Centrum Terapii Promitis

Opinie o Centrum Terapii Promitis

Nick9

Pracuję w jednej z placówek od kilku lat. Uważam, że jest to doskonałe miejsce do zdobycia doświadczenia. Dodatkowym atutem jest praca w młodym zespole na który zawsze można liczyć. Nigdy nie było sytuacji, w których pojawiająca się trudność nie została rozwiązana. Uważam, że jest to miejsce godne polecenia jako miejsce pracy.

Agata

Twój wpis mi za dużo nie pomógł, może podzielisz się swoimi osobistymi doświadczeniami z pracodawcą? Jak mniemam, ty też pozytywnie oceniasz firmę? Napisz, co podoba ci się tam najbardziej, a co jeszcze można by ulepszyć.

Milena

Pracuję w Centrum Terapii Promitiis już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera panująca w pracy jest bardzo pozytywna. Ludzie są pomocni i życzliwi. Warunki umowy jak najbardziej mi odpowiadają, podobnie jak wynagrodzenie. Mam grafik, który jest dość elastyczny. Polecam pracę w naszym zespole ;)

Karol
@Milena

Przez dwa lata pewnie zdążyłaś już dobrze poznać firmę. Mogłabyś napisać więcej o tych warunkach umowy? Konkretnie o wynagrodzeniu. Ile mniej więcej netto się zarobi?

KarolinaJ

Bardzo profesjonalne Centrum Terapii! Jestem mamą dziewczynki z zespołem Aspergera i jestem zachwycona poradnią oraz szkołą terapeutyczną. Moja córka ma tam fachową opiekę i terapię dopasowaną do swoich potrzeb. Widzę, że radzi sobie coraz lepiej. Polecam!!!

K.O.

Jestem pracownikiem zarówno w Centrum Terapii jak i w przedszkolu. Kiedy byłam jeszcze dawno temu nowym pracownikiem, brałam udział w szkoleniach które zapewniała placówka. Szkolenia dotyczyły oczywiście autyzmu. Atmosfera w pracy jest w porządku. Czuję wsparcie od innych i wiem, że mogę liczyć na pomoc. Regularnie mamy również spotkania zespołu więc jest to dobry czas żeby powymieniać się uwagami, porozmawiać o problemach i poszukać jakiś rozwiązań. Ja jestem zadowolona z tej pracy.

@K.O
@:D

Nie, co nie zmienia faktu że to jest problem. Brak wsparcia ma wpływ na jakość pracy. Można klepać ta samą formułkę, tylko czy my pomagamy tym dzieciom?

Teresa Nowy wpis

Psycholog diagnosta nie ma stałego zatrudnienia w stałych porach? Pytam, bo zastanawia mnie, skąd to zlecenie, bo taką umowę podają. I czemu nie ma szansy na umowę o pracę, chyba że właśnie jest inaczej z czasem, proszę powiedzieć. Zależałoby mi .

Mariusz Nowy wpis

Jako pracownik Centrum Terapii Promitis, doświadczam profesjonalizmu, empatii i wysokiego standardu opieki nad pacjentami. Nasze innowacyjne metody terapeutyczne oraz holistyczne podejście sprawiają, że praca tutaj jest nie tylko satysfakcjonująca, ale także realnie wspiera naszych pacjentów w ich procesie zdrowienia i samorozwoju.

Zuzanna Nowy wpis

W sieci jest oferta pracy na stanowisko psychologa osób dorosłych. Firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowie zlecenie bądź B2B. To na jak długo można otrzymać tę zleceniówkę? Czy jest w ogóle szansa, aby dostać umowę o pracę? Jeśli chodzi o jasny system wynagrodzeń, to może ktoś poda szczegóły, może ktoś był na rozmowie i zna więcej szczegółów :)

Mrokowscy Nowy wpis

Wspaniali ludzie !

Firma Centrum Terapii Promitis w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Psycholog dziecięcy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
OW

Jest jeszcze aktualna oferta pracy jako Nauczyciel - terapeuta / Pomoc nauczyciela. Niestety, nie jest jasno rozdzielone, jakie mają obowiązki. Pomoc raczej nie prowadzi terapii, prawda? Dlatego prosiłabym o jasne wskazówki co do zadań pomocy nauczyciela i podanie wymagań oraz stawek zarobków.

AS
@OW

Przez ciągły brak kadry i rotacje musi robić praktycznie wszystko. :(

Ada
@AS

Aaa, czyli to nie jest błąd? Teraz rozumiem:) A czym spowodowana jest rotacja i ciągły brak kadry?

AS
@Ada

Podejście do pracownika, atmosfera, brak ludzi z większym doświadczeniem zawodowym w placówkach.

RB
@AS

A tak jest w każdej placówce? Jakie są problemy w podejściu do pracownika?

CS
@AS

Bardzo zaciekawił mnie teraz twój wpis, bo chcę tu aplikować. Nie mam dobrego doświadczenia jeśli chodzi o podejście właśnie do pracownika, u mnie w firmie czasem ciężko było przyjść do pracy, taka nerwówka była. Wyjaśnisz, o co chodzi z tym podejściem? Atmosfera słaba na linii pracownik kierownictwo, czy między pracownikami?

MF

Niska pensja, można wiedzieć dokładnie jaka? Bo patrzę i nie ma nigdzie podanych widełek. Płacą minimalną czy więcej? Chciałbym wiedzieć, bo przecież każdy ma swoje wymogi odnośnie tego, jaka stawka mu pasuje.

Laura
@MF

To co obiecują w ogłoszeniu o pracę a to co faktycznie jest to są dwa różne światy. Umowa zwykle jest na najniższą krajową o ile taką umowę dostaniesz bo większość osób w tej placówce pracuje na umowę zlecenie.

@Laura

Nie zgadzamy się z przedstawioną powyżej opinią. Zarobki są dobre i odzwierciedlają reali rynku. Zaręczmy, że zaprezentowane przez nas warunki zatrudnienia pokrywają się z rzeczywistością. Niewątpliwie okres próbny weryfikuje zaprezentowane warunki pracy jak i również umiejętności i wiedzę zatrudnionego.

Żelka
@OW

o ja też się wypowiem w tym temacie. Przed podjęciem pracy w Promitis pracowałam w dwóch innych firmach i porównując je do Promitis, to uwierzcie - niebo a ziemia! Rotacja pracowników była i będzie, jak wszędzie. Ale zarobki zarówno dla nauczycieli, terapeutów jak i pomocy są raczej na tym wyższym poziomie. Polecam zorientować się jak zarabiają ludzie w innych placówkach w Warszawie, a potem się wypowiadać, bo w Promitis naprawdę nie ma źle.

WR
@Laura

To co w takim razie jest obiecywane w ogłoszeniu, a co nie pokrywa się z rzeczywistością? Co masz na myśli? Umowa zlecenie? To jaka jest szansa na umowę o pracę? Trzeba coś konkretnego zrobić/spełnić jakiś warunek, aby dostać uop? Jak to jest? Daj znać, bo myślę nad aplikacją...

Czy rotacja pracowników w Centrum Terapii Promitis na terapeuta jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 5 stycznia na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

UU

Teraz szukają pracownika rejestracji. Napisali że praca na około 70-100 godzin w miesiącu w godzinach popołudniowych. To tylko część etatu? Stawka jest ustalana jako godzinowa? Ktoś napisze jaka bo z komentarzy wynika że nie płacą za wiele i wolałabym wiedzieć zanim wyślę CV.

KI

Na stronie widnieje oferta pracy na stanowisko nauczyciel - terapeuta / Pomoc nauczyciela. Firma poszukuje kogoś z odpowiednim wykształceniem, bądź w trakcie studiów. Osobiście został mi ostatni semestr studiów pedagogicznych. Czy dałoby się przyjąć tutaj na pół etatu i ustawić godziny tak, aby nie kolidowało mi to z zajęciami na uczelni? Czy raczej stawia się na studentów zaocznych? W ogłoszeniu wspomniano coś o jasnym systemie wynagrodzeń. Dacie znać, z czego w takim razie się ono składa? Myślę nad złożeniem CV.

Bogdan

Terapia w Promitis okazała się strzałem w 10. Wszyscy specjaliści pracujący w tej placówce wykazali się dużą wiedzą, zaangażowaniem w sprawę oraz empatią. Serdecznie polecam.

Joanna K.

Moje odczucia z Centrum Terapii Promitis są jak najbardziej pozytywne. Polecam to miejsce i tutejszych specjalistow każdemu rodzicowi, którego dziecko boryka się z autyzmem.

Ina

Mam pytanie odnośnie pracy recepcjonisty na Pradze Południe. W ofercie mowa jest o umowie o pracę, praca na około 70-100 godzin w miesiącu w godzinach popołudniowych. Jak to jest uregulowane, w umowie nie ma zapisanej stałej liczby godzin, tylko stawka godzinowa, a grafik jak wypadnie, tak będzie? Nie pracowałam jeszcze na godziny, nie wiem, jak to jest...

Polecam wizyty w Promitis dla osób dorosłych. Miło, kulturalnie, konkretnie, empatycznie a co najważniejsze skuteczne!

Matt

Widziałem aktualną ofertę pracy dla psychologa osób dorosłych. Napisali że jest jasny system wynagrodzeń ale w ogłoszeniu nie ma żadnej informacji o stawce. Ktoś był już na rekrutacji i może podzielić się informacjami? Płacą za godzinę terapii z pacjentem czy jest ustalona pensja niezależnie do ilości przyjętych osób?

Miłosz

Piszę jako pacjent Centrum Terapii Promitis. Mam za sobą wiele terapii, w wielu miejscach. Jednakże tylko w tej placówce udało mi się rozpocząć proces i postęp. Jestem zadowolony i będę kontynować dalej swoją terapię.

Rob

Szukają logopedy. Z tego co widziałem to zatrudnienie w ramach umowy zlecenie bądź B2B. Ja mam własną działalność gospodarczą ale pracuje też w innej placówce. Czy godziny tutaj można pogodzić z innym zatrudnieniem? Ktoś wie czy elastycznie do tego podchodzą?

Mariola

Polecam z czystym sumieniem! Syn z autyzmem odkąd zaczął chodzić tutaj na terapię robi ogromne postępy! To dla mnie najważniejsze!

Na stronie GoWork.pl pojawiła się oferta pracy w Centrum Terapii Promitis jako Psychiatra. Ktoś z Was będzie aplikował?

Gabryś

Jakby ktoś był zainteresowany pracą to mają sporo ofert. Mnie zaciekawiło stanowisko terapeuta integracji sensorycznej. Niestety nie podali żadnej stawki ani jaka umowa będzie obowiązywać. Ktoś wie coś więcej o warunkach? Można dostać etat i uop bo na tym głównie by mi zależało.

Szczerze mówiąc dla mnie terapia tutaj okazała się mega udana, dodatkowo lekarz prowadzący moją terapię wykazał się dużym zrozumieniem oraz empatią, dlatego wizyty nie były dla mnie niekomfortowe.

Kamila

Jak mam być szczera, to nie spodziewałam się cudów po terapii w Promitis. Przechodziliśmy już przez tyle różnych terapii, placówek i specjalistów, że gdzieś ta nadzieja upadła... A jednak, bardzo miło się zaskoczyłam. Syn ze stwierdzonym autyzmem świetnie się zaklimatyzował i pięknie współpracuje. To wszystko zasługa tutejszych specjalistów.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Terapii Promitis - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Terapii Promitis?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Terapii Promitis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Terapii Promitis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Terapii Promitis?

Kandydaci do pracy w Centrum Terapii Promitis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Terapii Promitis