, po dwóch latach pracy jak będziesz się ciągle trzymać paczki kierownika/czki

Czy ktoś wie jak wygląda praca magazyniera na Olbrachta? Dostałem ofertę pracy jako magazynier oraz czasami jako kierowca. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć jak to wygląda od kuchni?

Przyszły pracownik

Witam Dostałam propozycję pracy czy ktoś może powiedzieć jaka jest podwyżka po 3 miesiącach?

Izabela
@Przyszły pracownik

Hej, a co wstępnie tak właściwie Ci zaproponowali? W sumie nie warto ich bezpośrednio zapytać o tę podwyżkę? Bo to może być kwestia indywidualna

Nieeeeeeeeee

2400 zł czyli jakieś marne 14 zł na godz. xD praca cały czas na nogach. Będziecie ostro tyrać to wszystko gra. Wyjdziecie na papierosa raz na dwie godz. to odejmą wam to z przerwy. Diagnoza? Niezła murzynownia. Tylko chyba gwiazda ma tu bajkę.

Mrówa
@Nieeeeeeeeee

Zatrudniłeś się do wychodzenia na papierosa, czy do pracy? Masz wykonać zlecenie wobec pracodawcy WOLW-POL czy wobec producentów papierosów? Na "papierosa" jest przerwa, na posiłek jest przerwa, na "blabla" i gapienie w telefon jest przerwa. Wbij sobie to sobie, raz, a dobrze do głowy, bo inaczej, jedyny sukces jaki w życiu odniesiesz to wynoszenie i składanie na palety, kartonów w Biedronce.

Szukający
@Mrówa

To żart, czy ty tak na serio? Mam wrażenie, że jest jakaś grupa ludzi, którzy zatrzymali się mentalnie w latach 90- tych. Ludzie to nie są niewolnicy, ale 1 na 100 tam trafi i zostanie przeczołgany. Współczuję. Jeżeli w tej firmie krzak jest chodź w połowie jak o tym piszą, to życzę powodzenia. Szkoda życia na takie (usunięte przez administratora)

Ale z ciebie głąb
@Mrówa

Czyli Twoim zdaniem to nie w porządku jak produktywny i uczciwy pracownik raz na dwie godziny wyjdzie na te 3 min zapalić ale kierownik obija się całe 8 godzin to elegancja? Słuchaj mrówa daje ci 14 zł za godz. Praca po 8 godz. z przerwą 15 min. Oczywiście nie można palić, cały dzień na nogach. Wchodzisz w to xD?

waw83
@Mrówa

szanowna glisdo znaczy zapewne jedna z osób od właściciela tego burd..czasy niewolnictwa i pracy za wasze życzenie się skończyły jest czas na rozmowy, gadanie i papierosa a nie wpływa to negatywnie na wydajność w miejscu pracy zadbaj larwo o pracownika godnymi warunkami pracy i płacy to pracownik się odwdzięczy.. za 2400zł to możecie sobie w buty wsadzić kolejna pseduo januszowa firma rodzinna.. sami zapierd...albo złapcie sobie Ukrainca

@waw83

Matko, jesteś mega wulgarny nie wyobrażam sobie jaka atmosfera tam musi być xD 2400 na rękę to chyba nie jest taka zła kwota? Do tego pewnie jeszcze premie

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier w firmie WOLW-POL Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
Artur

Może nie spełnialiście oczekiwań firmy i dlatego nie było zbyt dużego zainteresowania? Ale to nie znaczy, że firma słaba przeciwnie to dobra firma również dla pracowników.

Napoleon
@Artur

Nie ma złych żołnierzy są tylko źli dowódcy, to przesłanie dla wszystkich tak zwanych managerów bez doświadczenia i ze szkołą w której musieli ich ciągnąć za uszy wszyscy. Co do nie spełnienia oczekiwań to skoro nie spełniali tych oczekiwań dla czego zostali z rekrutowani???

HAHAHI

No więc tak, rozmowa kwalifikacyjna żadna. Przychodzisz na godzinę do pracy zobaczyć jak to wygląda i pakujesz te śmieszne paczuszki. Bałagan, (usunięte przez administratora) i nieporządek w miejscu pracy. Kartony walają się i nic więcej. Smieszne pakowanie ciuszków-pokazują jak a każdy robi inaczej. A Pani z portfelem ''lui vitą''..... no cóż. Gwiazda we właściwym miejscu. Marna i nie rozwojowa robota. Dobrze że mnie tam nie ma

Cofee is black
@HAHAHI

Czyli nie warto iść na rozmowę? Myślałam, że rozmowa to rozmowa, nie będę stała godzinę czasu i pakowała ciuchy za darmo...

@HAHAHI

Potwierdzam! W CV nawet nie spojrzeli, zero jakiejkolwiek rozmowy. Przez godzinę pakujesz ubrania - jeżeli Ci się spodoba to masz robotę :)

S.
@:(

Czy mówisz o stanowisku Na pracownika ds. Obsługi sklepu internetowego?

Ryszard

Niestety nawet dobre firmy, dbające o pracowników maja swoich maruderów często nieskorych do pracy.

Vilain

Witam, czy orientuje się ktoś czy firma obecnie zatrudnia?

Iza

@Anonim czemu warunki zatrudnienia koszmar ?

Asia

Przez chwilę pracowałam na pakowaniu zamówień na Olbrachta. Praca 8 godzin, czasem nadgodziny. Atmosfera w pracy była dobra w sumie jedna z lepszych jakie widziałam. Najbardziej gburowatą osobą która nie dawała żyć wszystkim był jakiś łysy kierownik który potrafił podejść do koleżanki zabrać jej wiatrak i odpowiedzieć jej że (usunięte przez administratora) go to obchodzi że jest jej gorąco. Ogolnie było spoko póki firma nie doszła do wniosku że wszyskim na zleceniach obetnie pensje i będą pracować na najniższej krajowej za godzinę. To jakiś żart by tak zrobić z dnia na dzień.

Krzysztof
@Asia

Na Twoje odejście z firmy miały wpływ tylko zarobki czy również inne czynniki? Czekam na odpowiedź.

Czy w WOLW-POL Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Zuza

Chciałoby się :) ciekawe co mają szkolić jak to robi sie tam jedą rzecz- albo pakujesz zamówienia albo wbijasz zamówienia do systemu. Bez przesady, jeżeli ktoś chce sie piąć po szczeblach kariery odradzam tutaj :)

Zuza

Pracowałam w firmie jakiś czas temu. Byłam mega szczęśliwa na rozmowie o prace wszystko było kolorowo. Aplikowałam na stanowisko na którym pakuje sie zamówienia także filozofii żadnej. Z mojego punktu widzenia to moge powiedziec ze szkolenie jest takie sobie. Jakieś tam podstawy cie nauczą ale po czasie sam sie orientujesz że wszyscy robią coś inaczej niż Ciebie nauczono. Zero komunikacji nikt nie jest skłonny do pomocy. Koordynator- dramat w ludzkiej postaci. Czepia sie czego tylko może (wyłączając swoich pupilków rzecz jasna) szefowa pozwala korzystać z telefonu natomiast ona nie ;) 10 sekund czekasz na paczke żeby zacząc pakowac? 10 sekund ktore mogłeś przeznaczyć na coś innego!!!! Nie ma stania nawet 2 sekundy bo koordynatorka obsrana że kamery są. Dyryguje w bardzo nieprzyjemny sposób jakby pracownicy byli pachołkami. Sama za wiele nie robi kilka paczek spakuje a potem idzie z innymi na ploteczki ( warto zaznaczyć że kamery już nie przeszkadzają). W pierwszym miesiącu dostajesz umowe zlecenie 14 zł na rękę po miesiącu możliwość przejścia na umowę o pracę 2200 na ręke. Po jakimś czasie 200 zł podwyżki. Dla mnie osobiście praca troche ciężka bo przede wszystkim stoisz te 8 godzin prawie zero chodzenia także nawet nogi sie nie rozruszają. Przerwa dla wszystkich wyznaczona w jednym terminie. Podsumowując sama praca dosyć przyjemna, szefowa też ale ja nie pracuje już tam przez koordynatorke. Naprawde weszła mi na psychike i pójście do pracy związane było z nerwowym bólem brzucha

Ciekawska
@Zuza

Po jakim czasie można liczyć na podwyżkę ? Jest jakaś stała premia oprócz podstawy czy chociaż kwartalna ?

@Ciekawska

Pierwsza podwyżka przynajmniej po 3 miesiącach 200 zł po pół roku kolejne 200. Tak mi mówiono na rozmowie sama tyle nie wypracowałam żeby sie wypowiedzieć. Natomiast żadnej premii nie ma, na to prosze nie liczyć

Krzysztof
@Zuza

Poruszyłaś wiele kwestii związanych z zatrudnieniem w firmie WOLW-POL. Mogłabyś dodać, czy w Twojej ocenie atmosfera pomiędzy zatrudnionymi osobami jest poprawna? Ciekawi mnie, czy w trudnych chwilach można liczyć na pomoc innych pracowników.

@Krzysztof

Atmosfera całkiem dobra. Wszyscy są na ,,Ty”. Między pracownikami biurowymi a tymi co pakują jest wszystko dobrze. Tak jak wspominałam przede wszystkim koordynator działu pakowania jest dosyć trudnym człowiekiem. Sama słyszałam jak ktoś mówił że nie jedna osoba już odchodziła przez nią. Jak dobrze trafisz to sie z nią polubisz. Ale jak jej sie na poerwszy rzut oka nie spodobasz no to masz przesrane bo sie będzie czepiać wszystkiego na każdym kroku

Ryszard

Dziwne opinie, firma jest dobrym pracodawcą! Może to inspirowane wpisy przez konkurencję?

X

W oddziale internetowym tyrania Pani (usunięte przez administratora). Najgorsze miejsce do pracy jakie tylko można sobie wybrać. (usunięte przez administratora)

morela

Porażka.

Zuzanna
@morela

Może zechcesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, czym konkretnie jest spowodowana taka opinia? Myślę, że użytkowników na forum zainteresuje Twój wpis. Na wątku bardzo istotne jest, żeby wpisy były merytoryczne i wyczerpujące. Dzięki temu będą pomocne dla osób zastanawiających się nad aplikacją do WOLW-POL.

E.

Idiotyczna firma, która na podstawie jednego pytania ocenia konkretną osobę. Bez sprawdzania jakichkolwiek umiejętności rości sobie prawo do stwierdzania, czy dany człowiek jest czegokolwiek wart czy też nie. Beznadzieja. Nikomu nie polecam. I nie pozdrawiam. Tym razem obejdzie się bez sztucznych uśmiechów. Hipokryci.

Zuzanna

Ktoś z obecnych forumowiczów posiada informacje na temat bieżącej sytuacji w firmie WOLW-POL ? Jak wygląda sytuacja z zarobkami oraz dodatkowymi benefitami, np. opieką medyczną, karnetem na siłownie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami w sposób merytoryczny.

Co sądzicie o pracy dla tej firmy w nowym domu mody Vitkac, zastanawiam sie czy nie składac CV..?jak atmosfera w pracy, wynagrodzenia, przełożeni, kierownictwo? moze ktos cos napisać?

Zostaw merytoryczną opinię o WOLW-POL Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WOLW-POL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WOLW-POL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOLW-POL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WOLW-POL Sp. z o.o.