Mokotów Business Park

Opinie o Mokotów Business Park

Anna Maria

Słowa kojarzące się z Mokotów Business Park: solidna, profesjonalna. Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i bardzo życzliwi,zawsze można liczyć na ich pomoc . Od jakiej stawki można negocjować pensję?Od 1200 zł. Najbardziej podobało mi się w Mokotów Business Park to,że praca u nich mnie rozwijała,zdobywałam doświadczenie w pracy,poznawałam wielu fascynujących ludzi. Najbardziej nie podobało mi się w Mokotów Business Park:to,że pracowałam tam tak krótko,ponieważ musiałam odejść na studia.

Zostaw opinię o Mokotów Business Park - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mokotów Business Park