Invimed T Sp. z o.o.
counter
3 166 127 5 1
B.

Praca byłaby ok, gdyby nie zły dobór kadry kierowniczej. Od kilku miesięcy laboratorium w Warszawie kieruje pani B. Metody kierowania zespołem na pograniczu mobbingu niestety. Aż się nie chce tam przychodzić. Ale ktoś ją tam posadził na tym stołku. Szkoda. Praca w zespole powinna opierać się na innych zasadach. Metody stosowane przez panią B są beznadziejne. No gdyby jeszcze świeciła przykładem.

Tak95Nie

Odradzam!! Zatrudniłam się tam skuszona opinią, że to renomowana firma istniejąca na rynku ładnych parę lat. Ale po jakimś czasie podjęłam decyzję o odejściu. Atmosfera fatalna, bardzo mało brakuje by określić ją jako mobbing. Za pensję jednego etatu wykonuje się obowiązki za 2-3 osoby! Przez dwanaście godzin czasami nie ma czasu, aby zjeść SPOKOJNIE choć jeden posiłek. Wciąż trzeba szkolić nowe osoby bo rotacja pracowników jest przerażająca! Ludzie przychodzą i niedługo potem po prostu zwiewają! Pracy jest bardzo dużo, ale dyrekcja twierdzi, że wystarczy rozdzielić obowiązki a nie przyjmować nowych pracowników. Ploty na każdym kroku - ludzie wiedzą o tobie więcej, niż ty sam!Stanowiska kierownicze obsadzone osobami bez kompetencji, które nie potrafią zorganizować pracy konkretnej grupie. Brak perspektyw na rozwój. O normalną pensję trzeba wręcz się kłócić a różnice w kwotach na tych samych stanowiskach pracy są w przedziale 200-1000 zł. Szczerze odradzam.

Tak27Nie

Anka

To co tu czytam zakrawa o patologie .... Zastanawia mnie czy to frustracje byłych pracowników czy faktycznie tak jest tam fatalnie? Czytając te opisy zniechęcam się do złożenia CV. O co chodzi z tymi kamerami???????

Pacjent

Masz racje słyszy się na korytarzu to i owo niestety .

Tak29Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Invimed T Sp. z o.o.?

Tak1Nie

Czy w Invimed T Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

TakNie1

juz nie :) obcięte bo covid ;) jak wszystko inne ;)

dziwne Nowy wpis
@914

No akurat to nieprawda.

TakNie3
914 Nowy wpis
@dziwne

aa co dostałeś premie? no ciekawe... powinny być w lutym-marcu, mamy już prawie sierpień...

Jonasz Nowy wpis

Warto poświęcić wiele żeby utrzymać firmę, przestańcie ciągle narzekać.

TakNie4

Czy Invimed T Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracus
@Pytanie

Tak. klinika czynna jest od 7:30 do 20 w tygodniu. W soboty do 14. Ale embriologia pracuje 365 dni w roku: swieta, niedziele itd.

Tak2Nie
@Pracus

Oj embriologow to tam nie cenią i nie szanują .... po zakładce zespołów widać jak ludzi ubywa a przybywa ich w embriologii innych klinikach

Tak3Nie
@Były pracownik

oczywiście, że nie. Szybka ucieczka najlepsza, niedługo podobno skurczy się jeden z zespołów.......

pracus

znowu embriologia?

@pracus

niestety tak... ale nie chcę uczestniczyć w tym, więc więcej nie powiem i się nie odezwę.

C’est la vie
@p

Widać, ze w końcu ludzie pokazują, ze jak się ich nie szanuje to odchodzą. I jak widać odchodzą nie tylko z Warszawy.

Ahhhhh
@p

I to podobno nie jeden ....

Ahhhhh
@Ahhhhh

I to podobno nie jeden zespół się skurczy ....

cestlavie
@Ahhhhh

a jaki jeszcze? :) ankiety niby maja uratowac sytuacje :) ale igranie z pracownikami da popalic niektorym...

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

paerl

pisza w zakladce ze w ramach reklamy ten sam lekarz prowadzacy przez proces leczenia gdzie w gdyni mamy wybranego lekarza zleca punkcje a okazyje sie ze jej niema i wykonuje ktos inny i na kontrolę nie mozesz sie dostac do lekarza prowadzacego tylko kto jest dostepny

TakNie2
niezrozumialyCarlCj
@paerl

czasem lekarz prowadzący może być - nieobecny np. chory lub mieć wyjazd służbowy, dlatego wtedy zabieg wykonuje inny lekarz. A poza tym to nie jest forum dla pacjentów, a forum dla pracowników - taka jest istota portalu gowork - opinie pracowników o pracodawcy!

Tak1Nie

Czy zdarzają się nadgodziny w Invimed T Sp. z o.o.?

nickus
@Pytanie

Spółka Invimed-T nie obejmuję już klinik leczenia niepłodności Invimed od ponad połowy roku, także polecam administratorom zainteresować się tym, w tym momencie kliniki wchodzą w skład Medi Partnera ;) czy zdarzają się nadgodziny? Owszem. Taka praca.

Tak1Nie1
Igs

W firmie panują chore relacje.(usunięte przez administratora)

Tak6Nie2
digs
@Igs

W jakim mieście oraz w jakim dziale te chore relacje??

Tak2Nie
jasmin
@Igs

Potwierdzam, nieważne która klinika, wszędzie tak samo.

TakNie2
rozbawiona
@jasmin

Rozumiem, że pracujesz we wszystkich miastach naraz i wiesz o czym mówisz? :)

Tak4Nie2
@Igs

@Igs, co masz na myśli poprzez "chore relacje"? Chciałabym dowiedzieć się czegoś o pracy w Invimed T Sp. z o.o. Takie ogólnikowe opinie niewiele mi mówią.

Marek

@Igs Możesz cos dodać do tego wpisu? Mam wrażenie, że to konkurencja inspirowała do pisania?

Tak2Nie1
Kasia G.

Szkoda, że nie piszecie w którym oddziale/mieście pracowaliście, bo w każdym mieście może być inaczej. Widzę tam dwie skrajne opinie między Panem Janem a innymi osobami. Może to wynikać z tego, że np. Pan pracował np. we Wrocławiu a Panie pracowała w Warszawie i trafili Państwo na inne warunki. Niestety nie jesteśmy w stanie tego skonfrontować, ponieważ żadne z Państwa nie podało miejsce zatrudnienia :) Jednocześnie Pan Jan napisał, że na wstępie otrzymał umowę o pracę i wyśmiewa się z innych, że nie potrafili sprzedać się na rozmowie żeby dostać coś więcej niż umowa zlecenie. Tutaj niestety jestem skłonna uwierzyć w to, że jest Pan podstawionym opiniotwórcą wybielającym firmę, gdyż byłam na rozmowie o pracę w oddziale Wrocławskim i Pani dyrektor zarzekała się, że żaden pracownik od 12 lat funkcjonowania firmy nie dostał na starcie umowy o pracę :) Zazwyczaj przez pierwszy rok pracuje na zlecenie i po roku ewentualnie dostaje umowę o pracę. W moim przypadku Pani powiedziała, że postara się żebym czekała "tylko" pół roku, ale nic nie może obiecać, wedle niej jestem bardzo cennym pracownikiem z doświadczeniem więc postara się to przyśpieszyć - co w Pana mniemaniu świadczy o tym, że dobrze się "sprzedałam" na rozmowie o pracę, więc teoretycznie powinnam dostać umowę pracę od ręki, a nie zlecenie :) Jednocześnie Pani powiedziała, że będę dostawać około 2100-2200 zł netto na rękę w zależności od przepracowanych godzin, proponując mi stawkę 16zł brutto przy około 170 godzinach pracy w miesiącu. Nie wiem, może te kalkulatory na sieci jakoś źle wyliczają, ale przy 16zł brutto i 170h umowy zlecenie nie wychodzi 2200zł ;) Więc tutaj jestem skłonna uwierzyć osobom piszącym, że otrzymują tam niskie wynagrodzenie i nie mają szansy na podwyżki . Jednocześnie Pani była bardzo miła, podkreślała kilka razy, że zespół na recepcji jest bardzo zgrany, nie ma problemu z dogadaniem się co do grafiku i godzin pracy jednocześnie mówiąc, że są częste zmiany, jak ktoś coś potrzebuje i albo masz pierwszą zmianę, albo drugą przez cały tydzień co trochę wyklucza stałość grafiku i tą samą zmianę przez cały tydzień :P Więc mamy kolejny zgrzyt i sprzeczne informacje od samej dyrektorki w sumie ;/ Ponoć szukają bardzo pracowników, bo 4 dziewczyny poszły na macierzyńskie i często się to tam zdarza. Tutaj właśnie nie jestem pewna czy to macierzyństwo sprawie, że szukają pracowników, czy jednak pracownicy często się zwalniają :/ Siedziałam około 20 minut w poczekalni i muszę powiedzieć, że żadna z 4 dziewczyn pracujących tam wtedy nie uśmiechała się, były raczej spięte a jedna wyglądała nawet na dość zestrachaną co mnie zdziwiło (może tak ma?). Może miały sytuację z klientem, może jest jak piszecie o tym zastraszaniu, nie wiem. Wychodząc odniosłam trochę wrażenie, ze patrząc na mnie patrzą na kolejną naiwną ofiarę, która przyszła nieświadoma warunków pracy. Ale oczywiście moje wrażenie może być mylne. Pani o dziwo powiedziała mi "szczerze" na rozmowie, że często zdarzają się zdenerwowani i awanturujący się pacjenci, ale to wynika z terapii hormonalnej no i Panowie niestety źle reagują na sprawy leczenia niepłodności. Zgadzam się z tym, to również może być powodem częstych zwolnień personelu na które, siłą rzeczy, firma nie ma wpływu a są istotne przy późniejszym wyrażaniu opinii o atmosferze w firmie. Pani zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie podczas rozmowy jako przyszły pracodawca, ale czytając Państwa opinie i nie mając pewności czy dotyczą one oddziału Wrocławskiego, Poznańskiego czy Warszawskiego jednak wolę szukać dalej, bo nie chcę marnować czasy na szkolenie się i zwalnianie za pół roku, jeśli to co piszecie jest prawdą :/ Acz prosiłabym Aby napisali Państwo w miarę możliwości w których oddziałach pracowali. Pani dyrektor z Wrocławia powiedziała, że pracuje w firmie od 12 lat, więc jeśli o niej są złe opinie, to raczej warunki nie uległy zmianie :/ A szkoda, bo wyglądała na naprawdę super babkę :) Przypominam, że moje spostrzeżenia dotyczą aplikacji na stanowisko recepcjonistki w oddziale Wrocławskim :)

Tak7Nie
DMA

Część Dziewczyny.  Ja mam bardzo ambiwalentne odczucia co do Invimedu. Myślę, że od strony medycznej są w porządku. Piszę to, mimo, że przy naszym pierwszym podejściu nie udało się wyhodować do inseminacji żadnego z 5 zarodków. Zakładam, że to się zdarza i nie jest spowodowane brakiem kompetencji embriologów czy lekarzy. To, co mi się w tej klinice nie podoba, to komunikacja klinika - pacjent. Bardzo brakowało mi pierwszej rozmowy, w której ktoś opowiedziałby nam o całym procesie - jak to może wyglądać od początku do końca i na jakie niespodzianki powinniśmy się przygotować, jakie są pełne koszty całej procedury, jaka jest procedura dotycząca niewykorzystanych embrionów.  O czym nie powiedziano nam w kwestii kosztów: Na stronie kliniki jest cennik i w zależności od przypadku lekarz zaleca któryś z pakietów. My mieliśmy ten za niecałe 7000 zł. Ale to nie wszystkie koszty, na które trzeba być przygotowanym. Badania krwi to około 2000 zł, leki do stymulacji w sumie ponad 3600 zł. Do tego trzeba doliczyć koszty zamrażania i przechowywania zarodków - ok. 1900 zł + 400 złoty na rok "abonamentu" w kolejnych latach. Nagle okazuje się, że trzeba być przygotowanym na dwukrotnie większy wydatek. Informacja o PEŁNYCH kosztach oszczędziłaby nam bardzo dużo stresu. O czym nie powiedziano nam w kwestii postępowania z niewykorzystanymi zarodkami: Klinika przesłała nam w mailu umowę, którą należało przynieść podpisaną w dniu punkcji. Myślałam, że jest to czysta formalność, podpisanie zgody na zabieg. Umowa dotyczy jednak również tego, co się dzieje z niewykorzystanymi zarodkami, które polskie prawo zakazuje niszczyć. Okazuje się, że trzeba płacić za każdy rok ich przechowywania, a jeśli nie chce się tego robić, trzeba wyrazić zgodę na to, że zarodki idą do adopcji. Zarodki można "chronić" przed adopcją tylko 20 lat. Po tym czasie automatycznie idą do banku komórek i mogą być podane bez naszej zgody pacjentce, która urodzi nasze genetyczne dziecko. Uważam, że są to bardzo istotne, etyczno-prawne kwestie, o których powinno się informować pacjentów jeszcze przed rozpoczęciem całej procedury. Ja dowiedziałam się o tym wszystkim już w czasie stymulacji, a kiedy przyszłam do kliniki dopytać o szczegóły, poczułam, że nikt nie chce na ten temat rozmawiać. Zostałam zbyta i zagadana, a kiedy okazało się, że żaden z naszych zarodków nie rozwinął się dostatecznie, żeby go transferować, mój prowadzący (dr. Sroka) mało delikatnie oświadczył, że "tyle robiłam szumu o te zarodki, a jak widać nie było o co".  Gdzie jeszcze zabrakło dobrych procedur, albo po prostu empatii: O tym, że żaden z embrionów nie rozwinął się dostatecznie, żeby wykonać transfer dowiedziałam się z kartki wypisu z zabiegu. Nikt z nami nie porozmawiał, nie wytłumaczył, co to oznacza, dlaczego tak się stało, jakie są kolejne możliwe kroki, jak to rokuje na przyszłość. Musiałam poprosić o dodatkowe spotkanie z lekarzem, żeby o wszystko dopytać. Nikt nie pomyślał o tym, że przekazywanie złych wiadomości powinno odbywać się w wyjątkowo delikatny sposób, w rozmowie z lekarzem, a nie z dokumentacji medycznej.  Podsumowując, nie mogę polecić Invimedu, mimo że panie w obsłudze są bardzo sympatyczne i dyspozycyjne, a sądząc po wynikach kliniki, mają dobrą "średnią sukcesów". Mimo to w momentach trudnych brakowało nam wsparcia, partnerskiego podejścia i delikatności.

Tak4Nie2
4882znakowPozostalo
@DMA

szanowna Pani, to jest forum dla pracowników o pracodawcy, a nie dla pacjentów. Radzę czytać ze zrozumieniem WSZYSTKO.

dlugoletnistas

No no no, podwyżki podobno od początku roku mają być :)

jeszczedlugoletniejszy
@dlugoletnistas

haha. ziomeczku, chyba brak zadatku świątecznego będzie

@dlugoletnistas

A czy ta informacja jest potwierdzona? Wiadomo już, czy podwyżki będą znaczące? Dla wielu osób kwestia wynagrodzenia jest najważniejsza przy podejmowaniu pracy. Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy, czy opowiesz coś więcej o nadchodzących zmianach?

Edyta

@Nick, jesteś w jakiś sposób powiązany z firmą i masz jakieś informacje dotyczące jej funkcjonowania? Wiesz coś o aktualnej sytuacji? Czy pracownicy są zadowoleni z oferowanych warunków? Zachęcam do komentowania osoby zatrudnione w tym miejscu. Wasze opinie przydadzą się tym, którzy szukają pracy!

Pacjentka z 2003 r. Kliniki IN

Super klinika. Dzięki pomocy mamy upragnione dziecko. Córka ma już ;-) 14 lat. Jest bardzo zdolnym dzieckiem. Dziś to już prawie nastolatka. Kiedy mieliśmy planowaliśmy rok po urodzeniu córki przybyć do kliniki na kolejną próbę in vitro, okazało się, że jestem w ciąży ;-). Urodził nam się syn, po dwóch latach kolejny również w sposób naturalny. Dziś synowie mają: 12 i 10 lat. Więcej dzieci nie planujemy. ;-))). DZIĘKUJEMY

Nick

I co... cisza, cisza... czyżby pracownicy dostali podwyżki? A może jednak takie dobre rządy... ;)

Edyta

@Monika, swoje spostrzeżenia i uwagi z pozycji pacjenta korzystającego z usług InviMed powinny być przekazane bezpośrednio tej firmie. Na tym forum, ze względu na jego cel i charakter, powinny znajdować się wyłącznie merytoryczne opinie dotyczące zatrudnienia w InviMed.

Monika

Kompletny brak poszanowania czasu pacjenta. Godzinne opóźnienia to standard!

Edyta

@iseeyou, czy korzystając z okazji, mógłbyś napisać jak przedstawia się aktualna sytuacja w InviMed? Wspomniałeś, że zmieniła się w tej firmie kadra zarządzająca. Czy wraz z nią, zaczęły zachodzić jakiegoś rodzaju zmiany, które dotyczą osoby zatrudnione u tego pracodawcy? Jak wygląda kwestia podwyżek, o których również napisałeś poprzednio?

Edyta

@Pluszak, czy atmosfera popsuła się w całej firmie, czy w jakimś konkretnym dziale? Co dokładnie przez to rozumiesz? Możesz powiedzieć coś o rodzaju oferowanej umowy, benefitach dla pracowników? Wspominasz, że wyniosłaś z InviMed sporo doświadczenia- czy miałaś możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje?

@Edyta

Nad morzem

Gogol

Nie narzekajcie, będzie się za to lepiej zarabiało!!

iseeyou
@Gogol

jakieś przecieki? Nowy prezes da podwyżki?

iseeyou

I co tam na liniach w invimedzie? dalej tak źle? czy coś się poprawiło?

Zostaw merytoryczną opinię o Invimed T Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Invimed T Sp. z o.o.