Opinie o Lux Dom Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lux Dom Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lux Dom Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lux Dom Sp. z o.o. w Warszawa

Maciek

Doskonała praca na rozpoczęcie kariery w administrowaniu nieruchomościami bez doświadczenia. Firma organizuje szkolenia dla stażystów i młodszych administratorów. Dobra atmosfera, świetni ludzie, polecam :)

Megi
@lean work

Co za bzdury. Od 2014 roku administrator nieruchomości nie musi posiadać licencji. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że nie może on podejmować samodzielnych decyzji i gospodarować nieruchomością bez wiedzy zarządcy. Ale licencja sama w sobie jest i funkcjonuje. W nieruchomości pchają się ludzie bez wiedzy i doświadczenia, a potem mamy kijowe zarządzanie.

Lila

Hej, ktoś wie czy będą u nich zatrudnienia? Na ich stronie jest zakładka "Kariera", napisane jest o stażach, coachingach i szkoleniach i jakich osób poszukują, ale nie ma nic na jakie stanowiska szukają...myślicie, że warto do nich napisać maila z zapytaniem czy są jakieś wolne wakaty, czy może jednak poczekać aż coś się w sieci z ofert pojawi?

Marysia
@Mr.Marco

Hej, a jakie doświadczenie miałeś przyjmując się na staż? Myślałam, że staże są dla osób bez niego. Dałeś radę sam wszystko ogarnąć? Czy już wcześniej pracowałeś w branży? Pamiętasz może ile wynosiła kara za zerwanie umowy? Zatrudnienie na własnej działalności też mi się by nie uśmiechało, proponują chociaż dobre stawki na tego typu warunkach?

Patrick Nowy wpis

Fajna atmosfera w kadrze. Doświadczeni pracownicy pomagają młodym ogólnie pozytywnie :)

Czesław Nowy wpis
@Patrick

No to fajnie że pomagają młodym pracownikom. Rozumiem że za takie dodatkowe obowiązki jak pomoc nowym pracownikom itp macie jakieś dodatki? Chętnie bym się zatrudnił o ile opłaca się finansowo

Stefan Nowy wpis

Dobry porządny zarządca

qwerty Nowy wpis

jak z atmosferą teraz u siebie stoicie? Szukam czegoś mniej toksycznego niż mam teraz niestety. Nikt nikomu na głowę nie wchodzi i nie doczepia sie o wszystko?

Adek

Lux Dom wygrywa konkursy branżowe, zatrudnia młodych ludzi, działa w intrenecie. Tak stawiają na innowacje i rozwój.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lux Dom Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.

Pisali ze stawiają tu na rozwój. ciekawe w jakim konkretnie zakresie? jest w stanie ktokolwiek to opisać bym widziałem czy jest sens tu pracować?

Kryspin

Dobry pracodawca stawiający na rozwój.

Olka

Zarządca roku 2024 - także nie ma co mówić muszą być dobrzy w swojej branży. Ja ze swojego kontaktu z Lux nie mogę się rozpływać w pochwałach, ale ogólnie spoko i profesjonalnie.

Kajetan

Firma mimo różnych opinii i się rozwija, wygrywa konkursy branżowe i idzie do przodu a to się liczy w tych czasach. Osobiście nie mogę złego słowa powiedzieć.

Aga

Tyle pochwal tu ludzie sypali . Aż się wierzyć nie chce że gdzieś może być tak idealnie, sorry ale jestem podejrzliwa :D mój poprzedni szef też wszystko ładnie na papierze a potem zaczęły się humory i dziwne akcje, a w tej firmie może na początku tylko ok?

Julek

Z mojego doświadczenia mogę jasno powiedzieć - bardzo dobry pracodawca

Dawidek

Bez zbędnego nawijania na uszy makaronu. Dobry zarządca - plus

Zbyszek

W porządku pracodawca. Jak wszędzie różnie bywało, ale ogólnie terminowość wypłat i warunki jak najbardziej spoko.

Justyna

Jak dla mnie zarządca na duży plus

Maciek

Iza
@Maciek

@Maciek, pisałeś dosyć dawno, ale mam nadzieję, że zechcesz mi odpowiedzieć na pytanie. Czy od kandydatów do pracy w Lux Domu wymagają posiadania licencji zarządcy, czy też można ją wyrobić już w trakcie pracy dla nich? Z góry Ci dziękuję za odzew.

Zarządca11
@Iza

Nie wymagają bo i prawo tego nie wymaga.

lean work
@Iza

iza dziecko nic takiego już niema i to od 2014 r - jak licencja.....

Iza
@lean work

Mój błąd, przepraszam. Miałam widocznie jakieś przestarzałe informacje. Fajnie, że w firmie można liczyć na szkolenia i nabranie doświadczenia. Czy organizowane są może jakieś wyjazdy integracyjne albo eventy?

Mm
@Maciek

A jeszcze pracujesz w tej firmie?

Megi
@lean work

Osobiście super wspominam pracę dla Lux Dom Warunki i klimat w pracy bardzo fajny.

Xxx

Ciekawe ze głównie mieszkańcy sie tu wypowiadają a pracownicy coś nie bardzo. nie ma czym sie chwalić czy jak? widzę ze nawet umowy o pracę chyba nie dają. a z czymś innym chociaż idą na rękę żeby było warto tu przyjść do pracy?

Kamil
@Xxx

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Lux Dom :) We wszystkim można się dogadać i nie ma co narzekać.

Julek

Duży plus dla lux dom za profesjonalizm

Krzysiek

Godziny pracy: 8:00-16:00, 10:00-18:00 całkiem etatowe. A dla Specjalisty ds. telefonicznej obsługi klienta umowa zlecenie lub kontrakt b2b. A co z umową o pracę, przewiduje się i taką formę zatrudnienia?

Patryk

Jako mieszkaniec osiedla zarządzanego przez Lux muszę przyznać, że jest wszystko dobrze :)

Młodsza specjalistka ds. Personalnych to jest aktualnie jakaś stabilna praca w stałych godzinach? Pytam dlatego, że jak szukałam sobie ogłoszeń, to pokazało mi się takie starsze tutaj z 2021 i wtedy była informacja że podpisuje się umowę zlecenie. No i zastanawia mnie, skąd to wynika. O ile nadal tak jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Dom Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Dom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Dom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Dom Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lux Dom Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Aleja Wilanowska 9
    02-765 Warszawa