InviMed-T sp. z o.o

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 74 ocen.

Opinie o InviMed-T sp. z o.o

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InviMed-T sp. z o.o

Praca

A któż może siedzieć na tych kamerach? Kamery są tylko w jednym gabinecie tam gdzie najczęściej drzwi się nie zamykają. Chyba więcej mówić nie potrzeba.

jeszcze pracownik

Niestety te negatywne opinie to prawda. Ta KORPORACJA to wyzysk, bez szans na podwyżkę. Przełożeni nie doceniają pracowników, obiecują złote góry, awanse i pieniądze. Nic z tych rzeczy. Invimed do firma oderwana od rzeczywistości, tu wcale nie liczy się dobry pracownik, jedynie zysk dla firmy. Nie tylko w warszawie tak jest, w innych placówkach także.

Boguniaa

Dlaczego jest rotacja?! Bo ta firma to WYZYSKIWACZE! Ludzie przychodzą i przekonują się na własnej skórze, jak tam jest. Zaraz potem zwiewają! Jeśli nie zasłużysz na stanowisko pupilka i donosiciela to jesteś stracony bo zjedzą Cię żywcem. Jesteś zbyt miły? ŹLE - "w pracy nie ma miejsca na przyjaźnie". Twierdzisz, że dobrze pracujesz? OJ NIE NIE NIE - pewna osoba sprawdzi to sobie dokładnie na kamerach i podliczy, ile razy wyszedłeś na siku. Chcesz odpowiednie wynagrodzenie za swoją pracę? NO CHYBA ŚNISZ! Po pierwsze "pracy nie ma przecież tak dużo", po drugie "na twoje miejsce jest przynajmniej 10 chętnych osób" . A na koniec dostaniesz POLECENIE, żeby reklamować i chwalić firmę w sieci, bo musimy podkręcić wizerunek jako pracodawcy... Bo na stronie takiej, jak ta jest za dużo złych opinii.

Annnnnka
@Boguniaa 01.09.2017 11:32
Dlaczego jest rotacja?! Bo ta firma to WYZYSKIWACZE! Ludzie przychodzą i przekonują się na własnej skórze, jak tam jest. Zaraz...

Kto tak tam podgląda kamery?

Man Lion's
@Annnnnka 09.09.2017 16:23
Kto tak tam podgląda kamery?

no wiadomko kto ;)

Edyta

@calaprawdapiszesz, że rotacja w firmie jest bardzo duża. Co konkretnie masz na myśli? Ile osób odeszło z InviMed-T w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy problem ten dotyczy któregoś z działów szczególnie? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które na wątek trafiły szukając opinii o potencjalnym pracodawcy, tym bardziej że obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Recepcjonistki oraz Położnej.

OniOna
@Edyta 24.07.2017 10:16
@calaprawdapiszesz, że rotacja w firmie jest bardzo duża. Co konkretnie masz na myśli? Ile osób odeszło z InviMed-T w ciągu ost...

Rotacji nie dotyczy tylko dział lekarski i kierowników. Cała reszta zmienia się co kilka miesięcy. Recepcja, pielęgniarki i technicy to stale nowe osoby. Tak na prawdę to tylko kilka "starych" osób się tam trzyma, ale to niestety z braku perspektyw na "lepsze". I tak wszyscy po kątach narzekają. Niestety te negatywne opinie to prawda - szkoda zdrowia na tę firmę.

calaprawda

Rotacja bardzo duża a dlaczego niech każdy kto ma rozum sobie odpowie.W dobrej pracy nie ma rotacji .Dyrekcja niestety nie potrafi sobie poradzić z ciągłymi opóźnieniami u lekarzy przez co skargi pacjentów są na porzadku dziennym. Odcinanie pracownikom wszystkiego co się tylko da typu np. premie i oszczędzanie nawet na mleku to nie wszystko. Szkoda nerwów i szkoda czasu. W biedronce chyba warunki pracy i atmosfera jest lepsza.

Kasia

Hej, czy możecie coś powiedzieć na temat pracy na stanowisku położnej/pielęgniarki? Czy warto aplikować? Jakie są zarobki, obowiązki? czy praca zmianowa?

DKMS
@Kasia 27.02.2017 16:45
Hej, czy możecie coś powiedzieć na temat pracy na stanowisku położnej/pielęgniarki? Czy warto aplikować? Jakie są zarobki, obow...

Kasiu, praca jest zmianowa, obowiązki to przyjmowanie pacjentów na badania (pobieranie krwi, cytologia itd.), a także asysta przy punkcjach oocytów. Oprócz tego robota papierkowa. Zarobki godne. Nie warto.

Ona
@Kasia 27.02.2017 16:45
Hej, czy możecie coś powiedzieć na temat pracy na stanowisku położnej/pielęgniarki? Czy warto aplikować? Jakie są zarobki, obow...

Nie warto - jedna pielęgniarka musi odwalić robotę za dwie osoby, poza tym trzeba wszystko po wszystkich poprawiać. Roboty jest bardzo dużo za niewielkie pieniądze. Atmosfera fatalna... Nie sugeruj się opiniami, że "pracownicy są zżyci" bo to BZDURA! Wszędzie ploty, wyręczanie się kimś i wciąż słyszysz, że przecież aż tak dużo pracy nie ma. Obowiązków jest masa, ale większość nie dotyczy zawodu medycznego. Tutaj nie poszerzysz swoich umiejętności medycznych... O pracodawcy świadczy wciąż rosnąca liczba pracowników, którzy stąd odchodzą :(

również były pracownik

Praca jest ciężka to fakt, ale wynagrodzenie zawsze na czas. Nie pracuję od grudnia, ale nie mogę powiedzieć nic złego na pracowników ( poza małymi wyjątkami). Pracownicy są ze sobą zżyci, widać że się lubią, spotykają się poza pracą i pomagają sobie. Na recepcji jest bardzo fajna atmosfera, dużo humoru i widać że pracuje dobrana załoga. Położne i embriologia bardzo miłe i pomocne, nikt sobie nie podkłada kłód pod nogi tylko raczej stara się pomagać. Z tego powodu długo zwlekałam, zanim postanowiłam zakończyć pracę w tej Firmie. Było mi po prostu szkoda , że nie będę już pracować z takimi fajnymi ludżmi. I tu się kończą plusy tej pracy. Sporym minusem jest to , że brak perspektyw na jakikolwiek rozwój. Ale nie słuchajcie tylko opinii negatywnych bo jak wszędzie są plusy i minusy . Jednak wszystkim tym, którzy chcą odejść, ale boją się że nie znajdą zatrudnienia mówię, że poza Invimedem też jest "życie" i to lepsze. Mimo wszystko moja opinia jest na plus.

Były pracownik

Odradzam!! Zatrudniłam się tam skuszona opinią, że to renomowana firma istniejąca na rynku ładnych parę lat. Ale po jakimś czasie podjęłam decyzję o odejściu. Atmosfera fatalna, bardzo mało brakuje by określić ją jako mobbing. Za pensję jednego etatu wykonuje się obowiązki za 2-3 osoby! Przez dwanaście godzin czasami nie ma czasu, aby zjeść SPOKOJNIE choć jeden posiłek. Wciąż trzeba szkolić nowe osoby bo rotacja pracowników jest przerażająca! Ludzie przychodzą i niedługo potem po prostu zwiewają! Pracy jest bardzo dużo, ale dyrekcja twierdzi, że wystarczy rozdzielić obowiązki a nie przyjmować nowych pracowników. Ploty na każdym kroku - ludzie wiedzą o tobie więcej, niż ty sam!Stanowiska kierownicze obsadzone osobami bez kompetencji, które nie potrafią zorganizować pracy konkretnej grupie. Brak perspektyw na rozwój. O normalną pensję trzeba wręcz się kłócić a różnice w kwotach na tych samych stanowiskach pracy są w przedziale 200-1000 zł. Szczerze odradzam.

złe wspomnienia
@Były pracownik 22.01.2017 18:12
Odradzam!! Zatrudniłam się tam skuszona opinią, że to renomowana firma istniejąca na rynku ładnych parę lat. Ale po jakimś czas...

Nie pracuje tam już jakiś czas. Decyzji o odejściu nie żałowałam ani przez chwile. Po opinii "byłego pracownika" widzę, że nic się nie zmieniło. Niestety to wszystko prawda. Nie zarobisz za dużo, napracujesz się za kilka osób i jeszcze opieprz dostaniesz, że na Twoje miejsce jest kilka innych osób.

hmm
@złe wspomnienia 25.01.2017 16:08
Nie pracuje tam już jakiś czas. Decyzji o odejściu nie żałowałam ani przez chwile. Po opinii "byłego pracownika" widz...

teksty że na Twoje miejsce jest wielu innych są na porządku dziennym. Atmosfera wśród ludzi w poszczególnych kręgach zawodowych ok ale ogólnie kiepsko. Opcja rozwój nie wchodzi w grę. Raczej siedź cicho i rób. A

Ana

Nie polecam! Zarobki bardzo niskie. Zaproponowano mi 2500 brutto przy 12godzinnych dyżurach i konieczności pracy w święta, w zależności od potrzeb. To prawie o 1000 złotych mniej niz podstawa w szpitalu. Po prywatnej klinice nie spodziewalam sie takiego wyzysku. Ponadto po rozmowie kwalifikacyjnej mimo zapewnień o telefonicznym powiadomieniu o decyzji nikt się nie odzywa. Jeśli ktoś chce pracować za godne pieniądze i się rozwijać to na pewno nie tam.

Pacjent

Masz racje słyszy się na korytarzu to i owo niestety .

B.

Praca byłaby ok, gdyby nie zły dobór kadry kierowniczej. Od kilku miesięcy laboratorium w Warszawie kieruje pani B. Metody kierowania zespołem na pograniczu mobbingu niestety. Aż się nie chce tam przychodzić. Ale ktoś ją tam posadził na tym stołku. Szkoda. Praca w zespole powinna opierać się na innych zasadach. Metody stosowane przez panią B są beznadziejne. No gdyby jeszcze świeciła przykładem.

AS

@zielony ni wiesz co wydaje mi sie ze mozesz wyslac :)

anonim

(usunięte przez administratora)

Capsza

firma nie jest norweska, więc raczej nie chodzi o posługiwanie się w firmie.. Chodzi pewnie o kontakt z pacjentem, a najbardziej pewnie o tłumaczenie procedur, formularzy itd. ale do takich potrzebny jest pewnie tłumacz przysięgły, bo to dokumentacja medyczna. Najlepiej spytaj się :)

anonim

(usunięte przez administratora)

alan

Zarobki? dają na początek po 12-13 brutto, potem 15-16 brutto na zleceniu. Potem o UP ale i tak nie ma szału. Brak perspektyw rozwoju i podwyżek.

anonim

(usunięte przez administratora)

Gość

Szukają recepcjonistki nie dlatego ze remont się zakończył tylko dlatego, że zwolnili jedną:)

Jagodda

A jak tak sobie plotkujemy, to wiecie czy w Warszawie recepcja jest już po remoncie?

anonim

(usunięte przez administratora)

Jagodda

Z tego co wiem to ta klinika w warszawie jest już kilka-naście lat na rynku a maja jeszcze kilka placówek w innych miejscowościach wiec to też o czymś świadczy:)

basia

Ja jest pacjentką invimedu od ponad roku i bardzo jestem zadowolona z lekarzy, personelu itp. atmosfera w klinice jest bardzo miła, dobrze się tam czuje nie zauważyłam aby ktoś tam zachowywał się dziwnie. Zawsze dobrze jestem tam przyjęta.

Magda

Poza tym skoro tak jest źle to można szukać innej pracy. Większość opinii to taki hejt bez żadnych konkretów. Pisanie ze ktoś schodzi w szpilkach jest bez sensu .... To ma chodzić na boso? Opinie z czapy po całości. Konstruktywna krytyka ok, ale nie gorzkie żale.

Magda

Mam wrażenie ze opinie puszą tylko sfrustrowane recepcjonistki i pielęgniary. Czy tam nikt inny nie pracuje poza tymi dwiema grupami zawodowymi ??

olo

Do Recepcja: skoro tak źle tam jest to po co tam pracujesz? A może tak źle jednak nie jest i tylko hejtujesz, bo masz w tym jakiś swój plan?

Recepcja

Invimed Warszawa- recepcja Praca trudna, stresująca, za dużo pacjentów jedna osoba musi obsłużyć. W godzinach porannych to dramat, ludzie stoją w kolejkach, a złość wyładowują na Tobie, bo przecież nie na lekarzu, który generuje sobie sam opóźnienia. Współpracownicy różni, są osoby mile i w porządku, a są i takie które lubią Cię podkablować, a pani dyrektor lubi donosicieli. Sama zachowuje się niefaira, wrecz perfidnie. Recepcja nie ma za dużo praw, w zasadzie nie ma żanych, a na pewno mniej niż inne działy. Przerwa krótka, napić się na stanowisku nie można, pracy od groma, archiwum medyczne ciągle zawalone papierami. Nie choruj za często, za długo bo Cię zwolnią, a jak zajdziesz w ciąże to po urodzeniu nie masz po co wracać. "Klasa wyższa" czyli administracja tak naprawdę nie wie za dużo co się dzieje, schodzą stukając szpileczkami na lunch do kuchni i przesiadują tam godzinami. Pani Prezes nie odpowiada na dzień dobry zwykłym pracownikom. Z lekarzami też różnie. Niektórzy myślą że są Bogami i muszą mieć wszytko natychmiast i nic ich nie obchodzi, masz się pokroić ale zrobić. Pani kierownik została zdegradowana, zawalona robotą nie dała rady, jest nowa zobaczymy na jak długo. Pensja owszem na czas, ale marna.

trolek

Invimed to dobra klinika, podobno w Warszawie zwolniły się miejsca dla par, które już są zakwalifikowane ?

ingrid

Iwona, ja jak u nich pracowałam to wszystko było na czas i wspominam bardzo pozytywnie :)

anonim

(usunięte przez administratora)

anna

Iwona, pracuję i nie narzekam. Pracy sporo, bo i pacjentów sporo mają teraz, ale kasa na czas, ludzie też w porządku.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

ie zastanawia Was dlaczego tak krótko ludzie tam pracuja i wciąż są nowe rekrutacje? Otóz tak się tam traktuje ludzi,że czym prędzej szukają nowej pracy.

agata
@xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 06.12.2015 14:58
ie zastanawia Was dlaczego tak krótko ludzie tam pracuja i wciąż są nowe rekrutacje? Otóz tak się tam traktuje ludzi,że czym pr...

xxxxxxx. a nie przyszło Ci do głowy, że jest więcej pacjentów i po prostu potrzebują więcej ludzi? Ja pracuję tu już 3 lata i póki co nie planuję zmieniać pracy.

bonton

Właśnie Marto - kłania Ci się czytanie ze zrozumieniem! "mile widziane" a "wymagane" to dwie różne sprawy :) pracując tam doskonale się wie, że pracują osoby, które nie ukończyły jeszcze studiów i osoby bez żadnego doświadczenia. A o tym, kto zostanie przyjęty decydyduje najniższa stawka na jaką dana osoba się godzi :) skoro tam pracujemy to doskonale wiemy, ile jest takich osób, prawda marto? (: I niestety większość osób ma do czynienia z sytuacją, że musi odwalić swoją robotę w ciągu 8 godzin, pilnując dodatkowo kompletnie zielonej osoby (bo przecież trzeba ją jakoś wyszkolic), nie mając czasu na normalną przerwę czy wyjście do wc... Oczywiście słuchając wciąż komentarzy, że przecież nie ma aż tyle pracy :D

anonim

do Wisienki Widać jesteś jedną z osób które opisałam powyżej dlatego tak ci tam dobrze i tyle w tym temacie.

anonim

(usunięte przez administratora)

bonton

Natalko - i właśnie o tym świadczy żenujący poziom firmy! na wszystkie stanowiska przyjmowane są osoby, które nie mają zielonego pojęcia o danej pracy albo (co najlepsze) są w trakce studiow a pracują jako rzekomi "specjaliści".....

marta
@bonton 26.10.2015 19:35
Natalko - i właśnie o tym świadczy żenujący poziom firmy! na wszystkie stanowiska przyjmowane są osoby, które nie mają zieloneg...

@bonton, to, że ktoś szuka ludzi wykształconych, doświadczonych, dyspozycyjnych i umiejących postępować z pacjentami Twoim zdaniem świadczy o żenującym poziomie firmy? Do głowy by mi to nie przyszło, a pracuję tam już od 3 lat. Chyba, czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

wisienka

Pracuję obecnie w Invimedzie i w ogóle nie zgadzam się z Twoją opinią. Owszem, na recepcji jest najtrudniej, bo to „pierwsza linia ognia”. Niestety wszelkie żale i skargi oraz pretensje klientów zawsze będą spływać na recepcję, nie tylko w Invimedzie, ale w każdym możliwym miejscu. Tak to już jest i nic się na to nie poradzi. Akurat w tym temacie mam doświadczenie, bo pracowałam jako recepcjonistka w paru miejscach. Dobrze się tu dogaduję ze wszystkimi, bo jestem otwarta i na bieżąco wyjaśniam z ludźmi wszelkie sprawy. Pewnie to powoduje, że nie jestem z nikim w konflikcie. Tobie też radzę postępować w ten sposób w nowej pracy. Mam nadzieję, że znajdziesz dla siebie lepsze miejsce, pozdrawiam!

anonim

Pracodawca marny, dyrektorka, kierowniczka i cała reszta, szkoda gadać. Pani Kierownik jest tak zapracowana, że całą firma się z niej już śmieje, bo nawet urlopów nie bierze, nie potrafi wybronić pracowników, nie ma pojęcia jak ciężko mają jej podwładni. Pani Dyrektor gloryfikuje osoby które donoszą jej o wszystkim, zresztą zatrudnia przeważnie znajomych i rodzinę. Drzwi się u niej nie zamykają, ponieważ każdy ma coś do podkablowania. I takie osoby mają w tej firmie dobrze. Wygląda to trochę śmiesznie, że ciągle ktoś puka i " uprzejmie" donosi. A Pani dyrektor to widać lubi, bo jakby było inaczej to dawno by to ucięła. Pozostałe osoby są traktowane jak osoby z niższej półki. Najgorzej ma recepcja. Pracy tyle że można by obdarować nią cały Invimed, ciągłe kolejki pacjentów, ciągłe opóźnienia lekarzy, a co za tym idzie awantury pacjentek. A oprócz tego ciągłe pretensje ze strony kierownictwa że coś jest nie tak. Nie ma żadnego systemu motywacyjnego, żadnych premii, po prostu nic. Dlatego nie dziwie się pracownikom którzy ciągle siedzą na zwolnieniach, bo i po co mają się starać? Dyrektorka obcięła wszystko co się tylko dało, nie wzięła tylko pod uwagę że może kiedyś sama zostać na recepcji bo pies z kulawą nogą tam nie przyjdzie pracować. Pracowałam tam bardzo krótko, ale nigdy nie pracowałam w takim miejscu, gdzie nie ma czasu na przerwę, na pójście do wc i bardzo się cieszę że moja przygoda z tą firmą się już skończyła. Nie polecam nikomu.

ona

czy oddziałowa jest ta wredna ruda baba

Oto

Nie poważne jest to, że ludzie potrafią żyć tylko ploteczkami. Zamiast zająć się pracą to tylko gadają

nnn

wyjazd był jeden. Ogolnie firma została przejeta przez korporacje wiec wszystko moze sie zmienic. ogolnie kwas. oddzialowa do bani plotki plotki i plotki i jeszcze raz plotki i sklocanie pracownikow i pomowienia i plotkiiiii

kwas

pensja oczywicie zalezy od stanowiska. Moja pencja byla niewiele wyzsza niz 1600. Są premie na święta i wyjazdy integracyjna ale co z tego kiedy atmosfera w pracy jest do bani...

kwas

Olek, lepiej poszukaj innego pracodawcy:) Ja wypłatę dostawałam zawsze na czas ale była strasznie marna.

Olo

Pracodawca nie szanuje pracowników,mobbing na dzień dobry,wypłata kiedy się im zachce,socjal nie istnieje ogólnie porażka.

anonim

To masz wielkie szczęście albo jesteś pielęgniarką. Jedno wiem, o tym czy dostanie ktoś umowę o pracę (która w przypadku tej firmy należy się każdemu) decyduje kaprys kogoś z góry. Jeśli uważasz, że dostajesz dobrą pensję to chyba do tej pory zawsze pracowałaś za grosze. Nigdy nie zarabiałam mniej niż w InviMedzie.

anonim

Ja też pracowałam w Invimedzie, niestety również mam kiepskie wrażenia. Strasznie oszukują i są skąpi. Nie można na nic liczyć. Oddziałowa strasznie fałszywa. Obgaduje ludzi u dyrektorki i zmyśla niestworzone rzeczy. Pensje kiepskie a pracy bardzo dużo. Za takie pieniądze to żałuję, że podjęłam tam pracę. Jak zaczęłam pracę poinformowano mnie o jakiś plotkach dotyczących innych byłych pracowników. Główne plotki to problemy z uzależnieniami i inne dziwne rzeczy, a jak się okazało raz przyszła była pracownica i nie wyglądała na pijaczkę. Wręcz przeciwnie bardzo zadbana, inteligentna młoda osoba, która pracuje i odnosi sukcesy zawodowe. Miła i bardzo poukładana osoba. Nie ma żadnego problemu z alkoholem i innymi używkami, co sama sprawdziłam. Poinformowałam o tym w Invimedzie, a po tym już nie przedłużono ze mną umowy, co mi zagwarantowano. Straciłam jakikolwiek szacunek do tych oszustów.

anonim

Zula - 2011-03-09 01:53:51 Ja pracowałam w Invimedzie krótko, ale zaczęłam traktować tą firmę poważnie. Chciałam nawet starać się o umowę o pracę po zleceniu, tak jak mi mówiono na rozmowie kwalifikacyjnej, niestety nie przedłużono ze mną umowy w ogóle, Praktycznie bez wyjaśnienia powodu, a nawet bym powiedziała troszkę zdziwił mnie fakt tłumaczenia, że podobno nie przychodziłam do pracy w wyznaczone dyżury i ciągle się spóźniałam. Gdyby to była prawda, to oczywiście nie byłoby problemu, bo to moja wina, ale w tym przypadku po prostu było mi przykro, że ktoś tak nawymyślał, żeby mnie się pozbyć. Nie podoba mi się takie niepoważne rozwiązywanie spraw i traktowanie swoich ludzi w ten sposób. Nie wiem czy ludzie mają problemy alkoholowe, ale taka plotka chodziła. Ogólnie zżyłam się z firmą, niestety polityka firmy nie polega chyba na inwestowaniu w pracownika i zatrzymaniu go i wyuczeniu. Miałam wręcz wrażenie, że im mniej wiem tym lepiej, że raczej nie mogę liczyć na wartościowe szkolenia, które usprawnią moją pracę na różnych oddziałach. Miałam wrażenie, że jestem tam intruzem. Ludzie ogólnie fajni. Atmosfera w pracy różna. Czasami dziwne spięcia bez powodu, ale to raczej wpisane jest w system, gdzie pracują głównie kobiety. Jedyny problem stanowiło dla mnie brak jasnego przekazywania informacji pomiędzy położnymi i pielęgniarkami pracującymi na zmiany. Polubiłam pracowników, bo to mili ludzie. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to raczej nie są to kokosy, ale to trzeba walczyć o to na rozmowie kwalifikacyjnej. Oczywiście, każda kwota jest dla nich za duża:) Dobra płaca, to wolontariat. Zgadzam się poprzedniczką, że praca po godzinach się zdarza, ale to raczej wszędzie tak jest. Nie jest to nagminne, więc można znieść przedłużenie pracy o kilka godzin.

Zula

Ja pracowałam w Invimedzie krótko, ale zaczęłam traktować tą firmę poważnie. Chciałam nawet starać się o umowę o pracę po zleceniu, tak jak mi mówiono na rozmowie kwalifikacyjnej, niestety nie przedłużono ze mną umowy w ogóle, Praktycznie bez wyjaśnienia powodu, a nawet bym powiedziała troszkę zdziwił mnie fakt tłumaczenia, że podobno nie przychodziłam do pracy w wyznaczone dyżury i ciągle się spóźniałam. Gdyby to była prawda, to oczywiście nie byłoby problemu, bo to moja wina, ale w tym przypadku po prostu było mi przykro, że ktoś tak nawymyślał, żeby mnie się pozbyć. Nie podoba mi się takie niepoważne rozwiązywanie spraw i traktowanie swoich ludzi w ten sposób. Nie wiem czy ludzie mają problemy alkoholowe, ale taka plotka chodziła. Ogólnie zżyłam się z firmą, niestety polityka firmy nie polega chyba na inwestowaniu w pracownika i zatrzymaniu go i wyuczeniu. Miałam wręcz wrażenie, że im mniej wiem tym lepiej, że raczej nie mogę liczyć na wartościowe szkolenia, które usprawnią moją pracę na różnych oddziałach. Miałam wrażenie, że jestem tam intruzem. Ludzie ogólnie fajni. Atmosfera w pracy różna. Czasami dziwne spięcia bez powodu, ale to raczej wpisane jest w system, gdzie pracują głównie kobiety. Jedyny problem stanowiło dla mnie brak jasnego przekazywania informacji pomiędzy położnymi i pielęgniarkami pracującymi na zmiany. Polubiłam pracowników, bo to mili ludzie.

zuzolek
@Zula 09.03.2011 01:53
Ja pracowałam w Invimedzie krótko, ale zaczęłam traktować tą firmę poważnie. Chciałam nawet starać się o umowę o pracę po zlece...

Ludzie uwielbiają się czepiać do czegoś co jest związane z charakterem samej pracy. Pracujesz w przychodni - mas zkontakt z pacjentem. A każdy wie, że pacjenci są różni.

Magdalena

Firma medyczna, więc jeśli się jest lekarzem, pielęgniarką, pracownikiem recepcji, to trzeba być przygotowanym, że zdarzy się dyżur w weekendy, czy święta, albo praca po godzinach. A o swoje trzeba walczyć, np. się wykazać, udowodnić, że jest się wartym stałej umowy. Płakać się chce od takiego jęczenia. Pracowałam w Invimedzie, teraz gdzie indziej, bo mogłam się rozwinąć, poszerzyć kompetencje. Ale przez 3 lata można firmę poznać i ja nie mogę powiedzieć nic złego o tym pracodawcy.

lula

Dla mnie to gówniany pracodawca. Oszukuje pracowników i robi z nich wołów pociągowych. Piszą, że zatrudniają na umowę o pracę, a to jeden wielki kit. Na rozmowie o pracę informują, że najpierw dadzą umowę zlecenie z późniejszym przedłużeniem na umowę o pracę, a to nieprawda. Po okresie 5-6 miesięcznym po prostu w ogóle nie przedłużają umowy. Bez wyjaśnienia. Nie mają nawet odwagi informować o tym pracownika. Ogólnie zarobki też są kiepskie. Często oczerniają ludzi i niszczą ich dobre imię, mówiąc że pracownik ma jakieś problemy z uzależnieniem, a jest to po prostu wymyślony powód do zwolnienia. Nie polecam, a nawet odradzam INVIMED WARSZAWA jako pracodawcę.

iv

umowa zlecenie, praca również weekendy i często po godzinach

Zostaw opinię o InviMed-T sp. z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InviMed-T sp. z o.o