Opinie o Medicover w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Medicover. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Medicover o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Gliwice

Daga

Dzień dobry, czy są tu osoby które pracowały na recepcji w medicover? Jak wygląda praca na tym stanowisku? Czy wymagana jest dobra znajomość j. angielskiego?

Kukułka
@@Kandydat

To chyba zależy od działu. W sprzedaży możliwe że jest i tak. Każdy dział ma swoje progi.

Marcelina

Na jakie dodatkowe świadczenia mogą liczyć pielęgniarki? Zatrudnienie na poczatek na okres próbny? Ile trwa?

@Marcelina

Do dyspozycji masz wszystko z programu kafeteryjnego w tym jakieś wejściówki na koncerty czy do kina, do tego zniżki do sieciówek. Chociaż mnie to jakość nie kręci. Jak dla mnie duży plus za prywatną opiekę medyczna. To akurat w tych czasach zwłaszcza w sezonie przeziebień super opcja w tym też dla rodziny

Daga

@Daga

Nie wiem na jakim poziomie jest wymagany angielski, ale raczej na pewno minimum komunikatywny. Praca jak czasami obserwuję nie jest jakaś skomplikowana, ale na pewno dość stresująca z tego co opowiadają dziewczyny. No ale zakładam, że skoro pytasz konkretnie o to stanowisko, to pewnie masz jakąś świadomość specyfiki tego zawodu

@Kandydat Nowy wpis
@Marta

Jak wyglada wynagrodzenie, podobno z premiami dochodzi nawet do 8k netto to prawda?

Kukułka Nowy wpis
@@Kandydat

VanDah Nowy wpis

DObre miejsce pracy, życzliwa atmosfera, wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów. polecam.

Tak? Nowy wpis
@VanDah

Jakie stanowisko? W jakim dziale jesteś?

Ciekawy

Czy w medicover poza podstawowym wynagrodzeniem są jakieś benefity?

Iwa
@Ciekawy

Benefity w wielu przypadkach są zależne od stanowiska, na które się aplikuje. Ale każdy standardowo ma dostep do prywatnej opieki medycznej i benefitów z platformy kafeteryjnej typu bilety, vouchery czy zniki do sklepów sieciowych. Dodatkowo są tez karty sportowe

Tyśka
@Ciekawy

Sprzedaż i infolinia mają też w umowach wpisane premie uzależnione od wyniku. Nie wiem jakie sa progi w tej chwili, ale pamiętam że w swoim czasie zwłaszcza w okresie przeziębieniowym, rzeczywiscie udawało się wykręcić ładną dodatkową kasę

Gośka
@Marcelina

Próbny z tego co kojarzę jest na 3 miesiące. Jak Ci zalezy, to spokojnie sobie poradzisz. Poza podstawa są świadczenia benefitowe typu program kafeteryjny, opieka medyczna i karty sportowe

@Gośka

Dzięki za odpowiedź. A jak ogólnie warunki pracy? Lepiej niż w państwowych placówkach?

Gośka
@Marcelina

Centrum jest zadbane i dobrze wyposazone. Nie ma też braków z podstawowymi środkami higieny z czym się czesto spotykałam zwłaszcza w placówkach państwowych. Na atmosfere też nie mozna narzekać. Wiadomo że raz jest lepiej, raz gorzej

@Marcelina

Czy po rozmowie w Medicover rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Okulista

Nie polecam medicover Gliwice robią sobie jaja nie ma dość specjalistów już 2 razy odwołana wizyta dzięki czemu nie załapie się na kurs nie pozdrawiam was jak naj dalej

Luiza

Witajcie, prawdopodobnie stracę niebawem pracę w obecnej placówce. Czy warto składać cv do medicover jako pielęgniarka? Jak się pracuje?

Wienia
@Luiza

Złozyć zawsze warto, dobrze wiedzieć że ma się alternatywe, a szczególnie jak masz nóż na gardle. Pracuje się dobrze, atmosfera jest ok, warunki nie są złe. Poza pensją sa premie kwartalne i dodatki w stylu karty sportowej plus opieka medyczna. Sama placówka jest zadbana i odpowiednio wyposażona dzieki czemu nie chodzisz i się nie denerwujesz że tego czy tego nie ma. Myślę że warto spróbowac

Marianna
@Luiza

Próbuj, nic nie tracisz. A od siebie dodam, że też całkiem niedawno byłam w podobnej sytuacji jak Ty. Nie żałuję zmiany

Grażyna
@Luiza

I jak wygląda u Ciebie sytuacja. Straciłaś pracę? Składałaś cv?

Luiza
@Grażyna

Tak wysłałam kilka dni temu. Sama odeszłam, bo nic z poprzedniej pracy by dobrego nie było. Miałam dość. Z medicover dostałam zwrotkę, że będą się kontaktować niebawem, więc cierpliwie czekam

Wioletta

Na jaki okres dają umowę na początek? 3 czy od razu 12 miesięcy? Czy administracja pracuje hybrydowo? Trzeba chodzić do biur 5 dni w tygodniu?

Małgoś
@Wioletta

Wygląda to tak, że na próbnym dostajesz standardowo umowę na 3msce, później zatrudniają na 12-miesięcy już na umowę o pracę, no a później przedłużają na czas nieokreslony. Pracujemy różnie, chociaż ostatnio to w zasadzie już tylko zdalnie

@Małgoś

Tak z ciekawości umiesz odpowiedzieć procentowo ile osób po tych 3 miesiącach dostaje propozycję dalszej współpracy i później po tych 12 również to samo? Tak na przykładzie np 10ciu osób?

Żaneta

Po 15 latach straciłam prace w zasadzie z dnia na dzień. Byłam załamana, bo do tego był okres pandemii i ogólnie nieciekawa sytuacja dookoła. Do medicover wciągneła mnie znajoma ze studiów. Tutaj dopiero zobaczyłam co znaczy standard pracy w służbie zdrowia. Nowy sprzet, duża dbałośc o standardy higieniczne. I pracuje sie jakos lepiej gdy atmosfera jest przyjazna. Polecam wszystkim szukajacym pracy bez dwóch zdań!

Pytający

Jak się dostać do call center w medicover? Zatrudniają studentów?

Misiek
@Pytający

Pewnie że zatrudniają studentów. W sumie call center to mega fucha dla studenciaka. Grafik jest w miarę elastyczny, jak masz zajęcia albo coś Ci nie lezy, to po prostu ustalasz to z kierownikiem. Żaby zacząć najpierw oczywiście jest rozmowa, później są szkolenia i GO!

Xxx

Nigdy w życiu nie spotkałam się z tyloma nieporozumieniami co w tej firmie. Arogancja, plotki, mobbing, wieczne nie zadowolenie. Radze unikać ludziom, którzy chcą być szanowani. Absurd goni absurd. Odradzam. I najważniejsze - wypłaty nie zawsze w terminie. Bardzo przykre doświadczenia.

Ewela
@Xxx

Mam skrajnie odmienne odczucia. Fakt, pracuję dopiero kilka miesięcy, ale w porównaniu z poprzednią robo, jestem jakby w innym świecie pracowniczym. Zresztą polecenie miałam od znajomej, która bardzo sobie chwaliła szczególnie relacje z ludźmi. Póki co nie żałuję zmiany

ByłyPracownik

Największy problem był z Panią kierownik. Osoba arogancka, potrafiła wręcz zastraszyć pracowników, bardzo ciężko było się z nią dogadać. Atmosfera pomiędzy pracownikami na recepcji była dobra, praktycznie bezproblemowa. Zaistniałe konflikty były natychmiast rozwiązywane. Dział HR bardzo pomocny, idący na rękę pracownikowi. Możliwość ustalenia sobie elastycznego grafiku na duży plus. Dokumentacja medyczna prowadzona bardzo skrupulatnie. Współpraca pomiędzy personelem medycznym a niemedycznym na wysokim poziomie. Lubię atmosferę w Medicover za: Współpraca pomiędzy personelem medycznym a niemedycznym. Na duży plus wyszła zmiana Pani kierownik. Również natychmiastowa reakcja osoby z HR na jakiekolwiek konflikty pomiędzy pracownikami jest godna podziwu.

Nie polecam nikomu. Szefostwo niekompetentne, nieumiejące utrzymać emocji na wodzy i nie szanujące pracownika. Jeśli chcesz pracować w miłej, przyjaznej atmosferze nie szukaj pracy w Medicover w Gliwicach.

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Gliwice

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Medicover
4.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Gruszczyńskiego 2/4
    44-100 Gliwice