grafton technologies

Opinie o grafton technologies

Aneta

Premia jest zawsze, w zależności od wyników ale jest :) Podstawa naprawdę solidna, w porównaniu do poprzednich agencji w których pracowałam jest naprawdę fajnie :) Atmosfera tutaj to coś, co wyróżnia tę agencję na tle innych. Od czasu do czasu organizowane są eventy lub wyjazdy firmowe :)

cdfvbn

hej! powiedzcie proszę jak się pracuje w grafton technologies? Będę wdzięczna za informacje przede wszystkim od pracowników, którzy znają firme od podszewki. Interesuje mnie tez czy dają premie pracownikom?

uu

Pani z Graftonu zaproponowala mi prace w banku, ogłoszenie z wymaganym wyzszym wyksztalceniem, jezykami obcymi, obiecanki o rozwoju, po czym okazalo sie ze stanowisko analityka!!! to praca przy sluchawkach w call center... bezczelnosc

Anonim

Znam to biuro - tyle ze oddział POZNAŃ- znalazlem dzieki GRAFTONOWI prace. Jedna z pracownic GRAFTONU to bardzo nieprofesjonalna kobieta. Po kilku miesiacach praca, ktora mi znalazla okazala sie nieciekawa, wiec zglosilem sie do niej ponownie aby przedstawila mi jakies nowe oferty. Na to ona - wyobrazcie sobie - zadzwonila do mojej szefowej i powiedziala jej o tym!!! Oczywiscie przeszedlem bardzo niemila rozmowe z szefowa. Na szczesie znalazlem sobie - po jakims czasie - nowa prace (przez inne biuro). A to bede omijac z daleka. Czy to sie nazywa dyskrecja??? jesli ktos szuka pracy w Polsce przez biuro POZNAŃ-ODRADZAM!!

ja też nie mam zaufania do tej firmy...

firma może wygląda dobrze z zewnątrz ale. ... aplikowałem o prace kilka razy na stanowisko specjalistyczne (wyższe) i 2 razy postąpiono ze mną tak jak się nie postępuje. 2 razy zapewniano mnie że jestem rozważany po rozmowie jako pierwszy do zatrudnienia ale były to tylko słówka. Firma chciała przetrzymać dobrego kandydata aby nie zatrudnił się w innej firmie tym samym dając sobie więcej czasu na rekrutację potajemną. rozmowę miałem 13.10 2008 po kilku dniach otrzymałem wiadomość o rozważanej kandydaturze, po tygodniu to samo z zapewnieniem że do końca tygodnia dadzą mi odpowiedź wiążącą ... jest 3.12.2008 odpowiedzi nie ma wogóle. całkowicie w moich oczach straciła firma grafton po raz drugi. ich zachowanie z pozoru bardzo dobre i profesjonalne podejście jest złudne. Nie polecam zdecydowanie . Wolę bezpośrednio aplikować do firm.

Zostaw opinię o grafton technologies - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie grafton technologies