Centrum Terapii Promitis

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Centrum Terapii Promitis

Milena

Pracuję w Centrum Terapii Promitiis już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera panująca w pracy jest bardzo pozytywna. Ludzie są pomocni i życzliwi. Warunki umowy jak najbardziej mi odpowiadają, podobnie jak wynagrodzenie. Mam grafik, który jest dość elastyczny. Polecam pracę w naszym zespole ;)

KarolinaJ
Klient

Bardzo profesjonalne Centrum Terapii! Jestem mamą dziewczynki z zespołem Aspergera i jestem zachwycona poradnią oraz szkołą terapeutyczną. Moja córka ma tam fachową opiekę i terapię dopasowaną do swoich potrzeb. Widzę, że radzi sobie coraz lepiej. Polecam!!!

Nick9

Pracuję w jednej z placówek od kilku lat. Uważam, że jest to doskonałe miejsce do zdobycia doświadczenia. Dodatkowym atutem jest praca w młodym zespole na który zawsze można liczyć. Nigdy nie było sytuacji, w których pojawiająca się trudność nie została rozwiązana. Uważam, że jest to miejsce godne polecenia jako miejsce pracy.

K.O.

Jestem pracownikiem zarówno w Centrum Terapii jak i w przedszkolu. Kiedy byłam jeszcze dawno temu nowym pracownikiem, brałam udział w szkoleniach które zapewniała placówka. Szkolenia dotyczyły oczywiście autyzmu. Atmosfera w pracy jest w porządku. Czuję wsparcie od innych i wiem, że mogę liczyć na pomoc. Regularnie mamy również spotkania zespołu więc jest to dobry czas żeby powymieniać się uwagami, porozmawiać o problemach i poszukać jakiś rozwiązań. Ja jestem zadowolona z tej pracy.

Administrator Nowy wpis

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Nauczyciel w firmie Centrum Terapii Promitis?

Ala Nowy wpis

Chodzę do Promitis na terapię od roku. Jestem zadowolona z efektów terapii! Trafiłam na naprawdę świetnego psychoterapeute. Polecam

Anna Nowy wpis
Klient

Polecam! Bardzo profesjonalne centrum terapii. Mają świetnych specjalistów i szybkie terminy Chodzimy z synem na terapię autyzmu do Promitis. Sama też korzystam z pomocy psychologa w poradni.

Anna Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Centrum Terapii Promitis w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Nauczyciel - Wychowawca do Niepublicznej Szkoły Podstawowej Promitis. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Centrum Terapii Promitis?

Melania

Szczerze polecam! Nasze dziecko ma tutaj zapewnioną świetną opiekę specjalistów. Robi duże postepy i staje się coraz bardziej otwarte na świat. Gdy usłyszałam diagnozę autyzm myślałam, że to koniec świata. Dzięki pomocy Promitis zrozumiałam, że da się z tym normalnie żyć.

Hanka

Polecam! Bardzo dobra opieka terapeutyczna dla dzieci z autyzmem. Chodzimy tutaj na zajęcia z synem od roku i widzimy, że robi ogromne postępy!

Centrum Terapii Promitis prowadzi rekrutację na stanowisko Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego w Wrocław. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Karolina
Klient

Bardzo doświadczona kadra, świetna atmosfera podczas terapii i indywidualne podejście. Cieszę się, że trafilismy z synkiem własnie tutaj! Polecam!

Karol
@Karolina

A terapia jest codziennie, czy zajęcia odbywają się raz w tygodniu? Spotkania są grupowe, czy każdy ma osobną opiekę?

Maria
@Karol

2-3 razy w tygodniu. W zależnosci od potrzeb.

Milena

Karol
@Milena

Przez dwa lata pewnie zdążyłaś już dobrze poznać firmę. Mogłabyś napisać więcej o tych warunkach umowy? Konkretnie o wynagrodzeniu. Ile mniej więcej netto się zarobi?

EwelinaK
Klient

Polecam Centrum terapii Promitis. To tutaj zdiagnozowano mój autyzm i uzyskałam fachową pomoc. Od roku chodze na terapię i widze naprawdę duże postępy.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Centrum Terapii Promitis? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Lucyna
Klient

Bardzo polecam! fachowa pomoc, na najwyższym poziomie. Wspaniale prowadzona terapia psychologiczna. Widać, że pracują tutaj ludzie wiedzą i doświadczeniem.

KarolinaJ

Carolina
Klient

Bardzo polecam centrum terapii Promitois! Mój synek chodzi tu do przedszkola i jestem zachwycona opieką! Choruje na autyzm i dzięki Państwa pomocy zrobił ogromne postępy! Kadra pracownicza jest cudowna, bardzo pomocna i wyrozumiała. Polecam z czystym sumieniem!

Nick9

Helena
@Nick9

Czyli jest to idealne miejsce do pracy dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę i chciałyby się jak najwięcej nauczyć i zdobyć doświadczenie :) Wnioskuję też, że praca jest bezstresowa. Brzmi świetnie :D Zastanawiam się też jeszcze tylko czy można się tu rozwijać zawodowo, awansować.

K.O.

BonAg
@K.O.

Ciekawe w której placówce Pani pracuję. U nas od rana nie było superwizji w innych placówkach czasami nie mają możliwości wzięcia dziecka na terapię, a czasami nawet nie ma możliwości przeprowadzenia zajęć. Superwizje, spotkania zespołu? Nie ma na to czasu. Jedynie zespół jest super, ale każdy jest zmęczony i sfrustrowany

:D
@BonAg

a gdzie tam wyżej jest napisane coś o poranku i o superwizjach? czytanie ze zrozumieniem się kłania.

@K.O
@:D

Nie, co nie zmienia faktu że to jest problem. Brak wsparcia ma wpływ na jakość pracy. Można klepać ta samą formułkę, tylko czy my pomagamy tym dzieciom?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Centrum Terapii Promitis? Dodali nowe ogłoszenia 1 lipca na GoWork.pl.

Iks
Kandydat

Jaka stawka netto dla pracownika Recepcji?

Pracodawca

@Iks

Zapraszamy do przystąpienia do procesu rekrutacji i złożenia swojego CV. Informacji o finansach udzielamy podczas bezpośredniej rozmowy rekrutacyjnej.

Iks
@Centrum Terapii Promitis

Dziękuję za odpowiedź. Bezpośredniej w placówce czy przez telefon?

Asia

Pracuję w Centrum Terapii Promitis od 4 lat jako psycholog, psychoterapeuta. Warunki pracy uważam za bardzo dobre. Mam swój grafik, który jest elastyczny. Zarobki w porządku. Atmosfera w pracy również. Nie mam na co narzekać nawet jakbym chciała :D

zainteresowana
@Asia

a jakie są zarobki?

Asia
@zainteresowana

Przyjdź i się przekonaj ;) A tak serio, to odezwij się na pw to napiszę więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Terapii Promitis - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Centrum Terapii Promitis?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Terapii Promitis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Terapii Promitis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Centrum Terapii Promitis?

Liczba opinii klientów firmy Centrum Terapii Promitis, to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Centrum Terapii Promitis