4 Dodaj opinię
4 46 71 5 1

Opinie o Margo

Jakub Wronowski

Współpracowałem z Margo przez 2 lata. Firma ta charakteryzuje się profesjonalizmem oraz zapewnia wsparcie swoim konsultantom. Pracownicy HR z entuzjazmem podchodzą do pomysłów typu organizacja szkoleń czy usprawnienia w procesie rekrutacji, na pochwałę w tych kwestiach szczególnie zasługuje pani Emilia. Warto dodać, że Margo opłacało faktury najszybciej ze wszystkich firm z którymi pracowałem.

Tak9Nie
Tomasz Leszczyński
 Rekomendacja

Ja właśnie wróciłem do Margo po krótkiej przerwie za ich podejście, rzetelność i fajne projekty. Zdecydowanie najlepsza firma dla konsultantów IT którzy cenią sobie nie tylko wysokość kwoty na fakturze... Pozdrawiam

Tak7Nie
Trynkus
Nazwa działu: Finanse

Moja przygoda z Margo trwała kilka lat. Ogarneli mi projekt w tydzień, zawsze czułem ich wsparcie. Jedyna tego typu firma, która ma podejście pro konsultant a nie pro 'klient'... Bo szczęśliwy konsultant to zadowolony klient. Faktury płacili następnego dnia po wystawieniu. Polecam każdemu, napewno jeszcze wrócę :) Polecam każdemu.

Tak10Nie
Grzesiek Golonka

Pracowałem prawie dwa lata dla Margo i wszystko super: miła i rzeczowa kadra, faktury na czas oraz dobry system ocen pracy na projekcie. Duży plus za wewnętrzne szkolenie w kierunku IT Quant Developera.

Aktualność
W tym miesiącu przeprowadziliśmy się do nowego biura i teraz możecie nas znaleźć przy ul. Prostej 20 w We Work Mennica. Wciąż jesteśmy na etapie urządzania się, ale już zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pokontemplować z nami nasza nową przestrzeń :)

Aktualność
My w nowy rok weszliśmy pełni pozytywnej energii i pomysłów. A Wy? Wszystkiego dobrego na cały 2020!

Kapitan

Margo to hurtownia CV. Nie ważny jest dla niej kandydat do pracy ale zebranie wystarczająco dużej ilości CV z rynku. Brak kultury feedbacku sprawia, że nie warto odpowiadać na ich oferty pracy.

@Kapitan

Prawdą jest, że odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia, czyli w momencie kiedy profil Kandydata jest zgodny z wymaganiami na danym stanowisku. Bywa, że w odpowiedzi na ogłoszenie otrzymujemy nawet kilkaset CV - w takich sytuacjach zmuszeni jesteśmy do wyselekcjonowania do procesu rekrutacji tylko najbardziej pasujących Kandydatów. Jeżeli jednak już kogoś zaangażujemy w nasz proces, po każdym etapie otrzymuje on informację zwrotną.

@Margo Nowy wpis
@Margo

Napisałem o braku feedbacku pomimo zakwalifikowania kandydatury. Można wrzucać wiele zdjęć z akcji charytatywnych i sprawiać wrażenie firmy ze szlachetną misją ale szacunek dla kandydatów powinien być najważniejszą wartością Margo.

@@Margo

Czy mógłby Pan w takim razie napisać na adres: hr.pl@margo-group.com abyśmy mogli wyjaśnić na jakim etapie utknęła Pańska kandydatura? Zawsze staramy się wrócić do Kandydatów z feedbackiem, ale może coś rzeczywiście przeoczyliśmy.

Aktualność
Końcówka 2019 roku była dla nas bardzo intensywna, ale miło ją wspominamy. Ze szczególnym sentymentem myślimy o udziale w projekcie "Szlachetna Paczka".

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu do małżeństwa z województwa mazowieckiego trafiły aż 24 pudła pełne prezentów. Udało się nam odpowiedzieć na wszystkie wymienione przez rodzinę potrzeby, w tym między innymi zorganizować: zestaw mebli kuchennych ze zlewem i baterią, ubrania, środki czystości, artykuły spożywcze czy komplet zastawy stołowej.

Było to spore wyzwanie logistyczne połączone z zarządzaniem kryzysowym (ze względu na problemy w dostawach niektórych produktów), ale udało się! Efekty widać poniżej :)

Aktualność
Tak wyglądały nasze świąteczne spotkania w Warszawie i we Wrocławiu. W ich trakcie podsumowaliśmy sobie miniony rok, pobawiliśmy się trochę podczas małego konkursu i miło spędziliśmy czas we wspólnym gronie. Trochę czasu już od nich minęło, ale wspomnienia nadal cieszą :)

Martyna

@Margo a czy firma zapewnia kartę multisportu?

@Martyna

Tak, nasi Konsultanci mogą korzystać z karty sportowej.

Tak2Nie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Margo?

@Pytanie

Tak, integracje to coś, co bardzo lubimy. Oficjalne imprezy integracyjne organizujemy raz na kwartał (zdjęcia z kilku można znaleźć we wpisach poniżej), a nieoficjalne jak tylko pojawią się takie chęci w zespole :)

Aktualność
W październiku w ramach integracji zespołu wzięliśmy udział w dwóch wyjątkowych lekcjach szermierki historycznej we Wrocławiu i Warszawie. Mieliśmy okazję wielokrotnie skrzyżować miecze ⚔️, na szczęście nikt nie został ranny. Ponadto mogliśmy dowiedzieć się więcej o historii pojedynków oraz poznać rys historyczny ciekawej i niszowej dyscypliny sportu jaką jest szermierka historyczna.

Tak1Nie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Margo?

@Pytanie

To o co w Margo dbamy najbardziej, to relacje, a to własnie one w największym stopniu wpływają na klimat w organizacji. Dobra atmosfera jest zatem jedną z naszych największych zalet - przyciąga pracowników, zwiększa ich efektywność, motywację i przywiązanie do firmy. Zdecydowanie jest to u nas ważny element :)

Tak3Nie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Margo? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

Nadgodziny są płatne. Przy umowie o pracę według kodeksu pracy przy B2B według stawki godzinowej. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu na hr.pl@margo-group.com

Jakub Wronowski

Tak9Nie

@Jakub Wronowski

Współpraca z Tobą to czysta przyjemność! Wniosłeś do naszej firmy na prawdę sporo i bardzo Ci za to dziękujemy. Mamy też nadzieję, że to nie koniec naszych wspólnych działań :)

Tomasz Leszczyński

Tak7Nie

@Tomasz Leszczyński

Tomku, dzięki za miłe słowa! Bardzo się cieszymy, że znowu jesteś z nami :) Powroty byłych Konsultantów, szczególnie takich jak Ty, to zawsze dla nas ogromna radość :)

Trynkus
Nazwa działu: Finanse

Tak10Nie

@Trynkus

Dzięki za miłe słowa :) My też mamy nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz!

Aktualność
Z kamerą wśród drzew, czyli integracja w parku linowym :)
To było super doświadczenie - czasem trzeba było się trochę przełamać, czasem użyć więcej siły, ale gdy opracowało się już algorytm na daną przeszkodę, szło jak z płatka :)

bolo

Margo to body leasing. Oferty tej firmy można znaleźć na stronach bezpośrednich pracodawców.

Tak7Nie1

@bolo

Rzeczywiście pomagamy firmom realizować projekty IT, dostarczając im specjalistów z konkretnymi umiejętnościami. Jednak tylko niewielką część naszych ofert można znaleźć na stronach bezpośrednich pracodawców. Często w firmach określona pula stanowisk jest otwarta tylko dla kontraktorów, a zatem bezpośrednie zatrudnienie w tych przypadkach nie jest możliwe. Ponadto znając naszych Klientów i ich potrzeby, a także kompetencje naszych Konsultantów bywa, że proponujemy Klientom wsparcie, zanim dana oferta "ujrzy światło dzienne". Jesteśmy zatem proaktywni i znajdujemy naszym Konsultantom również takie projekty, których sami znaleźć by nie mogli :)

Aktualność
Nasze 5-lecie świętowaliśmy również we Wrocławiu. Zobaczcie jak to wyglądało tam!

Tak5Nie
Candidate
 Rekomendacja

Very sympathic people and company. I applied as a software developer, and was very convinced by the attitude and the helpness of the HR. Unfortunatelly the process was a bit too long, thus I already had another offer to accept. Again, professional attitude. I would recommend it for candidates.

@Candidate

It's a pity that sometimes we can not speed up the process, even if we really want to. However, we are happy that your feelings are positive. We hope that one day we will be able to cooperate anyway :)

Aktualność
Minęło już 5 lat od dnia założenia MARGO w Polsce. Z tej okazji spotkaliśmy się z naszymi obecnymi i byłymi Konsultantami, aby wspólnie świętować. Zobaczcie, jak nam szło w grze w curling i co cenimy w MARGO najbardziej :)

kandydat

Powiedziano mi że będą 3 etapy rekrutacyjne. Ok, jedziemy przez etapy, po czym pod koniec 3 etapu dowiaduję się że te same 3 etapy będą u klienta. Grzecznie odmówiłem powtarzania etapów, podziękowałem, po czym skreślono moją kandydaturę dożywotnio. Więcej firma nigdy się nie odezwała pomimo wysyłania CV na ich oferty - spodziewałem się że nabrali doświadczenia w kwestii rekrutacji ale myliłem się. Niestety profesjonalizm podczas rozmów jest sztuczny i zupełnie nie odpowiada standardom rynku. Firma na wyrost, robiąca sobie dobrą opinię, niestety bez wkładania w to pracy i wysiłku.

Tak12Nie

@kandydat

Dziękujemy za komentarz. Standardowo jeśli wszystkie etapy kończą się po naszej stronie pozytywnie, jak najbardziej bierzemy pod uwagę Kandydatów w procesach, które prowadzimy, o ile profil jest zbieżny z oczekiwaniami dla danej roli. Co więcej, jeśli weryfikacja techniczna nie pójdzie pomyślnie, jesteśmy otwarci na powrót do rozmów w przyszłości. Czy moglibyśmy prosić o kontakt z nami na adres hr.pl@margo-group.com lub bezpośrednio z osobą, która prowadziła proces rekrutacji, aby móc odnieść się do konkretnych ofert, na które Pan aplikował?

Tak1Nie3
Stas

The company has a very good recruitment process and always think about the developer. They always provide a huge variety of different positions and trying to find the best match for you. Very pleased with the work of the company. 100% I'll recommend this company in case my friends will be looking for new opportunities. Moje sugestie dla Margo: So far everything is fine. Lubię atmosferę w Margo za: Very nice HR specialists

@Stas

Thank you for the opinion! Great to read that you are ready to recommend our company :)

Aneta

https://www.margo-group.com/pl/dolacz-do-nas/ Pod powyższym linkiem możecie znaleźć aktualne oferty pracy w firmie Margo. Pracodawca ceni nie tylko doświadczenie, ale także zaangażowanie i aktywność pracowników. Na stronie można przeczytać, że w Margo można się rozwijać poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach. Jak jest w praktyce - czy często się one odbywają?

Drodzy użytkownicy serwisu GoWork,

zespół Margo życzy Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Aktualność
Margo pojawia się na wydarzeniach! Ostatnio jako Złoty Sponsor na J/vacon – Warsaw J/va Meetup #2, gdzie nasz Konsultant, w roli prelegenta, przybliżył tematykę budowania mikroserwisów. Było ciekawie i inspirująco. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział!

Paweł Galas

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Margo jako kandydat na stanowisko .NET Developera. Rozmowa przebiegła bardzo profesjonalnie i była prowadzona w przyjaznej atmosferze. Rozmowa techniczna była bardzo trudna a pytania zaskakująco podchwytliwe. Mimo, że przeszedłem część techniczną, zdecydowałem się na inną ofertę głównie ze względów lokalizacji. Firmę Margo polecam kandydatom na programistów, gdyż po rozmowie technicznej widać, iż poziom jest wysoki i wymagający. Po kontakcie z osobami z Margo mogę skonstatować, iż ludzie w organizacji prezentują bardzo wysoki poziom kultury i intelektu, ponieważ rozmowy były przyjemne, miłe, a wymiana zdań nie ograniczała się do wyciągnięcia odpowiedzi na pytania z kwestionariusza. Lubię atmosferę w Margo za: Przyjazna atmosfera rozmów, poziom rozmowy kwalifikacyjnej, kultura osobista.

@Paweł Galas

Dziękujemy. Miło czytać, że nasza firma niezmiennie trzyma wysoki poziom :)

Aktualność
W naszym zespole rozwój jest niesamowicie ważny, dlatego szkolimy się i wymieniamy wiedzą. Ostatnio zorganizowaliśmy wewnętrzne warsztaty z zakresu leadershipu w obszarze zarządzania projektami. O konkluzjach, którymi zakończyło się nasze spotkanie, możecie przeczytać tutaj:

Aktualność
Oto wspomnienie naszego ostatniego spotkania integracyjnego, podczas którego odkryliśmy w zespole kilka talentów :)

Adrian

Najlepszy i najbardziej przejrzysty proces rekrutacyjny z jakim miałem do tej pory do czynienia. Rozmowa techniczna bez zbędnych teoretycznych pytań (z czym można spotkać w innych firmach rekrutacyjnych) na przyzwoitym poziomie!

@Adrian

Dziękujemy za tę opinię. Cieszymy się, że nasi Konsultanci trzymają wysoki poziom rozmów technicznych :)

Krystyna

Bardzo profesjonalna firma. Każdy etap rekrutacji był poprowadzony sprawnie i przejrzyście. Jakiekolwiek moje wątpliwości były błyskawicznie wyjaśnianie, miałam możliwość porozmawiania z osobami pracującymi w projekcie i dopytania się o wszystko. Przed rozmową z klientem zaproponowano mi spotkanie w Margo, aby lepiej wyjaśnić sobie, na czym będzie polegać taka rozmowa - było to nietypowe, ale też świetne i pokazujące zaangażowanie firmy, oraz bardzo pomocne przed rozmową z klientem. Ostatecznie nie zdecydowałam się na współpracę, więc nie mam opinii o tym, jak się tam pracuje, jednak sam proces rekrutacji doskonale świadczy o tej firmie.

@Krystyna

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i mamy nadzieję na współpracę w przyszłości!

z

Nie spełniłem oczekiwań, ale muszę przyznać że praca hr jest profesjonalna.

@z

Staramy się :) A wszystkich Kandydatów, którzy nie spełnili oczekiwań w kontekście danego projektu, zapraszamy do rozmów za jakiś czas - w końcu kompetencje rosną wraz z nabywanym doświadczeniem, a i u nas mogą pojawić się innego rodzaju role.

Aktualność
Nie ma to jak wspólna zabawa po godzinach pracy. Zobaczcie jak to wygląda u nas :)

Zostaw opinię o Margo - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie