Opinie o Just Gym Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Just Gym Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Just Gym Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Just Gym Sp. z o.o. w Poznań

Klient

Bandycka złodziejska praktyka. Kradzież pieniędzy w białych rękawiczkach. Dramat. Mega nie uczciwa firma zasłania się jakimiś regulaminami, a prawda jest taka, że pieniądze z konta znikają za usługi, z których nie możesz korzystać. Do tego rekompensata się przedawniła pffff Karma wraca i wyciągnie z was każdy grosz, który podstępem wyciągneliście z kieszeni ludzi.

Justyna
@Klient

u mnie to samo - brak możliwości otrzymania rekompensaty za okres, w którym siłownie były zamknięte ze względu na rzekome przedawnienie (dotyczy to 2020 roku). To nie jest kwestia pieniędzy, bo karnet nie kosztuje majątku. To kwestia podejścia do klienta, namawiania go by wspierał siłownie i nie rezygnował z opłacania karnetów w pełnej kwocie. i tak człowiek faktycznie chciał wspierać siłownie i co go spotyka? potraktowanie jak (usunięte przez administratora) który dał się nabrać na to, że poszkodowanym branżo trzeba pomagać. niech ta energia do Was wrócii niech nikt nie daje się nabrać w przypadku kolejnych lockdownów na opłacanie karnetów, bo jak widać, Just Gym lubi to traktować nie jak pomoc wymienną a jak darowizny.

Mateusz

A teraz siłownie są zamknięte przez pandemie prawda? To macie wypłacane postojowe ?

@Mateusz

Pracownicy w klubach i trenerzy są na własnych działalnościach, także sami musieliśmy zadbać o jakiekolwiek formy dofinansowań dla siebie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Just Gym Sp. z o.o.?

Asia

Pracuje i jestem bardzo zadowolona. Super klimat pomimo iż jest to duża firma.

Xyz

W naszym klubie atmosfera też jest super, ale to pewnie zależy też od miasta, w każdym klubie może być inaczej. Jak wszędzie zależy na jaką ekipę się trafi. Porównując jednak do innych sieci klubów tutaj nie ma wyzysku, presji, wyścigu szczurów itd. Nie wydaje mi się żeby ktoś miał w tym jakiś interes żeby kopać pod kimś dołki. Atmosfera jak dla mnie jest akurat największym atutem

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Just Gym Sp. z o.o.?

Xyz

Godziny pracy menagerów to w tygodniu od 6-22 i w weekendy 8-20. W klubach jest po 4 menagerów i grafik jest ustalany tak, żeby każdy miał taką samą przepracowaną ilość godzin w miesiącu. W zależności od miesiąca ilość godzin może się nieznacznie różnić (czasami wypada więcej weekendów, czasami jakieś święta itd)

Xyz

Dodam tylko że pracownicy są na własnych działalnościach i ilość godzin nie wychodzi jak na etacie

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Just Gym Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac?
Klient

Z płaciłem za 1 miesiąc nie spodobało mi się i złożyłem rezygnację i pobrali mi za kolejny miesiąc mówiąc że rezygnacja będzie 31 zrobili mnie w bambuko serdecznie nie polecam nie odbierają nie odpisują

Just GYM
@Klient

Regulamin klubu wyraźnie wskazuje czas wypowiedzenia. Zakończenie zawartej umowy jest z ostatnim dniem kolejnego miesiąca, a którym zostało złożone. Jeśli złożyłeś wypowiedzenie 31.01 to obowiązuje umowa do 28.02.

abc
@Just GYM

Przecież to jest najgorszy zarząd którzy chcieli wszystkich wydudkac na kasie . Ale karma wróciła. To są efekty lekceważenia ludzi .

Madafaka
@abc

Masz rację Jak rządził zarząd imprezy lekceważenie wszystkich dookoła to teraz ogony podwineli I nawet telefonów nie odbierają

dorota79

Może miałeś jakieś zaległości wcześniejsze to ci ściągnęło ja też tak miałam że ściągnęło mi bo wcześniej nie miałam kasy na koncie.

Zawiedziony

klub jako miejsce jest ok obsługa bardzo przyjazna niestety obsługa klijenta to porażka buce jakieś tam siedzą i uważają ze są jedyni na rynku uważam że dzięki ich postawie klub dużo straci

Mężczyzna z Olsztyna

Jak to jest, że sprzątaczka wchodzi do męskiej szatni i próbuje wszystkich ustawiać, wychodzę spod prysznica a tu jakaś tłusta baba stoi, patrzy mi na penisa jak się wycieram ręcznikiem i mówi żebym się zakrył, pretesje ma i jeszcze straszy, że mnie na siłiwnie nie będą wpuszczać. (usunięte przez administratora) Jak coś się nie podoba jakiejś sprzątaczce to niech się nie patrzy a najlepiej proszę zatrudnić jakiegoś mężczyzne do sprzątania męskiej szatni i łazienki. Co się przebieram jest to samo, jest to niekomfortowe i zwyczajnie chamskie dla każdego faceta. To tak do wiadomości dla wszystkich klientów i tego obleśnego klubiku. Z tymi drzwiami wejściowymi tak samo cały czas problemy.

Mietek z Olsztyna

Te trenerki tam to jakieś nieporozumienie, krzywią ryje do klientów, najlepsza jest Gawrońska co ma nos jak klamka od zakrystii lub hamulec od karuzeli, jak kto woli, ona to dopiero robi miny, jak by miała bóle brzucha. Plotkary nie mają o czym gadać to innych klientów obgadują, paskudną osobowość macie i duże kompleksy, zgnilizna totalna. Lubicie tą totalność, co nie? Totalnie to wy jesteście p******i. Widać że rodzice za dużo czasu wam nie poświęcali w dzieciństwie. Inaczej bym z wami pozałatwiał, tylko później by jeden z drugim po sądach biegał z płaczem, już takich leszczy przerabiałem jak wy i wiem czego się mogę po takich jak wy spodziewać, później całą sprawę przekręcają na swoją korzyść żeby tylko nie wyjść na kapusia hehe co jest żałosne, wystarczy was trochę poobserwować i nie trzeba nic mówić, komedia. Zazdrość z co niektórych aż kipi hehe, tylko nie wiem czym to jest spowodowane, a ego takie, że wypełnia całą siłownie. Pozatrudniali na samozatrudnienie jakiś przyjezdnych ze wsi i wydaje im się, że pana boga za nogę złapali haha lipa straszna tam pracować, prężą się tam jak lwy plażowe. A tak z innej beczki to sami sobie wizytówkę wystawiacie takim paskudnym zachowaniem, ci bardziej inteligentni to szybko wychwycą i będziecie tylko tracić klientów, już trochę straciliście, niech pracodawca sprawdzi ile jest nieaktywnych karnetów. A te wizytówki sprzed wejścia możecie pozabierać hehe tacy jesteście gangsterzy i walczycie z policją? To coś wam powiem hieny, nie przeżylibyście tygodnia prawdziwego bezprawia.

Z Olsztyna

Uwaga!! Przestrzegam wszystkich przed zawieraniem umów z tworem JustGym!! Pobierają opłaty za karnet, pomimo że siłownia była zamknięta przez parę miesięcy. W ramach rekompensaty zaproponowano mi darmowy voucher z ilością dni, kiedy siłownia była zamknięta. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt że... aby skorzystać z vouchera muszę zrezygnować ze starej korzystnej dla mnie cenowo umowy i podpisać nową umowę, droższą o prawie 50%!!! Mało tego muszę zapłacić nowe wpisowe! Dla mnie to zwykłe przestępstwo, będę walczył o zwrot pieniędzy, sprawa trafiła do rzecznika.

Czy w Just Gym Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Nie

Klient

Telefonu nie odbierają ani w klubie ani w bok i centrali, na maile nie odpisują. (usunięte przez administratora)

Klient

W gume lecą, dostałem kod rabatowy za okres w którym nie mogłem korzystać z siłowni, którego nie mogę wykorzystać dopóki nie zerwę starej umowy. Teraz karnet jest droższy i nie mam zamiaru zrywać starej umowy żeby później płacić więcej. Masz trzy opcję, co byś nie wybrał to i tak będziesz w plecy, czuję się (usunięte przez administratora)

Kamil

Jeżeli kogoś ma brak możliwości korzystania z siłowni to najlepiej rezygnować 2 miesiące wcześniej . Po kilku wiadomościach do nich przestają ci odpisywać . Podczas pandemi wykorzystuja ludzi aby zarobić na ludziach . Serdecznie nie polecam klubu oraz korzystania z niego .

Menager

Partnerska postawa podczas epidemii

Fitness girl

Właśnie zacząłam pracę w klubie w Łodzi bo wcześniej pracowałam w Fit Fabric więc porównując te dwie firmy to jest zupełnie inna atmosfera, mega fajny team mamy teraz, a do tego super ekipa z Centrali firmy w Poznaniu naprawdę mocno się zaskoczyła na plus.

Magdalena
@Fitness girl

Cieszę się, że jak na razie jesteś zadowolona z pracy w Just Gym. Tym chętniej poznałabym nieco więcej szczegółów na temat specyfiki pracy w tym miejscu, jak i oczywiście samych warunków zatrudnienia. Macie tam zapewniony dostęp do prywatnej opieki medycznej?

Daniel Maruszczak

Jestem klientem z Radomia i klub jest super. Polecam

Jarek

Sam klub jest ok, polecam każdemu.

Z tego co wiem to oni płacą za możliwość prowadzenia treningu w tym klubie A nie klub im.Więc klienci tacy jak my ich zweryfikują.

Marrrrass 90

:) Ala z Poznania jesteś najlepszą trenerską w tym klubie. Zawsze miłą i uśmiechnięta że aż miło się treningi robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Just Gym Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Just Gym Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Just Gym Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Just Gym Sp. z o.o.?

Just Gym Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Starołęcka 42
    61-361 Poznań