Opinie o JDM Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie JDM Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w JDM Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JDM Poland Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
MR Nowy wpis
Inne

Pełni ktoś z was rolę w filmie koordynatora ds. pracowników tymczasowych? Czy zarobki naprawdę są na aż tak niskim poziomie? Trochę doświadczenia jako koordynator mam, niezbyt pasuje mi praca za minimalną krajową;) Może jednak dostaliście jakieś podwyżki, skoro mniej poruszany jest tu temat wynagrodzeń? Tak ogólnie, to jak oceniacie pracą na stanowisku koordynatora? Warto coś wiedzieć przed aplikowaniem? Jaka jest na nim rotacja?

Beznadzieja Nowy wpis
Kandydat

Byłem na rozmowie, wszystko fajnie, ale wymagania chyba jak z NASA, bo mimo ze oczekiwania spełnione, nie było feedbacku. Jak na tak malą firmę to chyha przyrost formy nad treścią śmiech na sali, szukajcie dalej pracownika roku za najniższa krajowa, z 10 letnim doświadczeniem, znajomością języka angielskiego na poziomie C1 i jeszvze wykształceniem wyższym

Marek Nowy wpis
Inne

Gwarancja za lokal nie jest egzekwowana. Trzeba czekać prawie rok lub zmuszać ich sądowo. Sam lokal został wybudowany inaczej niż mieliśmy w zmianach lokatorskich, a deweloper na to "zgodnie ze sztuką budowlaną" - no tak, ale nie zgodnie z tym co kupiliśmy. JDM to krwawa korporacja, która idzie po trupach do celu - czyli sprzedać i zapomnieć.

Wieslaw Nowy wpis
Inne

Straszna firma, (usunięte przez administratora) swoich klientów, przerzucają wszystkie ukryte koszty na klientów, układy lokali beznadziejne, pato-deweloperka, dogadują się z gminą i oddają działki zamkniętych enklaw gminie za darmo a później dostają w zamian zgody na budowę pod lasem. Nie polecam.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JDM Poland Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
eurostat

Ogolnie bardzo zła firma .Nie szanujaca swoich pracowników. Bardzo marne zarobki ,które się zawsze opóźniają . Wszedzie kamery i podsrywanie jeden drugiego-bardzo niesympatyczna atmosfera w miejscu pracy !!

Pracodawca

@eurostat

Czy na pewno Pan/Pani pracował/pracowała w firmie JDM Poland? Za ostatni dwa lata nie przypominam żadnych opóźnień w wypłatach (jeżeli chodzi o podstawę). Natomiast rzeczywiście prowizja wypłacana w późniejszym terminie, ponieważ jest ona wyliczana od godzin wypracowanych przez delegowanych pracowników za miesiąc ubiegły. O czym wie każdy pracownik biurowy, któremu przysługuje prowizja. Zachęcam do pozostawienia opinie dot. bezpośrednio firmy JDM Poland sp. z o.o.!

zdanol777
@eurostat

to prawda z tym podsrywaniem i dołującymi zarobkami ,że oni się nie wstydzą ludziom proponować takie warunki

Pracodawca

@JDM Poland Sp. z o.o.

Dzień dobry. W biurze, gdzie mieści się spółka JDM Poland nie istnieje kamer.

Pracodawca

Od kiedy i do kiedy pracowała Pani w spółce JDM Poland? Za ostatni 2 lata z firmy nie odeszła żadna pracownica.

Pracodawca

Proszę zadzwonić do Prezesa lub Wiceprezesa spółki, chętnie wysłuchamy opinii. Skoro pracowała Pani w spółce JDM Poland to uważamy za zbędne podawanie numeru telefonu. Jeżeli opinia nie dotyczy spółki JDM Poland to ją usunąć. Z poważaniem, Zarząd JDM Poland

Pih Poh
Były pracownik
@eurostat

to "fabryka" kłamstwa, (usunięte przez administratora) wykorzystania oraz wszystkiego co jest najgorsze w odnoszeniu do ludzi !!! Żyje TYLKO śmierdzący zarząd i "przybliżone"! - reszta nie ma szansy (((

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka kariery w JDM Poland Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

jd-m
Były pracownik

nie polecam pracy w tej firmie, kasa nie jest wypłacana na czas i zadnej mozliwosci rozwoju. Otacza cie banda niedouczonych matołow bez jakiego kolwiek doswiadczenia .To co jest opisywane na tym forum to czysta prawda.

Paulina
Inne

Tutaj było napisane, że w tym JDM jest jakiś inny sposób naliczania prowizji czy tam premii, niby dyskusja była, ale nic konkretnego się nie dowiedziałam. To po jakim czasie one są dokładnie wypłacane?

Artur
Pracownik

Dzień dobry, jeśli chodzi o pracę w JDM Poland, to wszystko wygląda jak najbardziej w porządku. Wynagrodzenie wypłacane jest na czas, istnieje możliwość rozwoju w strukturach firmy, atmosfera jest ok. Oczywiście jeśli ktoś przychodzi do pracy w celach rekreacyjnych to zostaje zwolniony, po czym wylewa swoje żale na takich forach. Pozdrowienia;)

Weronika
Inne
@Artur

Jak w takim razie wygląda ścieżka kariery w JDM? Po jakich stanowiskach można się wspinać i jak zmieniają się na nim warunki zatrudnienia oraz zakres obowiązków? :) W jaki w ogóle sposób można awansować? Co jest brane pod uwagę - staż pracy, ogólne starania czy wyrabianie norm?

Ssssss
Pracownik
 Problem

Я даже не знаю что можно написать об этой кампании маты нельзя просто лжецы и к людям относятся плохо.

Pracodawca

@Ssssss

Добрый день. Для того, чтобы проанализировать коментарий, просим более детально описать Ваш опыт с фирмой JDM Poland Sp. z o.o. Информация будет переданна руководству фирмы. Заранее благодарим за ответ.

Ramsztejn

Witajcie !! To prawda co tu piszą.Sam mam złe doswiadczenia w pracy w jdm .Złe warunki płacowe i na czas zadko kasa jest wypłacana . Ciagle zmieniaja nazwe firmy i jest niejasna polityka .Bardzo duzo ludzi odchodzi z tego wzgledu a zarzad nic sobie z tego nie robi .Nie traćcie czasu i energii na ta firme i szukajcie od razu sobie czegos leprzego

Paulina
Inne

Próbowałeś z kimś rozmawiać na temat opóźnionej wypłaty, np. z przełożonym w JDM Poland Sp. z o.o.? Co do ciągłej Twoim zdaniem zmiany nazwy firmy, to niezbyt rozumiem, co masz na myśli. Wyjaśnij, jeśli możesz, bo z tego co widzę, firma nie zmieniła nazwy.

zdanol777
@Ramsztejn

tak to niestety PRAWDA co piszą o tej firmie,i ja w pełni podzielam to zdanie

Mirosław
Inne
@zdanol777

Jakiego rzędu aktualnie wynagrodzenie oferowane jest przez firmę JDM Poland? Proszę o precyzyjną informację.

Pracodawca

Opinia nie dostała zarchiwizowana w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie: "z kim Pani rozmawiała? "

Adam
Inne

Faktycznie taka atmosfera zła ?

Pracodawca

@Adam

Dzień dobry. Jeżeli posiada Pan doświadczenie w sprzedaży, zapraszamy do naszego zespołu aby móc osobiście sprawdzić atmosferę w firmie.

Chętny
@JDM Poland Sp. z o.o.

Posiadam doświasczebie w sprzedaży.. Proszę o adres na jaki należy przesłać swoją kanxydaturę

Pracodawca

@Chętny

Dzień dobry. Osoby zainteresowane mogą przesyłać swoje CV na adres: biuro@jdmpoland.com

anonim

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Dzień dobry. Bardzo prosimy o skonkretyzowanie opinii.

zdanol777

Odradzam pracę w tej firmie i mówię to z dobrego serca,nie warto i szkoda czasu na nich.

Pracodawca

@zdanol777

Dzień dobry. Pan/i pracował/a w spółce JDM Poland czy w innej spółce naszej Grupy? Jeżeli jednak opinia dotyczy firmy JDM Poland, to proszę o rozszerzenie.

Antek
Inne

Chyba inspirowani jesteście do tych wpisów przez konkurencję?

Paulina
Inne

Widziałam, że JDM Poland poszukuje w chwili obecnej kogoś, kto obejmie stanowisko przedstawiciela handlowego w sektorze B2B. Wybranej osobie oferują chociażby atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy oraz wysokich prowizji (w pierwszych 3 miesiącach umowa zlecenie, następnie umowa o pracę bądź współpraca B2B). Wymagają jednak doświadczenia na podobnym stanowisku w segmencie B2B. Wiecie może, jak duże musi być to doświadczenie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik

Praca w spokojnej i miłej atmosferze. Wypłaty zawsze przed czasem. Dodatkowo dla pracowników woda i dużo benefitów.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jula
@Pracownik

Może zeskanować terminość wypłat . A może powiedzieć jak wypłacali sobie dywidendy a ludzie czekali na pieniądze i nie mieli na święta. Rotacja pracowników 2 - 3 miesiące , a zdarza sie że niektórzy już po 2 tygodnia odchodzą.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Grzegorz C
@Pracownik

prosze nie kłamac jakiej miłej jakiej spokojnej a woda z biedronki to nie wszystko !! dlaczego skoro jestes tak zadowolony to piszesz pod nickiem ???

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dyrektor cyrku
@Jula

To najprawdziwsza prawda co piszesz . Sam pracowałem tam miesiąc i mysle ze bylo to o 30 dni za długo.(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Grzegorz C

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Bardzo duza rotacja pracowników,ludzie czekaja na pieniadze ,zadna wypłata nie jest w terminie ,ciagły chaos kompetencyjny ,wszedzie kamery i podsłuchy .Lepiej poszukać sobie porzadnej firmy a nie takiego krzaka .Kierownictwo powinno sie wstydzicć a prezes podać do dymisji bo duzo krzyczy a mało robi ,wstyd i hańba !!!

Darek
Inne

Do pracy idzie się po to żeby pracować bo za to płacą. Niestety z wydajnością w pracy jesteśmy generalnie na bakier i stąd pewnie kamery.

Julita
Inne

Opinia dobrego pracodawcy nie spadła z gwiazd. Może trzeba spojrzeć na swoją prace i ocenić ją obiektywnie?

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o JDM Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w JDM Poland Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy JDM Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w JDM Poland Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JDM Poland Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 45 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
JDM Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii