Centrum Terapii Promitis

Opinie o Centrum Terapii Promitis

Wiktoria

Pacjenci zadowoleni... a jak z pracownikami? jesteście zadowoleni, że pracujecie w tym miejscu? jak Wasze zarobki, atmosfera w pracy?

Kamil

Doświadczeni terapeuci z empatią - nie bez powodu tak wielu pacjentów korzysta z usług Promitis.

Aniela

Indywidualne podejście do pacjenta, wysoka jakość świadczonych usług oraz zaanagażowanie w sprawę każdego pacjenta.

Karolina Kon.

Moja terapia w Promitis trwała 1,5 roku - dla jednych może wydawać się to długo, dla innych krótko. Jednak przez ten czas mam wrażenie, ze stałam się całkiem nową osobą, lepszą wersją siebie. Pokochałam siebie, uporałam się z nienawiścią która była we mnie głęboko zakorzeniona ze względu na doświadczenia z dzieciństwa. Polecam to Centrum Terapii każdemu, bez wyjątku!!!

Franciszek
@Karolina Kon.

Dobrze, że jest to miejsce, w którym faktycznie potrafią pomóc. Jedynie w ramach prywatnych i odpłatnych wizyt? Na NFZ nie można tam chodzić?

Firma Centrum Terapii Promitis w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Psycholog dziecięcy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Malwina

Polecam placówkę Promitis jako matka dziecka ze stwierdzonym autyzmem. Wspaniałe podejście dla małych pacjentów, pełne wsparcie i zrozumienie. Co najważniejsze w tym wszystkim, terapia faktycznie przynosi zamierzone efekty.

Jacek

Przyjazna placówka terapeutyczna, zarówno dla dzieci jak i ich rodziców. Dzięki regularnym wizytom i pełnym zaangażowaniu, terapia dla dziecka z ADHD przynosi zamierzone efekty. Jestem wdzięczny za okazaną pomoc. Pozdrawiam.

Kamila

Centrum Terapii w której liczy się człowiek jako jednostka. Miałam wiele problemów, z którymi niestety sobie nie radziłam. Dzięki terapii i pełnemu zaangażowaniu mojego terapeuty, w końcu stanęłam na nogi.

caroline89

Polecam z czystym sumieniem

Wiktoria
@caroline89

A coś konkretniej można? Jaką miałeś sprawę :)

Natalia

Profesjonalne oraz indywidualne podejście do pacjentów, bez względu na wiek i zdiagnozowaną chorobę. Cieszymy się, że wraz z mężem znaleźliśmy dobre opinie o Promitis i do dziś możemy chodzić na terapię rodzinną, wraz z naszą córką u której stwierdzono ADHD.

Dominika W.

Polecam tę placówkę dzieciom, u których zdiagnozonowano autyzm oraz ich rodzin. To właśnie tutaj otrzymaliśmy pomoc, której - nawet nieświadomi - tak bardzo potrzebowaliśmy.

Beata

Bardzo polecam! Świetna opieka terapeutyczna dla dzieci z ADHD i autyzmem. Jestem bardzo zadowolona. Otrzymaliśmy w Promitis ogromną pomoc w rozwoju naszego dziecka.

Ala

Chodzę do Promitis na terapię od roku. Jestem zadowolona z efektów terapii! Trafiłam na naprawdę świetnego psychoterapeute. Polecam

Polecam! Bardzo profesjonalne centrum terapii. Mają świetnych specjalistów i szybkie terminy Chodzimy z synem na terapię autyzmu do Promitis. Sama też korzystam z pomocy psychologa w poradni.

Melania

Szczerze polecam! Nasze dziecko ma tutaj zapewnioną świetną opiekę specjalistów. Robi duże postepy i staje się coraz bardziej otwarte na świat. Gdy usłyszałam diagnozę autyzm myślałam, że to koniec świata. Dzięki pomocy Promitis zrozumiałam, że da się z tym normalnie żyć.

Hanka

Polecam! Bardzo dobra opieka terapeutyczna dla dzieci z autyzmem. Chodzimy tutaj na zajęcia z synem od roku i widzimy, że robi ogromne postępy!

Bardzo doświadczona kadra, świetna atmosfera podczas terapii i indywidualne podejście. Cieszę się, że trafilismy z synkiem własnie tutaj! Polecam!

Karol
@Karolina

A terapia jest codziennie, czy zajęcia odbywają się raz w tygodniu? Spotkania są grupowe, czy każdy ma osobną opiekę?

Maria
@Karol

2-3 razy w tygodniu. W zależnosci od potrzeb.

Milena

Pracuję w Centrum Terapii Promitiis już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera panująca w pracy jest bardzo pozytywna. Ludzie są pomocni i życzliwi. Warunki umowy jak najbardziej mi odpowiadają, podobnie jak wynagrodzenie. Mam grafik, który jest dość elastyczny. Polecam pracę w naszym zespole ;)

Karol
@Milena

Przez dwa lata pewnie zdążyłaś już dobrze poznać firmę. Mogłabyś napisać więcej o tych warunkach umowy? Konkretnie o wynagrodzeniu. Ile mniej więcej netto się zarobi?

EwelinaK

Polecam Centrum terapii Promitis. To tutaj zdiagnozowano mój autyzm i uzyskałam fachową pomoc. Od roku chodze na terapię i widze naprawdę duże postępy.

Lucyna

Bardzo polecam! fachowa pomoc, na najwyższym poziomie. Wspaniale prowadzona terapia psychologiczna. Widać, że pracują tutaj ludzie wiedzą i doświadczeniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Terapii Promitis - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Terapii Promitis?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Terapii Promitis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Terapii Promitis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Terapii Promitis?

Kandydaci do pracy w Centrum Terapii Promitis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Terapii Promitis