Opinie o CenterMed w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy CenterMed. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CenterMed o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CenterMed w Warszawa

Niestety nic się na lepsze w tej firmie nie zmieniło. Jeśli szukasz pracy,to tylko nie w Centermed. Premii brak, podwyżek brak. Pani dyrektor.... szkoda słów.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w CenterMed?

Women

Centermed zatrudni pielęgniarkę środowiskowo-rodzinną. Warunkiem jest ukończony kurs pielęgniarstwa rodzinnego,szczepień i Ekg.Kontakt w sekretariacie Waryńskiego 10 A.

Szymon
@Women

Możesz dodać jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca na tym stanowisku? Mam na myśli rodzaj umowy o pracę i stawkę godzinową. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Women
@Szymon

Jestem tylko pracownikiem.Wieloletnim i zadowolonym z pracy. Szczegóły zatrudnienia do uzgodnienia z Dyrekcją. Wiem,że jest oferta na umowę o pracę,pełen etat. Najlepiej skontaktować się z sekretariatem na Waryńskiego tel.22 825 77 68. Pracę na tym stanowisku bardzo polecam,ciekawa ,przynoszącą satysfakcję i pozwalająca wykazać się w wielu dziedzinach medycyny.

Rejestracja

Nie polecam, bardzo ciężka praca za bardzo małe pieniądze.

Kaśka

Ja napiszę opinie o Centermed w Poznaniu. Pani dyrektor operacyjna Szelągiewicz, nie powinna pracować z ludźmi ponieważ Ci wogole się dla niej nie liczą. Zwalnia pracownika tak poprostu bez słowa, i jeszcze nie płaci wynagrodzenia. Trzeba ją podac do inspekcji pracy, żeby z łaski swojej zapłaciła. Obiecuję komuś umowę na dłużej, po czym zwalnia, bo następnego dnia wraca stary pracownik. Zero szacunku, a prowadzi jeszcze inicjatywe dla seniorów biedni starsi ludzie którzy się dla niej nie liczą. Hipokryzja i dwulicowosc na poziomie ponad skale. Naprawdę żal mi tej kobiety.

Szymon
@Kaśka

Wiesz czy inne osoby miały podobną sytuację? Ile czekasz na swoje wynagrodzenie? Te informacje będą pomocne.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CenterMed na stanowisko Lekarz chirurg ogólny bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Tomasz

Jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Może to jakiś gorszy czas?

No

Dajcie spokój z tym rozpisywaniem. Tu chyba chodzi o wystawienie opinii firmie? Opinia jest negatywna. Krótko. Brak jasnych zasad, w jednym miesiącu robisz coś, a w drugim nadal, ale nikt ci nie powie, że już nie musisz, bo zmienili zdanie. Zachęcają cię do inicjatywy, masz pomysły, zgłaszasz- nikt na to nie zwraca uwagi., nie pamiętają co mówili wcześniej. Masz problem? Nie wiesz jak coś zrobić? to twój problem, lepiej się nie przyznawaj. Lepiej nic nie rób, bo jak zapytasz to dostaniesz zj.....I powiedzą ci, że się nie sprawdzasz. A i nie wiesz do kogo masz zgłosić. Skończyły się spinacze, papier, ołówki ? Kup sam, firma oszczędza, a ty za dużo zużyłeś. Na pewno nie można narzekać na brak pracy, więc naprawdę dobre miejsce dla początkujących. Serio. Jest taki zap..., że polecam każdemu na początek. I bark szacunku dla pracownika. Po pracy w Centermedzie dacie radę pracować wszędzie. Nawet w kopalni. Ale jeśli planujesz zatrudnienie na dłużej i rozwój to nie! Uciekaj. Nie polecam.

guzik
@No

Serio jest tak beznadziejnie???

Center
@guzik

Serio. Potwierdzam wszystko co już napisano.

Lidia

Chciałabym zwrócić uwagę na to, że forum jest przeznaczone dla pracowników danej firmy, a nie osób korzystających z jej usług. Zależy nam na poznaniu informacji dotyczących pracodawcy. Na stronie internetowej CenterMed nie znalazłam ofert pracy, czy wiecie coś o trwających rekrutacjach?

Niezadowolony

Niestety ja o dr F. mam same negatywnie zdanie. Lecze się w tej przychodni od sameg początku ,mam powazne problemy zdrowotne i nie zawsze moge przyjsc rano po zapis i nieraz sie zdarzylo ze musialem prosic lekarza o dodatkowe przyjecie. Dr F. nigdy nie chciala mnie przyjac choc widzi się ze o 11 juz nie miala rzadnego pacjenta (a pracuje do 12) chodzi za to po przychodni albo siedzi przy otwartym gabinecie. Natomiast dr W czy Ś-B zawsze chętnie mnie przyjmuja i z calego serca moge je polecic innym pacjentom.

Zadowolona

Muszę przyznać, że p. dr F. jest bardzo dobrym lekarzem,trzeba tylko przełknąć pierwsze spotkanie z nią. Jak wchodziłam do gabinetu spojrzała na mnie oczami Bazyliszka, ale jej zaangażowanie w mój problem rozwiało to pierwsze wrażenie. Teraz nie zamieniłabym jej na nikogo. Czasami tylko trudno się do niej dostać, ale jak się poprosi P. dr nie odmówi.

Pacjentka

Dziś miałam zaszczyt odwiedzic placowke na mochnackiego i szczerze mogę powiedziec ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczona . Pani w rejestracji usmiechnieta,aż miło było przyjsc, starsza pani doktor przekochana, życzliwa, wszystko dokładnie wytłumaczyla. Nigdy nie byłam u takiego wspanialego learza. Terminy tez super bo w porownaniu do mojej poprzedniej przychodni nie muszę czekac 2 miesiace aby tylko się zapisać i nie musze stać od 6 rano gdzie zawsze ludzi pelno. bylam juz w każdej placówce i też mogę pochwalić lekarzy i personel ale mochnackiego nie zamienię na żadną inną.

Musze jeszcze przyznać rację p.joannie ze kazdy tylko napisze negatyw. To ze cos nie idzie po ich myśli to nie znaczy że trzeba się wyrzywac na pracownikach. Nie raz byłam swiadkiem jak pacjent wydzieral się się do rejestratorki bo wstal pewnie lewa noga bo czegos nie zalatwil u lekarza itd. Ludzie jesli chcecie być traktowani z szacunkiem traktujcie innych z szacunkiem. Czy chcielibyscie aby was tak tratowano. Piszcie pozytywy.

Przykro czytać takie komentarze. Na szczęście w placowce na Mochnackiego nie widzi się i nie slyszy się zlych rzeczy. Widzi się natomiast przemiłą atmosfera wśród pracownikow. Aż milo przyjść do lekarza. Kilka razy tylko odwiedzilam placówkę na warynskiego i niestety to nie to samo.

Joanna SZ.

Jestem zaskoczona złymi opiniami na temat Centermed, chociaż z drugiej strony rzadko piszą ci zadowoleni. Jestem pacjentką jeszcze a czasów Palmy. Na Waryńskiego przeszła z Krakowskiego dr Forysiak- Wspaniała lekarka. Byłam świadkiem ścisłej współpracy z pracownią rtg. Pani zauważyła coś niepokojącego u pacjenta i wezwała panią doktor. Reakcja rewelacyjna. Chciałabym żeby w takim przypadku mną też się ktoś tak zajął. Widać ,że te kobiety lubią wykonywać swoją pracę, a nie przychodzą do pracy. Zresztą te panie z rtg znam od bardzo wielu lat.Obie są bardzo sympatyczne. To za Palmy bardzo dobrze ( perfekcyjnie) wykonane zdjęcie zęba pozwoliło mi go uratować. Ludzie nie wierzcie we wszystkie złe opinie!!!!!!

Zadowolony

Muszę przyznać rację jeśli chodzi o przychodnie na Mochnackiego. Miła i fajna atmosfera. Pracownicy zawsze przyjaźni i usmiechnieci. Doradza,pomoga. Nigdy nie spotkałem się z takim profesjonalizmem w innych przychodniach.

Lidia

@Łotwa, a czy zatrudnione osoby próbowały w jakiś sposób interweniować? Takie sytuacje nie powinny się zdarzać, a jeśli faktycznie miały miejsce, należałoby coś z tym zrobić. Czy są też na forum osoby, które mają dobre wrażenia z pracy w firmie? Może zostały wprowadzone jakieś zmiany? Czekam na Wasze opinie!

Pacjentka

Jestem pacjentką Centermed od kilku lat.Okropne rzeczy czytam o tym co się dzieje wewnątrz firmy. Ja jako pacjent mam bardzo dobre doświadczenia. Od lat korzystam z pomocy i rad personelu w przychodni Centermed na Mochnackiego.I nie wyobrażam sobie nigdzie indziej się leczyć! Pani doktor do której jestem zapisana (A.N.Sz.)- pełen profesjonalizm,doświadczenie i kultura osobista. Ż każdym problemem mogę przyjść i zawsze otrzymam pomoc .Jest ciepłym człowiekiem i świetnym fachowcem. Pani pielegniarka natomiast ,to osoba ,z której przykład powinny brać inne pielegniarki (niestety mało takich). Zawsze uśmiechnięta,skora do pomocy,bardzo doświadczona i w każdej sytuacji znajdzie rozwiązanie.Krew pobiera perfekcyjnie. Nic nie boli! Pracuje tam też starsza pani doktor,po wizycie u niej nie mogłam uwierzyć że są jeszcze tacy lekarze! To chodzący Anioł!!! Kochana i bardzo kontaktową. Nie ma tematu o jakim nie można by porozmawiać z Panią doktor. Pozostaje jeszcze śliczna dziewczyna z recepcji. Czytając opinie tutaj dowiedziałam się że pracownikom brak kompetencji,że się lenią... Nic z tych rzeczy! Śliczna i miła Pani Kasia to wzór perfekcji! Zawsze odpowiada na trudne pytania,zorientowana we wszystkim,uśmiechnięta i bardzo zorganizowana. Ogólnie mówiąc.. ..nie znam drugiej takiej przychodni .Myślałam że tylko w prywatnej służbie zdrowia pacjenci są tak cudownie traktowani ( choć też nie zawsze).Centermed na Mochnackiego to wymarzone miejsce dla pacjenta.Jak jest w innych przychodniach? Nie wiem i nie chce wiedzieć. Zadowolona pacjentka:)

@Pacjentka

Zgadzam się z Panią. Szkoda pracowników rejestracji. W Przychodni na UW pracuje bardzo miła uczynna i pomocna Pani Ilonka. Zawsze służy radą i pomocą. Szkoda ,że w takiej firmie.

Pielęgniarka

Pracuje tu od początku jako pielęgniarka. Wcześniej pracowałam z tymi ludźmi w poprzedniej firmie. Rzeczywiście atmosfera daje wiele do życzenia, ale jest to wina wszystkich osób pracujących. Panie z administracji wykonują swoją pracę i robią to bardzo dobrze. Może ich zachowanie jest poprostu spowodowane nadmiarem obowiązku i stresem. Ciekawe ile osób chciałoby wykonywać pracę Pani M? Pewnie nikt. Ale hejtować każdy potrafi. Osobiście uważam, że firma powinna się przyjrzeć pracy Pani W z Przychodni na UW. Aferzystka i uzurpatorka. Może pora zmienuć Koordynującą na świerzą. Polecam pracę .....ale tylko w Przychodni na Waryńskiego.

True
@Pielęgniarka

Przepracowanie i stres nie upoważniają do poniżania, obrażania, oczerniania i pomawiana innych. Jeśli Panie z administracji tak reagują na stres to nie nadają się do pracy w zespole. A Pani M. to zgorzkniała, niezadowolona z życia zawistna postać, która wykorzystuje swoją bezkarność do prześladowania współpracowników. Nie widzę powodu, żeby Pani M. współczuć. Jeśli frustruje ją praca może ją zmienić, a nie wyzywać się na innych. Jeśli chodzi o szefowe pielęgniarek, Panie W. to niestety także tworzą negatywny obraz firmy. Również lubią plotki i oczernianie innych. Przykre ale prawdziwe.

M.
@Pielęgniarka

Zgadzam się Przychodnia na UW i koordynująca masakra. Samolub dbający tylko o siebie. Doborowe towarzystwo..........To co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Jeżeli chodzi o pracę to zależy kto co lubi.

Andy
@M.

Zgadzam się z wami Pani W z Krakowskiego Przedmieścia uwielbia ploty i oczernianie innych. Natomiast jeżeli chodzi o pracę to w małych placówkach polecam.

Łotwa
@Andy

Praca na Krakowskim Przedmieściu masakra. Krzyki przy pacjentach przez przełożoną pielęgniarek na porządku dziennym. Przychodnia żyje swoim życiem wśród licznych afer przełożonej i kryciu pracowników na bani :))

Norbi

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Bata

Oj, tak, to prawda co tutaj napisano o administracji i stosunkach międzyludzkich w firmie, ale faktycznie nikt nie wspominał o lekarzach. Wspomniana przez Ilonę Pani A.Ś. B kierownik przychodni na Waryńskiego i lekarzy POZ zasługuje na oddzielny wpis. Tak niekulturalną, niegrzeczną, niesympatyczną i po prostu niekulturalną osobę naprawdę trudno znaleźć. Nie ma mowy o profesjonalizmie i wejściu przychodni na wyższy poziom jeśli kierownik-lekarz potrafi publicznie krzyczeć na podwładnych lub być aroganckim i agresywnym wobec pacjentów. Pani A.Ś.B nie jest jedyną śród kadry medycznej, która pozwala sobie na takie zachowania. To jasne, że w przychodni najważniejszy jest lekarz, to dla niego przychodzą pacjenci. Ale każdy pracownik, każdy CZŁOWIEK zasługuje na szacunek. Niestety wśród lekarzy również są ludzie , którzy o tym nie wiedzą. Od tego jest kierownictwo, żeby zapobiegać i likwidować takie sytuacje. Ale to nie w Centermedzie. W Centermedzie kierownictwo nie ma kręgosłupa.

REJON
@Bata

pani A.Ś.B to modelowy przykład mobbigującego nadzorcy ! a wszystko za wiedzą i zgodą jej zwierzchników - to jest clou programu ! widocznie wszyscy "po linii i po bazie" , prl wiecznie żywy, zwłaszcza ten UBecki, nie ma znaczenia w jakiej części Polski... ostatnio Pani A.Ś.B była na wielomiesięcznym urlopie, bo... remontowała sobie mieszkanie... robotę odwalali za nią inni lekarze, młodzi mają to gdzieś więc starsi orali... Poza tym pacjenci uciekają od pani A.Ś.B - nikt nie chce być traktowany jak śmieć, obrażany i poniżany, zwłaszcza w chorobie... opinie o niej jako lekarzu rzeczywiście są STRASZNE :))) Podobnie straszne opinie o wspomianym tu ortopedzie N. - do niego to i kij nie starczy, może taser ...

@REJON

REJON i Bata, trafione w punkt.

Lidia

@Blady, różne osoby mogą różnie postrzegać pracę w firmie, dlatego też ważne jest, by poznać perspektywę innych. Rozumiem, że Ty nie jesteś zadowolony. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, czy pracownicy próbowali coś z tym zrobić? Czasem spokojna rozmowa może rozwiązać bardzo wiele trudności w pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o CenterMed - Warszawa

• Jak się pracuje w CenterMed?

Zobacz opinie na temat firmy CenterMed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CenterMed?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CenterMed
1.7/5 Na podstawie 28 ocen.

CenterMed