Opinie o Lux Dom Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lux Dom Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lux Dom Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lux Dom Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Maciek

Doskonała praca na rozpoczęcie kariery w administrowaniu nieruchomościami bez doświadczenia. Firma organizuje szkolenia dla stażystów i młodszych administratorów. Dobra atmosfera, świetni ludzie, polecam :)

Iza
@Maciek

@Maciek, pisałeś dosyć dawno, ale mam nadzieję, że zechcesz mi odpowiedzieć na pytanie. Czy od kandydatów do pracy w Lux Domu wymagają posiadania licencji zarządcy, czy też można ją wyrobić już w trakcie pracy dla nich? Z góry Ci dziękuję za odzew.

Izabela Nowy wpis

widziałam opinię, że podobno zatrudniają tutaj zarządców i administratorów bez doświadczenia albo podobno z dość małym jego zakresem. To prawda? Jeśli tak to wiadomo jakie warunki finansowe mogliby obecnie oferować osobom, które jeszcze z branżą nie miały styczności? Jakie szkolenia mogłyby być wtedy oferowane?

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Lux Dom Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Zarządca11
@Pytanie

Tak.

Iza
@Zarządca11

Znakomicie. Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są szkolenia w pracy. Dzięki nim pracownicy podnoszą swoje kompetencje, a co za tym idzie - osiągają duże lepsze wyniki. A dopowiedz jeszcze, jeśli możesz, w Lux Dom są to tylko szkolenia wewnętrzne czy także i zewnętrzne?

MM Nowy wpis
Kandydat
@Zarządca11

Czy są aktualnie przyjęcia do pracy administrowanie wstępnie ze szkoleniem dziękuję za odpowiedz

Maciek

Doskonała praca na rozpoczęcie kariery w administrowaniu nieruchomościami bez doświadczenia. Firma organizuje szkolenia dla stażystów i młodszych administratorów. Dobra atmosfera, świetni ludzie, polecam :)

Iza
@Maciek

@Maciek, pisałeś dosyć dawno, ale mam nadzieję, że zechcesz mi odpowiedzieć na pytanie. Czy od kandydatów do pracy w Lux Domu wymagają posiadania licencji zarządcy, czy też można ją wyrobić już w trakcie pracy dla nich? Z góry Ci dziękuję za odzew.

Zarządca11
@Iza

Nie wymagają bo i prawo tego nie wymaga.

lean work
Pracownik
@Iza

iza dziecko nic takiego już niema i to od 2014 r - jak licencja.....

Iza
@lean work

Mój błąd, przepraszam. Miałam widocznie jakieś przestarzałe informacje. Fajnie, że w firmie można liczyć na szkolenia i nabranie doświadczenia. Czy organizowane są może jakieś wyjazdy integracyjne albo eventy?

Mm Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Maciek

A jeszcze pracujesz w tej firmie?

Członek WM Nowy wpis
Inne

Nieprofesjonalna firma, zajechani ilością nieruchomości pracownicy, którzy nie mają czasu na kontakt z mieszkańcami. Nieznajomość przepisów prawa, w tym brak rozliczeń wspólnoty co powoduje utratę płynności, brak przegłosowania uchwał. Błędnie prowadzenie KOB, nieprzestrzeganie terminów przeglądów technicznych. Firma zajęta sprawami wewnętrznymi a nie klientami! Niestety nie polecam!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lux Dom Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Księgowa/Księgowy Wspólnot Mieszkaniowych Premium wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Only for Native Speaker English
Warszawa
GoWork.pl
(496 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Aplikant Adwokacki do Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Kancelaria zatrudni aplikanta na umowę zlecenie
Warszawa
Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kurcman
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Ogłoszenie o pracę na stanowisko Asystent/ Asystentka
Warszawa
Jabłoński Koźmiński Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Spółka Partnerska
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Libre
Były pracownik

(usunięte przez administratora) nie wykonujący usług a pobierający za to oplaty.

Kamila
@Libre

Długo minęło od tej zapłaty? Może warto to gdzieś zgłosić? Walcz o swoje pieniądze!

Urszula
@Libre

A jaką usługę zamawiałeś?

Mieszkaniec
Pracownik
@Libre

Zatrudniaja zarzadcow i administratorow bez doswiadczenia albo z bardzo malym zenada .... firma krzak

Bielany
Inne

LuxDom to tragedia. Zarządzają nieruchomością po developerze na Bielanach. W ciągu dwóch lat zero rzeczywistej pracy. Budynek w coraz gorszym stanie. Brud i nie można się doczekać usunięcia usterek. Nigdy nie poleciłby tej firmy. Jakość to dla nich słowo, abstrakcja.

Izabela
@Bielany

A zbierasz może jakieś fotografie tego? Kiedyś może się to przydać jako dowód jeśli chcieliby od tego jakimiś wymówkami uciec w przyszłości

EWA
Inne

Witam to najgorsza administracja z jaką się spotkałam powiązana z najgorszym deweloperem POLNORDEM straszna mieszanka i straszna fuszerka

Urszula
@EWA

Witam serdecznie, czy mogła by Pani rozwinąć na czym konkretnie polegał problem?

WAWA
Inne

Powołani przez dewelopera potrafia się mu odwdzięczyć lojalnością! Niestety straty są po stronie członków Wspólnoty! Spróbujcie wyegzekwować remont zaciekających balkonów i zalewanych ścian po ustaniu rękojmi!

Koko
Kandydat

Niestety jest to bardzo nieuczciwa firma trzeba sprawdzać każdą fakturę i to najlepiej po 2 razy Wchodzę za parę groszy z metra ale później zaczynają się prawdziwe koszty dla wspólnot obiekty mają głównie od dewelopera i zarząd powierzony nie jest to przypadek Jak myślicie

1
WAWA
@Koko

Zależność od dewelopera jak chłopa pańszczyżnianego od roli

Natan

To jest forum pracownicze i nie widzę związku takich wpisów z opinią o pracy.

Artemis

Mieszkam na osiedlu administrowanym przez Lux Dom. Szybko reagują na usterki, jest zawsze czysto na klatkach, garaże myte kilka razy w roku. Znaleźli też w końcu ochronę porządną. Fakt że trochę trzeba za to płacić ale mieliśmy już tańszych zarządców i nie wyszło to nam na dobre

1
Adam

Profesjonalny Zarządca, który wie co robić jak trafi na zaniedbane osiedle. Firma Lux Dom nie tylko uratowała nas z niemałej opresji (niejasne sytuacje z deweloperem) ale dał poczucie bezpieczeństwa. Szybki kontakt z administratorem, porządek na osiedlu.

Administrator

Masz jakieś doświadczenia zawodowe związane z przedsiębiorstwem Lux Dom Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Dodaj więc komentarz o tej firmie. Pomóż innym internautom podjąć zawodową decyzję.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Dom Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Lux Dom Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Lux Dom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Lux Dom Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 18 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Aleja Wilanowska 9
  02-765 Warszawa
 • NIP: 9512194331 REGON: 140636212 KRS: 0000263547
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Lux Dom Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii