MFO S.A.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MFO S.A.

Biała rdza Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Pracownik
 Pytanie

Witam wczasy pod gruszą w jakiej kwocie są wypłacane w MFO S.A. ?

Robert
Pracownik
 Pytanie

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny do nowego zakładu w Boryszewie? Jaką będą zarobki?

żaba Nowy wpis
Pracownik
@Robert

Nijak, ważne żebyś miał sprawne tylko nogi i ręce. Głowa nie musi być, przyjmują jak popadnie. Nie ma żadnej selekcji. Skończyły się czasy kiedy firma miała profesjonalne podejście do rekrutacji lecz niestety nikt normalny majacy szacunek do wlasnej osoby do tej firmy nie przychodzi. Dziadowska firma i nic więcej

Nowy wpis

Pracodawca

@Robert

Dzień dobry, rekrutacja do MFO jest otwarta cały czas (praca@mfo.pl), więc jeśli kandydat/ lub pracownik jest zainteresowany pracą w nowej lokalizacji rozmawiamy o tym podczas spotkania. Jeśli obu stronom pasuje, możliwe będzie zatrudnienie w Boryszewie. O stawkach rozmawiamy podczas spotkania rekrutacyjnego, po tym jak zaprezentujemy nasze środowisko pracy i poznamy kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe kandydatów. Oferta zatrudnienia jest zawsze na końcu - wypadkową tych tych wszystkich czynników. pozdrawiam, i zachęcam do aplikowania

Administrator

MFO S.A. właśnie rekrutuje w mieście Kożuszki-Parcel gm. Sochaczew. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Do pracy
Kandydat
 Pytanie

Czy to prawda, ze w ostatnim czasie dużo osób się zwalnia? Czym to jest spowodowane?

Pracodawca

@Do pracy

Nie. Odejścia są w każdej firmie. Tak jak pisaliśmy wcześniej, nasza rotacja jest na poziomie 1,5% - więc jest całkiem dobrze.

Pracownik
Pracownik
@MFO S.A.

Pracodawca odpisuje szkóda, ze pisze nieprawdę. W ostatnim czasie bardzo dużo osób z firmy odchodzi i to pracownicy robiący bardzo długo. Mówili tez o podwyżkach ale chyba już zrezygnowali. (usunięte przez administratora)

Biała rdza
Pracownik
@Do pracy

Hej będą podwyżki ale kiedy kto to wie prezes mówi że sprawa jest w toku i będą to "rewizje" wynagrodzenia.

Biuro
Pracownik
@Biała rdza

Ciekawe również dla kogo będzie ta rewizja wynagrodzeń.. mam nadzieję , że nie tylko u pracowników produkcyjnych ..

prezes Nowy wpis
Pracownik
@Biała rdza

z przykrością informuję że podwyżki czy jak to nazwali rewizja budżetowa będzie przysługiwać się tylko wybrańcom. (usunięte przez administratora) Ta firma to jedna wielka porażka, wszyscy którzy tu pracowali wiedzą o tym najlepiej.

Specjalista Ds. Zakupów
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Pierwsze spotkanie rekrutacyjne

Pytania

Był zadawane pytania o moje doświadczenie, cele zawodowe, zainteresowania, powód chęci zmiany dotychczasowej pracy

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
anonim
Inne

Przewija się tutaj dosyć często temat rotacji, czy rzeczywiście jest tak duża? Pracownicy sami odchodzą czy są zwalniani? Jaka w ogóle stawka na start, a jaka w późniejszym okresie pracy?

Pracodawca

@anonim

Witam, mamy bardzo niewielką rotację w firmie. Mierzymy ją co miesiąc, więc wiemy, ze jest nawet lepsza niż w innych firmach:). Średnia długość zatrudnienia naszych Pracowników to ponad 6 lat. W tym roku możemy pochwalić sie 20-letnimi jubileuszami kilku pracowników.

rykec
Były pracownik
@MFO S.A.

Chyba w Waszych wyobrażeniach. Rotacja jest tak duża że niedługo SAM prezes będzie stał na maszynie bo nie będzie komu robić

2
Biała rdza
Pracownik
@MFO S.A.

Hej @Pracodawca powiedz nam jak to jest z czasem pracy wózkowych załadunkowych jak patrzę na drugiej zmianie załadunki trwają do 20 później wózkowi chowają się po kątach bądź na legalu siedzą na stołówce i debatują

Pomocny
Inne
@Biała rdza

Praca wozkowych załadunkowych jak po wpisie domyślam się,że sądzisz nie kończy się na samych zaladunkach. Otóż mają jeszcze szereg innych zadań a mianowicie zastępują kolegów na wywożeniu z hal podczas absencji a także suwnicowych. Dodatkowo podwożą towar na przecinarki,zgrzewarki i laser oraz rozładowują profile z cynkowni czy też towar powracający z reklamacji . Każdy z nich ma także swój obszar magazynu począwszy od hal z towarem kończąc na placu gdzie muszą utrzymywać porządek i ustawiać profile. Jeśli zachodzi potrzeba mają także zadania z przepakowaniem profili pod klienta. A ich obecność na stołówce myślę,że nie wiąże się z niczym innym jak przerwa na posiłek.

Biała rdza
Pracownik

Jak by to powiedzieć by było dobrze hmmm.... jaką płacą taka praca. A tak serio są ludzie i ludziska gdzie wykorzystujemy się na wzajem. Ocena roczna od początku jak tylko powstała wisi na tablicy informacyjnej i się kurzy. Miała być rozmowa indywidualna z pracownikiem i cisza. Podwyżka była ale nie w podstawie wynagrodzenia tylko w premii frekwencyjnej co jest nie uczciwym zagraniem że strony firmy. I świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy nie ma w tej firmie. ZFŚS też nie ma i nie będzie bo szkoda kasy. Ps. Młodzi nie chcą się rozwijać bo nie ma różnicy między operator A pomocnik. Kobiety teraz pracują na najlepszych stanowiskach gdzie opowiadają że praca lekka i przyjemna zapraszamy do prawdziwej pracy gdzie przerzuca się tony a nie kilogramy.

Pracodawca

@Biała rdza

Witam, proces oceny okresowej, właśnie się zaczyna, będziemy oceniać cały rok, więc startujemy dopiero w listopadzie. Zaczynamy samooceną, rozmowy z przełożonym planowane są na styczeń. Nie wiem dlaczego pisze Pan, że w naszej firmie nie ma świąt. Co roku organizujemy spotkania świąteczne i doceniamy Pracowników prezentami. W ostatnim roku na Mikołajki rozdawaliśmy koperty, - m.in. z zaproszeniem na Wigilię firmową. Szkoda, że Pan nie pamięta, jak całą firmą spotkaliśmy się na uroczystej kolacji w hotelu Chopin. W tym roku też planujemy różne atrakcje. Będziemy informować - tak jak do tej pory w Newsletterze. Mam nadzieję, że będzie Pan celebrował uroczyście razem z nami zakończenie tego bardzo trudnego roku.

anonim
Inne
@Biała rdza

Te rozmowy indywidualne wiążą się wtedy z podwyżką pensji podstawowej? Bo mówisz, że ich nie było i tylko premia wzrosła. O ile w sumie, były to znaczne kwoty? Mówisz, że nie ma różnicy między stanowiskami, masz na myśli wysokość pensji? Bo jeśli tak to jak inaczej motywują pracowników?

Biała rdza
Pracownik
@anonim

Firma stosuje zasady pozytywnej motywacji. Zabierają premie, zwalniają, lub wlepiają nagany. Czasem również w nagrodę pracownik dostanie czekoladę ale to już Ci pracownicy wyróżniający się najbardziej.

Pracownik
Pracownik
@Biała rdza

Jeżeli jest tak źle... To dlaczego nie zmienisz pracy i nie poszukasz czegoś innego, lepszego. Z tego co mi wiadomo, to kobiety nie mówią że jest lekko i przyjemnie. Każda praca bez względu na stanowisko jest na swój sposób ciężka i każdy będzie odczuwał to w inny sposób bo nie jesteśmy wszyscy tacy sami. Owszem ze względu na słabszą płeć są przyjęte do pracy jak piszesz na najlepszych stanowiskach ale i ta płeć ma inne warunki pracy i zasady BHP określające ile mogą dźwigać kobiety a ile mężczyźni.

anonim
Inne

Zanim w ogóle zaaplikuję, to jednak wolałbym wiedzieć, jaki budżet przeznaczacie Państwo dla specjalisty ds. BHP, zwłaszcza takiego z doświadczeniem w prowadzeniu postępowań powypadkowych :3

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, tak jak pisaliśmy wcześniej, o budgecie rozmawiamy podczas spotkania rekrutacyjnego, po tym jak zaprezentujemy nasze środowisko pracy i poznamy Pani/Pana kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe. Oferta zatrudnienia jest zawsze na końcu - wypadkową tych tych wszystkich czynników. pozdrawiam, i zachęcam do aplikowania

EZ
Kandydat
 Pytanie
@MFO S.A.

Coraz więcej firm w Polsce bierze przykład z innych krajów i już na początku rekrutacji informują kandydata o budżecie jaki jest przewidziany. Po co mam tracić czas na rozmowy skoro nie wiem czy jesteście wstanie dać mi odpowiednie wynagrodzenie? Powodzenia w szukaniu

Pracodawca

@EZ

Proszę się nie martwić, w trosce o Pani/Pana czas, w formularzu aplikacyjnym jest pozycja dot. oczekiwań finansowych kandydatów. Zanim zaprosimy wybrane osoby na spotkanie, porównujemy te oczekiwania - z kwalifikacjami, doświadczeniem kandydatów oraz naszymi widełkami, przeznaczonymi na dane stanowisko. Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na tę korespondencję:) i życzymy powodzenia w znalezieniu nowego i odpowiedniego miejsca dla Pani/Pana. zespół HR

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Cześć, Słyszałem, że zabierają premię za L4 czy ktoś może potwierdzić, że to prawda ?

Pracodawca

@Kandydat

Może słyszał Pan o naszej PREMII FREKWENCYJNEJ - która jest dokładnie za obecność w pracy:), co oznacza, że jeśli ktoś jest nieobecny, to tej premii nie dostaje, lub ma ją pomniejszoną zgodnie z regulaminem. Mamy jednak tez inne premie - m.in. za osiągane wyniki pracy.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@MFO S.A.

Zabierają tez inne premie niż frekwencyjna lub uniemożliwiają zdobycie premii. A te inne premie to chyba mowa o czekoladach za wyjątkowe osiągnięcia?

Pracodawca

 Pytanie
@Pracownik

Do każdej premii są regulaminy, więc wiadomo z czego co wynika. Dlaczego ktoś miałby coś uniemożliwiać? Kierownikom i liderom jeszcze bardziej zależy na wynikach swoich zespołów - też są z tych wyników rozliczani.

Ph
Pracownik
@Kandydat

W sprzedaży jest na l4 bo no zachorowałeś i nie ważne że masz zrobiony wynik. Jesteś na L4 nie masz premii.

Ciekawa
Inne
@MFO S.A.

To ile dni maksymalnie można być na L4, aby móc dostać jakąkolwiek premię frekwencyjną? Poza tą i premią za osiągane wyniki w pracy są jeszcze jakieś inne? Dajcie znać, bo zastanawiam się nad złożeniem CV.

Pracodawca

@Ph

Witam, może jest Pani PH, ale raczej pracuje Pani u/dla konkurencji. Będąc naszym Pracownikiem wiedziałaby Pani, że nasze regulaminy premiowania dla działu sprzedaży opierają się na wynikach KPI (co oznacza, ze premia NIE jest pomniejszana o zwolnienia lekarskie). Bardzo proszę nie pisać pomówień i nie odstraszać naszych kandydatów do pracy. pozdrawiam.

anonim
Inne

Elektryk jakie ma pieniądze u nich? Interesuje mnie to jakie są warunki finansowe, zwłaszcza że ogłoszenie nic na ten temat nie mówi niestety. Zajrzałem tutaj z nadzieją, że otrzymam jakieś informacje

Pracodawca

@anonim

Zachęcamy do przesłania CV, umówimy się na spotkanie rekrutacyjne, podczas którego dowie się Pan więcej o stanowisku i warunkach pracy. Zapraszamy serdecznie.

Pracownik
Inne
 Pytanie

@Pracodawca będą w tym roku bony świąteczne ?

pracownik
Inne
 Pytanie

@Pracodawca czy w tym roku pracownicy dostaną bony na święta?

przyszły pracownik
Kandydat
 Pytanie

Chciałabym zaaplikować na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Jaka panuje atmosfera w firmie, jakie benefity można otrzymać. Jest wynagrodzenie podstawowe i premia? Jak to wygląda?

pracownik
Pracownik
@przyszły pracownik

atmosfera zależy od tego, do którego działu trafisz. Rotacja pracowników jest tu spora. Jeżeli chodzi o wynagordzenie to nie jest one super zadowalające. Patrząc na to, że będziesz osobą, która reprezentuje firmę i zbiera zamówienia, które dają kasę do firmowego budżetu można rzec, że wynagrodzenie wraz z premią jest marne.. Ale idź na rozmowę może uda ugrać Ci się coś lepszego :)

Grażyna
Pracownik
@przyszły pracownik

Mnie się tutaj bardzo podoba. Pracuję już prawie dwa lata i z czystym sumieniem mogę polecić te firmę. Mamy tutaj bardzo fajnych ludzi. Otwartych, przyjaznych i wspierających. W innych działach z tego co wiem, jest podobnie. Mamy jasno określony zakres działań, więc wiem po co przychodzę do pracy – czego ode mnie wymagają, jakie są zasady, za co jestem wynagradzana, a za co mam premię. Wszystko jest jasne i klarowne. Z benefitów to głównie pakiet LuxMed – ale bardzo bogaty. Nie ma Multisportu, tylko ja akurat tego nie potrzebuję. W okolicy to jedna z najlepszych firm. Przyjdź na rozmowę. Myślę, ze warto.

anonim
Inne
@pracownik

Wystraszyłeś mnie trochę tą rotacją. Sami się zwalniają czy firma zwalnia ? Ciężko osiągnąć miesięczny plan żeby uzyskać premie czy raczej jest to łatwe ?

Pracownik
Pracownik
@anonim

Premie są do wyrobienia ale trzeba się starać. Samo się nie zrobi. Jeżeli chodzi o rotację to pracownicy sami odchodzą ze względów finansowych i braku rozwoju.

anonim
Inne
@Pracownik

Brak rozwoju równa się też brak jakichkolwiek szkoleń? Na awans też nie ma co liczyć? Jak jest lepsze stanowisko to biorą z zewnętrznej rekrutacji zamiast dać możliwość osobie która już pracuje?

1

Pracodawca

@anonim

Mamy różne szkolenia: wdrożeniowe, produktowe, miękkie, jest platforma e-Learningowa, tak więc jeśli chcesz się rozwijać i szkolić - są możliwości. Dodatkowo podczas procesu oceny okresowej, omawiamy plan rozwoju z pracownikami. Warto rozmawiać otwarcie z przełożonym o różnych chęciach i możliwościach.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@anonim

Oficjalnie na żadnym szkoleniu ani razu nie byłam. Jest jakaś platforma ale wiadomo, że więcej nauczysz się bezpośrednio od kogoś niż przez komputer.. (usunięte przez administratora)

Pracodawca

@Pracownik

Zachęcamy do rozmowy z przełożonym o możliwościach rozwoju/szkoleniach. Nie musisz czekać do rozmowy rocznej. Najważniejsze, ze chcesz się rozwijać.

Kryśka
Inne
@MFO S.A.

Fajnie wiedzieć, że są takie opcje. A tak w ogóle to jak to działa, czy każdy pracownik ma określony jakiś budżet szkoleniowy? Albo jakiś limit szkoleń, które może mieć w ciągu roku?

Pracownik
Pracownik

W 2023 roku pensja minimalna została podniesiona dwukrotnie. Konkurencja wraz z takim krokiem dwukrotnie podwyższyła wynagrodzenia swoich pracowników. W mfo nastąpiło to tylko raz i to w maju. Nie ma też żadnych przesłanek aby mogło się to zmienić. Szkoda bo firma cieszy się naprawdę dobrą renomą jeżeli chodzi o jakość produktów ale ciężko jest im kogoś dłużej potrzymać chociażby ze względów finansowych.

Pracodawca

@Pracownik

witam, proces rewizji wynagrodzeń mamy raz w roku, po ocenie okresowej.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@MFO S.A.

Rozumiem, że nie ma możliwości negocjowania warunków finansowych, ponieważ wynagrodzenie podlega rewizji tylko raz w roku?

Pracodawca

@Pracownik

zachęcam do bezpośredniej rozmowy z przełożonym, który wytłumaczy Panu dokładnie jak wyglądają procesy w naszej firmie i ew. jakie są możliwości.

Albi
Inne
@MFO S.A.

Jeśli chodzi o podniesienie wypłaty po okresowej ocenie to zwykle ile procent jest podwyższana? Im ocena wyższa tym pensja bardziej idzie w górę? Na takie zasadzie jest to przyznawane?

Pracownik
Pracownik
@Albi

Nie ma żadnych zasad co ,, do wyższych wynagrodzeń " bez względu na to czy pracujesz w biurze czy na produkcji. Podążają za ,, wzrostem płać minimalnych". Nie biorą pod uwagę tego jak ktoś wykonuje swoją pracę i ile z siebie daje.. tak naprawdę jak na początku nie wynegocjujesz sobie dobrej podstawy to potem to jest to przeciągane itd. Duża rotacja jest ze względu na właśnie wynagrodzenia.. niby duża firma ale żeby zatrzymać pracownika u siebie to ma ciężko. To już nie te czasy ze jest rynek pracodawcy. Teraz mamy rynek pracownika. Konkurencja chętnie podnosi wynagrodzenia swym pracownikom a w mfo lepiej zwolnic i zatrudnić kogoś nowego ,,tanszego".

Pracodawca

@Pracownik

Tak jak informowaliśmy wcześniej, mamy coroczny proces rewizji wynagrodzeń, poprzedzony badaniami rynku. W maju 2023 r. podnieśliśmy wynagrodzenia Pracowników średnio o 10%. Biorąc pod uwagę trudną sytuację gospodarczą, było to tyle, na ile mogliśmy podnieść wynagrodzenia. Proszę mi wierzyć, zarówno Pan jak i my, mamy nadzieję, że ta sytuacja wkrótce się zmieni i że wrócimy do trzech zmian i będziemy mogli planować dalszy rozwój zarówno Pana jak i firmy. Mam nadzieję, ze Pan to zrozumie.

Pracownik
Pracownik

Firma sięga dna… Nie szanują ludzi, nowi pracownicy (pomocnicy) mają tyle co operatorzy z wieloletnim stażem, wszystkie okoliczne firmy rozdały swoim pracownikom lipcowe podwyżki, a u nas jak zwykle nic….

Alex
Kandydat
@Pracownik

U konkurencji były podwyżki a tu nic? A coś obiecywali, chodziły słuchy że będą a tu nic z tego? Myślisz że przez to będą odejścia?

@Prcodawca
Pracownik
@Pracownik

Bardzo mi przykro, ze tak piszesz. Jeżeli widzisz, ze ktoś zachował się niepoprawnie - porozmawiaj proszę ze swoim przełożonym. W firmie nie ma przyzwolenia na takie zachowania. przypomnę też, ze pomimo bardzo trudnej sytuacji na rynku - podwyżki mieliśmy w maju.

@Pracodawca
Pracownik
@Alex

Mamy nadzieję, że nikogo nie stracimy - i że nadal będziemy dużym, silnym i zgranym zespołem.

Norbik
Inne
@@Prcodawca

Jak w maju to całkiem niedawno. A jak duże to były podwyżki? To znaczy ile procent? Można się dowiedzieć?

@Pracodawca
Pracownik
@Norbik

całkiem niedawno:) Średnio na poziomie 10%

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie
@@Pracodawca

Czy zdradzicie kiedy planujecie uruchomienie nowej hali?

Pracodawca

@Zainteresowany

Obecnie jesteśmy na etapie domykania projektów budowlanych. O wszelkich postępach prac będziemy informowali na naszej stronie www.mfo.pl oraz na kanałach społecznościowych do obserwowania których już dzisiaj serdecznie zachęcamy.

Nowy
Kandydat
 Pytanie
@MFO S.A.

Jestem zainteresowany pracą w MFO na Boryszewie, będę śledził na bieżąco stronę. Na jakie stanowiska będzie poszukiwać na Boryszewie?

Pracodawca

@Nowy

Zapraszamy do aplikowania już teraz. Stanowiska będą takie same jakie aktualnie mamy w fabryce w Kożuszkach. Zanim zbudujemy zespół w Boryszewie, będziemy wszystkich szkolić w centrali. Każda osoba z chęciami i potencjałem, będzie mogła wziąć udział w Akademii Operatora - co wiąże się z promocją wew. i wyższymi zarobkami. Zachęcamy i zapraszamy. Więcej informacji na naszej stronie www.mfo.pl oraz pod numerem tel. 663 553 999

Zenek
Pracownik

zgaduję, ze nie napracowałeś się w tym miesiącu i dostałeś GOLASA. w MFO są bardzo wysokie premie ABSENCYJNE. wystarczy tylko nie uciekać na L4.

Zbigniew
Inne
@Zenek

Jak są takie wysokie te premie, to zdradzisz, ile wynoszą? Każdy pracownik ma takie same, czy jest to uzależnione od doświadczenia? Ogólnie moją motywacją w pracy są zarobki, dlatego tak bezpośrednio o to zapytałem. Wolę wiedzieć, na co ewentualnie się nastawiać :D

@Pracodawca
Pracownik
@Zbigniew

na produkcji sama premia ABSENCYJNA to ponad tysiąc złotych, natomiast jeśli chodzi o szczegóły - naprawdę zapraszamy na spotkanie indywidualne w naszej fabryce. Powiemy dokładnie jak wygląda system wynagrodzeń, ponieważ na każdym stanowisku jest inaczej, a wynagrodzenia nie są jawne. Podczas spotkania - jest możliwość zapoznania się ze środowiskiem produkcyjnym. Mamy nadzieję, DO ZOBACZENIA:)

Paweł
Były pracownik

Popieram kolegę, nowe Panie mają tyle, co operatorzy z wielkoletnim stażem, a starzy pracownicy nie dostają nic w zamian no chyba, że mówimy o podwyższę absencji, co była w maju, bo innej to nikt na oczy nie widział…

Pracodawca

@Paweł

Przypominam, ze zarobki w MFO nie są jawne:) Od sierpnia do zespołu produkcyjnego MFO dołączyły panie, których wynagrodzenie jest zgodne z zasadami obowiązującymi w MFO na ich stanowiskach (nie dyskryminujemy nikogo ze względu na płeć). W maju, tak jak piszesz - podwyżki mocno podniosły wartość dodatku FREKWENCYJNEGO, którego jedynym kryterium jest to - że jesteś w pracy:)

Olcia
Inne
@MFO S.A.

To ile konkretnie wynosi teraz ten dodatek, można powiedzieć? Czemu właściwie zarobki są jawne?

Biała rdza
Pracownik

Pani Marto B. Firmie nie ma takiego przyzwolenia!!! Firmie jest taka praktyka. Biuro się bawi a produkcja się patrzy i przeciera oczy na to co się dzieje. Jak dbacie o nasze zarobki. I dziwicie się że ludzie odchodzą

Biała rdza
Pracownik
 Pytanie
@@Prcodawca

Podwyżka a gdzie aneks do umowy? Pytam bo nie mam tego aneksu, ale jest ciche zagranie poprzez dołączenie premii absencyjnej do zarobków głównych. I tak mamy ok 10% podwyżki. To co było osobno zostało połączone i sprawa rozwiązana a że pójdziesz na l4 to wracasz do podstawowych zarobków i ta podwyżka to około 5dni l4. Takie mydlenie oczu.

Pracodawca

@Biała rdza

Witam, jeśli dzieje się coś niepokojącego, proszę z nami porozmawiać. Naprawdę nie ma zgody na niepoprawne zachowania. Nic nie wiemy też o złych praktykach, o których Pan pisze - jeśli takowe są, bardzo proszę do nas podejść, porozmawiamy o szczegółach, albo napisać list. Mamy skrzynkę pomysłów - więc anonimowo można skontaktować się z działem HR. Wszystko wyjaśnimy. ZABAWA podczas DNI BHP - skierowana jest właśnie do każdego Pracownika! Zapraszamy zawsze wszystkich PRACOWNIKÓW. Te akcje, właśnie po to są: aby nam się pracowało lepiej:)

Pracodawca

@Biała rdza

Podwyżki tak jak Pan pisze, weszły w dodatek FREKWENCYJNY. Mamy nadzieję, że dzięki temu, nie będzie tylu nieobecności.

Ja
Kandydat
 Pytanie
@MFO S.A.

Jak z inwestycją na Boryszewie?

Nowy
Kandydat
 Pytanie
@MFO S.A.

Kiedy będą prowadzone rekrutacje do nowego zakładu w Boryszewie? W tej chwili to praktycznie ich nie ma.

Pracodawca

@Nowy

Na ten moment nie prowadzimy jeszcze rekrutacji do nowej fabryki. Tak jak informowaliśmy wcześniej, wszyscy Pracownicy zanim staną przy liniach w Boryszewie, będą przeszkoleni w Kożuszkach. O wszystkim będziemy informować na naszej stronie www.mfo.pl

anonim
Kandydat
@@Pracodawca

O kurczę, tysiąc złotych to całkiem sporo. Ale z tego co Państwo piszą to jest to jeden rodzaj premii, rozumiem, że jest ich kilka w takim razie, więc pula pieniężna jest większa? A czy ta premia absencyjna jest co miesiąc?

Nowy
Pracownik
 Pytanie
@MFO S.A.

Kiedy rusza budowa nowego zakładu w Boryszewie? Kiedy nowy zakład ruszy z produkcja? Na razie to wszystko stoi... .

Daniel
Inne
 Pytanie

Witam mam pytanie czy ktoś może dojeżdża z Warszawy do tej firmy ? Proszę o odpowiedź!

@Prcodawca
Pracownik
@Daniel

Mamy kilka osób, które dojeżdżają do Sochaczewa samochodami. Mamy też biuro w warszawie - więc jeśli rodzaj pracy pozwala - można pracować z Warszawy.

Klient
Pracownik

Firma ok., zarobi słabe. Firma posiada ISO sygnowane przez SGS. SGS to słaba jednostka. Proponuję zmienić na TUV. Wdrożyli ZKP (Zakładowa Kontrola Produkcji), było wdrożyć w PCA, a nie w takim gdzie macie teraz. Ktoś podjął słaba decyzję, co skutkować może m.in. brakiem klientów. Słabo....

Arni
Kandydat
@Klient

To pod jakim względem firma jest ok? Co tam takiego na plus? Zarobki piszesz, że słabe to jestem ciekaw też, ile dokładnie dają. Podasz konkretne kwoty? Będę wdzięczny, bo sam szukam pracy.

Marek
Pracownik
@Arni

W ofertach podają grube miliony a w rzeczywistości Ok 3000 netto

@Prcodawca
Pracownik
@Arni

wyślij CV: praca@mfo.pl Zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne. Podczas rozmowy opowiemy jak wygląda praca, czego wymagamy i co oferujemy. Po spotkaniu z kierownikiem, jest możliwość wejścia do fabryki. Polecam:)

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w MFO S.A.?

Marek
Pracownik
@Pytanie

Proces awansu ???????????? trwa całe życie i możesz się nie doczekac???? w tej firmie awans to raczej marne szanse. Tzn z pomocnika na operatora możesz awansować ale nic poza tym

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Jolanta
Kandydat

A co jest nie tak z tym szacunkiem? Ciężka komunikacja z przełożonymi czy masz na myśli brak szacunku, bo słabo płacą?

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Kiedy firma planuje ruszyć z produkcją w nowej lokalizacji. Od kiedy będzie prowadzona rekrutacja?

Paweł
Inne
@Zainteresowany

Powiesz co to za nowa lokalizacja? Blisko pierwszej? Wiadomo ilu nowych pracowników będą potrzebować? Jak byś coś wiedział to napisz bo też byłbym chętny.

Zainteresowany
Kandydat
@Paweł

W Boryszewie, na terenie zakładów chemicznych.

1
Marek
Pracownik
@Zainteresowany

Nie polecam tej firmy a raczej (usunięte przez administratora) Każą tłumaczyć się ze wszystkiego. Chcesz wziąść urlop robią ci łachę i wypytują po co ci idziesz na zwolnienie musisz później opowiadać dlaczego byłeś chory. Robota ciężka piniadze marne. Lepiej isc na magazyn

Maria
Inne
@Marek

Może to po prostu troska o pracownika, a nie działania zwiadowcze ;) a ten urlop to ciężko wziąć zawsze, czy po prostu w sezonie? Skoro wspomniałeś o zarobkach, to napisz proszę, jakie są widełki na Twoim stanowisku.

Paweł
Inne
@Zainteresowany

Dzięki za info. Przed wakacjami będą już otwierać i rekrutować czy dopiero na jesieni? Wiesz jakie stanowiska będą do obsadzenia?

Marek
Pracownik
@Maria

Nie to nie troska to już wchodzenie z buciorami w czyjeś prywatne życie. Z urlopami jest problem cały rok bo mało ludzi i nikt tu już normalny nie przychodzi do pracy. Ostatni wyszedłeś pani od hr i znowu jakieś kłamstwa opowiadała. Ludzie czekali na podwyżki a dali premie za obecność w pracy ale żeby nie było ze wszystkim byli tacy co po cichu dostali podwyżkę.

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Ile zarabia u was lider obszaru ?

Zostaw merytoryczną opinię o MFO S.A. - Kożuszki-Parcel

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w MFO S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy MFO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w MFO S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy MFO S.A.?

  Kandydaci do pracy w MFO S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MFO S.A.
Przejdź do nowych opinii