Synevo Polska Sp. z o.o. Laboratorium

Włocławek

Synevo Polska Sp. z o.o. Laboratorium
0 0

Opinie o Synevo Polska Sp. z o.o. Laboratorium

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Synevo Polska Sp. z o.o. Laboratorium? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

mama

Odradzam. Zły poziom usług. Działanie na szkodę pacjenta.

K
@am 26.02.2016 14:52

A co to ma wspólnego z pracodawcą?

waldi

zdecydowanie nie polecam , miałem zawał w szpitalu zaraz zrobili mi badania w tym wskaznik INR dot. potocznie mowiac gestosci krwi wynik 1.0 ,juz w szpitalu podawali mi leki na rozrzedzenie a po wyjsci u przyjmuje dwa razy na dobę dwa leki rozrzedzajace ( brilique 90 i acard- podwójne zabezpieczenie ). W domu jestem juz ponad 3 tygodnie i przez caly czas przyjnuje leki j,w. Postanowiłem sprawdzic sobie wskaznik INR prosze sobie wyobrazic ku mojemu zdziwieniu wynik 0.99 czyli ani troche krew sie nie rozrzedzila na domiar tego pare dni temu bardzo lekko skaleczyłem sie w palec otóz ranka krwawiła 4 dni, badanie wykonano w labolatoriu synevo we Włóclawku przy ul . kilinskiego.Nie wierze w rzetelnosc tych badan albo z kims pomylili albo z kapelusza na domiar tego zrobiłem sobie u nich w tym samym czasie dodatkowe platne badania poziomu wit D 3 i Homocysteiny i teraz nie wiem czy one sa cos warte

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Synevo Polska Sp. z o.o. Laboratorium? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Synevo Polska Sp. z o.o. Laboratorium - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Synevo Polska Sp. z o.o. Laboratorium