Margo

Opinie o Margo

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Margo?

Nie jesteśmy korporacja, więc nie mamy z góry ustalonej ścieżki awansu. Takimi tematami zarządzamy zwinnie. Podstawą jest tutaj regularna komunikacja i ocena pracy danej osoby, jak również analiza jej kompetencji i preferencji co do dalszego rozwoju. Wspólnie oceniamy możliwości i podejmujemy odpowiednie kroki w uzgodnionym kierunku.

Aktualność
W tym miesiącu przeprowadziliśmy się do nowego biura i teraz możecie nas znaleźć przy ul. Prostej 20 w We Work Mennica. Wciąż jesteśmy na etapie urządzania się, ale już zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pokontemplować z nami nasza nową przestrzeń :)

Aktualność
My w nowy rok weszliśmy pełni pozytywnej energii i pomysłów. A Wy? Wszystkiego dobrego na cały 2020!

Kapitan

Margo to hurtownia CV. Nie ważny jest dla niej kandydat do pracy ale zebranie wystarczająco dużej ilości CV z rynku. Brak kultury feedbacku sprawia, że nie warto odpowiadać na ich oferty pracy.

@Kapitan

Prawdą jest, że odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia, czyli w momencie kiedy profil Kandydata jest zgodny z wymaganiami na danym stanowisku. Bywa, że w odpowiedzi na ogłoszenie otrzymujemy nawet kilkaset CV - w takich sytuacjach zmuszeni jesteśmy do wyselekcjonowania do procesu rekrutacji tylko najbardziej pasujących Kandydatów. Jeżeli jednak już kogoś zaangażujemy w nasz proces, po każdym etapie otrzymuje on informację zwrotną.

@Margo
@Margo

Napisałem o braku feedbacku pomimo zakwalifikowania kandydatury. Można wrzucać wiele zdjęć z akcji charytatywnych i sprawiać wrażenie firmy ze szlachetną misją ale szacunek dla kandydatów powinien być najważniejszą wartością Margo.

@@Margo

Czy mógłby Pan w takim razie napisać na adres: hr.pl@margo-group.com abyśmy mogli wyjaśnić na jakim etapie utknęła Pańska kandydatura? Zawsze staramy się wrócić do Kandydatów z feedbackiem, ale może coś rzeczywiście przeoczyliśmy.

Martyna

@Margo a czy firma zapewnia kartę multisportu?

@Martyna

Tak, nasi Konsultanci mogą korzystać z karty sportowej.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Margo?

Tak, integracje to coś, co bardzo lubimy. Oficjalne imprezy integracyjne organizujemy raz na kwartał (zdjęcia z kilku można znaleźć we wpisach poniżej), a nieoficjalne jak tylko pojawią się takie chęci w zespole :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Margo?

To o co w Margo dbamy najbardziej, to relacje, a to własnie one w największym stopniu wpływają na klimat w organizacji. Dobra atmosfera jest zatem jedną z naszych największych zalet - przyciąga pracowników, zwiększa ich efektywność, motywację i przywiązanie do firmy. Zdecydowanie jest to u nas ważny element :)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Margo? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny są płatne. Przy umowie o pracę według kodeksu pracy przy B2B według stawki godzinowej. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu na hr.pl@margo-group.com

Jakub Wronowski

Współpracowałem z Margo przez 2 lata. Firma ta charakteryzuje się profesjonalizmem oraz zapewnia wsparcie swoim konsultantom. Pracownicy HR z entuzjazmem podchodzą do pomysłów typu organizacja szkoleń czy usprawnienia w procesie rekrutacji, na pochwałę w tych kwestiach szczególnie zasługuje pani Emilia. Warto dodać, że Margo opłacało faktury najszybciej ze wszystkich firm z którymi pracowałem.

@Jakub Wronowski

Współpraca z Tobą to czysta przyjemność! Wniosłeś do naszej firmy na prawdę sporo i bardzo Ci za to dziękujemy. Mamy też nadzieję, że to nie koniec naszych wspólnych działań :)

Tomasz Leszczyński

Ja właśnie wróciłem do Margo po krótkiej przerwie za ich podejście, rzetelność i fajne projekty. Zdecydowanie najlepsza firma dla konsultantów IT którzy cenią sobie nie tylko wysokość kwoty na fakturze... Pozdrawiam

@Tomasz Leszczyński

Tomku, dzięki za miłe słowa! Bardzo się cieszymy, że znowu jesteś z nami :) Powroty byłych Konsultantów, szczególnie takich jak Ty, to zawsze dla nas ogromna radość :)

Trynkus

Moja przygoda z Margo trwała kilka lat. Ogarneli mi projekt w tydzień, zawsze czułem ich wsparcie. Jedyna tego typu firma, która ma podejście pro konsultant a nie pro 'klient'... Bo szczęśliwy konsultant to zadowolony klient. Faktury płacili następnego dnia po wystawieniu. Polecam każdemu, napewno jeszcze wrócę :) Polecam każdemu.

@Trynkus

Dzięki za miłe słowa :) My też mamy nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz!

bolo

Margo to body leasing. Oferty tej firmy można znaleźć na stronach bezpośrednich pracodawców.

@bolo

Rzeczywiście pomagamy firmom realizować projekty IT, dostarczając im specjalistów z konkretnymi umiejętnościami. Jednak tylko niewielką część naszych ofert można znaleźć na stronach bezpośrednich pracodawców. Często w firmach określona pula stanowisk jest otwarta tylko dla kontraktorów, a zatem bezpośrednie zatrudnienie w tych przypadkach nie jest możliwe. Ponadto znając naszych Klientów i ich potrzeby, a także kompetencje naszych Konsultantów bywa, że proponujemy Klientom wsparcie, zanim dana oferta "ujrzy światło dzienne". Jesteśmy zatem proaktywni i znajdujemy naszym Konsultantom również takie projekty, których sami znaleźć by nie mogli :)

Candidate

Very sympathic people and company. I applied as a software developer, and was very convinced by the attitude and the helpness of the HR. Unfortunatelly the process was a bit too long, thus I already had another offer to accept. Again, professional attitude. I would recommend it for candidates.

@Candidate

It's a pity that sometimes we can not speed up the process, even if we really want to. However, we are happy that your feelings are positive. We hope that one day we will be able to cooperate anyway :)

kandydat

Powiedziano mi że będą 3 etapy rekrutacyjne. Ok, jedziemy przez etapy, po czym pod koniec 3 etapu dowiaduję się że te same 3 etapy będą u klienta. Grzecznie odmówiłem powtarzania etapów, podziękowałem, po czym skreślono moją kandydaturę dożywotnio. Więcej firma nigdy się nie odezwała pomimo wysyłania CV na ich oferty - spodziewałem się że nabrali doświadczenia w kwestii rekrutacji ale myliłem się. Niestety profesjonalizm podczas rozmów jest sztuczny i zupełnie nie odpowiada standardom rynku. Firma na wyrost, robiąca sobie dobrą opinię, niestety bez wkładania w to pracy i wysiłku.

@kandydat

Dziękujemy za komentarz. Standardowo jeśli wszystkie etapy kończą się po naszej stronie pozytywnie, jak najbardziej bierzemy pod uwagę Kandydatów w procesach, które prowadzimy, o ile profil jest zbieżny z oczekiwaniami dla danej roli. Co więcej, jeśli weryfikacja techniczna nie pójdzie pomyślnie, jesteśmy otwarci na powrót do rozmów w przyszłości. Czy moglibyśmy prosić o kontakt z nami na adres hr.pl@margo-group.com lub bezpośrednio z osobą, która prowadziła proces rekrutacji, aby móc odnieść się do konkretnych ofert, na które Pan aplikował?

Stas

The company has a very good recruitment process and always think about the developer. They always provide a huge variety of different positions and trying to find the best match for you. Very pleased with the work of the company. 100% I'll recommend this company in case my friends will be looking for new opportunities. Moje sugestie dla Margo: So far everything is fine. Lubię atmosferę w Margo za: Very nice HR specialists

@Stas

Thank you for the opinion! Great to read that you are ready to recommend our company :)

Aneta

https://www.margo-group.com/pl/dolacz-do-nas/ Pod powyższym linkiem możecie znaleźć aktualne oferty pracy w firmie Margo. Pracodawca ceni nie tylko doświadczenie, ale także zaangażowanie i aktywność pracowników. Na stronie można przeczytać, że w Margo można się rozwijać poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach. Jak jest w praktyce - czy często się one odbywają?

Paweł Galas

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Margo jako kandydat na stanowisko .NET Developera. Rozmowa przebiegła bardzo profesjonalnie i była prowadzona w przyjaznej atmosferze. Rozmowa techniczna była bardzo trudna a pytania zaskakująco podchwytliwe. Mimo, że przeszedłem część techniczną, zdecydowałem się na inną ofertę głównie ze względów lokalizacji. Firmę Margo polecam kandydatom na programistów, gdyż po rozmowie technicznej widać, iż poziom jest wysoki i wymagający. Po kontakcie z osobami z Margo mogę skonstatować, iż ludzie w organizacji prezentują bardzo wysoki poziom kultury i intelektu, ponieważ rozmowy były przyjemne, miłe, a wymiana zdań nie ograniczała się do wyciągnięcia odpowiedzi na pytania z kwestionariusza. Lubię atmosferę w Margo za: Przyjazna atmosfera rozmów, poziom rozmowy kwalifikacyjnej, kultura osobista.

@Paweł Galas

Dziękujemy. Miło czytać, że nasza firma niezmiennie trzyma wysoki poziom :)

Adrian

Najlepszy i najbardziej przejrzysty proces rekrutacyjny z jakim miałem do tej pory do czynienia. Rozmowa techniczna bez zbędnych teoretycznych pytań (z czym można spotkać w innych firmach rekrutacyjnych) na przyzwoitym poziomie!

@Adrian

Dziękujemy za tę opinię. Cieszymy się, że nasi Konsultanci trzymają wysoki poziom rozmów technicznych :)

Krystyna

Bardzo profesjonalna firma. Każdy etap rekrutacji był poprowadzony sprawnie i przejrzyście. Jakiekolwiek moje wątpliwości były błyskawicznie wyjaśnianie, miałam możliwość porozmawiania z osobami pracującymi w projekcie i dopytania się o wszystko. Przed rozmową z klientem zaproponowano mi spotkanie w Margo, aby lepiej wyjaśnić sobie, na czym będzie polegać taka rozmowa - było to nietypowe, ale też świetne i pokazujące zaangażowanie firmy, oraz bardzo pomocne przed rozmową z klientem. Ostatecznie nie zdecydowałam się na współpracę, więc nie mam opinii o tym, jak się tam pracuje, jednak sam proces rekrutacji doskonale świadczy o tej firmie.

@Krystyna

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i mamy nadzieję na współpracę w przyszłości!

z

Nie spełniłem oczekiwań, ale muszę przyznać że praca hr jest profesjonalna.

@z

Staramy się :) A wszystkich Kandydatów, którzy nie spełnili oczekiwań w kontekście danego projektu, zapraszamy do rozmów za jakiś czas - w końcu kompetencje rosną wraz z nabywanym doświadczeniem, a i u nas mogą pojawić się innego rodzaju role.

Zostaw merytoryczną opinię o Margo - Warszawa

• Jak się pracuje w Margo?

Zobacz opinie na temat firmy Margo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Margo?

Kandydaci do pracy w Margo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Margo