Opinie o Lux Dom Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lux Dom Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lux Dom Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lux Dom Sp. z o.o. w Warszawa

Lila

Hej, ktoś wie czy będą u nich zatrudnienia? Na ich stronie jest zakładka "Kariera", napisane jest o stażach, coachingach i szkoleniach i jakich osób poszukują, ale nie ma nic na jakie stanowiska szukają...myślicie, że warto do nich napisać maila z zapytaniem czy są jakieś wolne wakaty, czy może jednak poczekać aż coś się w sieci z ofert pojawi?

Marysia
@Mr.Marco

Hej, a jakie doświadczenie miałeś przyjmując się na staż? Myślałam, że staże są dla osób bez niego. Dałeś radę sam wszystko ogarnąć? Czy już wcześniej pracowałeś w branży? Pamiętasz może ile wynosiła kara za zerwanie umowy? Zatrudnienie na własnej działalności też mi się by nie uśmiechało, proponują chociaż dobre stawki na tego typu warunkach?

Elka Nowy wpis

Nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie - duży plus :)

Krzysiek Nowy wpis

Godziny pracy: 8:00-16:00, 10:00-18:00 całkiem etatowe. A dla Specjalisty ds. telefonicznej obsługi klienta umowa zlecenie lub kontrakt b2b. A co z umową o pracę, przewiduje się i taką formę zatrudnienia?

Patryk Nowy wpis

Jako mieszkaniec osiedla zarządzanego przez Lux muszę przyznać, że jest wszystko dobrze :)

Młodsza specjalistka ds. Personalnych to jest aktualnie jakaś stabilna praca w stałych godzinach? Pytam dlatego, że jak szukałam sobie ogłoszeń, to pokazało mi się takie starsze tutaj z 2021 i wtedy była informacja że podpisuje się umowę zlecenie. No i zastanawia mnie, skąd to wynika. O ile nadal tak jest?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lux Dom Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Widzę, że ciężko tu się dowiedzieć czegoś na temat tego stażu na administratorkę nieruchomości. Przyjęli już kogoś? W sumie pokazuje mi, że wygasło parę dni temu ogłoszenie. Jak coś to co jaki czas można liczyć na takie staże? Może nadal będę chętny.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Lux Dom Sp. z o.o.?

Eliza

Przyszłam tu poczytać o tym, jak jest. Zainteresowała mnie oferta Administrator/ka Nieruchomości, chodzi o ten płatny staż. Jedyne co chciałabym wiedzieć to to , czy po stażu jest realna możliwość, żeby przyjęli pracownika. Piszą coś o kierowany kariera ale nie wiadomo, co to w praktyce znaczy, zabrakło konkretów.

Lila

Beata
@Lila

Jest nabór na stanowiska administrator i zarządca , staż też jest

@Beata

Hej :) Wiesz coś więcej na temat odbycia stażu w firmie? W sumie fajna opcja, a nic nie mogę znaleźć, jeśli chodzi o szczegóły :) Trudno się dostać na taki staż? Mają jakąś selekcję względem stażystów, czy raczej sa otwarci na osoby bez doświadczenia zupełnie? Na stronie niby wspomniane jest tylko o wykształceniu kierunkowym. Jak finansowo wychodzi taki staż? Dużo stażystów zostaje później w firmie już na samodzielnych stanowiskach, czy raczej po pół roku żegnają się z firmą?

Mr.Marco

Parę lat temu byłem tam stażystą. Miałem pomóc obecnemu administratorowi w pracy i uczyć się pod jego okiem tymczasem zrobili mnie administratorem na kilku nieruchomościach i za 1500 pln stażowego pracowałem jako pełnoprawny administrator na umowę zlecenie. W umowie oczywiście zapiski że jeżeli wcześniej zrezygnujesz z pracy to płacisz karę. Jesteś wrzucany na głęboką wodę praktycznie bez wsparcia (zarządca nieruchomości który miał mi pomagać był najczęściej niedostępny), a administrator po którym przejąłeś obowiązki albo już zrezygnował z pracy albo ma Cię w głębokim poważaniu. Czyli w praktyce cały "staż" jest tylko sposobem na uzyskanie taniego administratora na kilka miesięcy. Po tym okresie zrobiono mi "egzamin", a po nim zaproponowano pracę pod warunkiem że założę własną działalność. Niestety "Januszerka" pełną gębą i więcej najjesz się stresu niż się nauczysz. Pozdrawiam mieszkańców z Bernardyńskiej 16a, b, c, Woronicza 33c. To jedne z nieruchomości gdzie pracowałem.

Marysia
@Mr.Marco

Angel

Lux Dom firma beznadziejna. Potrafi pod przykryciem faktur nic nie robić. Na jednej ze wspólnot wmówiła mieszkańcom że zamontowała liczniki okazało się że liczniki nie funkcjonowały a pod przykryciem przeglądu liczników administrator spisywał liczniki. Ale kasę przytulili. W innym przypadku mieli wyłonić wykonawcę aby wykonał odwodnienie okazało się że odwodnienie budynku nie funkcjonuje ale 350 tysi ktoś przytulił i się z lux domem podzielił. Trzymajcie się z daleka od tej firmy.

Izabela

widziałam opinię, że podobno zatrudniają tutaj zarządców i administratorów bez doświadczenia albo podobno z dość małym jego zakresem. To prawda? Jeśli tak to wiadomo jakie warunki finansowe mogliby obecnie oferować osobom, które jeszcze z branżą nie miały styczności? Jakie szkolenia mogłyby być wtedy oferowane?

Czy w firmie Lux Dom Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Zarządca11

Tak.

@Zarządca11

Znakomicie. Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są szkolenia w pracy. Dzięki nim pracownicy podnoszą swoje kompetencje, a co za tym idzie - osiągają duże lepsze wyniki. A dopowiedz jeszcze, jeśli możesz, w Lux Dom są to tylko szkolenia wewnętrzne czy także i zewnętrzne?

MM
@Zarządca11

Czy są aktualnie przyjęcia do pracy administrowanie wstępnie ze szkoleniem dziękuję za odpowiedz

Maciek

Doskonała praca na rozpoczęcie kariery w administrowaniu nieruchomościami bez doświadczenia. Firma organizuje szkolenia dla stażystów i młodszych administratorów. Dobra atmosfera, świetni ludzie, polecam :)

@Maciek

@Maciek, pisałeś dosyć dawno, ale mam nadzieję, że zechcesz mi odpowiedzieć na pytanie. Czy od kandydatów do pracy w Lux Domu wymagają posiadania licencji zarządcy, czy też można ją wyrobić już w trakcie pracy dla nich? Z góry Ci dziękuję za odzew.

Zarządca11
@Iza

Nie wymagają bo i prawo tego nie wymaga.

lean work
@Iza

iza dziecko nic takiego już niema i to od 2014 r - jak licencja.....

@lean work

Mój błąd, przepraszam. Miałam widocznie jakieś przestarzałe informacje. Fajnie, że w firmie można liczyć na szkolenia i nabranie doświadczenia. Czy organizowane są może jakieś wyjazdy integracyjne albo eventy?

Mm
@Maciek

A jeszcze pracujesz w tej firmie?

Członek WM

Nieprofesjonalna firma, zajechani ilością nieruchomości pracownicy, którzy nie mają czasu na kontakt z mieszkańcami. Nieznajomość przepisów prawa, w tym brak rozliczeń wspólnoty co powoduje utratę płynności, brak przegłosowania uchwał. Błędnie prowadzenie KOB, nieprzestrzeganie terminów przeglądów technicznych. Firma zajęta sprawami wewnętrznymi a nie klientami! Niestety nie polecam!

Libre

(usunięte przez administratora) nie wykonujący usług a pobierający za to oplaty.

Kamila
@Libre

Długo minęło od tej zapłaty? Może warto to gdzieś zgłosić? Walcz o swoje pieniądze!

Urszula
@Libre

A jaką usługę zamawiałeś?

Mieszkaniec
@Libre

Zatrudniaja zarzadcow i administratorow bez doswiadczenia albo z bardzo malym zenada .... firma krzak

Bielany

LuxDom to tragedia. Zarządzają nieruchomością po developerze na Bielanach. W ciągu dwóch lat zero rzeczywistej pracy. Budynek w coraz gorszym stanie. Brud i nie można się doczekać usunięcia usterek. Nigdy nie poleciłby tej firmy. Jakość to dla nich słowo, abstrakcja.

Izabela
@Bielany

A zbierasz może jakieś fotografie tego? Kiedyś może się to przydać jako dowód jeśli chcieliby od tego jakimiś wymówkami uciec w przyszłości

EWA

Witam to najgorsza administracja z jaką się spotkałam powiązana z najgorszym deweloperem POLNORDEM straszna mieszanka i straszna fuszerka

Urszula
@EWA

Witam serdecznie, czy mogła by Pani rozwinąć na czym konkretnie polegał problem?

WAWA

Powołani przez dewelopera potrafia się mu odwdzięczyć lojalnością! Niestety straty są po stronie członków Wspólnoty! Spróbujcie wyegzekwować remont zaciekających balkonów i zalewanych ścian po ustaniu rękojmi!

Koko

Niestety jest to bardzo nieuczciwa firma trzeba sprawdzać każdą fakturę i to najlepiej po 2 razy Wchodzę za parę groszy z metra ale później zaczynają się prawdziwe koszty dla wspólnot obiekty mają głównie od dewelopera i zarząd powierzony nie jest to przypadek Jak myślicie

WAWA
@Koko

Zależność od dewelopera jak chłopa pańszczyżnianego od roli

Natan

To jest forum pracownicze i nie widzę związku takich wpisów z opinią o pracy.

Artemis

Mieszkam na osiedlu administrowanym przez Lux Dom. Szybko reagują na usterki, jest zawsze czysto na klatkach, garaże myte kilka razy w roku. Znaleźli też w końcu ochronę porządną. Fakt że trochę trzeba za to płacić ale mieliśmy już tańszych zarządców i nie wyszło to nam na dobre

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Dom Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Dom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Dom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Lux Dom Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Aleja Wilanowska 9
    02-765 Warszawa