Wyspy Zaczarowane Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Wyspy Zaczarowane Sp. z o.o.

pracownicy

Panie Prezesi-ku nasze drogi jeszcze się zejdą :) i wtedy się rozliczymy :) Obiecuję. Nie zapłaciłeś składek ZUS za pracowników a to bedzie z urzędu i zobaczymy Prezesi-ku kto na koniec się będzie śmiał .

Czaruś

Wyspy Zaczarowane Sp. z o.o. to naprawdę fajna firma i można w niej przeżyć naprawdę fajną przygodę, ja polecam, bo nazwa faktycznie pokazuje jak jest, to nie przypadek moi mili, hahaha, polecam Wam to

oszukany

Mi jest winien Pan Prezes 12 tyś.

były

Tak masz ale za friko :) PS Firma już upadła za długi. Teraz wielki pan prezesik Tomasz Sz. założył nową firmę Garda i szuka naiwnych .haha

zły
@były 25.12.2014 12:35

Ostrzegam wszystkich ,dochodzę wynagrodzenia w sądzie pracy ,komornik nie znalazł majątku ale są sposoby i na to skarga Puliańska . Teraz po ustaleniu adresu prywatnego prezesa,mam możliwość dochodzenia roszczeń od niego.Winien mi jest 6 tyś.

misiu

Tak daje ale za darmo bo kasy brak!

dd

teraz ta tragedia pod nazwą GARDA ODDAJCIE LUDZIOM KASE

goral

Witam. Wyspy zaczarowane mowiac krotko jaka nazwa taka firma. unikac ich za wszelka cene.

zbyszek

Boli co

darek

Jestem jednym z wielu ludzi którzy mieli okazje wykonać pewny etap prac dla wysp zaczarowanych po czym zostałem przez tą firmę oszukany i nie wypłacono mi i innym pracownikom zarobionych pieniędzy

instal

Potwierdzam. Jaki Prezes taka firma !

uwaga ludzie z łapanki pracują za miskę ryżu

(usunięte przez administratora)brak pomieszczeń socjalnych, brak pieniędzy

podwykonawca

Tragedia, lepiej szukaj dalej !

Zostaw opinię o Wyspy Zaczarowane Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyspy Zaczarowane Sp. z o.o.