Opinie o synevo.pl - Synevo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Synevo Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Synevo Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synevo Sp. z o.o. w Warszawa

praCownik
Pracownik

Serdecznie NIE POLECAM pracy w Synevo. Panuje totalny chaos. Atmosfera okropna, ludzie boją się ze sobą rozmawiać. Donoszenie i jeszcze raz donoszenie. Pracownicy są już wyczerpani, maja mnóstwo obowiązków często wykraczających poza zakres ich stanowiska. Ludzie masowo się zwalniają - i słusznie. Pieniądze może i nie są złe ale warunki w jakich przychodzi je wypracować nie są tego totalnie warte.

5
Emzisue
Kandydat
 Pytanie
@praCownik

Jak się pracuje jako przedstawiciel w tej firmie. Zostałam zaproszona na rozmowę i chciałabym się dowiedzieć na jaką kwote brutto można liczyć, jaka flota i oczywiście atmosfera firmy?

Bastian Obsztyfitykultykiewicz
Pracownik

Jeśli chodzi o sytuację w firmie, to nie odbiega ona od tego, co się dzieje w innych sieciowych laboratoriach. Roboty jest od (usunięte przez administratora), pracowników brakuje. Płace są przeciętne, a zarządzanie firmą... Ochochocho... Na dzisiaj panuje ostrożny optymizm. Skończyły się (usunięte przez administratora) Te trzy panie wprowadziły w firmie chaos, zamęt i niepewność wśród pracowników. Pociągnęły firmę w dół, doprowadzając do odejścia bardzo wielu pracowników, również ze stanowisk kierowniczych, doskonałych fachowców i świetnych ludzi. Niepowetowana strata dla firmy. Zobaczymy, co będzie dalej. Czas pokaże. Dalsze informacje wkrótce.

5
xyz
Pracownik
@Nikt

Bez pracowników wykonujących badania, pracowników na odpowiednim poziomie wykształcenia i wysokiej etyce pracy laboratoryjnej sprzedaż mogłaby sobie dowolnie prężnie działać i nic nie wyszłoby z jej działalności. Zgodzę się na opinię, że jedni i drudzy są sobie potrzebni i laboratorium bez działu sprzedaży nie sprzedałoby swoich "produktów", ale jeśli twierdzisz, że pracownicy fachowi są jedynie obciążeniem dla firmy i jednocześnie mają wygórowane wymagania (w każdej dziedzinie), to już rozumiem kiepską jakość tej sprzedaży. Gratuluję samozadowolenia. RATUNKU !!!

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Widzę że pracownicy jedni sa bardziej inni mniej zadowoleni. Czy premie w firmie wynikją z regulaminiu wynagradznia (dla wszystkich równe i stałe, cykliczne) Czy są uznaniowe lub zależą od czegoś innego?

Nieznany
Pracownik
@anonim

O bywa różnie jeśli chodzi o rotację zależy jaki region ale jeśli nie wynegocjujesz podstawy to nie licz na premię bo firma ma chwilowy cykl koniunkturalny jak to powiedział główny dyrektor finansowy i (usunięte przez administratora) nas przed świętami generalnie żadnych dodatkowych benefitów nie ma za wszystko musisz sam sobie płacić a podstawa nie jest kosmiczna raczej przeciętna no i ciągłe dodawanie zadań oraz pieniędzy do budżetu pokażą ci kalkulator w który. Będziesz mógł zarobić kilkanaście tysięcy w kwartale a potem powiedzą że nie mają z czego wypłacić.

Anonim
Pracownik

Polecam pracę w Synevo! Pracuje już 2-gi rok i jestem zadowolona. Jasno określone zasady,premie kwartalne,wyjścia integracyjne. Premia roczna to było coś! Kierownictwo się stara, zawsze można przyjść i porozmawiać. Zespół zgrany i wesoły, chętny do współpracy i nauki nowych osób.

1
Kinga
Były pracownik
@Anonim

Od tego roku juz nie ma premii rocznych.

@Żary Nowy wpis
Pracownik

Pochwała dla kurierów z Zielonej Góry, współpraca z nimi to czysta przyjemność.Pozdrawiam

Synevo Nowy wpis
Inne

Ocena punktu poboru krwi przy ul. Leszczyńskiego w Lublinie. Kilkakrotnie byłam pacjentem ww. punktu - wysoka kultura osobista, profesjonalizm - krew pobrana delikatnie, sprawnie, zaopatrzona opatrunkiem. Panie uśmiechnięte, udzielają wszystkich wyjaśnień. Bez stresu. Zachęcam do korzystania z tego punktu.

Jagoda Nowy wpis
Inne

Powiedzcie bo jest sporo ofert pracy i m.in.na przedstawiciela medycznego. Mam duże doświadczenie w branży ale niepokoi mnie ta atmosfera. Chociaż też widziałam pozytywną ocenę. Polecacie wysyłać CV i liczyć na "zdrowy team"?

Pracownica była Nowy wpis
Były pracownik
@Jagoda

Jak masz pracę to lepiej tego nie rób....

Józia
Inne

Na tej obsłudze z kasa widzę ze szalu nie ma… jak więc wygląda sprawa proszenia sie o podwyżki? jest tak ze obiecują cokolwiek czy mówią ze nie ma na co liczyć i tyle?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Synevo Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pielęgniarka/Pielęgniarz/Położna/Położnik/Ratownik Medyczny/Opiekun Medyczny
logo firmy Dietetyk
Warszawa
Fudeko S.A.
(70 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
(29 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Ratmed
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
Kandydat
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie może liczyć ratownik medyczny w punkcie pobrań?

Kandydatka
Pracownik
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku specjalista ds. obsługi klienta?

pracownik
Pracownik
@Kandydatka

4500 brutto

Aneczka
Inne

Wcześniej ktoś zwrócił uwagę na to, że działalność nie miałaby prawa bytu bez pracowników o odpowiednim poziomie wykształcenia i kompetencjach co jest w sumie logiczne ale ktoś inny pisał, że nie ma tu nawet szkoleń. To fakt? Samemu o jakieś trzeba się mocno nastarać?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracownik
Pracownik

Sama prawda,oj zdecydowanie same układy. Rządzi wyłącznie CM i HR,reszta to tylko pionki.

Ania
Były pracownik

Dokładnie tak. Dobrze by było dla 'zwykłego, szarego' pracownika, żeby za tymi decyzjami szły dobre zmiany. Pracując 14 lat nie zauważyłam. Raz było lepiej, innym razem gorzej- nigdy nie przekładało się to na wypłatę.

Pielęgniarka
Inne

Chciałam zanieść pobraną krew do laboratorium. Pacjent jest leżący. I co , ma przyjść osobiście !!! Niestety poradnia podpisała umowę z synevo. Porażka.

Jolanta
Inne

Cześć. chce się wstępnie przyjąć na specjalistę ds. HelpDesk. W tym przypadku można sobie pozwolić na pracę hybrydową. W jakim zakresie i jak oceniacie taka formę współpracy? zastanawiam się przede wszystkim jak zarobkowo można na niej w praktyce wyjść

Niezadowolony były pracownik
Były pracownik

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE Odkąd władzę przejęły 3 panie, firma po równi pochyłej zjeżdżała na dół. Odeszło bardzo dużo pracowników, którzy pracowali zdecydowanie dłużej od ww. Wprowadziły w firmie chaos i dezorganizację, wykazały się brakiem kompetencji. Oczywiście premii kwartalnej brak od przynajmniej dwóch kwartałów, zero informacji czy w ogóle zostanie wypłacona, co jest dla mnie nieśmiesznym żartem, benefitów BRAK. Nie da się pracować w firmie, w której nie szanuje się pracowników. Jedna osoba średnio pracuje za dwie. Pracy jest od groma. Nie polecam.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Niezadowolony były pracownik

Pracy zawsze było i będzie dużo jak to w każdej sieciówce.Firma się rozwija więc to że jest praca to dobrze,bo dzięki temu wróciły premie. A czy w A.... e są premie ? Nie wiem jak zielona konkurencja ale pracy tam też raczej nie brakuje. Jak ktoś liczy na pieniądze i że się nie na pracuje to niech szuka w Panstwowych labach.

BP
Były pracownik

Dzień dobry, Jeśli jesteś młodym ambitnym człowiekiem, który się zastanawia, czy warto rozpocząć pracę w @Pracodawca, to bardzo Ci tego odradzam. Chyba, że lubisz pracować w miejscu, gdzie szefostwo u góry traktuje Cię jak tanią siłę roboczą. Za ciężką, sumienną i często wykraczając poza kompetencje pracę, nie usłyszysz nawet dziękuję. Miała być premia co kwartał (1/4 wypłaty) ale dzień przed wypłata bez informowania nikogo przesuwają ją na następny kwartał a później rezygnują z jej wpłaty. Ta firma nie potrafi motywować pracowników, potrafi tylko zabierać. Pracy jest od groma, presja ja bardzo duża, pracowników jest za mało , przez co robisz za dwóch i to generuje zmęczenie i błędy. Nie ma żadnego systemu szkoleniowego dla nowych pracowników, po prostu świeżak zakleja dziury w grafiku. Jeśli nic się nie zmieni to ta firma osiągnie (usunięte przez administratora).

Małgorzata
Inne

Dzień dobry, okazuje się, że jako Młodszy Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej można pracować też na część etatu, co byłoby dla mnie aktualnie bardzo odpowiednie. Proszę mi przy tym napisać w jakim zakresie zamknąć się może podstawowa stawka godzinowa. Czy rośnie ona wraz ze stażem pracy?

L
Pracownik

Pracuję w Synevo od kilku miesięcy. Firma przechodzi przez duże zmiany organizacyjne, które zdecydowanie były potrzebne. Da się wyczuć powiew optymizmu :) Atmosfera jest w porządku, ludzie w zdecydowanej większości pomocni i ogarnięci. Na minus na pewno benefity, jest ich mało i firma niewiele dopłaca. Krótko mówiąc: na razie jestem zadowolony i mogę polecić.

Bastian Obsztyfitykultykiewicz
Pracownik

Jeśli chodzi o sytuację w firmie, to nie odbiega ona od tego, co się dzieje w innych sieciowych laboratoriach. Roboty jest od (usunięte przez administratora), pracowników brakuje. Płace są przeciętne, a zarządzanie firmą... Ochochocho... Na dzisiaj panuje ostrożny optymizm. Skończyły się (usunięte przez administratora) Te trzy panie wprowadziły w firmie chaos, zamęt i niepewność wśród pracowników. Pociągnęły firmę w dół, doprowadzając do odejścia bardzo wielu pracowników, również ze stanowisk kierowniczych, doskonałych fachowców i świetnych ludzi. Niepowetowana strata dla firmy. Zobaczymy, co będzie dalej. Czas pokaże. Dalsze informacje wkrótce.

5
Hm
Pracownik
@Bastian Obsztyfitykultykiewicz

Teraz jest taki ogólny tend górą byle jakość i mierne osoby ale dobrze się sprzedające a fachowcy z wiedzą i doświadczeniem na bruk. Znaczy góra daje się (usunięte przez administratora)

Xyx
Pracownik

Olga K. to może na UK coś umiała, bo poziom kraju z UE przerósł. A tak zadzierała nosa

xyz
Pracownik
 Pytanie

Jakiego zespołu?? Tu żadnego zespołu już nie ma, bo OK spowodowała destrukcję. A jeśli za coś "poleciał", to dlaczego wrócił i to na samą górę. A ten zespół to gdzie? W biurze, czy w którymś z labów? Szczerze mówiąc mnie interesują zespoły ludzi, którzy jako jedyni przynoszą firmie zyski, czyli wykonujący badania.

xyz
Pracownik

Opinia odpowiednia do wybranego przez Ciebie nicku. Diagności laboratoryjni i technicy są JEDYNYMI wytwarzającymi zysk firmy. Prezentujesz typowe podejście biurowego "korpoludka".

Nikt
Pracownik
 Pytanie
@xyz

A policzyłaś/ eś sobie koszty wynagrodzeń, które stanowią większość kosztów! A kto przynosi klientów klientów? Sprzedaż preznie działa aby przynieść firmie jak największe zyski.

xyz
Pracownik
@Nikt

Bez pracowników wykonujących badania, pracowników na odpowiednim poziomie wykształcenia i wysokiej etyce pracy laboratoryjnej sprzedaż mogłaby sobie dowolnie prężnie działać i nic nie wyszłoby z jej działalności. Zgodzę się na opinię, że jedni i drudzy są sobie potrzebni i laboratorium bez działu sprzedaży nie sprzedałoby swoich "produktów", ale jeśli twierdzisz, że pracownicy fachowi są jedynie obciążeniem dla firmy i jednocześnie mają wygórowane wymagania (w każdej dziedzinie), to już rozumiem kiepską jakość tej sprzedaży. Gratuluję samozadowolenia. RATUNKU !!!

anonim
Inne

Hej, a jak będzie z naborami dla Specjalisty ds. e-commerce? ktoś pisał, że na stanowisko młodszego asystenta diagnostyki laboratoryjnej biorą każdego. Ja w e-commerce mam doświadczenie i zastanawiam się czy tak samo na spokojnie dzięki temu się dostane? Potrzebuje na szybko pracy a akurat maja ofertę

Patka
Inne

Jeśli już o kompetencjach mowa to jak trudno jest się dostać na stanowisko młodszego asystenta diagnostyki laboratoryjnej? Wymagane jest doświadczenie z pracy w laboratorium, lecz nie piszą o tym jak duże. Dodatkowo po jakim średnio czasie się awansuje? I jakich kompetencji po drodze można nabyć?

@inny
Pracownik
@Patka

ŻADNE doświadczenie nie jest wymagane. Tyle ludzi odeszło, że biorą każdego. Wystarczy być po analityce.

asdf
Inne

Piszecie o poprawiającej się sytuacji w firmie i zastanawiam się czy na stanowisku młodszego specjalisty ds. analiz biznesowych będzie to odczuwalne? Oferta na to stanowisko obecnie jest dostępna, mam już wstępne doświadczenie, pracuje także z Power BI a go akurat umieszczono w mile widzianych. Jakiś wstępnych stawek mogę się spodziewać?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pp
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego? Nastąpiły zmiany kadrowe. Może będzie lepiej?

Tomek
Inne
@Pp

Firma jest w trakcie zmiany Country Managera, jest w trakcie dużych zmian moim zdaniem na lepsze. Poprawiła się sytuacja wynikowa i generalnie są fajni ludzie w organizacji.

anonim
Inne

Witam, widzę ofertę dla specjalisty ds. marketingu, proszę mi opisać sytuację przy Zamienieckiej, ponieważ planuje tam aplikować. relacje w zespole są dla mnie kluczowe. prócz nich w jaki sposób można określić zarobki na dziale?

Zostaw merytoryczną opinię o Synevo Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Synevo Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Synevo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Synevo Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Synevo Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii