Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Opinie o Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Zima

Popieram Doro w 100 %

MIKI

ODRADZAM PRACE W FIRMIE Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. - Warszawa NIE BEDE SIE ROZPISYWAL/A BO NA TYM RZECZ NIE POLEGA. ALE MOWIE Z REKĄ NA SERCU ODRADZAM

Ana
@MIKI

Popieram. Bylam w tej firmie ajentka. Na poczatku tak slodko, kierownik.pomocny a po czasie tylko kase zabierac ajentowi. Firma ktora oszukuje. Nie polecam.

Marecki
@Ana

To jest klasyka . Też tak miałem .zrobili mnie na książkach . Zapłaciłem 29000. Przegralem sprawę w sądzie bo adwokat z urzędu miał to w (usunięte przez administratora).

@Marecki

Ja do dnia dzisiejszego płace. Oszukują Jak zaczynałam wszystko pieknie wyglądalo. a pozniej wszsytko wyszło. Tylko plac i plac. Inwentaryzacje ciagle zle wychodzily, nic nie schodzilo ze systemu tylko ciagle rosło. NAPRAWDE OSOBY CHCACE ZACZAC PRACE Z TA FIRMA NIECH SIE GRUBO ZASTANOWIĄ . JA DO DZISIAJ SPLACAM A NIE PRACUJE JUZ 3 LATA.

Xper

Nie polecam wspolpracy z ta firma. Nie bede sie rozpisywala bo to co czytam to rece opadaja. Ja mowie nie polecam ale chetnych do współpracy - idzccie przekonacie sie na wlasnej skorze.

....

Nieznajomy jest nieudacznikiem, omijac szerokim łukiem bo śmierdzi prymitywnością.

@....

znalazł się kolejny cwaniak, który potrafi tylko obrażać nie przedstawiając żadnych konkretów. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że poziom większości osób stających na tym forum, obojętnie w jaki sposób, po stronie Lagardere jest po prostu żenujący. Cóż, jaka firma- tacy ludzie ją otaczający.

Recepcjonistka

Dość szybki kontakt i umówione spotkanie.

Była to rekrutacja wewnętrzna, więc pytania były dla mnie śmieszne. Pytanie czy już złożyłam wypowiedzenie lub czego oczekuję od nich jako od nowego pracodawcy (w żaden sposób nie byłby to nowy pracodawca, ponieważ jestem zatrudniona w tej firmie od kilku lat…), jak często używam w pracy angielskiego pracując na międzynarodowym lotnisku i obsługując klientów… polecam przeszkolić najpierw osoby zatrudniające innych, a dopiero szukać osób na inne stanowiska. Po tygodniu miał być feedback, ale chyba ktoś o mnie zapomniał.

taki sobie agent

pracuje jeszcze od czasów HDSu, prawie 8 lat juz, Inmedio Cafe, Inmedio, a teraz kawiarnie. lubie to co robie, gruba tyra - fakt, kasa - mogłaby być wyższa - fakt, pracujesz ciągle - fakt, kary? - nie, w zyciu 0,5 złotego nie dopłaciłem. Inwentaryzacje w limitach -nadal i wciąż. Wpółpraca z Regionalnymi - raz lepiej, raz gorzej - miałem 5ciu - dobre 4 - powiedzmy. Faktem też, że robi się coraz więcej obowiązków - a kasa stoi w miejscu. Natomiast - dobry ajent, który ma pojecie, umie liczyć, ogarnia market i excela i ma trochę szczęścia - ogarnie temat. Nie zarobiłbym nigdzie takich pieniędzy jak obecnie przy 2och dobrze działających psd. Natomiast - prywatnie nie poleciłbym nikomu z ulicy, trzeba pracować od samego początku, od kasjera... Złapać to flow. Ja załapałem, ilo (usunięte przez administratora) i ku.. rzucanych w kierunku tej pracy przez lat osiem była niezliczona, natomiast - nadal się nigdzie nie wybieram. Większość nie ogarnia tematu. I płacą kary i spłacają inwentury.

@taki sobie agent

Pracując gdzieś a zwłaszcza jako ajent Lagardere 8 lat można mieć tak zrytą psychikę i tak ograniczony punkt widzenia, że można nie zauważyć co się dzieje wokół. Nie ma takiej możliwości, żeby pracując na etacie taką ilość godzin jaką pracuje traktujący poważnie to co robi, nie wykorzystujący finansowo swoich pracowników i płacący pełny ZUS ajent, nie zarobić tyle co on lub więcej. Dlatego nie opowiadaj ludziom głupot, że nigdzie nie zarobiłbyś takich pieniędzy jak prowadząc psd, bo to nieprawda. Wiem to na swoim przykładzie.

Bo jesteś nieudacznikiem.

Ola

Wypowiedział się ajent z lotniska w warszawie ..żenada wszyscy pracują za małą kasę a ten się chwali.ciekawe jak dostał taki punkt chyba każdy może się domyśleć.

Pracuję więc mam
@Ola

To skup się na sprzedaży to nie będziesz miała małej kasy... nie mam punktu na lotnisku. A nieznajomy poszkodowany przez inmedio teraz będzie w necie obrzucał błotem lagardere :)

@Pracuję więc mam

Powiedziałem ci głupi cwaniaczku, żebyś się nie wypowiadał, bo tylko pośmiewisko z siebie robisz. A co do mnie to nikogo nie obrzucam błotem. Po prostu mówię jak jest naprawdę.

@nieznajomy

Hmm nieudacznik z inmedio nic już nie pisze?

Je*ać Lagardere! tyle w temacie

keepme

Ajenci okradają pracowników z wypłat wymyślając sobie nagłe braki w inwentaryzacji lub rozmaite bezsensowne kary. Omijać szerokim łukiem. Były pracownik

Dominika

@Abc którym regionem jesteś zainteresowany? Wiele z tych aspektów jest opisana w ogłoszeniu o pracę. Z głównych obowiązków najważniejsze wydają się być dbanie o utrzymywanie obowiązujących standardów w sieci sklepów i motywowanie pracowników. Podobno ma się pod sobą kilkanaście punktów. Masz doświadczenie w takiej pracy?

Abc

Cześć, czy ktoś może opisać warunki dla RKS? Jakie narzędzia, jaki zakres obowiązków, wielkość regionu, ilość podległych punktów, warunki finansowe, strukturę organizacji, atmosferę wewnątrz firmy itd.

kasia

czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w samych strukturach lagardere? złożyłam podanie na stanowisko asystentki ds. nieruchomości (przygotowywanie umów itd.), chciałabym się dowiedzieć jak tam wygląda praca, atmosfera, zarobki.

Dominika

@nikass a sam jesteś pracownikiem Lagardere Travel Retail, czy też ajentem konkretnego punktu? Możesz opowiedzieć coś o swojej pracy?

Antoni

Jest tutaj jakiś franczyzobiorca SO! Coffee? Chciałbym uzyskać jakieś informacje na temat współpracy.

Dominika

@Hds a dlaczego uważasz, że firma okrada swoich pracowników? Możesz napisać konkretniej, jakie sytuacje, które spotkały Cię w Lagardere Travel Retail sprawiły, że taką masz opinię o tym pracodawcy?

Dominika

@Ajent czyli ta współpraca nie przynosi zysku? A jak praca w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. na innych stanowiskach? Może ktoś opowiedzieć, czy firma zapewnia jakiś socjal, lub inne dodatkowe benefity?

Hds
@Dominika

Nic nie dają, to są złodzieje i nic więcej. Pracowałem tam 8 lat wiec wiem co mówię.

@Dominika

CVS czyli punkty foodowe są dochodowe ale tez zależy gdzie . Z tej firmy odradzam tylko Inmedio przede wszystkim w warmińsko mazurskim

Ajent

Jedynie nie radzę wchodzić w Inmedio ponieważ tam RKS i RK to świnie które wszystko robią żeby mieć kasę dla siebie a ajentowi pozostają dlugi. Nie radzę wchodzić w Inmedio w Iławie bo miałem już styczność z kierownikami którym zależy tylko na tym żeby Ajent pracował za darmo a jak coś to tak załatwią że napewno z długu nie wyjdziecie. Walczę z nimi już 3 miesiące i coś na ten temat wiem. Pamiętajcie że tylko nie Iława S raczej ogólnie przede wszystkim warmińsko mazurskie

Podmiot

Albo potrafią prowadzić działalność i wiedzą z czym to się je, jakie zagrożenia a jakie pozytywy. Rafii pokazuje tylko schemat prowadzenia dzialnosci która nie jest łatwa a wszyscy patrzą przez pryzmat oszustów Lagardere. Ludzie zdejmnijcie klapy Prowadząc dzialnosc każdy chce was wy..... nie tylko przytaczane Lagardere ale dosłownie każdy. I albo macie głowę na kraku albo nie, Nie oszukujmy się prowadzenie dzialnosci nie jest dla każdego. Czytając te posty potwierdzają zasadę i niestety (usunięte przez administratora) Boli.

Inn

W pełni popieram Nieznajomego. Lagardere wykorzystuje swoich ajentów, traktuje ich jak przedmioty a nie jak partnerow. Czytając te opinie myślę, że wszystkie negatywne są pisane przez osoby, które mają doświadczenie z tą firmą, które tam pracowały, a pozytywy piszą ci ktorzy nie mieli nigdy do czynienia z nią albo są z obsady.

Dominika

@nieznajomy możesz wyjaśnić, dlaczego uważasz, że praca ajenta nie jest atrakcyjna? Chętnie poznam konkrety - na pewno skorzystają na nich wszyscy zainteresowani, bo jak widać po opiniach innych osób (np. @Zosia) są też osoby zadowolone z tego stanowiska.

@Dominika

Ta podobno zadowolona Zosia napisała, że nie zdecydowałaby się drugi raz na bycie ajentem, więc chyba nie jest jednak zadowolona. Odpowiem jednym zdaniem. A co może być atrakcyjnego w prowadzeniu własnej działalności w sytuacji kiedy nie masz nic, absolutnie nic, do powiedzenia w prowadzeniu tej działalności, bo wszystko jest narzucane odgórnie? Jedyne na co masz wpływ i o czym decydujesz to dobór pracowników, tylko że to akurat jest, według mnie, najmniej przyjemne i najtrudniejsze w tym wszystkim.

@nieznajomy

Nieznajomy a jakie ty masz oczekiwania? Na jakim świecie ty żyjesz i przestań wprowadzać ludzi w błąd. Działalność o której mowa to wszystko co inwestujesz reszta należy do Firmy Lagardere więc z jakiej paki masz mieć wpływ na ich biznes . Wyloz trochę grosza zainwestuje w lokal sprzęt towar i wtedy cwaniakuj a nie tylko oczekiwania na prezenty. Mikołaj jest raz w roku i jeszcze nie ma pewności że coś dostaniesz.

@Ajent

Jeżeli jesteś taki prawdomówny to dlaczego nie powiesz całej prawdy. Jakie niskie są prowizje za naprawdę ciężką pracę. Jakie są problemy z pracownikami i na jakich niskich stawkach pracują. Jak trzeba się nakombinować, żeby nie przeterminowały się produktu, które mogą się przeterminowac, bo Lagardere ma to gdzieś, chociaż narzuca ich sprzedaż. Jak wysokie są kary i jak łatwo ją dostać za niewykonanie czegoś. Jeżeli ja wprowadzam ludzi w błąd to jak nazwać twoje działanie?

Rafii
@nieznajomy

A będąc na swoim nie będziesz miał kłopotów o których piszesz. Mistrzu przestań bredzic i radzę odpuść sobie dzialnosc gospodarcza bo jak widać nie masz o tym pojęcia. Coś Ci chyba krzywdę wyrządziła firma Lagardere że tak jadę kasasz a ja sądzę że jesteś sam sobie tego autorem. Powiem więcej jak ZUS lub US też Ci wyrządzić krzywdę będziesz pisał równie głupoty jak piszesz. No cóż ten typ tak ma.

@Rafii

Niekoniecznie muszę zatrudniać pracowników mając własną działalność gospodarczą a co za tym idzie mogę uniknąć problemów z tym związanych. W przypadku Lagardere jest to nieuniknione, bo nikt nie jest w stanie pracować sam przez blisko 360 dni w roku po 12-14 godzin. Myślę, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Bycie ajentem Lagardere z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej nie ma nic wspólnego. Wymagają od ludzi założenia działalności, żeby zatrudnianie pracowników i problemy z tym związane oraz odpowiedzialność materialna była wyłącznie na ich głowie. Cały czas próbuje to przekazać, ale jak widzę nie każdy potrafi to zrozumieć i ty do takich osób należysz.

Rafii
@nieznajomy

Nieznajomy Dalej nie rozumiesz co się do ciebie mówi więc nie dziwię się że boykasz się z problemami. Tacy kozacy właśnie płyną w długach i nie dziwię się że widnieją później w KRD itd. Masz pretensje do Lagardere że wymagaj to i owo i mało oferują prowizji, a czy ty wogole czytasz jakiekolwiek umowy nie tylko z Lagardere ale każda inna? Chyba nie i m.in stąd wywodzą się twoje roszczenia. Powiem Ci na koniec jedno choć wiem że i tak tego nie zrozumiesz to mimo wszystko napiszę, Prowadząc dzialnoscna na własną rękę w szczegolnosci handel/sprzedaż w 99% przypadku jest to działalność 365 dni w roku. Handel to najcięższe pracę spójrz na kasjerow sprzedawców w Ch, dyscountach itd, jak tyraja to samo dotyczy gastronomii w kuchni. Tego oczy klienta niestety nie widzą ale niestety tak jest. Po za zatrudnieniem o którym psiaczysz bo musisz wydać na nich kasę za długo, sam nie pociągniesz brak regeneracji brak czasu na sprawy administracyjne no ale tak niestety wygląda zarządzanie. Prowadzenie dzialnosc to nie tylko ładowanie kasy do kieszeni są niestety mój drogi opłaty i to ciężkie opłaty. Dodatkowo musisz zmagać się z opłatami czynszu mediów, płatnościami w terminie wobec kontrahentów. Narzekasz na niskie prowizję a będąc wolnym strzelcem z pewnością dostawcy dadzą Ci taki rabat jak sieci i takie terminy platnosci że będziesz mógł spkojnie konkurować z wszelkimi sieciami. Proszę cię zejdź na ziemię. Jeszcze raz powtórzę mistrzu na jakim ty świecie żyjesz? Odpuść sobie dzialnosc bo przerastaja cie problemy i absolutnie nie radzisz sobie z handlem. Idź proszę na etat ale do produkcji bo jako handlowiec będziesz narzekał że wymagają od Ciebie realizacji planów i powiesz ze to mobbing - uwzieli się na ciebie biedny ty. Niestety taki jest handel kto tego nie rozumie niech trzyma się od niej z daleka bo jak czytam te brednie to mi się słabo robi.

Inn
@Rafii

Przeczytanie umowy niczego nie rozwiązuje - tam nie jest napisane jak będzie wyglądała twoja praca. Jeśli tak myślisz to chyba jesteś idealistą i nie znasz życia. Prowadziłam Inmedio rok i wiem jaka to ciężka i absorbująca praca. I wcale nie zarabiasz kokosów.

@Rafii

Jaki ty mądry jesteś. Wiedzę na temat handlu masz taką, że powinieneś wykładać na uniwersytecie. A zgromadzonymi kapitałem to pewnie z Kulczykami możesz się równać. Tylko po co komu te twoje mądrości na temat handlu skoro nie o to tutaj chodzi. Bo chodzi o to, żeby przestrzec ludzi, że jeżeli myślą, że nawiązując współpracę z Lagardere znaleźli fajne zajęcie, bo prowadzą działalność a np. nie muszą się martwić z czego za lokal i inne rachunki zapłacić, to są w błędzie. To harówka i odpowiedzialność porównywalna i najczęściej za mniejsze pieniądze niż własna działalność z prawdziwego zdarzenia. Z tą jednak różnicą, że na swoim to ty zarządzasz swoim biznesem i decydujesz o tym co jest dla ciebie najlepsze a w Lagardere jesteś po prostu nikim. Ja prowadziłem Inmedio, ale zrezygnowałem, bo skala problemów jakie wywołuje Lagardere przez sposób prowadzenia działalności mnie po prostu przerosła. Dużo lepiej jest mi teraz na etacie. Pracę mam znacznie mniej stresująca a pieniądze wcale nie mniejsze.

nikass

Siema, byłem pracownikiem od 3 lat w 1 minute od 3 miesięcy prowadzę punkt jako ajent nie wiem z jakich informacji posiadacie takie informacje, jeżeli ktoś liczy na gruszki na wierzbie, liczy że zatrudni pracowników a sam będzie siedział na (usunięte przez administratora) w domu i miał wyj.. na pracę to się nie dziwie z waszych opinij Nierobom mówię NIE !! nie jestem żadnym pracownikiem HDS tylko ajentem który awansował za swoją pracę bez znajomości zarobki z 2500 zł razy 3 a nawet 4 zależnie od miesiąca, a jeżeli ktoś nie respektuje swoich poglądów do poglądów wymagań firmy i RKS lub KR to niech robi wypad

@nikass

Jeżeli taki cham i prostak jak ty, który obraża innych ludzi i który wysłowić się nie potrafi zostaje ajentem w sieci Lagardere Travel Reatail to oznaczać może tylko jedno. Że musi być problem z ajentami i siec nawiązuje współpracę z kim popadnie, bo nikt ceniący siebie i znający swoją wartość nie chce z nimi współpracować. Firmie Lagardere radzilbym zastanowić się z kim nawiązuje współpracę a tobie jaki masz stosunek do ludzi. Jeżeli tak jak zwykłych ludzi traktujesz też swoich pracowników, to życzę ci, żebyś skończył jako bezrobotny. Może wtedy nauczysz się szacunku.

Zostaw merytoryczną opinię o Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.