Opinie o synevo.pl - Synevo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Synevo Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Synevo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synevo Sp. z o.o. w Warszawa

Lider punktu pobrań

Lider punktu pobrań... Moi drodzy od kiedy w Synevo obowiązuje takie stanowisko? Pytam z ciekawości, bo kiedyś osoby obsługujące pacjentów miały inną nazwę stanowiska

Pracownik punktu pobran

Postanowiłam podzielić się opinią, bo rzadko się zdarza, aby doświadczać tylu dobrych zmian w firmie prywatnej. Dziękuję naszej dyrekcji, które jest najlepsza od lat. Nasi dyrektorzy znaleźli czas by odwiedzić nasz region i przestawić nam jak rozwija się firma. Od kilku miesięcy mamy nowego koordynatora, który się nami interesuje i potrafi wszystko zorganizowac. Doświadczamy tych dobrych zmian na codzien. Jestem pełna podziwu dla dyrektora Waldemara i dyrektor Małgosi. Dziękujemy za podwyżki. Życzę nam wszystkim dalszych sukcesów

Anka
@Pracownik punktu pobran

Zgadzam się w 100%

Aleksander
@Anka

Nie za słodka ta laurka powyżej? No ale jak się zgadzasz to pewnie tak jest jak piszą. Powiesz coś więcej o zarobkach? Bo głównie na tym mi zależy żeby kasa była na dobrym poziomie.

Anita
@Aleksander

Jest na dobrym.

Olka
@Aleksander

Najwyzsze place ze wszystkich labow, ktore znam.

Tru
@Pracownik punktu pobran

Chyba sama Małgosia to pisała :) Babka która jątrzy i stara się skłócić personel, nie miała oporów by wykańczać chorą na raka pracownicę, którą zwolniła zaraz po powrocie ze zwolnienia, dno, zresztą znienawidzona w biurze, funkcjonuje tylko dzięki ochronie Waldemara

@Olka

Nie Jestem pewna czy padła gdzieś tutaj konkretna kwota... ale skoro takie najwyższe to na jakie zarobki można nastawiać się teraz od nowym roku? czy wystąpiły tutaj kolejne podwyżki lub inne potencjalne zmiany, które należałoby wziąć pod uwagę przed złożeniem cv?

Michu

Wszystko tam po kądzieli wegetuje, nie polecam..

Ola
@Michu

Możesz jaśniej?co masz na myśli -biuro czy laby?

Sylwia
@Ola

A w laboratorium jak jest właśnie? Widziałam na ich stronie, że szukają na kierownicze kogoś. Właściwie to duży jest zespół tam? Liczyłam, że jakaś wtajemniczona osoba, że tak powiem, mi coś zdradzi :)

@Ola

a Ty w którym obszarze jesteś? pytam, bo skoro zadajesz to pytanie to sama nie wiesz, więc może odp być w pewnym sensie jasna? albo o żaden obszar nie chodziło, wiać tu w trakcie pracy jakieś takie nieścisłości idące w tym kierunku?

synevo

Synevo Poznań ul. Zgoda to wielka masakra, kierowniczka jest nie ogarnięta, nie umie zarządzać, nie umie podjąć decyzji, nadgodziny to codzienność, praca nie wydajna do wynagrodzenia, atmosfera najgorsza z możliwych, po prostu brakuje osoby kompetentnej do zarządzania, porównanie z obozem.

poz
@synevo

Kim Ty jesteś!? Na pewno nie pracowałaś (pracowałeś) ani nie pracujesz w Synevo w Poznaniu, bo to co piszesz to kompletne bzdury, kłamstwa i pomówienia. Twoja opinia nie jest poparta żadnymi konkretnymi dowodami, a ogólna krytyka to żadna krytyka. Pracy jest dużo, nadgodziny są płatne i nie ma ich zbyt wiele. Jak nie chcesz albo nie możesz zostać, wychodzisz punktualnie. Atmosfera jest dobra zarówno między pracownikami a pracownikami i panią kierownik, z czego bardzo się cieszymy, bo to jest ważne i często to podkreślamy w naszych rozmowach. Zarobki są wyższe niż w szpitalach, a Szefowa jest dobrze przygotowana do swojej funkcji, merytorycznie i pod względem kierowania ludźmi.

@poz

Chyba śmieszni jesteście, może liczycie że przedstawię się z imienia i nazwiska. Nie wiem czy moja opinia to kompletna bzdura np. mam kończyć pracę o 19.35, a kurierzy przywożą materiał po godzinie 20, 21, który trzeba zarejestrować i zrobić analizę. Ciekawe jak mam wyjść wcześniej jak materiał przyjedzie później. Mam go zostawić do jutra ?? Pani kierownik nie powinna zajmować tego stanowiska bo nie sprawdza się w tej roli, nie umie zarządzać ludźmi powinna iść na kurs, nie umie wypracować odpowiednich procedur, tylko jak ciele zgadza się na wszystko, "ależ damy radę przyjąć materiał po godzinie 21". Nadgodziny są płatne po odliczeniu podatku to jest 20 zł. Jak ktoś ma za dużo nadgodzin to mu obcinają i w sumie robisz jak ten murzyn za dwa banany. Zarobki są tragiczne, w Amazonie dają więcej a odpowiedzialność większa niż pakowanie przesyłek, bo w końcu tu jest pacjent i chodzi o ludzkie zdrowie i życie. A nie licytowanie się o mniejsze stawki za wykonanie badań i branie miliona klientów (kontrahentów), których nie da się przerobić w godzinach pracy. W innych opiniach można przeczytać, że oszczędności przede wszystkim i potwierdzam tą opinię. Rozwoju zawodowego zero, pensje głodowe mają w nosie starych pracowników, młodzi dostają większe pensje, socjal pracowniczy zero, bardzo marne dopłaty do pakietów lepiej ich nie brać. Obowiązków coraz więcej i stresu. Ogólnie nie polecam.

@synevo

Najważniejsze jest to, że Pani kierownik nie umie się wstawić za pracownikiem tylko wierzy pacjentom. Taka jest miła atmosfera, że zostajesz sam jak kołek i nie masz wsparcia.

@poz

Taka jest miła atmosfera, że jak przychodzi do starcia to pani kierownik nie umie się stawić za pracownikiem. Totalny brak lojalności druga strona ma rację zawsze. I później człowiek zostaje sam.

Doni
@synevo

Jakaś nieprawdziwa ta opinia, pracuje od jakiegoś czasu i Pani kierownik jest osoba kompetentna , wszyscy wiedza co maja robić , ewentualne nadgodziny są wypłacane , zreszta nie musimy pozostawać po godzinach wszystko jest dobrze zorganizowane . Panuje przyjemna atmosfera w pracy w Poznaniu przy ul Zgoda

Doni

Potwierdzam tą pozytywna opinie o Laboratorium Synevo Poznań Zgoda

Lidia
@Doni

@Doni Cieszę się, że Twoja opinia jest pozytywna. Jaka panuje atmosfera pomiędzy pracownikami w tym miejscu?

@synevo

Zadna z nich nie umie zarzadzac

Tam jest wszedzie masakra

@poz

a kim ty jestes????? kolejnym mobberem z tej firemki????

kika
@synevo

Bo kierowniczka tluk. A Firma nie widzi ze ktos niszczy imie jej.

@kika

ta opinia nie jest nieco przeterminowana? to było 4 lata temu, dalej to samo kierownictwo miałoby tu być? a co z jakimś rotacjami, nie ma ich?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Synevo Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pielęgniarka/Pielęgniarz/Położna/Położnik/Ratownik Medyczny/Opiekun Medyczny
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Nowa

Hej,pracuje w Synevo w Warszawie,od nie dawna. Jestem zadowolona ,pracuje się dobrze, atmosfera fajna ,ludzie dobrze nastawiani chcacy szkolić nowe osoby.

@Nowa

To fajnie. A czy zarobki są również na dobrym poziomie? W ogóle to jaki rodzaj umowy się tutaj zawiera?

@Wanda

Zarobki są jak wszędzie, ale nie ma degradacji specjalisty. Umowa standardowa: 3 mies. Potem rok i później na czas nieokreślony.

@Kasia

Czyli faktycznie standardowo, a odnośnie tego szkolenia jeszcze to tylko koledzy to robią czy firma też gdzieś ludzi po wiedzę wysyła?

@Kasia

A gdzie degradują diagnostę?

Czy w Synevo Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Zmian w ostatnim czasie było sporo. Głównie na samej górze.

@Kasia

A jakieś konkretny odnośnie tych wspomnianych zmian? Czemu zaszły i jaki macie tego efekt? Jest jakiś konkretny?

Bożena

Pani Beata z Jaworzna jest niekompetentna i bardzo niegrzeczna. Podaje nie prawdziwe informacje w formie niegrzecznym.

I

Punkt pobrań w Gdyni przy ul. 10 Lutego - nie polecam. Bardzo długi czas oczekiwania i bardzo niemiła obsługa. Klienta traktuje się jak zło konieczne. Nie wyjaśnia się sprawy, tylko wyrzuca się na korytarz. Zdecydowanie nie polecam

kika

Zakuoilam zaplacilam na miejscu , bedec na urlopie sie zle poczulam. Teraz jest za granica polski. Nie dostalam jednego wyniku Ani rachunki. Wrszawa i ich caly Management to przedszkola, wstyd i zacofanie. Brak komunikacji, elokwencji. Nigdy wiecej.

Aleksandra
@kika

Ale próbujesz się z nimi skontaktować, czemu nie ma wyniku? Może na wynik tego badania czeka się dłużej?

wyniki
@Aleksandra

albo jest do odbioru tylko osobiście? Bez przesady, da się z nimi dogadać bez problemu.

@wyniki

Jeśli tak to skąd takie nieporozumienie? Bo skoro rachunek nie został wystawiony to badanie w ogóle zostało zrealizowane?

Czy ktoś zna opinie o pracy przedstawiciela medycznego Widzę ogłoszenie na Kraków .. Gdańsk Czy warto składać aplikację?

@Nowy

standardowa praca przedstawiciela medycznego, dużo wizyt u lekarzy ale bez ciśnienia na wynik

momento
@Marek

a na jakie zarobki można liczyć?

REP
@Nowy

Nie popełniają tego błędu: przynajmniej w tym regionie

Agata
@Marek

nie ma ustalonego jakiegos celu co miesiąc do wyrobienia, bardzo rzadkie to chyba ze ktos o wynik nie ciśnie ?

Były pracownik...

Zgadzam się z tą opinią w pełni. (usunięte przez administratora) jest w niektórych działach tej firmy na porządku dziennym. Bardzo popularne jest też wchodzenie innym w (usunięte przez administratora) a później jak wyjdą z danego oddziału to obrabianie im tyłka.

Xyz

Najgorsza jest obecna kuerowniczka w krakowie , przestrzegam wszystkich przed jej falszem, niekompetencją i ochydnym oczernianiem pracownikow innych działów

@Były pracownik...

To swieta prawda!

najgorsze doświadczenie

"wyżej " wiedzą i widzą niestety i dlatego jest na to pełne przyzwolenie , w tej firemce kogucik wystarczy mieć długi staż i jest się bezkarnym już , ja doznałam tam (usunięte przez administratora) dlatego odeszłam , ale najgorszym doświadczeniem było to ze jak złożyłam skargę do hr to zostałam potraktowana jak etatowy przestępca a mobber ma się nadal świetnie uciekajcie od tej firemki jak najdalej , a fuj ....

Wiktoria
@najgorsze doświadczenie

bo takich rzeczy nie powinno się zgłaszać wewnętrznie tylko od razu do odpowiednich służb albo inspekcji z zewnątrz. Można to nawet zrobić anonimowo :)

@Wiktoria

i tak mi nie zależało na tej "pseudopracy" , a nikt z nadal pracujących tchórzy by nie żzaświadczył

@najgorsze doświadczenie

Z jakiego działu jest ten(usunięte przez administratora) ?

dogórynogi

Czy ktoś pracuje w głównej siedzibie w Warszawie ? jaka jest atmosfera pracy

@dogórynogi

Moim zdaniem atmosfera Ok. Gorzej z godzinami pracy.

Mariusz

Co z tymi godzinami pracy jest nie tak? Wyjaśnij o co chodzi

@dogórynogi

Wg mnie jest okej. Zespół zgrany i przyjazny.

@Mariusz

Praca w god z10-17 i 13 -21.

Sylwia

Można sobie wybrac która zmiana komuś odpowiada? Czy żadnego wpływu nie ma się?

ToJa
@dogórynogi

Zespół fajny, atmosfera dobra - jest ok.

Lena

Takiej niekompetencji nie widziałam nigdzie, przez całe swoje 18 letnie doświadczenie zawodowe! Przez 4 miesiące umowy zlecenia tylko raz (!!!) otrzymałam wynagrodzenie w umówionym terminie i w prawidłowej kwocie. Permanentne tłumaczenia pt. „bo ktoś nie zlecił przelewu (przez 2 m-ce), ktoś źle policzył , bo w systemie mamy inna kwotę brutto niż na umowie”. Oczywiście - nie ma winnych. Kpiny!

@Lena

To dziwne akurat, ale moze wynika to z faktu, ze Synevo bardzo rzadko zatrudnia osoby na umowę zlecenie. Są miasta gdzie wręcz kierownicy nie chcą osób z innych labow na tego typu umowy na dorabianie sobie po godzinach, bo nie chcą mieć szpiegów u siebie :)

Pomocny
@Lena

Lena, może skontaktuj się z Synevo i wyjaśnij sytuację. Sądzę, że to był po prostu jakiś nieszczęśliwy wypadek i takie rzeczy się nie zdarzają. Przynajmniej u mnie nie słyszymy o takich sytuacjach. Starajmy się wyjaśniać :-)

Nowe umowy

Witam moich kolegów i koleżanki. Dostaliście juz do podpisania aneksy umów?

Małgosia
@Nowe umowy

Tak :)

@Nowe umowy

Tak

Przyznajcie, ze chociaz jestescie zadowoleni z premii rocznej, bo byla akurat porzadna ????

Premia roczna

Premia roczna była naprawdę dobra. Każdemu się zawsze przyda te parę tysięcy złotych do przodu ☺

@Premia roczna

To fajnie że tyle tam dali. A jak ta premie wyglądała w porównaniu do tej z ubiegłego roku? Jest jakaś rożnica?

Premie
@Wanda

U mnie to byla znacząca róznica , dlatego nie narzekam.

Co jaki czas w Synevo Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Teraz od 2021, po wejściu ustawy ministerialnej dostajesz podwyzke co rok.

Agata
@Odpowiedz

A zdradzisz na jakiej zasadzie dziala ta podwyzka, i czy to jakas konkreta suma? :D Tzn chodzi mi czy jest dodawana ze względu na inflacje czy staż pracy ;)

Ustawa !!!
@Agata

Poczytaj sobie ustawę o minimalnym wynagrodzeniu pracowników ochrony zdrowia? Jesteś swiezakiem po studiach, ze nie wiesz o tej ustawie? Tym bardziej powinno Cie to zainteresowac...

Też myślałem tak jak ty xyz dopóki nie zmieniłem pracy. Teraz żałuję.

Wanda

To moze w innych firmach może być jeszcze gorzej? :D A wypłata chociaż spoko u was?

qwerty

Dzień dobry, Chciałbym się dowiedzieć o pracy w Synevo w Katowicach. Jak wygląda atmosfera, jakość pracy, czy są różne pracownie (tak jak w Warszawie gdzie jestem pracownikiem: analityka, genetyka, mikrobiologia, hematologia) i co najważniejsze jakie płace (choćby widełki)? Będę wdzięczny za każdą informację :)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Synevo Sp. z o.o.?

indigo

nigdy, wcześniej wypowiedzenie

Umowa

Podbijam pytanie o umowę na stałe.. po jakim czasie można mniej więcej taka dostać?

Laborantka

Witam, przyłączam się do pytania.

Diag

Pierwsza umowa na okres próbny kolejną na rok następna na czas nieokreślony czasami są indywidualne wyjątki

pacownik
@Umowa

To zależy gdzie pracujesz i na jakim stanowisku.

@Laborantka

Szczerze, odradzam, każda inna korporacja byle nie to (usunięte przez administratora) ,pseudo kierownicy którzy nie mają pojęcia o pracy ,intryga goni intrygę

@Ania

W punkt

W tym "czymś " są tak msciwi psudoludzie , ze nawet po odejsciu pracownika z samej zemsty nasylają zus na bylego pracownika jesli poszedł np. na l4. Wstretni ludzie , uciekac od tej pseudofiremki kogucik gdzie (usunięte przez administratora) rośnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Synevo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Synevo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synevo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synevo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Synevo Sp. z o.o.