Opinie o Just Gym Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Just Gym Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Just Gym Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Just Gym Sp. z o.o. w Poznań

Aplikowaliście na stanowisko Visual Merchandiser w Just Gym Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

nie ma takiego stanowiska pracy w Just GYM

@Ania

A można prosić w takim razie o wymienienie wszystkich stanowisk, które firma u siebie oferuje? Przynajmniej nikomu już się nic nie pomyli. ;)

@Ilona

Manager klubu, asystent klubu, trener personalny, instruktor fitness. W centrali można pracować w księgowości, obsłudze klienta, marketingu ale te stanowiska pojawiają się dużo rzadziej niż te w konkretnym klubie.

@Ania

A można prosić o więcej praktycznych informacji odnośnie pracy jako ten asystent właśnie? wcześniej głównie o stawce pisali. Te 2,3 tys na pewno wychodzi?

WTF

Czy firma może dać umowę o pracę? Czy zatrudniają tylko na samozatrudnienie?

@WTF

Tylko samozatrudnienie

Praca w centrali Just GYM - fajna atmosfera, przemili ludzie i duża samodzielność w działaniu. Można realizować swoje pomysły i rozwijać umiejętności. Open space w nowoczesnym budynku w dobrze skomunikowanej części miasta.

Zofia
@Ania

Ale stanowisk nie wymieniłaś, szkoda :) Mnie ciekawi ile zarabia instruktor. Czy liczba godzin zajęć jest do uzgodnienia, a może cały etat, albo wcale?

Instruktorka gdynia
@Zofia

Liczba zajęć do ustalenia w grafiku i można pracować w różnych klubach:0 nie ma żadnej wyłączności także super:):) stawki są różne ale ok 60 zł

@Instruktorka gdynia

A to super, ale jak w różnych to z każdym właścicielem osobna umowa czy to jakoś można z samą górą coś podpisać?

Instruktorka gdynia
@Ilona

Rozmawiaj z managerem w wybranym klubie, a umowę i tak podpisuje Centrala.

Leszek
@Instruktorka gdynia

No dobra ale dają zlecenie czy można dostać normalny etat i umowę na czas nieokreślony? Żebym wiedział na co się przygotować.

@Leszek

Umowa zlecenie lub umowa B2B w zależności czy świadczysz usługi na działalność

senior
@Leszek

Jak nie masz działalności to zlecenie.

Julia
@Ania

A możesz wymienić obowiązki menagera? Bo wiem, że tam się pracuje na recepcji, ale jest też manager w recepcji. I pytanie ile on zarabia jakie ma obowiązki, a jaki zwykły pracownik recepcji?

Pojawiła się oferta pracy na Manager w firmie Just Gym Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Nie

Nie

Magdalena
@Nie

A czemu nie warto? Ja akurat o tym myślałam

Katarzyna
@Magdalena

Juz Korporacja Medicover jak sie nie dogadasz to nawet urlop ci nie przysługuje !

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Just Gym Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac?

Czym w Just Gym Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Katarzyna

Nie ma żadnych dodatków. Mało tego już rządzi Medicover i jak sie nie dogadasz urlop ci nie przysługuje !

Angel

Jakiś czas temu zostałam zmuszona do zmiany klubu sportowego i rozpoczęłam poszukiwanie nowej alternatywy.odnalazlam ja w Just Gym w Poznaniu. Super sprawa świetne zajęcia i instruktorzy. Ale na największą uwagę zasługuje Trener Jarosław Frankowski ????????super gość i pełen profesjonalizm. Chce się więcej takich zajęć bo 45 min mija jak sekunda. Na zajęciach stawia na jakośc i poprawność wykonania ćwiczeń,dba o to aby nikt nie zrobił sobie krzywdy a to się ceni. Mega energia i klimat a przede wszystkim ogrom wiedzy.jesli to możliwe czekam na więcej Jego zajęć w grafiku.pozdram

Stefan

Nie Polcam! Praca niby fajna ale żadnej możliwości rozwoju. Forma zatrudnienia własna działalności. W momencie przejścia na wysoki ZUS firma JustGym na pewno nie podniesie ci wypłaty.... w 2 lata zero podwyżki .... a obowiązków dochodzi.... lepiej poszukać pracy u kogoś innego....

Jestem jaki jestem
@Stefan

To prawda. W sumie im jest obojętne kto będzie pracował w firmie. Hajs ma się zgadzać i tyle. Jak nie masz potrzeby samorozwoju to stoisz w miejscu.

Opinia

Widzieliście ludzie najnowsze wrzuty na placu zabaw na telewizorkach? ,,wośp 30lat przejrzyj na oczy''. No właśnie przejrzyjcie na oczy, ale nie w tym kontekście który im się widzi, czyli nie dawajcie tym wałom żadnych pieniędzy, nie rozliczają się z tego odpowiednio i jeszcze się z was śmieją, mało tego, te wszystkie zakupione przez z nich aparatury są kroplą w morzu tych wszystkich wyżebranych od was pieniędzy. Oni sami się pogrzebią w tych swoich ciągłych kłamstwach.

aktualizacja 2.0
@Opinia

I tak w ogóle to jakiej świątecznej pomocy? Święta się skończyły, jest karnawał a im święta w głowie. Może im chodzi o hanukę, u nich wszystko jest na odwrót hehe

Szokujący Pan

Staram się 2 lata o pracę w tej firmie najpierw na terenie Katowic pózniej w Łodzi po przeprowadzce. Na stanowisko asystenta.. powiem szczerze że osoba odpowiedzialna za rekrutacje powinna zostać zwolniona. Przeciągu tych 2 lat gdy pojawia się nowe zgłoszenie oczywiste, że dam CV raz jeszcze. Aż w końcu nastał dzień gdy Pani do mnie zadzwoniła ale nie by zaprosić na rozmowę a tylko po to by wrzeszczeć przez słuchawkę ile tych CV WYSYŁAM PRZEZ TE LATA. Pytając jeszcze po co wysyłałem wcześniej do Katowic jak teraz wysyłam do Łodzi. Odpowiadając grzecznie i mówiąc że ,,po 1. Cv wysyłam przez dwa lata jak pojawi się nowe ogłoszenie a nie co chwile. Po 2 jeśli chodzi o Miasto to się przeprowadziłem ,, Prosiłem również by nie krzyczała przez słuchawkę skoro telefon mam przy uchu. Ale ona dalej swoje… do tego zapytałem co takiego trzeba miec w Cv by się odezwali mam 5 letnią obsługę klienta + 2 lata prowadzenia zespołu jako Menager. Pani postanowiła się rozłączyć bez dowidzenia i odpowiedzi. JUST GYM

Tak sobie
@Szokujący Pan

Z tego co wiem, Katowice otworzyli w grudniu 2021, więc może nie do tej sieci Pan aplikował.

Klient

Teraz będą biegać po siłowni w Olsztynie i się łasić do wszystkich klientów, bo ich tracą. Co raz mniej ludzi przychodzi, tak to już jest jak się jest dwulicowcem. Nie przychodźcie tu bo brużdżą ludziom. Szybciej ich zwolnią, nic bardziej nie przemawia do przedsiębiorcy jak strata pieniędzy.

Jozek

Siłownia w Jastrzębiu Zdroju nawet fajna ale z szatniami to jakaś porażka sprzątaczka cały czas wchodzi do męskiej szatni i po prysznice niema problemu jak by to robiła jak jest szatnia pusta ale ona wchodzi jak się ludzie przebierają i kąpią zgłaszanie problemu nic nie daje jakieś chore zasady czas się z nimi pożegnać chyba że ma ktoś jakiś fetysz i lubi być podglądanym pod prysznicem

Wujek dobra rada z Olsztyna
@Jozek

To zacznij piszczeć i krzyczeć to ucieknie.

Do małych komuszków

Słyszałem, że będziecie mnie ruchać całym miastem aż do końca uhuhu. (usunięte przez administratora) bym dostał szybko? Ty mnie nie znasz. Coś wam powiem kmioty. Ruchać to możesz swoją kobyłe albo kolegę właśnie do końca, do ostatniej kropelki, aż ci pindol odpadnie albo dojdzie do pożaru. Ja przynajmniej mam jajca i spodnie na swoim miejscu a nie jak u was spuszczone do kolan. Pośmiać to ja się mogę z większości z was. Przychodzi taka (usunięte przez administratora) do trenera pajacyki, brzuszki, jaskółki i przysiady bez obciążenia robią i oni się śmieją ze mnie buhahaahahah takie ćwiczenia to u siebie w piwnicy, na strychu albo przed telewizorem możesz robić, (usunięte przez administratora) pośmiać to ja się mogę z was ale nawet tego nie robie bo to co wy odpierdalacie jest wręcz żenujące. Ale czego się spodziewać po sowieckich wnukach, ta głupota jest dziedziczna i właśnie takie bezmózgowie jest dziś w cenie. Ludzie bystrzy, inteligentni którzy potrafią myśleć samodzielnie, nie plotkują o innych, nie donoszą, nie podzielają tego chorego toku myślenia, nie dają sobą manipulować są usuwani z pracy, ośmieszani, pomawiani, odcinani od zarobku, stosuje się wobec nich ostracyzm społeczny szczególnie wobec ludzi młodych takich jak ja, jeszcze nie daj boże za wysoko zajdzie w tym komuszym kraju i co wtedy? Teraz wiecie kogo macie na tym waszym placu zabaw? Możesz mnie pozwać, wyzywać oczywiście za plecami hahaHa, śmiać się ze mnie, ośmieszać mnie, zmyślać, kablować, pisać donosy na policje, nie zajedziesz mnie, jestem (usunięte przez administratora) nie do (usunięte przez administratora). O wszystkim wiem, macie poważny problem komuchy. Siema

Anty antifa

Adaś do mnie nic nie ma, przyszło co do czego to się obsrał, i tak będę robił z każdym z was. Hehehe a na plac zabaw jeszcze zawitam.

do Adasia K.

Wiesz co miałem w kieszeni? Nóż sprężynowy i zastanawiałem się czy ci nie (usunięte przez administratora) ale wiesz co chłopaku? To nie twoja wina. Zostałeś zmanipulowany przez tą (usunięte przez administratora) jak wiele innych osób. Masz szczęście, że byłeś w miarę grzeczny do mnie. Wiecie co ludzie, dziwi mnie, że dajecie tej świni normalnie żyć i pracować w takim miejscu jak Telewizja Polska Olsztyn, ADAMOWI SZTRAMSKIEMU Z OSTRÓDY. IWONA ARENT z Pstrowskiego 18/3 z OLSZTYNA. A nie sorry z 5. Wileńskiej Brygady Armii Krajowej, nie wiem co za (usunięte przez administratora) wybrał tak długą nazwę ulicy ale mniejsza o to. Ten konfabulant ma zniknąć. Niemalże płakał w sądzie, takiego zera nie spotkałem przez całe swoje życie. Spotkałem ludzi z Tvp, niech wam powiedzą czy coś do nich mówiłem czy obraziłem ich w jakikolwiek sposób. Zróbcie z tą wszą porządek bo ja go spotkać nie mogę. A ona zamyka się w samochodzie jak mnie widzi. Możecie mnie pozwać.

Do klienteli

Atmosfera w tej siłowni jest tak świetna, że aż wycofuje karnet. Wiecie gazetka wyborcza, po, tvn, wsi i te sprawy. Wszystko co lewicowe, nie będę wam dalej dawał zarabiać, wiem że to znikomy ubytek ale od małego kamyczka się zaczyna. Chciałeś to masz, leć teraz na policje, może poczekam, może nie. A z resztą lewica, prawica , jeden chuj.

Do szefa

Podziękuj swoim trenerom, teraz będziesz miał tylko straty. NARA!!! wycofuje karnet na zawsze. wszędzie tylko nie tu.

Najajany tjamwaj

On tjamwajem chciał jeździć i majihuanen pali ahahhhaha i papierosy też słyszałem ale tak zeby mame nie widziała bo z nia mieszka slyszalam ahaahahahah i heszcze heroine z fentanylem, nie widzisz jakie rece ma ahahahzshs i kokainki jeszcze mixa i ejstazja zagrgza ahahahahaha prącie wam w (usunięte przez administratora) wsiury tuptuptup di pjokujatujy

Justyn timberlejk
@Najajany tjamwaj

Kkmpromitacjyja zaraz bede na treningu

Moxx

Czy pracownicy klubu muszą kupić karnet czy mają darmowy dostęp do siłowni przez 24h?

Joanna z Olsztyna
@Moxx

Darmowy i dla członka rodziny :)

Moxx
@Joanna z Olsztyna

Dziękuję bardzo

Jędrych
@Joanna z Olsztyna

Przecierz wy walczycie ze zjawiskiem rodziny.

Kolega

Halo policja, ktoś pisze obraźliwe komentarze, czy możecie to sprawdzić? - zgłoszenie przyjęte do realizacji-i jak macie coś? - nie da się namierzyć- jak to -a no tak to. Idź drut kolczasty na granicy poszarp haHaHahAhahahahA i kto jest teraz kapuś frajerki hahahA ŻENADA, chodzące zera. Dobry ubaw z was mam.

Nadiia

W ciągu 2 tygodni złożyłam 3 razy zgloszenia na kartę sportową żeby dostać dane do rejestracji na zajęcia które proponuje Just Gum. Ale niestety nie dostałam odpowiedzi chociaż w regulaminie jest napisane że zgloszenia będzie realizowane w ciągu 72 godzin. Dzwoniłam kilka razy w klub Just Gum, chciała wyjaśnić dlaczego tak długo czekam ale oni niewiedzą ponieważ ktoś inny zajmuje się wnioskami! A kto? Do nich nie ma kontaktu!! Ile muszę czekać?

Zostaw merytoryczną opinię o Just Gym Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Just Gym Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Just Gym Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Just Gym Sp. z o.o.?

Just Gym Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Starołęcka 42
    61-361 Poznań