Opinie o Medicover Benefits Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Medicover Benefits Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Medicover Benefits Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover Benefits Sp. z o.o. w Warszawa

Ciekawy

Dostępna jest rekrutacja na Koordynatora obsługi Klienta, Czy zakres jest stricte koordynacyjny czy to jednak praca managera w pełni? Jaka jest atmosfera w firmie? Myślę o rozwoju, ale ogłoszenie o pracę nie do końca rozwiewa moje wątpliwości. Ile jest etapów rekrutacji?

Odp
@YYYYY

Tak, inne Zespoły siedzą praktycznie zdalnie, pojawiają się w biurze kiedy chcą. Da się pracować zdalnie, ale pod warunkiem że masz wdrożonych ludzi w zespole. Co do zarobków, to nie ma co się za dużo spodziewać. Patrząc na rynek są bardzo niskie….u konkurencji na tym samym stanowisku jest minimum 70% więcej. Na rozmowie warto zapytać o rzeczywiste opcje premii i podwyżek, bo są to procesy zależne. Zarobki nie są proporcjonalne do stanowiska, są znacznie niższe.

Dusia Nowy wpis

Widzę w ofercie dla pielęgniarki kardiologicznej piszą o wygodnej formie umowy. Proponują umowę zlecenie/o pracę/kontrakt gospodarczy. Można sobie wybrać i są elastyczni?

Aleksandra Nowy wpis

Powiedzcie jak na ten moment benefity wyglądają dla recepcjonistek? Chciałam aplikować bo zachęciły mnie podane w ogłoszeniu. Dajcie znać jak to jest!

Kamila Nowy wpis
@Aleksandra

Hej, w pakiecie znajduje się oczywiscie karta sportowa do klubów. Dla mnie nowością są dostepy do platformy kafeteryjnej, bo przyznaje że wczesniej tego nie widziałam. Z takiej platformy mozesz sobie pobierać kody rabatowe albo wejściówki.

Inna Nowy wpis
@Kamila

a macie opieke medyczna? w jakim rozszerzeniu?

Gosia

Niby w zeszłym roku pojawiło się to takie stwierdzenie, że zarobki nie są proporcjonalne do stanowiska nawet są znacznie niższe ale co ciekawe nikt już nawet jakoś super szerszej się co do tego nie odniósł. Na przełomie roku może zaszły jakieś pozytywne zmiany w stawkach?

Wiolka
@Gosia

Wiesz co.. ja osobiście zastanawiam się nad tym czy rzeczywiście jest nie tak co do tej nieproporcjonalności. Wydaje mnie się, że zarobki są jakie są, ale nie są najgorsze. I ok, możemy sie z tym sprzeczać, ale gdzie bym nie poszła na rekrutacje, kasa jest naprawde wszedzie zbliżona. Poczytaj sobie o średnich zarobkach na konkretnych stanowiskach

Ciekawy

Alicja
@Ciekawy

Dajcie też znać, czy Koordynator może pracować w trybie hybrydowym? Czy wymagana jest obecność w biurze? I jak jest mowa o ilości etapów rekrutacji, to wiecie, czy jeden z etapów to jest jakiś dzien próbny w firmie?

Odpowiadający
@Ciekawy

Odpowiadając na większość pytań: 1. Praca jest hybrydowa, jednakże w praktyce przy Zespole pojawianie się w biurze częściej niż 1x w tygodniu to standard. Rekrutując do Zespołu nową osobę ok mięsiąc musisz pojawiać się w biurze by ją uczyć i wdrażać. 2. Zakres obowiązków jest typowo managerski, odpowiadasz za wszystko. Możliwe że nowy Koordynator będzie miał mniejszy zakres obowiązków niż dotychczas ale na ten moment to stanowisko managersko/kierownicze. 3. Atmosfera to kwestia subiektywna. Polecam podpytać pracowników korzystając z LinkedIn.

YYYYY
@Odpowiadający

Cześć, wielkie dzięki za wyjaśnienie mniej więcej specyfiki stanowiska. Ile może zarobić tu koordynator, skoro odpowiada zaw wszystko? Adekwatnie do obowiązków? No i co do tej pracy hybrydowej to inne stanowiska mają lepiej pod tym względem? Da się częściej pracować zdalnie?

Odp
@YYYYY

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Medicover Benefits Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Recepcjonista/Recepcjonistka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Młodszy Specjalista SEM
logo firmy Instalator sieci swiatłowodowych
Brzozów
INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Software Engineer (C++)
Autodesk Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Zdegustowana

Odkąd przyszłam do firmy dużo się zmieniło, niestety na minus. Brak szacunku do pracownika i zadania poniżej kompetencji to standard, który wynika z braków kadrowych i podejścia góry do pracowników szeregowych, ale do managerów również. Pieniądze bardzo słabe(kilka stówek ponad minimalna po dwóch latach praca) co dodatkowo sprawia ze ludzie sie zastanawiają co robią w takiej firmie. Poza powyższym, zachowania kadry managerskiej, składającej sie 90% z mężczyzn( o czymś to świadczy) Na codzień ludzie są uprzejmi, ale jak przychodzi co do czego, to nie masz co liczyć na życzliwość i ludzkie podejście, za wyjątkiem jednego managera, które dni tez zreszta są policzone. Nikt normalny tam nie wytrwa zbyt długo.

Wiolka
@Zdegustowana

A skąd te zmiany, coś w kadrze kierowniczej czy coś innego miało na to wpływ? Mówisz o zadaniach poniżej kompetencji i pensji która stoi w miejscu, czyli w chwili obecnej na rozwój raczej nie ma co liczyć? A co jeśli podeszłabym do szefostwa o większą podwyżkę, co bym usłyszała? Może trzeba bardziej odważnie do tego podejść po prostu i nie bać się negocjować.

Dominika

Czyli jednak PH mają tutaj jednak cieśninie na wynik? Piszą jednak, że w miarę dobrze się tu ich produkt sprzedaje, zawsze to jakieś podstawy, zwłaszcza dla osoby bez doświadczenia. Bo ogólnie to myślicie, że bez niego miałabym tu szanse? Ile wynosi tu aktualnie podstawa i jak sądzicie jaką premię ma szansę wyrobić sobie "świeżak"?

@Dominika

Nie myl Medicover z Medicover Benefits. To dwa zupełnie różne projekty, produkty, ludzie i spółki.

Dominika

Rozwiniesz tę wątpliwość? Tu na forum pisali dwa lata temu o handlowcach i wynikach, więc do tego się odnoszę. Dawne opinie nie dotyczą tej firmy?

Szukający

Jak się pracuje w dziale sprzedaży medicover benfits? Jest ciśnienie na wynik? Jaka atmosfera między ludźmi? Typowe korpo?

Miły
@Szukający

Ciśnienie na wynik jest jak wszędzie. Na tym chyba też polega praca handlowca. Każdy robi co może, żeby wyrobić podstawę i podziałać na premię. Ogólnie fajnie się pracuje. Nie narzekam. Trzeba robic swoje po prostu

@Szukający

ciśnienie, jak wszędzie w sprzedaży jest, ale produkt bardzo fajny, a zespół i szefowa najlepsze!

Helena

a czy macie jakąś normę w sprzedaży, którą musicie dziennie wyrobić? Sprzedać dana ilość rzeczy, czy tam równoznacznie wartość pieniężną?

@Helena

tego produktu nie sprzedaje się codziennie, jak długopisu. Natomiast produkt bardzo fajny i jak się pracuje to i sprzedaż idzie płynnie.

Ile można zarobić na stanowisku Optometrysta w firmie Medicover Benefits Sp. z o.o. w miejscowości Kraków?

nie ma tu takiego stanowiska

Laura

Polecam firmę zdecydowanie wszystkim poszukującym. Tyle sie naczytałam w sieci, że w sumie zwątpiłam w pewnym momencie czy chce próbować, ale po 4 miesiącach widze że jest totalnie inaczej. Atmosfera jest spoko, zmiany mnie podpasowały i duży plus za lokalizacje. Jedyne co to moze przydałoby sie jakies przedszkole przyzakładowe, ale nie bede wymyślać, mam blisko również do przedszkola córy więc jest lajcik

Kandi

Jak jest na rozmowach rekrutacyjnych? Trudno przejąć pozytywnie rekrutacje?

Pablo
@Kandi

To zalezy na kogo trafisz i do jakiego działu aplikuje, ale ogólnie nie ma stresu. Rozmowy sa na takim samym poziomie jak w innych firmach. Rekruterzy tez z reguły mili. Zadają pytania stricte dotyczące cv i doświadczenia. Przygotuj się dobrze to się uda. Powodzonka

Fiołek

Lubię swoją pracę a to chyba mówi już wszystko o firmie. Zrezygnowałam z poprzedniej głównie ze względu na słabe relacje pracownicze. Tutaj zasady są poukładane. Każdy wie co ma robić, a jednocześnie nie ma spiny tylko praca zespołowa. Co jest wazne zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych

Fajni ludzie, zgrany zespół, produkt też ciekawy. Słabe zarobki, brak jakichkolwiek benefitów.

To już nieaktualna informacja, bo benefity mamy.

A zarobki? Dalej słabe?

Elżbieta
@:)

Rozumiem, że pracowałeś w Medicover Benefits. Wspominasz o słabych zarobkach. Naprawdę mało zarabiałeś w tej pracy? A były jakieś dodatki i premie?

Zuzanna

Hej, jak wyglądają te benefity w firmie, o których wspominasz? Na co konkretnie można liczyć i czy każdemu one przysługują? Może dostaje się je za wyrobienie jakichś norm? Interesuje mnie to, co oferowane jest nowemu pracownikowi na start :)

Aldona
@:)

Nie jest tak źle. Zależy kto na co liczy. Generalnie mnie pensja odpowiada, wiadomo że zawsze chciałoby się więcej, ale to Polska a nie Niemcy czy Stany. Pensje porównywalne jak wszędzie indziej. Poza tym można się przecież postarać o premie

Kinial
@Zuzanna

Wszystko zalezy od stanowiska jak w każdej pracy. Tutaj dużym plusem jest na pewno opieka medyczna, co mnie szczególnie interesowało. A dodatkowo to są jeszcze karty typu multisport. Ogólnie nie ma co narzekać

wk

Widzę, że obecnie prowadzona jest rekrutacja na KAM- czy ktoś może powiedzieć w jakich widełek wynagrodzenia (stałego) oraz jakich prowizji można się spodziewać? Zastanawiam się nad aplikowaniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover Benefits Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medicover Benefits Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover Benefits Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover Benefits Sp. z o.o.?

Medicover Benefits Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 96
    00-807 Warszawa
  • NIP: 1182075486 REGON: 143875756 KRS: 0000391554

Medicover Benefits Sp. z o.o.