Centrum Terapii Promitis

Opinie o Centrum Terapii Promitis

Taka

Ogólnie lekarze pracujący w przychodni to godni polecenia fachowcy. Natomiast chciałabym się poskarżyć na obsługę recepcji. Próba przełożenia wizyty u dr psychiatry zakończyła się sukcesem, jednak została opieczętowana komentarzem bardzo niezadowolonego Pana z recepcji, iż Pani doktor będzie bardzo niezadowolona z dziury jaką ja robię w wizytach i jeśli bardzo muszę to przełoży mi tą wizytę. Dość nieprofesjonalne i wpędzające w poczucie winy.

Nadal nie widać zbyt wielu wieści o Centrum Terapii Promitis .Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Zostaw opinię o Centrum Terapii Promitis - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Terapii Promitis