CenterMed

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CenterMed

Może? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat

Jakie pakiety socjalne funkcjonują w tej placówce? Czy oprócz pensji można liczyć na premie?

Jak w CenterMed wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

@Pytanie

Awans jest możliwy głównie w Zespole Obsługi Pacjenta. Kiedy pojawia się wolne stanowisko w Administracji w pierwszej kolejności szukamy kandydatów wewnątrz firmy. Jesteśmy w takcie projektowania Zadaniowego Systemu Pracy aby cele i priorytety były jasno określone a Pracownik mógł samodzielnie ocenić efekty swojej pracy. Oczywiście taka obiektywna ocena pomoże przełożonym docenić najlepszych Pracowników. Firma to Zespół Pracowników. Dobremu Szefowi naturalnie powinno zależeć na docenieniu najlepszych oraz umożliwieniu rozwoju wszystkim.

Michatek

Nie polecam. Liczą się tylko lekarze. Rotacja pielęgniarek jest duża. Postrzegane są jako leniwe i tępe. Jedynymi inteligentnymi osobami są lekarze i administracja. Szkoda czasu. Pensje nędzne. Różnią się od tych na mieście. Na szczęście szybko odeszłam. Moja opinia o pielęgniarkach i rejestratorkach , które tam pracują jest bardzo pozytywna. Ciekawe jak długo jeszcze wytrzymają.

@Michatek

O ile się różnią te pensje? Jest duża rozbieżność? Możesz podać przykłady?

@Michatek

Od 1 września jest z nami nowa Pielęgniarka Naczelna, która mam nadzieję zadba o Koleżanki a także zrekrutuje nowe Panie Pielęgniarki na miejsce osób ochodzących na emeryturę. Rotacja jest proporcjonalnie niewielka. Większość Pań Pielęgniarek pracuje z nami od początku czyli od 10 lat. Zespół Pielęgniarski jest w przychodniach dłużej niż CenterMed - kontynnujemy działalność w miejscu dawnego pulicznego zakładu zdrowotnego dla Szkół Wyższych. Proszę napisać jakie pensje są Pana/Pani zdaniem poziomem "na mieście". Dziękuję za pozytywną opinie o Zespole Rejestracji i Pielęgniarek.

Patryk

Nie polecam. Firma nastawiona na maksymalne wykorzystanie zasobów ludzkich. Idealny pracownik to taki, który weźmie pieniądze za 8 godzin pracy a kolejne 4 będzie pracował "dla dobra Firmy". Brak premii, wieczne nakręcanie statystyk.

@Patryk

Mam przyjemność pełnić obowiązki dyrektora przychodni w Warszawie od 1 września 2021 r. Czy na pewno opinia dotyczy CenterMed Warszawa sp. z o.o. ? Nie jestem pewny jakie statystyki są wspomniane w opinii. Jeśli chodzi o statystyki obsługi telefonicznej to bardzo zależy nam na odbieraniu telefonów od Pacjentów. W tym celu zatrudniamy dedykowanych Pracownicy - staramy się zapewnić komfort pracy w CC, praca na 2 monitorach w dedykowanym pokoju. Firma wypłaca nadgodziny. System premiowy obowiązuje głównie Pracowników obsługi Pacjenta ale premie pojawiają się także u pracowników Administracji a ostatnio także w Zespole Pielęgniarskim. Jesteśmy w trakcie projektowania zadaniowego systemu pracy, który umożliwi wprowadzenie premii regulaminowych = obiektywnych. Mam nadzieję, że pojawią się także zasłużone pozytywne opinie. Na negatywne mam zamiar odpisywać. Moim celem jest powrót do korzeni czyli budowanie Zespołu Przychodni Akademickich - zasłużenie na najlepszą opinię jako miejsce udzielania świadczeń medycznych dla Pacjentów oraz atrakcyjne miejsce pracy dla Pracowników, którzy chcą najlepiej dbać o zdrowie swoich Pacjentów.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CenterMed na stanowisko Pielęgniarka bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Michatek

Zmiany? Uciekają pracownicy z tego okrętu. Pensje nędzne, aż śmieszne. Niestety kierownictwo nawet nie próbuje szukać u siebie przyczyny takiego stanu rzeczy.

Alicja
@Michatek

Możesz napisać coś więcej odnośnie pensji w CenterMedzie? Ile wynosi wynagrodzenie dla pielęgniarek? Czy jego wysokość jest od czegoś uzależniona czy to stałe kwoty?

Czy w CenterMed zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Nieznana

Firma okropna wyścig szczurów pracownicy tacy sobie jedni fajni drudzy nie nie polecam tutaj pracy stres duży....

Tina

Nie polecam tu pracy. Goła pensja. Wysługa lat od początku zatrudnienia w tej firmie. Zero podwyżek i premii.

Alicja
@Tina

Cześć, a jak wygląda dokładnie wynagrodzenie w CenterMedzie? Jakie stawki są proponowane obecnie? Czy faktycznie nie można liczyć na żadne podwyżki? Nawet po rozmowie z pracodawcą?

tina
@Alicja

Niestety nie. Wysługa lat liczy się od momentu zatrudnienia w Centermed. Zero jubileuszy. Brak pakietu socjalnego. Goła pensja. Podwyżek brak. Niejasna część wynagrodzenia tzw. Zębalowego.

Jerzy

Wszystko się zgadza tylko niestety niektórzy pracownicy nie są skłonni do dobrej pracy!!!

Blady
@Jerzy

Dobra praca w takich warunkach. Nawet jak się starasz to zostaje to niezauważone. Brak motywacji, zarobki straszne, wyzysk...

Szarak
@Jerzy

Co masz na myśli pisząc, że nie są skłonni do dobrej pracy? Podaj jakiś konkretny przykład. To jasne, że ludzie są różni, bardzie i mniej pracowici. Jednak jak wszędzie przeważają porządne, sumienne osoby. W Centermedzie pracownicy traktowani są źle, starania jednostek nie są zauważane, brak motywacji zarówno mentalnej jak i materialnej. Brak perspektyw i nadziei na zmianę na lepsze. Natomiast zgadzam się z tym, że niektórzy nie są skłonni do dobrej pracy i są to niezmiennie wszyscy przedstawiciele administracji i kierownictwa. W przeciwieństwie do nich zwykli szarzy pracownicy przychodzą codziennie do pracy , pracują ciężko i wykonują co do nich należy. Nie mogą przy tym liczyć na jakąkolwiek zachętę czy pochwałę. Zapomniałeś, że osoby na kierowniczych stanowiskach też, a może przede wszystkim powinny wykazywać się zaangażowaniem? Od ciągłego narzekania na szeregowych pracowników nic się nie zmieni. A jeśli czasem ktoś się pomyli albo czegoś nie zrobi, to Państwo kierownicy uderzcie się w piersi i zastanówcie czy rzeczywiście dobrze organizujecie pracę podwładnych? Trzeba zacząć od siebie. To niesamowite jak jesteście zaślepieni i w jaką niezdrową rutynę popadliście. Komentarze w podobnym tonie pojawiają się niezmiennie od bardzo dawna, a Wy nie wyciągacie żadnych wniosków. Ciąle tylko jak mantrę powtarzacie : "jacy ci pracownicy są beznadziejni i leniwi" . Biedni Wy.

były pracownik
@Jerzy

Ta opinia zdaje się, że od dyrekcji. Proszę Pani pracownicy naprawdę dobrze pracują. Szkoda, że nie jest to doceniane.

były pracownik

Niestety nic się na lepsze w tej firmie nie zmieniło. Jeśli szukasz pracy,to tylko nie w Centermed. Premii brak, podwyżek brak. Pani dyrektor.... szkoda słów.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w CenterMed?

Women
@Pytanie

Centermed zatrudni pielęgniarkę środowiskowo-rodzinną. Warunkiem jest ukończony kurs pielęgniarstwa rodzinnego,szczepień i Ekg.Kontakt w sekretariacie Waryńskiego 10 A.

@Women

Możesz dodać jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca na tym stanowisku? Mam na myśli rodzaj umowy o pracę i stawkę godzinową. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Women
@Szymon

Jestem tylko pracownikiem.Wieloletnim i zadowolonym z pracy. Szczegóły zatrudnienia do uzgodnienia z Dyrekcją. Wiem,że jest oferta na umowę o pracę,pełen etat. Najlepiej skontaktować się z sekretariatem na Waryńskiego tel.22 825 77 68. Pracę na tym stanowisku bardzo polecam,ciekawa ,przynoszącą satysfakcję i pozwalająca wykazać się w wielu dziedzinach medycyny.

Rejestracja

Nie polecam, bardzo ciężka praca za bardzo małe pieniądze.

Kaśka

Ja napiszę opinie o Centermed w Poznaniu. Pani dyrektor operacyjna Szelągiewicz, nie powinna pracować z ludźmi ponieważ Ci wogole się dla niej nie liczą. Zwalnia pracownika tak poprostu bez słowa, i jeszcze nie płaci wynagrodzenia. Trzeba ją podac do inspekcji pracy, żeby z łaski swojej zapłaciła. Obiecuję komuś umowę na dłużej, po czym zwalnia, bo następnego dnia wraca stary pracownik. Zero szacunku, a prowadzi jeszcze inicjatywe dla seniorów biedni starsi ludzie którzy się dla niej nie liczą. Hipokryzja i dwulicowosc na poziomie ponad skale. Naprawdę żal mi tej kobiety.

@Kaśka

Wiesz czy inne osoby miały podobną sytuację? Ile czekasz na swoje wynagrodzenie? Te informacje będą pomocne.

Tomasz

Jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Może to jakiś gorszy czas?

No

Dajcie spokój z tym rozpisywaniem. Tu chyba chodzi o wystawienie opinii firmie? Opinia jest negatywna. Krótko. Brak jasnych zasad, w jednym miesiącu robisz coś, a w drugim nadal, ale nikt ci nie powie, że już nie musisz, bo zmienili zdanie. Zachęcają cię do inicjatywy, masz pomysły, zgłaszasz- nikt na to nie zwraca uwagi., nie pamiętają co mówili wcześniej. Masz problem? Nie wiesz jak coś zrobić? to twój problem, lepiej się nie przyznawaj. Lepiej nic nie rób, bo jak zapytasz to dostaniesz zj.....I powiedzą ci, że się nie sprawdzasz. A i nie wiesz do kogo masz zgłosić. Skończyły się spinacze, papier, ołówki ? Kup sam, firma oszczędza, a ty za dużo zużyłeś. Na pewno nie można narzekać na brak pracy, więc naprawdę dobre miejsce dla początkujących. Serio. Jest taki zap..., że polecam każdemu na początek. I bark szacunku dla pracownika. Po pracy w Centermedzie dacie radę pracować wszędzie. Nawet w kopalni. Ale jeśli planujesz zatrudnienie na dłużej i rozwój to nie! Uciekaj. Nie polecam.

guzik
@No

Serio jest tak beznadziejnie???

Center
@guzik

Serio. Potwierdzam wszystko co już napisano.

Lidia

Chciałabym zwrócić uwagę na to, że forum jest przeznaczone dla pracowników danej firmy, a nie osób korzystających z jej usług. Zależy nam na poznaniu informacji dotyczących pracodawcy. Na stronie internetowej CenterMed nie znalazłam ofert pracy, czy wiecie coś o trwających rekrutacjach?

Niezadowolony

Niestety ja o dr F. mam same negatywnie zdanie. Lecze się w tej przychodni od sameg początku ,mam powazne problemy zdrowotne i nie zawsze moge przyjsc rano po zapis i nieraz sie zdarzylo ze musialem prosic lekarza o dodatkowe przyjecie. Dr F. nigdy nie chciala mnie przyjac choc widzi się ze o 11 juz nie miala rzadnego pacjenta (a pracuje do 12) chodzi za to po przychodni albo siedzi przy otwartym gabinecie. Natomiast dr W czy Ś-B zawsze chętnie mnie przyjmuja i z calego serca moge je polecic innym pacjentom.

Zadowolona

Muszę przyznać, że p. dr F. jest bardzo dobrym lekarzem,trzeba tylko przełknąć pierwsze spotkanie z nią. Jak wchodziłam do gabinetu spojrzała na mnie oczami Bazyliszka, ale jej zaangażowanie w mój problem rozwiało to pierwsze wrażenie. Teraz nie zamieniłabym jej na nikogo. Czasami tylko trudno się do niej dostać, ale jak się poprosi P. dr nie odmówi.

Pacjentka

Dziś miałam zaszczyt odwiedzic placowke na mochnackiego i szczerze mogę powiedziec ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczona . Pani w rejestracji usmiechnieta,aż miło było przyjsc, starsza pani doktor przekochana, życzliwa, wszystko dokładnie wytłumaczyla. Nigdy nie byłam u takiego wspanialego learza. Terminy tez super bo w porownaniu do mojej poprzedniej przychodni nie muszę czekac 2 miesiace aby tylko się zapisać i nie musze stać od 6 rano gdzie zawsze ludzi pelno. bylam juz w każdej placówce i też mogę pochwalić lekarzy i personel ale mochnackiego nie zamienię na żadną inną.

Anna

Musze jeszcze przyznać rację p.joannie ze kazdy tylko napisze negatyw. To ze cos nie idzie po ich myśli to nie znaczy że trzeba się wyrzywac na pracownikach. Nie raz byłam swiadkiem jak pacjent wydzieral się się do rejestratorki bo wstal pewnie lewa noga bo czegos nie zalatwil u lekarza itd. Ludzie jesli chcecie być traktowani z szacunkiem traktujcie innych z szacunkiem. Czy chcielibyscie aby was tak tratowano. Piszcie pozytywy.

Zostaw merytoryczną opinię o CenterMed - Warszawa

CenterMed