Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Opinie o Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

bb

W lagardere wszystko zależy od punktu siedzena... są tacy co w LTL trzepią kokosy i ą tacy co łupią świątek piątek noc dzień za 1800 na łapke bo tp jest tak... jedni jedzą mięcho, inni kapustę a nazywa się że wszyscy zjedli gołąbki...

Dominika

@Madzik, z Twojego komentarza wynika, iż posiadasz doświadczenia związane z pracą w firmie Lagardere Travel Retail. Mógłbyś przedstawić ogólne warunki zatrudnienia jakie oferuje pracodawca na stanowisku, które zajmowałeś? Jak ocenisz współpracę i relacje pomiędzy pracownikami, z którymi miałeś okazję współpracować? Przedstaw, proszę jak wyglądały te aspekty pracy w firmie Lagardere Travel Retail.

Pracuję więc mam

A ja dostałem w tym miesiącu 75tyś przelewu z prowizją z Lagardere. :) Pozdrawiam nieudaczników piszących tu.

@Pracuję więc mam

Chyba za 100 lat pracy. Pozdrawiam niewolnika.

@nieznajomy

A tu cie zdziwie, tylko za wrzesień :)

@Pracuję więc mam

To powiedz jeszcze cwaniaczku ile, gdzie i jakie punkty prowadzisz i ile z tej mega prowizji odchodzi ci na opłaty? Wtedy pogadamy.

@nieznajomy

Za dużo chciałbyś wiedzieć. Powiem tyle, że w Warszawie.

@Pracuję więc mam

No właśnie . Lepiej cwaniakowac i obrażać ludzi nazywając ich nieudacznikami niż powiedzieć całą prawdę. Założę się, że jakbyś odpowiedział na moje pytania, to okazałoby się, że cała ta twoja działalność i współpraca z Lagardere nie wygląda tak kolorowo, jak to próbujesz przedstawić.

@nieznajomy

Ale czemu mam się tobie tłumaczyć? Powiedziałem całą prawdę o swojej prowizji. Jak mój nick brzmi- Pracuję więc mam.

@nieznajomy

Ty jesteś ajentem/byłym ajentem że się wypowiadasz?

janosik
@Pracuję więc mam

pracuje wiec mam, masz to krzywe nogi jak siedzisz na kiblu. kolejny troll do rozmywania tematu niestety

@Pracuję więc mam

Ty nie odpowiadasz na moje pytania, więc ja nie mam zamiaru odpowiadać na twoje. Powiem tylko, że jakbyś poczytał inne moje posty a nie tylko cwaniakowal, to byś się dowiedział czegoś o mnie. Mam taką radę dla ciebie. Nie wypowiadaj się tutaj, bo jedyne o co ci chodzi to ośmieszenie innych osób a tak naprawdę ośmieszasz tylko siebie.

Olek.

A remanent nie wyszedł ci czasem 50tyś na minusie? Całe lagardere się śmieje

Pracuje więc mam
@Olek.

No nie wyszedł :)

Magdzia
@nieznajomy

Moze lotnisko :) Pan jeden obiecywał tam prowizje w dziesiątkach, to punkt innego kalibru. Az dziwne, ze takiemu ajentowi chce sie tu siedzieć i gadac.

Raniuszek

Witam Chciałbym wszystkim, którzy chcą podjąć współpracę z LTR jako ajenci POGRATULOWAĆ beznadziejnej wiary w to, że da sie zarobić. Moi drodzy przyszli Ajenci wszystko to co otrzymacie z LTR tytułem prowizji zostanie Wam odebrane z nawiązką podczas kolejnych inwentaryzacji. Wasza ciężka, codzienna praca okaże sie niewolniczą ponieważ podsumowując zarobki okaże sie, że pracowaliście za darmo. Ta korporacja zjada każdego i mami kolejnych roztaczając fantastyczne wizje przyszłych zarobków.

Madzik
@Raniuszek

Raniuszki, wcale nie za darmo. Przesadzasz co najmniej, mi tam zostawało 500 zł ???? pozdrawiam :)

Recepcjonistka

Dość szybki kontakt i umówione spotkanie.

Była to rekrutacja wewnętrzna, więc pytania były dla mnie śmieszne. Pytanie czy już złożyłam wypowiedzenie lub czego oczekuję od nich jako od nowego pracodawcy (w żaden sposób nie byłby to nowy pracodawca, ponieważ jestem zatrudniona w tej firmie od kilku lat…), jak często używam w pracy angielskiego pracując na międzynarodowym lotnisku i obsługując klientów… polecam przeszkolić najpierw osoby zatrudniające innych, a dopiero szukać osób na inne stanowiska. Po tygodniu miał być feedback, ale chyba ktoś o mnie zapomniał.

Dominika

@Łolaboga, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Lagardere Travel Retail. Czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? Czego wynikiem są sytuacje o których opisałeś w swoim komentarzu? Czy ta osoba ma konkretne powody do takich zachowań? Napisz proszę coś więcej na ten temat. @Raniuszek, możesz napisać coś więcej na temat prowizji oferowanych przez firmę Lagardere Travel Retail dla swoich pracowników? Czy firma stawia, aż tak wysokie progi do osiągnięcia premii?

Filip

Jeśli jest tak źle to dlaczego nie zmieniacie pracy?

Dominika

Czym są spowodowane te negatywne opinie? Jak wygląda sytuacja w firmie Lagardere Travel Retail? @Sprawiedliwy @Mysl czlowieku Czy możecie jakoś uargumentować swoje wypowiedzi? Na forum publicznym nie można rzucać nieuzasadnionych oskarżeń, mogą tu być jedynie prawdziwe informacje. Dlatego zachęcam do rozwinięcia swoich wypowiedzi, będą wtedy bardziej wiarygodne, niż nieuzasadnione zarzuty. @Uwazaj Dlaczego tak uważasz? Czym to jest spowodowane?

Przemek

Witam, nie wiem czy ktoś z tu obecnych sądził się z nimi i wygrał jeśli tak to chciałbym się dowiedzieć wiecej. Jak to wyglądało i czy ugody zawarliśmy z nimi. Ja osobiście po 5 latach wygralemz tymi oszustami i mam w ręku orzeczenie sądu a więc mogę w tej kwestii pomoc chętnym

Def
@Przemek

Czy mogę Pana prosić o kontakt w tej sprawie na maila swietlowka@op.pl? Również mam problem z HDS. Pozdrawiam

Lewy
@Przemek

Poproszę o kontakt k2-l@wp.pl mam podobną sprawę.

Artur
@Przemek

Witam. Mam sytuacje z nimi na.pienku.. oszukiwali ... moj.email samsung_35@interia.pl

Artur

Prosze o.kontakt samsung_35@interia.pl Pozdrawiam

She1884
@Przemek

Czy mogę prosić maila do pana?

Ajent

@Przemek Proszę o kontakt hotman13@wp.pl Pozdrawiam

Madzik
@Przemek

Czy mogę również prosić o kontakt? kmz@poczta.pl

Te samo bagno..

jak to zrobiles????

Hdssss to zlo!!
@Przemek

Nie jestes jedyny... Brawo!!!

Marsch

Bardzo proszę o kontakt w tej sprawie. Z góry dziękuję marsch30@onet.pl

Robert

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację? Trudno jest się dostać?

Uwazaj
@Adam

ODPUSC SOBIE

Mysl czlowieku

NIE PRACUJCIE TAMM!!!! OSZUUKAJA WASS.

Sprawiedliwy

ZLODZIEeeeJEeeeeee!!!

ajentka

super praca jako ajenr

Anita

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

pozytywna
@Anita

Ja jestem zadowolona. zarabiam duzo. weekendy wolne. a pisza tu sami nieudacznicy z pcimia dolnego.

Zbynio

Trudno dowiedzieć się coś o pracy w firmie. Bardzo różne opinie a jak jest????

ZAŁAMANA
@Zbynio

Powiem tak. Pracuje w tej firmie od 7 miesięcy i juz zaluje. Pierwsze dwa miesiące bylo ok ale pozniej sie zaczelo pod górkę. Odradzam wspolpracy z ta firma.. zebym mogla zrezygnowac muszs miec duza kwote pieniedzy zeby splacic. Ich.

myślący
@ZAŁAMANA

Było nie kraść to byś nie musiała oddawac...

She1884
@myślący

Nie każdy jest (usunięte przez administratora) i przykre to ze wrzucacie wszystkich do jednego wora!

@myślący

chyba cie porabalo co ty mowisz ??????????kto kradł?????masz wizje -chyba jestes podstawiona przez ta franczyze

@Zbynio

powiem tak nie angazuj sie w to -to niweypal

janka

nieciekawie

Dawid

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Dawid

caly czas-wez od razu sobie kule w leb

Doro

Nie polecam pracy w tej firmie. Do dnia dzisiejszego splacam zadluzenie . Przypomne sobie rozmowe rekrutacyjna to zastanawiam sie gdzie mialam glowe. Nie polecam

@Doro

Masz faktury z dostaw i rozliczenia, sprawdź dokładnie mi wciskali kradzież na 35tys a po 5 latach w sądzie udowodniłem że kłamią

Def
@anonymous

wolna

Właśnie przedwczoraj dalam wypowiedzenie ,pracowałam w szpitalu na Szaserów. Tragedia zarobki. Obiecywała szefowa złote góry ,a bylo slabo. No cóż zaciągnięte przez nia kredyty same sie nie splaca, szkoda tylko ze kosztem pracowników i ich rodzin

mojnick

Polecam te firmę w 100%. Można zarobić, super atmosfera.

Rezmus

Jak chcecie popasc w DŁUGI to polecam tą firme.

Zostaw merytoryczną opinię o Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.