Opinie o Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o.. Poszukiwani są technik serwisu. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Miał Nowy wpis
Były pracownik
@Administrator

Wielkie obietnice i wielkie nic.

Dariusz Nowy wpis
Pracownik

Odszedłem z firmy rok temu, niestety dziś żałuje bo w nowej dużej firmie jest tragicznie. W zasadzie jesteśmy na budynku zostawieni sami sobie, może jeszcze wrócę.

Dariusz Nowy wpis
@Dariusz

To czemu odszedłeś? Myślisz że jak się zwolniłeś to jest szansa że przyjmą cię drugi raz? W firmie nie mają nic przeciwko że ludzie odchodzą, a potem znowu się zatrudniają?

Technik
Pracownik

Pracuję w ifmppl od kilku lat. Firma ogólnie Oki, ale jak wszędzie są plusy i minusy. Nie bardzo rozumiem po co prezesowi pracownik(usunięte przez administratora) Po za tym zależy gdzie trafisz, chodzi o budynek. Np. nigdy na plac unii. Myślałem że dział techniczny powinien być zgrany, trzymać się razem itd. ....., a tam kierownik myśli że jak zamiesza w kociołku to będzie lepiej. Przyjmuje niekompetetne osoby. Według jego opinii czym tańszy tym lepszy. Facet po prostu się nie nadaje.

Dariusz
@Technik

Czemu uważasz ze nowy pracownik jest niekompetentny? Źle wykonuje swoją pracę, czy co? Przyjmują tu tylko ludzi z doświadczeniem czy można się po prostu przyuczyć do obowiązków?

Technik
Pracownik
@Dariusz

Nowy jak chce to na pewno się nauczy. Chodziło mi o to kogo przyjmuje tz. kierownik na placu unii. Jeśli Nowy pracownik to zmanierowany fryzjer, malarz lub osoba która nie miała nic wspólnego z biirowcami, nie zna instalacji to jest tylko na sztukę by zleceniodawca się nie czepiał. Jest tani i temu facetowi to odpowiada. A nauczyć to trzeba się chcieć i musi mieć kto. A jak sam powiedział tz kierownik, on nie jest techniczny więc kto ma nauczyć.

Wanda
@Technik

No to ja kompletnie tego nie rozumiem chyba. W sensie ok jak chce po taniości niech tak będzie, no ale to całe douczanie? Bo faktycznie przecież jakby się douczyło to by mogło być tanio i efektywnie, aż dziwię się, że tego nie robi. A są jeszcze jakieś inne dziwne rzeczy, które tutaj występują czy na tej się kończy?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o. na stanowisko Zastępca Kierownika Technicznego (Lider Techniczny)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Sekretarka (K/M)
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektryk teletechnik / pomocnik
Warszawa
Elprim Piotr Piotrowski
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Kancelaria zatrudni aplikanta na umowę zlecenie
Warszawa
Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kurcman
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Ogłoszenie o pracę na stanowisko Asystent/ Asystentka
Warszawa
Jabłoński Koźmiński Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Spółka Partnerska
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Bedzie dobrze
Były pracownik

(usunięte przez administratora) zooo. Kasę tylko do kierownictwa i to jeszcze jaką trzeba mieć znajomości i mieć dużo na głowie ????

Pracownik
Pracownik
@Bedzie dobrze

Jak rozumiem sprawa dotyczy konkretnego obiektu, może warto napisać przez formularz kontaktowy na stronie http://ifmpl.pl/pl/ do centrali jeśli coś było nie tak, taka sytuacja zapewne nie oznacza, że cała firma jest taka.

Wanda

Faktycznie pracownikiem aktualnym jesteś czy trafiłeś tu przypadkiem, żeby tak sobie pobluzgać na firmę? Bo ciekawa jestem czy faktycznie masz coś konstruktywnego do kierownictwa czy raczej to niezadowolenie jest bezpodstawne?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Sp. ZOO
Kandydat
@Pytanie

Z tego co mi wiadomo nie ma nic.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Sp. ZOO

Skąd taka wiedza? Do tego nie prawdziwa. Pomijam fakt że wszystkie szkolenia SEP firma płaci.

Masakraaa
Były pracownik
@Pytanie

Nie ma

Bobas
Były pracownik
@Sp. ZOO

Dziwne - Nie pracujesz w tej firmie (Login Kandydat) a się wypowiadasz. Jakie to Polskie Nie wiem ale się wypowiem. Szkolenia są tylko trzeba je umotywować i muszą być zgodne z profilem pracy.

Wanda
@Bobas

Rozumiem, że firma pokrywa wszystkie koszty czy jest to jakoś odbijane na pensji?

Pytanie
 Pytanie

Wiecie, czy Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Bedzie dobrze
Kandydat

Chciałbym uprzedzić techników którzy chcą pracować w tej firmie, nie polecam że względu na warunki jak i pensie. Pensi tyle co kot napłakał a kierownictwo tylko ręce zaciera zby nic nie robic.

Masakraaa
Były pracownik
@Bedzie dobrze

Zgadzam się.

Były pracownik
Były pracownik

Nikt Ci tyle nie obieca co IFMPL. Nawet jak nasz cis ustalone na pośmiertnym to tez się tego na koniec wyprą. Dla niektórych ważniejsze są tabelki niż pomoc operacyjna.

Sp.zooo
Były pracownik
@Były pracownik

Dokładnie nikt Ci tyle nie obieca co IFMPL. !

Ewelina
@Sp.zooo

Obieca, pytanie, czy tych obietnic dotrzyma? :P

Sp. ZOO
Pracownik
@Ewelina

Nie dotrzyma nie opłaca się za 3400neetto

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Sp. ZOO

Skoro firma tak mało płaci to dlaczego tam ludzie ciągle pracują? A może to są nie prawdziwe informacje lub nie dotyczą wszystkich technik ów? Technik technikowi także nie równy, taki wpis jest mało wiarygodny. Firma zatrudnia także konserwatorów na obiektach mieszkaniowych, dlatego zakresy obowiązków jak i wynagrodzenia są zróżnicowane, ale mamy rynek pracownika i takie informacje są mało wiarygodne.

Alicja

Czyli to co mówią na rozmowie a to jak jest naprawdę się różni tak?

122
Były pracownik
@Alicja

Takk

Mirosław
@122

Ależ długa wypowiedź! ;) To co konkretnie się różni? Mowa o zarobkach, wymaganiach wobec pracownika, czy jeszcze czymś innym?

Pan nikt
Kandydat

Na Placu Unii Lubelskiej pojawił się ponoć jakiś czas temu nowy kierownik. Facet ni w ząb techniczny. Tylko ponoć by zwalniał nie przyjmując nowych. Atmosfera tam tragedia. Sam tuli kasę, technicy nic nie zarabiają na pracach dodatkowych. Nie tędy droga do sukcesu. A dyrekcja zadowolona, ciekawe co zrobią jak technicy odejdą. A miałem tam pracować, dobrze że nie. Ps. Droga dyrekcjo - to technicy wykonują ciężką fizyczną pracę, jak ich nie będzie, Wy nie będziecie mieć na swoje wypłaty. Sprawa prosta, trzeba sie dzielić a nie tylko kierownicy.

Były pracownik
Były pracownik

Zgadzam się z opinia poprzednika. Po przyjściu Pana Szymona Ś firma zmieniła się o 180 stopni ale na gorsze. Wcześniej super atmosfera a teraz Tragedia.

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o.?

czarnamamba

Witam, Firma nie za bardzo. Nikt Ci tyle nie da co firma obieca. Jak ktoś już wcześniej napisał wszystkie ustalenia na piśmie. Ludzie przychodzą i odchodzą bardzo szybko. Po za tym firma właśnie wzięła w obsługę Plac Unii. Tam to tragedia. Miesiąc tam są kierownik trzeci. Nikt nic nie wie, nie potrafi, zarobiony, Jak dzieci we mgle. Nie polecam.

Justyna
@czarnamamba

Ok, a ile taki konserwator/technik może dostać, na umowie i naprawdę? Oczywiście taki z uprawnieniami, których wymagają w ogłoszeniu na swojej stronie. @czarnamamba napisz, jeśli wiesz.

Piotr
@czarnamamba

Gratulujemy nieprawdziwego wpisu, nic z powyższego nie jest prawda. Życzymy powodzenia w dalszym rozwoju kariery zawodowej ????

1
Czarnamamba
Pracownik
@Justyna

Od 3000 do 4000 netto.

Nico- były pracownik

Pracowałem kilka lat na różnych stanowiskach w IFM PL. Po doświadczeniach z innych firm z branży technicznej obsługi budynków generalnie polecam IFM PL. Wiadomo, dużo zależy od obiektu, kontraktu, klienta i konkretnego kierownika, jednak ogólnie ok. Za każdym razem umowa (czy nowa czy przedłużenie) była zgodna z ustaleniami podczas rozmów. Jak jesteś ogarnięty masz szansę na szkolenia i możliwość dorobienia paru złotych na pracach dodatkowych. Ciekawe jak firma zachowa się na kontraktach na centrach handlowych ?- w obecnej sytuacji covidowej pewnie jest gęsta atmosfera.

Dron

Nie polecam nikomu. Jeśli szukasz pracy jako technik obiecanki miej na piśmie, w umowie, od pierwszego dnia.

Piotr
@Dron

Każdy pracownik ma umowę którą sam podpisuje wobec powyższego jak może godzić się na warunki inne niż ustalał wcześniej? To chyba wpis sfrustrowanego pracownika który się nie sprawdził lub??? Mała rotacja w firmie wskazuje na pracodawcę gdzie może się każdy rozwijać.tak czy inaczej pozdrawiam i życzę warunków jakie sobie Pan wymarzył.

Justyna
@Piotr

A Ty na jakim stanowisku w Innovative pracujesz? Może z technikami coś tylko kombinują z umowami? Czy raczej nie?

Piotr

A co jest obiecywane technikom? Jakie warunki są oferowane?

Gabi

Hej, jak wyglada rozmowa rekrutacyjna ? Na co zwracają uwagę ?

nie polecam

Miałam okazję pracować w tej firmie przez chwilę na stanowisku recepcjonistki. Dają Cię na recepcje gdzie budynek nie jest wykończony - zimno, możesz grzać się farelkami które załatwią Ci jak dobrze pójdzie po miesiącu pracy o ile dobrze się o to upomnisz. Minimalna krajowa, zapomnij o jakichkolwiek dodatkach czy podwyżce - nawet w tej firmie nie ma możliwości żadnego rozwoju. Nic nie jest ustalone, nie ma żadnych zasad na budynku, musisz robić dodatkowo za ochronę której nie ma bo szkoda im pieniędzy, kontrolować usterki i chodzić po rozdzielniach i samej próbować naprawiać problemy, bo technik jest dwa razy w tyg na obiekcie. Nawet miejsca parkingowego nie są w stanie pracownikom zapewnić. Na obiekcie na którym ja pracowałam nie było żadnego pomieszczenia socjalnego, nawet zwykłej mikrofalówki żeby zjeść jakiekolwiek ciepłe jedzenie. Nie było gdzie spokojnie i czysto zjeść, bo dookoła się kurzyło i dymiło bo trwał remont podczas którego ja siedziałam i pracowałam. Jak chcą się z Tobą rozstać to dają wypowiedzenie z marszu że następnego dnia masz się nie pojawiać, nie informują o niczym wcześniej i zostawiają człowieka na lodzie, nie rekompensując tego w żaden sposób. Odradzam wszystkim takiej współpracy.

Iwo

Trudno dowiedzieć się cos więcej o pracy. Nikt nie pisze a w internecie to wiadomo same oficjalne informacje.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zuzanna
@Iwo

A Ty chciałbyś zacząć współpracę z Innovative Facility Management? Jeśli tak to jakie stanowisko Cię interesuje? Czy zdecydowałeś się złożyć swoje CV? Może ktoś z obecnych pracowników mógłby wyrazić opinię o pracy w Innovative Facility Management?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • świętojerska 5/7
  00-236 Warszawa
 • NIP: 5252571147 KRS: 0000485253
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii