Opinie o Just Gym Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Just Gym Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Just Gym Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Just Gym Sp. z o.o. w Poznań

Klient

Z płaciłem za 1 miesiąc nie spodobało mi się i złożyłem rezygnację i pobrali mi za kolejny miesiąc mówiąc że rezygnacja będzie 31 zrobili mnie w bambuko serdecznie nie polecam nie odbierają nie odpisują

Klient

Czy pracownicy klubu muszą kupić karnet czy mają darmowy dostęp do siłowni przez 24h?

Do małych komuszków Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Klient

Słyszałem, że będziecie mnie ruchać całym miastem aż do końca uhuhu. (usunięte przez administratora) bym dostał szybko? Ty mnie nie znasz. Coś wam powiem kmioty. Ruchać to możesz swoją kobyłe albo kolegę właśnie do końca, do ostatniej kropelki, aż ci pindol odpadnie albo dojdzie do pożaru. Ja przynajmniej mam jajca i spodnie na swoim miejscu a nie jak u was spuszczone do kolan. Pośmiać to ja się mogę z większości z was. Przychodzi taka (usunięte przez administratora) do trenera pajacyki, brzuszki, jaskółki i przysiady bez obciążenia robią i oni się śmieją ze mnie buhahaahahah takie ćwiczenia to u siebie w piwnicy, na strychu albo przed telewizorem możesz robić, (usunięte przez administratora) pośmiać to ja się mogę z was ale nawet tego nie robie bo to co wy odpierdalacie jest wręcz żenujące. Ale czego się spodziewać po sowieckich wnukach, ta głupota jest dziedziczna i właśnie takie bezmózgowie jest dziś w cenie. Ludzie bystrzy, inteligentni którzy potrafią myśleć samodzielnie, nie plotkują o innych, nie donoszą, nie podzielają tego chorego toku myślenia, nie dają sobą manipulować są usuwani z pracy, ośmieszani, pomawiani, odcinani od zarobku, stosuje się wobec nich ostracyzm społeczny szczególnie wobec ludzi młodych takich jak ja, jeszcze nie daj boże za wysoko zajdzie w tym komuszym kraju i co wtedy? Teraz wiecie kogo macie na tym waszym placu zabaw? Możesz mnie pozwać, wyzywać oczywiście za plecami hahaHa, śmiać się ze mnie, ośmieszać mnie, zmyślać, kablować, pisać donosy na policje, nie zajedziesz mnie, jestem (usunięte przez administratora) nie do (usunięte przez administratora). O wszystkim wiem, macie poważny problem komuchy. Siema

Anty antifa Nowy wpis
Klient

Adaś do mnie nic nie ma, przyszło co do czego to się obsrał, i tak będę robił z każdym z was. Hehehe a na plac zabaw jeszcze zawitam.

do Adasia K. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Klient

Wiesz co miałem w kieszeni? Nóż sprężynowy i zastanawiałem się czy ci nie (usunięte przez administratora) ale wiesz co chłopaku? To nie twoja wina. Zostałeś zmanipulowany przez tą (usunięte przez administratora) jak wiele innych osób. Masz szczęście, że byłeś w miarę grzeczny do mnie. Wiecie co ludzie, dziwi mnie, że dajecie tej świni normalnie żyć i pracować w takim miejscu jak Telewizja Polska Olsztyn, ADAMOWI SZTRAMSKIEMU Z OSTRÓDY. IWONA ARENT z Pstrowskiego 18/3 z OLSZTYNA. A nie sorry z 5. Wileńskiej Brygady Armii Krajowej, nie wiem co za (usunięte przez administratora) wybrał tak długą nazwę ulicy ale mniejsza o to. Ten konfabulant ma zniknąć. Niemalże płakał w sądzie, takiego zera nie spotkałem przez całe swoje życie. Spotkałem ludzi z Tvp, niech wam powiedzą czy coś do nich mówiłem czy obraziłem ich w jakikolwiek sposób. Zróbcie z tą wszą porządek bo ja go spotkać nie mogę. A ona zamyka się w samochodzie jak mnie widzi. Możecie mnie pozwać.

Do klienteli Nowy wpis
Klient

Atmosfera w tej siłowni jest tak świetna, że aż wycofuje karnet. Wiecie gazetka wyborcza, po, tvn, wsi i te sprawy. Wszystko co lewicowe, nie będę wam dalej dawał zarabiać, wiem że to znikomy ubytek ale od małego kamyczka się zaczyna. Chciałeś to masz, leć teraz na policje, może poczekam, może nie. A z resztą lewica, prawica , jeden chuj.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Just Gym Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Account Director?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Do klienteli
Klient

Najpierw rozpowszechniają fake newsy kurwy jedne a później na policji płaczą, takiego spierdolenia nie widziałem jeszcze nigdzie. A jak Krawczyka Adasia pod siłownia spotkałem to on nic nie wie i nie wie co ja do niego pierdole, zapytałem go co on wie to on kurwa nic nie wie i ma na mnie wyjebane. Powiedziałem mu, że chyba nie do końca hehe Jesteście wszyscy chodzącymi zerami, i tak za dużo czasu na was zmarnowałem. Życzę wam kurwy jedne z całego serca żeby was oskarżyli o coś czego nie zrobiliście i żeby wam dojebali za to wyrok, a najlepiej żebyście pierdolnęli na raka albo jakieś stwardnienie rozsiane. Pierdole was, ten sowiecki sąd, tą ubecką policje wiejską i was kurwy wszystkie, ten cały sejm senat i kraj chujem podszyty, ciebie warchlaku co w soboty przychodzisz na ta syfiastą siłownie i miny robisz haha co tam u łysego haha wiem wszystko i nie robię z tego wielkiego halo Nie jest mi was szkoda bo po prostu jesteście nikim i całe życie będziesz zapierdalał za grosze. Może na dniach pierdolnę samobója tak jak chcecie, dostaniecie to o czym tak marzycie wszyscy wy KURWY!!!!

Do szefa
Klient

Podziękuj swoim trenerom, teraz będziesz miał tylko straty. NARA!!! wycofuje karnet na zawsze. wszędzie tylko nie tu.

Najajany tjamwaj
Kandydat

On tjamwajem chciał jeździć i majihuanen pali ahahhhaha i papierosy też słyszałem ale tak zeby mame nie widziała bo z nia mieszka slyszalam ahaahahahah i heszcze heroine z fentanylem, nie widzisz jakie rece ma ahahahzshs i kokainki jeszcze mixa i ejstazja zagrgza ahahahahaha prącie wam w (usunięte przez administratora) wsiury tuptuptup di pjokujatujy

Justyn timberlejk
@Najajany tjamwaj

Kkmpromitacjyja zaraz bede na treningu

KrzysztoFFFFF

Bigosie podłub sobie w nosie, -a ja nie podłubie bo lubie dłubać w (usunięte przez administratora) Merytoric, gardze wami szmaciarze i szmaciary.

Chjistophej
@KrzysztoFFFFF

No to już numejek do pjokujatujy, dzwonimy HahAAHhaHa

Joanna z Olsztyna
@Moxx

Darmowy i dla członka rodziny :)

Dziękuję bardzo

Jędrych
@Joanna z Olsztyna

Przecierz wy walczycie ze zjawiskiem rodziny.

Joan
@Joanna z Olsztyna

Joanna z olsztyna pucuje paly na glanc

Joan
@Jędrych

Przecież jak coś-a no tak, dla tych ruskich to i tak bez różnicy uhuhuhuhuy

Kolega
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Klient

Halo policja, ktoś pisze obraźliwe komentarze, czy możecie to sprawdzić? - zgłoszenie przyjęte do realizacji-i jak macie coś? - nie da się namierzyć- jak to -a no tak to. Idź drut kolczasty na granicy poszarp haHaHahAhahahahA i kto jest teraz kapuś frajerki hahahA ŻENADA, chodzące zera. Dobry ubaw z was mam.

Nadiia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.
Klient

W ciągu 2 tygodni złożyłam 3 razy zgloszenia na kartę sportową żeby dostać dane do rejestracji na zajęcia które proponuje Just Gum. Ale niestety nie dostałam odpowiedzi chociaż w regulaminie jest napisane że zgloszenia będzie realizowane w ciągu 72 godzin. Dzwoniłam kilka razy w klub Just Gum, chciała wyjaśnić dlaczego tak długo czekam ale oni niewiedzą ponieważ ktoś inny zajmuje się wnioskami! A kto? Do nich nie ma kontaktu!! Ile muszę czekać?

Klient

Bandycka złodziejska praktyka. Kradzież pieniędzy w białych rękawiczkach. Dramat. Mega nie uczciwa firma zasłania się jakimiś regulaminami, a prawda jest taka, że pieniądze z konta znikają za usługi, z których nie możesz korzystać. Do tego rekompensata się przedawniła pffff Karma wraca i wyciągnie z was każdy grosz, który podstępem wyciągneliście z kieszeni ludzi.

Justyna
@Klient

u mnie to samo - brak możliwości otrzymania rekompensaty za okres, w którym siłownie były zamknięte ze względu na rzekome przedawnienie (dotyczy to 2020 roku). To nie jest kwestia pieniędzy, bo karnet nie kosztuje majątku. To kwestia podejścia do klienta, namawiania go by wspierał siłownie i nie rezygnował z opłacania karnetów w pełnej kwocie. i tak człowiek faktycznie chciał wspierać siłownie i co go spotyka? potraktowanie jak (usunięte przez administratora) który dał się nabrać na to, że poszkodowanym branżo trzeba pomagać. niech ta energia do Was wrócii niech nikt nie daje się nabrać w przypadku kolejnych lockdownów na opłacanie karnetów, bo jak widać, Just Gym lubi to traktować nie jak pomoc wymienną a jak darowizny.

Mateusz

A teraz siłownie są zamknięte przez pandemie prawda? To macie wypłacane postojowe ?

@Mateusz

Pracownicy w klubach i trenerzy są na własnych działalnościach, także sami musieliśmy zadbać o jakiekolwiek formy dofinansowań dla siebie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Just Gym Sp. z o.o.?

Asia
 Rekomendacja
@Pytanie

Pracuje i jestem bardzo zadowolona. Super klimat pomimo iż jest to duża firma.

@Pytanie

W naszym klubie atmosfera też jest super, ale to pewnie zależy też od miasta, w każdym klubie może być inaczej. Jak wszędzie zależy na jaką ekipę się trafi. Porównując jednak do innych sieci klubów tutaj nie ma wyzysku, presji, wyścigu szczurów itd. Nie wydaje mi się żeby ktoś miał w tym jakiś interes żeby kopać pod kimś dołki. Atmosfera jak dla mnie jest akurat największym atutem

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Just Gym Sp. z o.o.?

@Pytanie

Godziny pracy menagerów to w tygodniu od 6-22 i w weekendy 8-20. W klubach jest po 4 menagerów i grafik jest ustalany tak, żeby każdy miał taką samą przepracowaną ilość godzin w miesiącu. W zależności od miesiąca ilość godzin może się nieznacznie różnić (czasami wypada więcej weekendów, czasami jakieś święta itd)

@Pytanie

Dodam tylko że pracownicy są na własnych działalnościach i ilość godzin nie wychodzi jak na etacie

Co jaki czas w Just Gym Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Just GYM
@Klient

Regulamin klubu wyraźnie wskazuje czas wypowiedzenia. Zakończenie zawartej umowy jest z ostatnim dniem kolejnego miesiąca, a którym zostało złożone. Jeśli złożyłeś wypowiedzenie 31.01 to obowiązuje umowa do 28.02.

abc
@Just GYM

Przecież to jest najgorszy zarząd którzy chcieli wszystkich wydudkac na kasie . Ale karma wróciła. To są efekty lekceważenia ludzi .

Madafaka
@abc

Masz rację Jak rządził zarząd imprezy lekceważenie wszystkich dookoła to teraz ogony podwineli I nawet telefonów nie odbierają

dorota79
Klient

Może miałeś jakieś zaległości wcześniejsze to ci ściągnęło ja też tak miałam że ściągnęło mi bo wcześniej nie miałam kasy na koncie.

Zawiedziony
Klient

klub jako miejsce jest ok obsługa bardzo przyjazna niestety obsługa klijenta to porażka buce jakieś tam siedzą i uważają ze są jedyni na rynku uważam że dzięki ich postawie klub dużo straci

Mężczyzna z Olsztyna
Klient

Jak to jest, że sprzątaczka wchodzi do męskiej szatni i próbuje wszystkich ustawiać, wychodzę spod prysznica a tu jakaś tłusta baba stoi, patrzy mi na penisa jak się wycieram ręcznikiem i mówi żebym się zakrył, pretesje ma i jeszcze straszy, że mnie na siłiwnie nie będą wpuszczać. (usunięte przez administratora) Jak coś się nie podoba jakiejś sprzątaczce to niech się nie patrzy a najlepiej proszę zatrudnić jakiegoś mężczyzne do sprzątania męskiej szatni i łazienki. Co się przebieram jest to samo, jest to niekomfortowe i zwyczajnie chamskie dla każdego faceta. To tak do wiadomości dla wszystkich klientów i tego obleśnego klubiku. Z tymi drzwiami wejściowymi tak samo cały czas problemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Just Gym Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Just Gym Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Starołęcka 42