McFIT Polska

Opinie o McFIT Polska

leopolda

Popieram! Jeśli nie macie ambicji na rozwój oraz chcecie (usunięte przez administratora) w każde święta i weekendy - nawet Wigilię czy Sylwestra to jak najbardziej polecam. Stanowisko "trener" masz tylko na papierku. Tak na prawdę jesteś zwykłym sprzątaczem i obsługą klienta. Masz chodzić jak w zegarku, nie można Ci założyć rąk, oprzeć ich na biodrach, machnąć smyczą, mrugnąć, oddychać, rozmawiać z klientem dłużej niż 5 sekund, oprzeć się o sprzęt - nawet na chwilkę. Prowadzenie treningów i posiadanie swoich klientów zabronione. Owszem możesz sobie prowadzić treningi próbne za darmo, ale nie możesz wykazać własnej inicjatywy takiego treningu tylko prowadzisz każdego klienta na trzy jedne i te same maszyny. Ogólnie Twoja praca na stanowisku trenera będzie polegać na zapierdzielaniu na magazynie z ciężkimi zgrzewkami napojów (nawet dziewczyny:) ) , sprzątaniu magazynu, praniu ścierek i mopów, lataniem ze ścierą, miotłą i szufelką po siłowni, dokładaniem papierów i sprzątaniu kibli, wynoszeniu ciężkich worów śmieci i wiele , wiele innych rozwojowych czynności:) oczywiście będziesz też mógł wprowadzić wiele nowych i ciekawych pomysłów dla klubu, których nie będzie można tak na prawdę wprowadzić oraz będziesz zwodzony, że plan wprowadzenia treningów jest już na etapie przygotowań i niedługo będziesz mógł prowadzić treningi:) polecam z czystym sumieniem! :)

Alehandro

Zadnych dodatkowych benefitow, bardzo żydzą na pracownikach Stawka na pierwszy rzut oka wydaje sie dosyc atrakcyjna ale to złudzenie. Pracownicy sa bardzo ograniczeni, musza chodzic jak w zegarku tak jak szanowni niemcy zechcą, zadnych swoich pomyslow czy planow co do rozwijania klubu badz czegokolwiek. Nawet zegarow ani dodatkowego kosza na smieci nie mozna postawic Owszem jest to umowa o prace na rok lecz przez ten rok ponad polowa pracownikow sie zwalnia bo przegladaja na wlasne oczy co tam sie dzieje. Popytajcie klubowiczow z warszawy jak oceniana ten klub Uslyszycie o dziesiatkach godzinach urlopu dodatkowego za wasza cudowna prace ale kiedy bedziecie chcieli za to pieniadze to ich nie zobaczycie a te dodatkowe niby godziny przepadają. Tak, bo szanowny mcfit nie chce wam placic 2dwoch pensji (tej nornalnej i z urlopu) tylko normalnie wysylaja was na przymusowy urlop bo niby kierownik "musi zejsc z tych godzin do konca danego roku" , brzmi dosyc zabawnie.

Alehandro

Na umowie tlyko jestescie trenerami W rzeczywistosci latacie ze scierami i sprzatacie caly klub podczas swojej zmiany Treningi prowadzicie owszem jak ktos sie zglosi ale oczywiscie za darmoszke wy nic nie macie z tego :) Mcfit zabrania prowadzenia treningow poza godiznami pracy lub w innych miejsach Generalnie macie te 14 zl na godiznie stala pensje co miesiac i nic wiecej, nie macie swoich klientow nie zarabiacie dodatkowo, takze tak naprwwde stanowisko to zwykle zapierdzielacz i sprzatacz bo sprzataczki sa tylko w nocy przez 3h koedy nie ma ludzi co jest bez sensu

Joanna

@Paula pod koniec czerwca pojawiła się oferta pracy na Opiekuna klienta w studiu w Szczecinie. Myślę, że jeszcze możesz spróbować zaaplikować. Jeśli się zdecydujesz, daj znać jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy!

Paula

A czy ktoś coś wie na temat pracy w Mcfit Szczecin? Z góry dzięki za info

Joanna

@plotya co możesz powiedzieć o tym jak wygląda praca w McFIT Polska w rzeczywistości? Chętnie dowiemy się więcej, tym bardziej że firma ciągle rekrutuje. Obecnie poszukuje między innymi osoby na stanowisko Trenera w studiu fitness. Jak wygląda praca w tym charakterze?

kazio

no to przecież jak na stanowisko kierowniak oferuja tyle to nie jest mało, a wiadomo, ze nie napracujesz sie az tak bardzo jako kierownik, poza tym masz tez wyspecjalizowany zespol pracownikow wiec nie musisz sie matrwic ze wsyztsko bedzie na twojej glowie

ploty

Polecam wizytę na rozmowie rekrutacyjnej - żadna z tych informacji nie jest prawdziwa. "Nie znam się, ale się wypowiem" - może lepiej poznać fakty zanim wyleje się tyle frustracji nad stekiem bzdur.

kamil

dzieki za info !!!!! WOOOOOW - a to tak dobrze wygladajaca firma

Praca biurowa w McFit Polska w Warszawie

Z tego co się orientuję to szukają w Warszawie pracowników biurowych z super płynną znajomością języka niemieckiego do pracy w biurze na pełen etat i równocześnie możliwie najtaniej chcą zatrudniać do maksymalnie 3 tys. zł netto/pełen etat i do tego nadgodziny bezpłatne w tym są gwarantowane niepłatne i to nie tylko od poniedziałku do piątku, bo ich siłownie są czynne 24h/dobę. Także jedno drugiemu przeczy, ale może jakich naiwnych studentów znajdą, bo na nic więcej przy takich założeniach nie będzie stać McFit Polska. Niemiecka firma totalnie nastawiona na wyzysk własnych polskich współpracowników. Zero uszanowania dla polskiego pracownika biurowego.

Zostaw opinię o McFIT Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McFIT Polska