Opinie o synevo.pl - Synevo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Synevo Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Synevo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synevo Sp. z o.o. w Warszawa

W tym "czymś " są tak msciwi psudoludzie , ze nawet po odejsciu pracownika z samej zemsty nasylają zus na bylego pracownika jesli poszedł np. na l4. Wstretni ludzie , uciekac od tej pseudofiremki kogucik gdzie (usunięte przez administratora) rośnie.

Moim zdaniem bardzo dobrze pracuje się w firmie. Jasno określone zadania, kasa Ok, atmosfera również.

Xyz

A gdzie tak jest....? W Nibylandi...????

Wiktoria

A co jest prawdą? Skoro zarzucasz komuś kłamstwo to napisz od razu jaka jest rzeczywistość.

xyz
@Wiktoria

skrótowo podsumowuje wszystkie wpisy tym stwierdzeniem , 95% jest nagatywnych i pod nimi się podpisuje , a rozpisane obszerniej jest w innych moich wpisach , znajdz sobie i poczytaj

@xyz

Kim ty jesteś? Czemu ciągle umieszczasz nieprawdziwe wpisy? Czyżby z konkurencji?

Xyz

Konkurencja naprawde nie musi sie synevo przejmować haha ????

Honorata
@xyz

A Tobie co konkretnie się nie podobało w firmie?

canditate

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko biurowe. Skandaliczne zachowanie osoby "zarządzającej" - niewielkie pojecie o temacie, oldschool, nie pracowała chyba nigdy w wielkich korporacjach. HR może być, choć moglibyście dać obiecany feedback, jakikolwiek on by nie był. A nie daliście. Nie polecam.

anoanim
@canditate

witaj w klubie ;) , chociaż na szczęście u mnie już byłym uff....

Misją tej firmy jest (usunięte przez administratora) a wartoscią (usunięte przez administratora) i nepotyzm. Najgorsze dotychczasowe życiowe doświadczenie. Obżydliwi ludzie , oszczerstwa , nienawiśc miedzy działami , wieczne skargi i podjudzania jeden na drugiego. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dna. Przestrzegam każdego przed skierowaniem choćby wzroku w kierunku tego czegoś

Mimbla

Mam takie same doświadczenia z tą firmą..

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Synevo Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pielęgniarka/Pielęgniarz/Położna/Położnik/Ratownik Medyczny/Opiekun Medyczny
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Ela

Zginęły wyniki...albo pobrany materiał, nie wiadomo, konsultanici na infolinii nie są w stanie tego ustalić od dwóch dni. Dodam, że badania były odpłatne. Ciekawe jak się sprawa dalej potoczy?

Polak

Atmosfera średnia, płaca średnia. Nadmiar pracy przypadajacy na jednego pracownika. Łamanie praw pracownicych - m.in. pracodawca nie zapewnia odzieży ochronnej i szkolenia bhp.

@Polak

Prawda!!!

najgorsze doświadczenie
@Polak

atmosfera okropna a nie średnia , nienawiść to dewiza tej firmy

Karol

Czy ktoś może udzielić rzetelnej odpowiedzi na pytanie jakie są warunki pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego? Wysokość podstawy, premie, auto, ilość wizyt oraz czy plany sprzedażowe są realne?

@Karol

Mysle ze niedlugo zmuszeni beda zatrudniac licealistow , bo nikt z doswiadczeniem nie przedluza z nimi umow za te grosze

najgorsze doświadczenie
@Karol

daj sobie spokój i uciekaj jak najdalej od tego czegoś, nie pytaj tylko uciekaj !

(usunięte przez administratora) wynagrodzenie.....gdzie jest wynagrodzenie??? Kazdy (usunięte przez administratora) na rozmowie kwalif pracownik ucieka od tych (usunięte przez administratora)tuż po okresie próbnym albo wcześniej. Oczrnianie , nienawiść muedzy działami , nepotyzm jako kluczowa wartosc firmy a (usunięte przez administratora) jaki misja. (usunięte przez administratora). Przestrzegam nuech nikt z szukajacychbpracy nie zbliza sie nawet na odleglość kija do tego(usunięte przez administratora). Najgorsze doswiadczenie ever....brr

ANIA

Atmosfera w pracy ok, kasa też nie najgorsza. Pracy dużo, ale generalnie wszystko da się zrobić. Zespół koleżeński, wzajemnie sobie pomagamy. jest program oceny rocznej ,można dostać dodatkowo premię.

Sylwia
@ANIA

A możesz powiedzieć, w jakich godzinach pracowałaś w Synevo? Bo wiem, że samo laboratorium pracuje w nieco innych godzinach, niż typowa przychodnia, gdzie wykonuje się pobrania krwi. Dlatego pytam, bo chciałam się upewnić. Jeśli możesz, to odpowiedz, byłoby super.

Jak się pracuje z ludźmi z Synevo Sp. z o.o.?

Gyro

Ok :)

Mariusz
@Gyro

Powiedz proszę coś więcej na temat atmosfery w pracy, jakie są relacje pracowników z szefostwem? Czy w przypadku wystąpienia problemów można się tu jakoś dogadać z kierownikiem? Liczę że niedługo dasz mi znać co wiesz na ten temat.

krecik

zależy o jakiej lokalizacji mowisz bo Synevo to dość rozproszona firma

Była pracownica

W zakładzie patomorfologii w Łodzi pracuje się masakrycznie. Pani koordynator która nie potrafi zarządzić swoimi ludźmi i ich pracą. Jedna sekretarka wiecznie na L4 wiec trzeba za nią ciągle pracowac. Jak już łaskawie jest to stęka że duzo pracy. Druga podwładna - pani od wypożyczeń i archiwum mega toksyczna, obgadująca, fałszywa i chamska w stosunku do innych współpracowników. Oczywiście za przyzwoleniem pani koordynator... Lekarze super, technicy w większości też są ok. Kierownik p. Lucyna ma swoich faworytów a resztę traktuje zdecydowanie gorzej. Zarządza tak byle jej było ok,niekoniecznie dobrze dla firmy. Pan Dyrektor - mlody, ambitny, chcący coś zmienić. Ale niestety z tą ekipą mu się to nie uda...

Z

Jak się pracuje??? Ludzie, w sensie pracownicy są super,natomiast kierownictwo to.......... Kumoterstwo, koneksje itd itd. Mimo wiedzy i kompetencji zero szans na nic dobrego z ich strony....

AntyA
@Była pracownica

Absolutna i grubymi nićmi szyta intryga. Osoba, która napisała ten komentarz jest ogólnie bardzo dobrze znana ze swojej 'pracowitości' i 'braku umiejętności społecznych'. Pani A, bo to o niej jest mowa (i każda osoba, która czytała ten komentarz i pracuje w labie w Łodzi dokładnie wie o kogo chodzi) potrafiła otwierać koperty adresowane do lekarzy w celu weryfikacji ich zarobków, jak również otwierać buzie tylko gdy za kimś zamykały się drzwi. Obgadywanie i oczernianie współpracowników było na porządku dziennym, natomiast jej relację z innymi ludźmi były tylko i wyłącznie pokłosiem jej zachowania - nikt nie chciał mieć z nią bardziej zażyłych relacji, w obawie przed wykorzystaniem i poniżeniem. Dla wspomnianej pani najbardziej liczyło się to ile ktoś zarabia (wtedy w jej oczach taka osoba stawała się lepsza) - wystarczy przypomnieć sobie jej poddańcze zachowania wobec lekarzy. Komentarze o cudzym L4 wybitnie nie na miejscu, szczególnie z ust osoby, która sama ze względu na zwichnięty paluszek oporowo korzystała ze zwolnienia. Atmosfera po odejściu tej Pani polepszyła się w sposób wybitny, dlatego pomimo faktu, że Synevo nie zwalnia ludzi, to jesteśmy jej wdzięczni, że sama odeszła i zatruwa sobą inne laboratorium, które mieści się na ulicy jak najbardziej pasującą do Pani A :)

$
@AntyA

Synevo nie zwalnia ludzi????? A to dobre !!!! Proszę nie pisać bzdur ,zwalnia i to bez żadnych powodów i bez mrugnięcia okiem .. znam przykłady

Eskapada
@$

Też osobiście sama znam przykłady osób z którymi Synevo nie przedłużyło umowy, albo w ten czy inny sposób rozwiązała z tymi ludźmi umowę o pracę, ale nie znam żadnej osoby której się to nie należało. I to zdecydowanie szybciej niż nastąpiło. Raczej skłaniam się ku temu, że Synevo zbyt dużo daje szans na poprawę i toleruje ludzi, których pozbyć się powinno po miesiącu.

@Eskapada

Bzdura ,klamsto za kłamstwem, najpierw nie zwalniają później jednak zwalniają, prawda jest taka te ten kto miał tę nieprzyjemność pracować to wie o czym mowa

Zośka
@AntyA

A to w Synevo należy mieć bardziej zażyłe relacje że współpracownikami ???? Hm ..brzmi dość dziwnie

AntyA

Od wchodzenia w cewę to zapewne jesteś Ty, przegrywie:) Ludzie w Synevo w Łodzi, którzy pracują starannie i prawidłowo dostają premie, natomiast leszcze wypowiedzenie.

Wariatka
@666

Pewnie w każdym laboratorium jest inaczej i nie można się wypowiadać za wszystko i wszystkich. Ja mam bardzo przyjemne doświadczenia z Synevo.

BeatQa
@Zośka

W każdej pracy są ludzie, którzy są aspołeczni i zdystansowani i nikomu nic do tego. Najgorzej jeśli oprócz tego są jeszcze uprzykrzający życie innym, co niestety często się zdarza. Na szczęście tacy ludzie odchodzą, albo są zwalniani.

Piotrek
@BeatQa

Zwalniani ojoj a jednak, a podobno ta przecudowna korporacja nie zwalnia ludzi

@Piotrek

A ja sobie pracuję w spokoju, pokorne ciele dwie matki ssie i taka prawda

Żle

Xyz

Najgorzej , zagryziaki nienawidzące sie miedzy sobą , oczeniajace jeden drugiego i jawne przyzwolenie na (usunięte przez administratora) dla pseudokierownikow

Długo się czeka na terminy jak ma się tu pakiet wykupiony? Ile czasu trwa realizacja, po jakim czasie wyniki.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Synevo Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

nickeldon

Byłam na rozmowie w placówce firmy, powiedziano mi ze dostane odpowiedz w przeciągu 2 tyg. . Minęło ponad 3 i dalej nie mam żadnej odpowiedzi. To jest bardzo mało profesjonalne i nieładne. Takie traktowanie potencjalnych pracowników jest po prostu słabe. proponowana pensja na stanowisko koordynatora to 3000 zł netto, śmiech na sali. Masz odpowiedzialność, ogarniasz kilka placówek a stawka jak w kasie w Biedrze ( nikogo nie obrażając). Firma nie ma szacunku ani do kandydatów ani do pracowników. Szkoda, bo branża jest ciekawa.

@nickeldon

Uciekaj póki mozesz! I cisz sie z braku odpowiedz! Run Forest run!!!!

Olga

Takie niezbyt dobrze zorganizowane prace zawsze można zmienić i poprawić. Mydlę, że niektórzy lubią narzekać i dlatego to robią!

Także..
@Olga

Mydlij się dalej Olga...

@Olga

To "mydl" dalej hahaha

Klientka

ul. Powstańców Wielkopolskich Bydgoszcz - brak słów

Klient

Bydgoszcz Synevo Dramat wybieram vitalabo

Freeman

Typowa korporacyjna machina do zarabiania pieniędzy, niekompetencja i brak szacunku dla pracowników, niskie wynagrodzenia,atmosfera obozu pracy przymusowej.Nie polecam.

Prawda!!!!

Prawda

Prawda:((((

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Synevo Sp. z o.o.?

K

sprzedaż : Na początku roku poznajesz zaplanowany budżet dla Ciebie, ustalana jest stawka podstawowa premii, jej wysokość uzależniona jest od mnożnik, który wynika z procentu realizacji budżetu, premię otrzymuje się od 80% wykonania, z mnoznikiem 0.8,kwpty bazowe ustalane są indywidualnie

Lidia
@K

@K Dziękuję za Twoją odpowiedź. System uznawania premii w Synevo wygląda dosyć skomplikowanie. Napisz, czy są one do zdobycia dla pracowników ?

Zero

Madula9791

Ja pracuje w Krakowie w Synevo.w Szpt.Św.Rafała.Jest dobrze.Fakt pracy bardzo duuuużo ale atmosfera,ludzie i Pani Kierownik stwarzają rodzinną atmosferę.Przyszł do Synevo z konkurencji i Synevo potrafi docenić pracownika i to bez proszenia się o godną wypłatę.Ja jestem zadowolona ze zmiany.Bo tutaj czuję się potrzebna i chcę przyjść do pracy na drugi dzień.Polecam na pewno pracę w Synevo w szpt.św.Rafała w Krakowie.

@Madula9791

Pisalas to z lufą przy glowie...????

Uuuuu

Dzika - Nepotyzm i mobbing mają się tam świetnie...

@Uuuuu

PRAWDA!!!BOZE JAKA PRAWDA!!!

brak wsparcia pracownika, słaba płaca, umowy określone czasowo

Mariusz
@pracownik

Czym zajmujesz się w Synevo? Czy Twoim zdaniem są perspektywy na poprawę aspektów o których wspominałeś w swoim wpisie? Mam nadzieję że następnym razem napiszesz nieco więcej, czekam na Twoją odpowiedź.

@pracownik

Prawda!

Zostaw merytoryczną opinię o Synevo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Synevo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synevo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synevo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Synevo Sp. z o.o.