Platinium Wellness Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Platinium Wellness Sp. z o.o.

Edyta

@jessica 171717 rozumiem, że byłaś zainteresowana pracą w Platinium Wellness Sp. z o.o. Czy zdecydowałaś się na aplikację? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy. Co możesz doradzić osobom, które teraz czekają na swoją rozmowę kwalifikacyjną?

jessica 171717

a możecie mi powiedzieć jak wygląda praca w fitness platinium jako pracownik administracyjno biurowy?

Polcia
@jessica 171717 06.04.2017 09:43

Hej, Pracowałam tam ponad rok i musze powiedziec, ze bylo spoko. w sumie jestem zdziwiona komentarzami o rotacji, itd- moze to po prostu chodzi o kluby? Bo w biurze sie z czyms takim nie spotkalam. Kasa tez calkiem okej, takze ja moge polecic.

jessica 171717
@Polcia 06.04.2017 17:32

jak możesz powiedz mi proszę jaka kasa? i co dokładnie należało do twoich obowiązków?

Margaret

Na studiach pracowałam na recepcji w jednym z klubów - dzięki czemu zdobyłam duże doświadczenie w kontaktach z Klientem.

kwiat

Często się pojawiają oferty na samodzielnego księgowego. Jakieś doświadczenia ktoś ma, miał w tej firmie w dziale księgowym ?

refgvb

@janeczka7 faktycznie malo konkretne informacje niestety widzialem ze tez szukaja dyrektora finansowego w Krakowie, wiadomo ze oplacalne stanowsiko..

janeczka7

@walkan w ofercie na zatrudnienie jako specjalista ds. VAT napisali tylko że wynagrodzenie jest atrakcyjne więc to trochę mało szczegółów

walkan

Firma świetnie prosperuje, więc nie widzę żadnych przeciwwskazań do podjęcia pracy. Trzeba tylko o stawkę wynagrodzenia się dowiedzieć.

iksik

Cześć, mam doświadczenie i myślałem o zostaniu managerem klubu fitness. Widziałem ofertę platinium wellness że szukają kogoś takiego w Krakowie. Ciekaw jestem waszych doświadczeń w pracy z tą firmą. Ja wiem, że jest umowa o pracę, są premie uznaniowe, komputer i telefon służbowy i szkolenia. Poważnie się nad tym zastanawiam.

Zostaw opinię o Platinium Wellness Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platinium Wellness Sp. z o.o.