Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Serdecznie Witamy wszystkich odwiedzających profil Lagardere Travel Retail w serwisie Gowork.

Chcemy podziękować za wszelką dotychczasową aktywność na naszej stronie. Od tej chwili będziemy reagować na wszystkie komentarze i rozwiewać wątpliwości osób, które rozważają współpracę z jedną z naszych marek. Jednocześnie informujemy, że każda opinia niezgodna z prawem będzie usuwana zgodnie z regulaminem serwisu Gowork, a nawet może być zgłaszana do odpowiednich służb. 

Lagardere Travel Retail (wcześniej HDS Polska) jest częścią Grupy Lagardère. Na polskim rynku działa od 20 lat i zarządza ponad 800 punktami sprzedaży,  w ramach 3 linii biznesowych: Travel Essentials, Duty Free & Fashion i Foodservice. W skład LTR wchodzi ponad 33 brandów, m.in. Inmedio, Relay, 1 minute, SO! COFFEE.

We wszelkich sprawach, które nie mogą być omówione na forum skontaktuj się z nami na nasz adres e-mail: rekrutacja@lagardere-tr.pl

 

Zapraszamy do kontaktu.

Zespół Lagardere Travel Retail
Agatka Nowy wpis
Inne

Hejka. poszukiwana jest asystentka do działu księgowości. Dowiedziałam się z opisu ogłoszenia, że możliwa jest współpraca w formie hybrydowej. W opisie natomiast podkreślony został dodatkowo sam rozwój. awans w ramach działu jest możliwy?

milena Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.
Kandydat
 Pytanie

Hej , jak wygląda praca w biurze w centrali ? Chodzi o atmosfere, zarobki, możliwość awansu, podwyżki, premie. Czy ludzie stamtąd uciekają, czy może pracują wiele lat.

Rysiu Nowy wpis
Inne

Cześć. Specjalista ds. Podatków z opcją na umowę o pracę mnie zainteresował. piszą w ogłoszeniu, że należy mieć 3 lata doświadczenia zawodowego, warunek ten spełniam. Jakich średnich zarobków na początku mógłbym przy tym oczekiwać?

Brak Niku Nowy wpis
Kandydat

Czy trzeba mieć czyste bazy danych aby współpracować z wami

Recepcjonistka
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Dość szybki kontakt i umówione spotkanie.

Pytania

Była to rekrutacja wewnętrzna, więc pytania były dla mnie śmieszne. Pytanie czy już złożyłam wypowiedzenie lub czego oczekuję od nich jako od nowego pracodawcy (w żaden sposób nie byłby to nowy pracodawca, ponieważ jestem zatrudniona w tej firmie od kilku lat…), jak często używam w pracy angielskiego pracując na międzynarodowym lotnisku i obsługując klientów… polecam przeszkolić najpierw osoby zatrudniające innych, a dopiero szukać osób na inne stanowiska. Po tygodniu miał być feedback, ale chyba ktoś o mnie zapomniał.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Anna
Inne

Witam, w ogłoszeniu dla analityka biznesowego nie widzę by wymagano doświadczenia, zwłaszcza tego komercyjnego. Zastanawiam się więc jaka podstawa jest przyznawana samoukom? I przede wszystkim jak ich wiedza będzie weryfikowana na rozmowie? Myślę o aplikacji

AjentkA

Nie wiem czy ja mam szczęście, czy jestem dobrym ajentem, ale od ponad roku prowadzę punkt i żadna z Waszych opinii nie sprawdziła się w moim przypadku. Rzeczywiście, wypłata nie powala, ale też niewiele stoję na sklepie (od 7 do 14) od poniedziałku do soboty :) Mam dwóch pracowników, którzy też nie narzekają. Zarabiają za godziny, dodatkowo kasa za Iqosy i konkursy. Sklep każdego miesiąca przynosi coraz wyższe dochody więc i firma zadowolona, nie mam żadnego problemu z terminującymi się rzeczami, bo dbam by pisać do firmy o przeceny, przesunięcia do innych sklepów albo likwidacje. Kary nigdy nie dostałam. Za kontrolę zawsze wynik powyżej 95%, jedynie do czego mam zastrzeżenia to Tajemniczy Klient, ponieważ wysyłają podsumowanie po miesiącu i niestety nikt nie pamięta sytuacji, monitoringu też się sprawdzić nie da. To jest moje jedyne zastrzeżenie do tej firmy w tym momencie. Wydaje mi się że jeżeli ktoś pracuje z głową, pilnuje wszystkiego, a nie bezmyślnie obsługuje na kasie, jest w stanie być zadowolonym z współpracy :)

KB
@AjentkA

Hej, będę brać inmedio trendy, myślisz że będzie się opłacało?

Dawid
Inne
@AjentkA

Twoja opinia dotycząca współpracy jest dość szczegółowa i na pewno pomoże wielu osobom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu w tej firmie. Czy mogłabyś jeszcze dodać, czy obowiązuje jakiś pakiet socjalny? Mam na myśli bony na święta lub inne bonusy, które motywują pracowników. Można liczyć na premie za wysoką wydajność?

1
Nieznajomy
@AjentkA

Może ci pracownicy gdzieś zarabiali jeszcze gorzej i teraz jak dostaja troche wieksza kase to wydaje im się, że zarabiają kokosy. Coraz wyższe dochody sklepu mogą z kolei wynikać z tego, że jest to nowy punkt a w takim przypadku, jeśli chodzi o Inmedio, zazwyczaj jest tendecja zwyżkowa, przynajmniej na początku. Brak przeterminowywania się produktów może wynikać z obrotności i chęci niesienia pomocy kierownika regionalnego, który załatwia te przesuniecia i likwidacje. Niestety nie każdy kierownik pomaga ajentom w takim samym stopniu. Praca dla LTR to zajecie dla desperatów i nieudaczników, którzy nie umieją poprowadzić własnego biznesu lub też znaleźć sobie normalnej pracy na etacie.

Ajent
@Dawid

JESTEM ajentem 10 LAT. Podstawa to dobry pracownik, ale aby takiego utrzymać trzeba go zmotywować nie dyplomen a premią. Pakietów żadnych nigdy nie dostalam. W tym roku poprosiłam po raz pierwszy o premię dla pracowników na Święta dostałam 300 zl. na 5 osób zatrudnionych. To jedyne zastrzeżenie. Premię dla pracowników niestety trzeba zapłacić że swoich pieniędzy. , ale to procentuje ,:) W zeszlym roku była możliwość skorzystania z dopłaty do ubezpieczenia, ale nie zaglebialam się w szczegóły, ponieważ mam podobne u męża w pracy.

Paulina
Inne
@Ajent

Świetnie, że zechciałaś nam wyjaśnić to, jak w Lagardere Travel Retail funkcjonuje system premiowania - na pewno wielu osobom posłużą te informacje. Czytałam, że aby zostać ajentem należy: mieć chęci i motywacje do pracy, posiadać min. średnie, wykształcenie, prowadzić własną działalność gospodarczą lub możliwość jej założenia. A co z doświadczeniem? czy osoby, które go nie posiadają, mają szansę na utrzymanie tego biznesu na dobrym poziomie?

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Prawie były ajent
@Paulina

Ja posiadałam doświadczenie prawie 3 letnie w handlu - po prostu pracowałam w sklepie, gdzie do moich obowiązków należało trochę więcej niż tylko sprzedaż. Wydaje mi się, że akurat tu trzeba być po prostu ogarniętym i trochę myśleć. Czy jest to łatwe zajęcie? Na pewno są miejsca gdzie jest gorzej. Ale zgodzę się że brak premii, brak wynagrodzenia za nasze starania jest dołujący. Ja niedawno rozliczyłam kolejną inwentaryzację i do tej pory nie wiem skąd się wzięła taka kwota, ale sprawdziłam co mogłam, przyjęłam że to moja wina i chcąc nie chcąc, zapłacę. Ale nie oszukujmy się - uważam, że najwyższy czas się zwijać i zacząć się rozglądać za czymś innym. Weszły kary za niezaliczone kontrole papierosowe, co jest debilizmem. Mam mały punkt, bardzo duży obrót. Sprzedałam ostatnio 9 kartonów jednych fajek i na drugi dzień trafiła się kontrola. I 100 zł w plecy. A kontroli jest więcej. Lubię tą pracę ale zarabiam teraz podobnie co wcześniej na etacie, a nie przejmowałam się zatowarowaniem, dokumentami, inwentaryzacjami i pracownikami.

Sebastian
Inne
@Prawie były ajent

Chcę dobrze zrozumieć Twoją wypowiedź, dlatego z góry przepraszam za pytania. Otóż rozumiem, że jesteś osobą, która prowadzi obecnie sklep na podstawie współpracy z firmą Lagardere Travel Retail? Zastanawia mnie, czy pracowników zatrudniasz sam, czy może proces rekrutacyjny prowadzi główna siedziba firmy, z którą współpracujesz? Proszę o wyjaśnienie, abym lepiej zrozumiał Twój komentarz.

ajentka
@Sebastian

Tak, jestem ajentem. Pracowników zatrudniasz sobie sam. Firma w to nie ingeruje. Przynajmniej u mnie. Nie wiem jak jest w przypadku dużych punktów w Warszawie :)

Pracownik
Pracownik
@Prawie były ajent

W takich sytuacjach jak brak papierosów mamy tzw „żelaznych „ stan ,po to on właśnie jest ;) Przez 4 lata pracy jeszcze nigdy nie trafiła mi się kara na kontroli od papierosów czy to BAT czy też JTI

anonim
Inne

Chyba nie widzę by ostatnio ktoś o tym pisał a po prostu szukają trenera do sprzedaży. po pierwsze czy warunki finansowe są wam jakkolwiek znane? Nie ma ich wskazanych w opisie a to zawsze pierwszy obraz, dwa czy ktoś pracował i może opowiedzieć o pracy w praktycznym ujęciu? Ciekawi mnie

Jerzy
Inne

Dokonałem 12.11br. (49942)zakupu w sklepie 1minut na dworcu głównym PKP w Bydgoszczy Sałatka z serem brie 230g . Po zjedzeniu sprawdziłem etykietę ze składem. Z przykrością stwierdziłem, że nie jest on zgodny z tym, co znajdowało się w pudełku. Zamiast majonezu sos musztardowy, nie było pomidorków koktajlowych ani suszonych, nie było papryki ani kiełków słonecznika

Administrator

W Warszawa Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

NJL
Kandydat
 Pytanie
@Administrator

Dlaczego w centrali pracownicy nie są zatrudniani przez Lagardere?

Wiki
Inne
@NJL

Faktycznie ludzie w Centrali są jakoś inaczej zatrudniani? Możliwe, że tu chodzi o jakieś lepsze warunki? Ciekawa jestem dla kogo w takim przypadku. A jakie tam mają stawki tak w ogóle i czy trudno się tam dostać?

Doris
Inne
@NJL

Tak dla jasności „centrala” to adres Jerozolimskich? Upewniam się, bo tu piszecie, że ludzie nie są przez nich zatrudniani a właśnie jest oferta dla asystentki pod tym szyldem. Jest tu ktoś z HR i opisze jak się pracuje? mieszkam niedaleko, nie mam tez doświadczenia, jak szybko uda się mnie wdrożyć? I kiedy po tym zleceniu dostane już umowę o prace?

Kamil89
Inne
 Pytanie

Dzień dobry. Prowadzę na zasadzie franczyzy Fortuna Zakłady Bukmacherskie w swoim lokalu w Bogatyni. Szukacie ajenta w Bogatyni ? Na olx zgłaszałem zainteresowanie ,bo było ogłoszenie ,ale nikt się nie odzywa póki co. Posiadam drugi swój własny lokal w centrum miasta jeżeli nie macie Państwo wybranej jeszcze lokalizacji. Można uzyskać jakieś szczegóły ?

Kira
Pracownik
 Pytanie

Ktoś pisał, że zostaje mu pięć tysięcy w portfelu... To teraz podziel te 5 koła netto przez ilość godzin jaką spędzasz w punkcie ;) Są dwie opcje kariery: Stoisz sam/sama, co fizycznie wykończy Cię tak, że żadne pieniądze tego nie zrekompensują lub z partnerem, by zminimalizować koszty utrzymania biznesu, ale odbija się na życiu prywatnym, bo zwyczajnie się mijacie między zmianami, zarobki 7-8 k realne, ale na dwie osoby, więc pytanie, czy się faktycznie opłaca? W normalnej, 8 godzinnej pracy zarobisz te 3-3,5 tys. razem wynik osiągniecie ten sam mogąc zaplanować wyjazd w weekend, wakacje itd. Druga opcja, to zatrudnienie pracowników :) Tu się zaczyna wyższa szkoła latania, bo jak zobaczą ogrom pracy jaki chcesz im zaserwować, to zwyczajnie większość szybko odpada. Przykłady omawiam na InMedio Cafe oraz zwykłym InMedio. Lotto, paczki, Western Union, zwroty i przyjmowanie prasy, gdzie system rozliczania gazet zmienił się na przestrzeni lat tak, że na inwentaryzacji zawsze jesteś w plecy. (usunięte przez administratora) Jest także opcja, że idziesz na żywioł i prawie wcale tam nie zaglądasz, jeździsz po świecie z prowizji i liczysz, że jakoś to się kręci, bo przecież Pani Asia, którą zatrudniłaś, pracował w Żabie i ona ogarnia. Po około pół roku, po wyniku inwentaryzacji pakujesz torbę i lecisz na ogórki do Niemiec, bo będzie co spłacać. Nie trzeba być geniuszem, by teraz sobie policzyć koszta... ile pracownik kosztuje każdy wie. Teraz zakładając, że zarabiając 8 tys netto, masz dwóch pracowników koszt 6 tys zł co miesiąc ;) 2 dla Ciebie, opłacasz zus, księgowego itp. opłacalne fest... (usunięte przez administratora) Jak nie złożysz wypowiedzenia, to nawet nikt z Tobą nie chce rozmawiać o podwyższeniu prowizji. 8 lat siedzimy ze znajomymi w tym "biznesie" i śmiało mogę powiedzieć, że najlepsze lata mamy już za sobą, a było kiedyś na prawdę fajnie. Opłaca się mieć lotnisko i szpitale w nic innego bym dziś nie wchodził. Śmieszą mnie wpisy o wysokich zarobkach, bo jeżeli przełożymy to na roboczogodziny, to składając zderzaki na fabryce przy takiej ilości godzin w dwa/trzy lata stawiamy malutki dom :) No chyba, że ktoś został zwerbowany ze zwykłego pracownika na ajenta i z najniższej krajowej wjechał na 5k, to faktycznie może robić wrażenie, przynajmniej na początku. Radzę przemyśleć ;)

3
Ev
Były pracownik
@Kira

Nic dodać nic ująć.

Katorga
Inne
@Kira

Tak wrzucę kamyk do ogródka, tylko czy praciwałeś(aś) wcześniej na tych zderzakach w fabryce itp. Bo każdy chwali to czego nie ma tylko skoro jest tak źle to przejdź na szukanie pracy na zlecenie ( bo to jedynie dostępne) jak w ogóle ja znajdziesz, później przygotuj sobie drogę jako pracownik via łokcie i bycie aserty(agres)wnym bo inaczej się nie da a na końcu użeraj się z U E klanem ( nie chce tu używać wulgaryzmów bo tylko te Cisna się na usta).

@Były pracownik
Były pracownik

Ogólnie NIE POLECAM pracy w centrali. Przede wszystkim brak komunikacji między ludźmi w dziale i całej firmie. Zero współpracy, każdy pilnuje tylko swojego zakresu i absolutnie nie pomoże tobie w twoich obowiązkach jak i nie podzieli się z tobą swoją wiedzą. Zero szacunku. Dajesz z siebie 200% i nie usłyszysz nawet słowa dziękuje. ???? (usunięte przez administratora) Masz wykonywać rozkazy z góry i nie mieć swojego zdania - wtedy jesteś pracownikiem idealnym.

AjentkaEzuki
Kandydat
 Pytanie

Jutro czeka mnie rozmowa z Pania od Lagardere. Chce prowadzic punkt Inmedio, ale czytajac opinie troche sie obawiam. Zastanawia mnie jak wyglada sytuacja aktualnie? O co chodzi z karami? Jakie sa koszty, ktore sa na glowie ajenta? Czy korzystacie z ksiegowej, czy wszystko da sie zorganizowac samemu?

Pracodawca

 Aktualność
Jak rozpocząć podróż do własnego biznesu?

Wystarczy jedno "TAK"!

Od samego początku możesz liczyć na nasze wsparcie! Zapewniamy bogaty pakiet szkoleń praktycznych i teoretycznych, które od podstaw przygotowują Cię do zarządzania sklepem pod skrzydłami Lagardere Travel Retail!
Co konkretnie dla Ciebie mamy?

Dzień zapoznawczy - zapoznajesz się ze specyfiką pracy.
Warsztaty i zajęcia w Centrum Edukacji Lagardere.
Praktykę w sklepie

Zainteresowany? Napisz do nas!

Eugenia
Kandydat
 Pytanie

Witam, gdzie mogę się zgłosić, w przypadku gdybym chciała nawiązać współpracę z Państwa firmą?

Pracodawca

 Pytanie
@Eugenia

Dzień dobry, a w jakim obszarze chciałaby Pani nawiązać współpracę? Wtedy szybciej przekażemy kontakt do odpowiedniej osoby. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Lagardere Travel Retail

Urszula
Inne

tak jak było już napisane na forum wszystko leży po stronie ajenta jeśli o właściwie prowadzenie biznesu chodzi? na stronie w zakładce z karierą opisane wstępnie zostały projekty a także zakres szkoleń. czy ktoś kto niedawno na nim był opowiedziałby nieco więcej o przebiegu ze swojej perspektywy oraz tym jaką konkretnie wiedzę udało się z niego wyciągnąć? jak długo trwają i czy faktycznie warto brać w nim udział? one nie są chyba obowiązkowe?

Ev
Pracownik

To nie handel to system. Tak czy siak prędzej czy później każdy popłynie i obudzi się z ręką w nocniku.

Mariusz
Kandydat
 Pytanie

Czy może szukają Państwo agenta w Działdowie?

Ilona
Inne
@Mariusz

Czemu akurat tam? Działają na terenie całego kraju?

Pracodawca

@Mariusz

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość, na ten moment nie mamy w planach otwarcia sklepu w Działdowie, ale nie wykluczamy takiej lokalizacji w przyszłości, dlatego zachęcamy do śledzenia naszych aktualnych ofert pracy na stronie olx.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Pracodawca

@Ilona

Tak, nasze sklepy są na terenie całej Polski. W Działdowie mamy już jeden sklep 1Minute :) Pozdrawiamy, Zespół HR

gość
Kandydat
 Pytanie

pytanie do ajentów : Czy firma wypłaca ( zadeklarowaną słownie tą samą ) miesięczną prowizje pomimo np niskich obrotów ? Czy są to różne kwoty ?

ajent
Pracownik
@gość

Tak, wypłaca. Nawet w trakcie pandemii, podczas zamknięcia lokali, wypłacane były zadeklarowane kwoty + wsparcie na utrzymanie pracowników.

Aneta
Inne
@ajent

A wiesz czy pracownicy lokalu mają jakiekolwiek styczności z firmą, czy umowę, szkolenia i całą resztę daje ajent, więc zarobki każdy ma takie jakie jego szef zaproponuje?

anonim
Pracownik
@Aneta

Oczywiście wszystko leży po stronie ajenta.

Mika
Pracownik

Pracuje w kiosku Inmedio już 2 rok. Pracuje mi się dobrze. Jest wszystko do ogarnięcia. Zastanawiam się nad prowadzeniem kiosku sama a nie pracowaniem u kogoś ale nie wiem czy wyjdzie mi to na dobre czy nie. Pewnie będzie więcej do ogarnięcia a zarobki takie same więc zostanę przy Tym. Ogólnie super

Aneta
Inne
@Mika

Napiszesz mi czy masz umowę z ajentem czy z Lagarderem? O pracę czy zleceniówka?

Rafał
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy ktoś może wyrazić swoją opinię jako kierownik regionalny? Jakie warunki pracy? Czy zatrudniają na umowę o pracę czy inna forma zatrudnienia? Jak godziny pracy? Jaka atmosfera w pracy? Czy wynagrodzenie jest prowizyjne czy stałe? Im więcej opinii tym będę bardziej wdzięczny

Pracodawca

@Rafał

Dzień dobry, prowadzenie naszego punktu odbywa się na podstawie umowy agencyjnej. To oznacza, że osoba, która prowadzi sklep musi mieć własną działalność gospodarczą, ale nie ponosi kosztów, bo firma Lagardere zapewnia Agentowi w pełni wyposażony i zatowarowany sklep, wdrożenie, wsparcie osób z Regionu oraz cykl szkoleń. Każdy sklep ma indywidualnie ustalone godziny otwarcia i zamknięcia oraz system prowizyjny. W firmie panuje rodzinna atmosfera, a Ajent sam decyduje, kogo zatrudni do wsparcia przy prowadzeniu sklepu, ścisłe współpracuje z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, od którego ma także wsparcie. Pozdrawiamy

Rafał
Kandydat
@Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Szanowni Państwo. Odpowiedzieliście mi ale nie na to o co pytałem. Ja się pytam o warunki pracy jako kierownik sprzedaży, który ma pod sobą kilka punktów, kierownik pracujący w biurze. Nie pytam o szczegóły związane z prowadzeniem punktu sprzedaży

Pracodawca

@Rafał

Dzień dobry, Regionalny Kierownik Sprzedaży pracuje w terenie, nie w biurze. To osoba, która ma pod sobą określony Region i współpracuje z Ajentami. Na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na takie stanowisko, a to wynika z bardzo małej rotacji. Wszystkie szczegóły na temat warunków zatrudnienia są udzielane podczas procesu rekrutacji. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii