Centrum Terapii Promitis

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Centrum Terapii Promitis

Nick9
Pracownik

Pracuję w jednej z placówek od kilku lat. Uważam, że jest to doskonałe miejsce do zdobycia doświadczenia. Dodatkowym atutem jest praca w młodym zespole na który zawsze można liczyć. Nigdy nie było sytuacji, w których pojawiająca się trudność nie została rozwiązana. Uważam, że jest to miejsce godne polecenia jako miejsce pracy.

2
Agata
Inne

Twój wpis mi za dużo nie pomógł, może podzielisz się swoimi osobistymi doświadczeniami z pracodawcą? Jak mniemam, ty też pozytywnie oceniasz firmę? Napisz, co podoba ci się tam najbardziej, a co jeszcze można by ulepszyć.

Milena
Pracownik

Pracuję w Centrum Terapii Promitiis już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera panująca w pracy jest bardzo pozytywna. Ludzie są pomocni i życzliwi. Warunki umowy jak najbardziej mi odpowiadają, podobnie jak wynagrodzenie. Mam grafik, który jest dość elastyczny. Polecam pracę w naszym zespole ;)

5
Karol
Inne
@Milena

Przez dwa lata pewnie zdążyłaś już dobrze poznać firmę. Mogłabyś napisać więcej o tych warunkach umowy? Konkretnie o wynagrodzeniu. Ile mniej więcej netto się zarobi?

KarolinaJ
Inne

Bardzo profesjonalne Centrum Terapii! Jestem mamą dziewczynki z zespołem Aspergera i jestem zachwycona poradnią oraz szkołą terapeutyczną. Moja córka ma tam fachową opiekę i terapię dopasowaną do swoich potrzeb. Widzę, że radzi sobie coraz lepiej. Polecam!!!

K.O.
Pracownik

Jestem pracownikiem zarówno w Centrum Terapii jak i w przedszkolu. Kiedy byłam jeszcze dawno temu nowym pracownikiem, brałam udział w szkoleniach które zapewniała placówka. Szkolenia dotyczyły oczywiście autyzmu. Atmosfera w pracy jest w porządku. Czuję wsparcie od innych i wiem, że mogę liczyć na pomoc. Regularnie mamy również spotkania zespołu więc jest to dobry czas żeby powymieniać się uwagami, porozmawiać o problemach i poszukać jakiś rozwiązań. Ja jestem zadowolona z tej pracy.

3
@K.O
Pracownik
 Pytanie
@:D

Nie, co nie zmienia faktu że to jest problem. Brak wsparcia ma wpływ na jakość pracy. Można klepać ta samą formułkę, tylko czy my pomagamy tym dzieciom?

Franczeska Nowy wpis
Pracownik

Jestem zadowolona z tej pracy, zespól pełen chęci do wszystkich zadań, jest też dużo śmiechu to czasami pomaga w tych cięższych dniach. Umowa jasna i czytelna.

Marta Nowy wpis
Inne

Akurat działalność mam swoją, więc jako psycholog chętnie podjęłabym taką współpracę. W ofercie opisują to tak, że oferują stały dopływ pacjentów, to może ktoś wie ile takich konsultacji jest średnio zlecanych w miesiącu? Finansowo i czasowo jest to opłacalne?

Aga Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry.Jaka jest stawka za godzinę na stanowisku rejestracji?

Michaśka Nowy wpis
Inne

Bardzo by mi pasowała praca w rejestracji na Garibaldiego, bo to podobno około 70-100 godzin w miesiącu w godzinach popołudniowych. Naprawdę recepcjonistka ma umowę o pracę? Bo tutaj pisaliście, że psycholog ma zlecenie, co zbiło mnie z tropu troszkę. A może znacie stawkę za pracę na recepcji? ;)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Centrum Terapii Promitis w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Psycholog dziecięcy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Marek
Inne

Centrum Terapii Promitis to miejsce, które zmieniło życie mojego dziecka z autyzmem. Dzięki profesjonalnej opiece i ciepłej atmosferze, moje dziecko czuje się akceptowane i rozwija się w sposób, którego nie byłem w stanie sobie wyobrazić. Polecam z całego serca

Teresa
Inne

Psycholog diagnosta nie ma stałego zatrudnienia w stałych porach? Pytam, bo zastanawia mnie, skąd to zlecenie, bo taką umowę podają. I czemu nie ma szansy na umowę o pracę, chyba że właśnie jest inaczej z czasem, proszę powiedzieć. Zależałoby mi .

Mariusz
Pracownik

Jako pracownik Centrum Terapii Promitis, doświadczam profesjonalizmu, empatii i wysokiego standardu opieki nad pacjentami. Nasze innowacyjne metody terapeutyczne oraz holistyczne podejście sprawiają, że praca tutaj jest nie tylko satysfakcjonująca, ale także realnie wspiera naszych pacjentów w ich procesie zdrowienia i samorozwoju.

Zuzanna
Inne

W sieci jest oferta pracy na stanowisko psychologa osób dorosłych. Firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowie zlecenie bądź B2B. To na jak długo można otrzymać tę zleceniówkę? Czy jest w ogóle szansa, aby dostać umowę o pracę? Jeśli chodzi o jasny system wynagrodzeń, to może ktoś poda szczegóły, może ktoś był na rozmowie i zna więcej szczegółów :)

Mrokowscy
Pracownik

Wspaniali ludzie !

anonim
Inne

Jest jeszcze aktualna oferta pracy jako Nauczyciel - terapeuta / Pomoc nauczyciela. Niestety, nie jest jasno rozdzielone, jakie mają obowiązki. Pomoc raczej nie prowadzi terapii, prawda? Dlatego prosiłabym o jasne wskazówki co do zadań pomocy nauczyciela i podanie wymagań oraz stawek zarobków.

AS
Były pracownik
@anonim

Przez ciągły brak kadry i rotacje musi robić praktycznie wszystko. :(

Ada
Inne
@AS

Aaa, czyli to nie jest błąd? Teraz rozumiem:) A czym spowodowana jest rotacja i ciągły brak kadry?

AS
Były pracownik
@Ada

Podejście do pracownika, atmosfera, brak ludzi z większym doświadczeniem zawodowym w placówkach.

RB
Kandydat
 Pytanie
@AS

A tak jest w każdej placówce? Jakie są problemy w podejściu do pracownika?

anonim
Inne
 Pytanie
@AS

Bardzo zaciekawił mnie teraz twój wpis, bo chcę tu aplikować. Nie mam dobrego doświadczenia jeśli chodzi o podejście właśnie do pracownika, u mnie w firmie czasem ciężko było przyjść do pracy, taka nerwówka była. Wyjaśnisz, o co chodzi z tym podejściem? Atmosfera słaba na linii pracownik kierownictwo, czy między pracownikami?

anonim
Inne

Niska pensja, można wiedzieć dokładnie jaka? Bo patrzę i nie ma nigdzie podanych widełek. Płacą minimalną czy więcej? Chciałbym wiedzieć, bo przecież każdy ma swoje wymogi odnośnie tego, jaka stawka mu pasuje.

Laura
Były pracownik
@anonim

To co obiecują w ogłoszeniu o pracę a to co faktycznie jest to są dwa różne światy. Umowa zwykle jest na najniższą krajową o ile taką umowę dostaniesz bo większość osób w tej placówce pracuje na umowę zlecenie.

Pracodawca

@Laura

Nie zgadzamy się z przedstawioną powyżej opinią. Zarobki są dobre i odzwierciedlają reali rynku. Zaręczmy, że zaprezentowane przez nas warunki zatrudnienia pokrywają się z rzeczywistością. Niewątpliwie okres próbny weryfikuje zaprezentowane warunki pracy jak i również umiejętności i wiedzę zatrudnionego.

Żelka
Pracownik
@anonim

o ja też się wypowiem w tym temacie. Przed podjęciem pracy w Promitis pracowałam w dwóch innych firmach i porównując je do Promitis, to uwierzcie - niebo a ziemia! Rotacja pracowników była i będzie, jak wszędzie. Ale zarobki zarówno dla nauczycieli, terapeutów jak i pomocy są raczej na tym wyższym poziomie. Polecam zorientować się jak zarabiają ludzie w innych placówkach w Warszawie, a potem się wypowiadać, bo w Promitis naprawdę nie ma źle.

anonim
Inne
 Pytanie
@Laura

To co w takim razie jest obiecywane w ogłoszeniu, a co nie pokrywa się z rzeczywistością? Co masz na myśli? Umowa zlecenie? To jaka jest szansa na umowę o pracę? Trzeba coś konkretnego zrobić/spełnić jakiś warunek, aby dostać uop? Jak to jest? Daj znać, bo myślę nad aplikacją...

Pytanie
 Pytanie

Czy rotacja pracowników w Centrum Terapii Promitis na terapeuta jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 5 stycznia na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

anonim
Inne

Teraz szukają pracownika rejestracji. Napisali że praca na około 70-100 godzin w miesiącu w godzinach popołudniowych. To tylko część etatu? Stawka jest ustalana jako godzinowa? Ktoś napisze jaka bo z komentarzy wynika że nie płacą za wiele i wolałabym wiedzieć zanim wyślę CV.

anonim
Inne

Na stronie widnieje oferta pracy na stanowisko nauczyciel - terapeuta / Pomoc nauczyciela. Firma poszukuje kogoś z odpowiednim wykształceniem, bądź w trakcie studiów. Osobiście został mi ostatni semestr studiów pedagogicznych. Czy dałoby się przyjąć tutaj na pół etatu i ustawić godziny tak, aby nie kolidowało mi to z zajęciami na uczelni? Czy raczej stawia się na studentów zaocznych? W ogłoszeniu wspomniano coś o jasnym systemie wynagrodzeń. Dacie znać, z czego w takim razie się ono składa? Myślę nad złożeniem CV.

Bogdan
Inne

Terapia w Promitis okazała się strzałem w 10. Wszyscy specjaliści pracujący w tej placówce wykazali się dużą wiedzą, zaangażowaniem w sprawę oraz empatią. Serdecznie polecam.

Joanna K.
Inne

Moje odczucia z Centrum Terapii Promitis są jak najbardziej pozytywne. Polecam to miejsce i tutejszych specjalistow każdemu rodzicowi, którego dziecko boryka się z autyzmem.

Ina
Inne

Mam pytanie odnośnie pracy recepcjonisty na Pradze Południe. W ofercie mowa jest o umowie o pracę, praca na około 70-100 godzin w miesiącu w godzinach popołudniowych. Jak to jest uregulowane, w umowie nie ma zapisanej stałej liczby godzin, tylko stawka godzinowa, a grafik jak wypadnie, tak będzie? Nie pracowałam jeszcze na godziny, nie wiem, jak to jest...

Anna
Inne

Polecam wizyty w Promitis dla osób dorosłych. Miło, kulturalnie, konkretnie, empatycznie a co najważniejsze skuteczne!

Matt
Inne

Widziałem aktualną ofertę pracy dla psychologa osób dorosłych. Napisali że jest jasny system wynagrodzeń ale w ogłoszeniu nie ma żadnej informacji o stawce. Ktoś był już na rekrutacji i może podzielić się informacjami? Płacą za godzinę terapii z pacjentem czy jest ustalona pensja niezależnie do ilości przyjętych osób?

Miłosz
Inne

Piszę jako pacjent Centrum Terapii Promitis. Mam za sobą wiele terapii, w wielu miejscach. Jednakże tylko w tej placówce udało mi się rozpocząć proces i postęp. Jestem zadowolony i będę kontynować dalej swoją terapię.

Rob
Inne

Szukają logopedy. Z tego co widziałem to zatrudnienie w ramach umowy zlecenie bądź B2B. Ja mam własną działalność gospodarczą ale pracuje też w innej placówce. Czy godziny tutaj można pogodzić z innym zatrudnieniem? Ktoś wie czy elastycznie do tego podchodzą?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Terapii Promitis - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Centrum Terapii Promitis?

    Zobacz opinie na temat firmy Centrum Terapii Promitis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Terapii Promitis?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Terapii Promitis?

    Kandydaci do pracy w Centrum Terapii Promitis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Terapii Promitis
Przejdź do nowych opinii