Opinie o Grafton Recruitment Sp. z o. o. w Warszawa Sienna 39

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych. Jako główny dostawca kompleksowych rozwiązań rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, jesteśmy jedną z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z 35 biurami w 6 krajach - Czechach, Węgrach, Irlandii Północnej, Polsce, Irlandii i Słowacji. Więcej informacji o Grafton Recruitment znajdziesz w dalszej części tej sekcji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafton Recruitment Sp. z o. o. w Warszawa Sienna 39

Uwaga na tą "firmę". Zatrudniają oni kryminalistów i patologie nie sprawdzając nawet karalnosci. Na hotelu każdego dnia(mimo kamer na każdym kroku) są regularne kradzieże i libacje alkoholowe. Koordynatorka Václava ewidentnie sobie nie radzi z podopiecznymi,a kradzieże ignoruje. Zaliczki 500kc na TYDZIEŃ. TO 80PLN. (Paczka LM 100kc. Chleb 30kc. Masło 40kc a kilogram jabłek 40kc) Na godz masz 105kc. Nie wyjeżdżajcie do Czech! Będziecie traktowani jak Cyganie. Mi firma Grafton nie wypłaciła zaleglego urlopu i za ostatnie 5dni pracy. Sprawe zgłaszam do Panstwowego Urzedu Inspeckji Pracy SÚIP. Wszystkim poszkodowanym przez tą firmę zalecam to samo. Powinni zamknąć Tą "agenture"!! Ja

Rekruterka zadzwoniła nieprzygotowana. Brak znajomości branży, której rekrutacja dotyczyła, przekręcanie nazwy mojego obecnego pracodawcy, nieznajomość wysłanego CV - aż się zastanawiałem czy na pewno załączyłem. Kompletny brak profesjonalizmu. W trakcie rozmowy przerwałem i zrezygnowałem. Szkoda czasu na ww. firmę i jej pośrednictwo w rekrutacji. Nie polecam.

Naiwna

Grafton Warszawa ogłasza się na pracuj.pl nie podając nazwy firmy. Ja wysłałam aplikację, bo zakres obowiązków wydawał się być fajny. Dopiero później okazała się, że to grafton. Od spotkania mija miesiąc - ZERO informacji zwrotnej. Nadmienię, że rekruter w czasie spotkania w niezbyt profesjonalny sposób podważał moje kompetencje zawodowe - skoro tak uważał, to po co zapraszano mnie na spotkanie!!!! Dodam, ze nie robiłam żadnych testów - a oceniono szybkość mojej pracy chyba na podstawie mojego wieku :-) Niefajne było również to, że wychodząc spotkałam się w recepcji z kolejnym kandydatem na to samo stanowisko. Ja będę omijać z daleka profesjonalistów z Graftona.

Maciek
@Naiwna

Ludzie, pamiętajcie, żeby ZAWSZE idąc na spotkanie wiedzieć, do jakiej firmy aplikujecie (nazwa, lokalizacja, dokładnie określone stanowisko i zakres pracy) oraz na jakie wynagrodzenie możecie liczyć (przynajmniej widełki). Najlepiej od razu iść do firmy, w której będziecie pracować (w ostateczności do agencji, ale w ręku warto mieć już konkretną ofertę od konkretnej firmy). Teraz jest rynek pracownika, wszędzie brakuje ludzi do pracy i rekruterzy dwoją się i troją, żeby skusić potencjalnych kandydatów. Często obiecują gruszki na wierzbie, żeby człowiek tylko przyszedł na rozmowę (mają za to punkty=pieniądze, nie takie jak za skuteczne zrekrutowanie pracownika, ale zawsze jakieś), a wiele rekrutacji ma wręcz FIKCYJNY charakter. I potem się dziwicie, że kontakt się urywa. Szkoda czasu i pieniędzy na jeżdżenie na takie do niczego nieprowadzące rozmowy, lepiej w tym czasie porobić coś pożyteczniejszego. Dobrze Wam radzę, szanujcie się już na etapie rekrutacji, wtedy inni też będą Was szanować. Pomysł z domaganiem się zwrotu kosztów dojazdu wydaje się niegłupi, zwłaszcza jak nie ma się skierowania z UP/spotkanie nie jest gdzieś koło domu albo obecnego miejsca pracy.

@Naiwna

potwierdzam w Łodzi to sama... (usunięte przez administratora)

Sylwia
@pracownik

Mimo wszystko nie powinniśmy pisać tu o nikim w sposób, który mógłby daną osobę obrazić. Zabrania tego bowiem regulamin serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Rozumiem, że Ty także masz niezbyt dobre wspomnienia z procesu rekrutacji w Grafton Recruitment. Ale nie powiedziałeś, w czym właściwie tkwi problem. Zrobisz to zatem w swoim kolejnym komentarzu? O jakie stanowisko się ubiegałeś?

?

A ktoś dostał prace i podpisał z nim umowę o pracę tymczasową? Jak się później zachowują. Płacą w terminie?

Pracownik Korpo
@?

Tak, Firma jest bardzo rzetelna, nie ma mowy o nieterminowych płatnościach lub jakimkolwiek nieprofesjonalnym zachowaniu. Zdecydowanie polecam

@Pracownik Korpo

Czy Ty także korzystałeś z pośrednictwa Grafton Recruitment w podjęciu zatrudnienia? Mógłbyś przybliżyć proces rekrutacji i pytania zadawane przez rekruterów? Firma prowadzi stronę na facebooku https://www.facebook.com/grafton.poland/ na której jest mnóstwo informacji dotyczących firmy. Przedstawiają tam swoje obserwacje na temat struktury wynagrodzeń na różnych stanowiskach, a także oferty szkoleń branżowych.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Grafton Recruitment Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Aktualność
??????

Witam jade do Czech firma Sony Plzen przez agencje Grafton czy ktos cokolwiek wie na temat tej firmy ? Jakie place ,hotel , itp.

Dominika

@W trakcie zmian a jak wygląda kwestia z dodatkowymi benefitami, czy firma organizuje jakieś dodatkowe szkolenia, spotkania integracyjne dla swoich pracowników? Podziel się proszę tym, co wiesz na ten temat.

@Dominika

Jest dużo benefitów- opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, owoce raz w tygodniu. Są wyjścia integracyjne na drinki, często są np. wspólne śniadania czy lunche, raz w roku jest wyjazd np. do Grecji dla osób z najlepszymi wynikami. Siatka płac jest niejasna, w sensie nie jest ustalona. Podstawy są nierówne. Cele ustawione są normalnie i są do zrealizowania, jak ktoś się opieprza i spędza więcej czasu na kawie, niż pracując, to wyniku nie zrobi. Jakoś większość konsultantów robi ponad target. (usunięte przez administratora)

Dominika

@Korposzczur Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, niełamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin . Twoja wypowiedź obraża innych, administrator ma prawo ją skasować. Z chęcią się dowiem za to jak oceniasz bieżącą politykę firmy.

Pedro

Czyżby konkurencja zainspirowała do pisania na forum?

Dominika

@Maciek a czy opisujesz ogólną praktykę na polskim rynku pracy, czy konkretne zjawisko, jaki zaobserwowałeś w Grafton Recruitment Polska? Możesz napisać coś o możliwościach negocjacyjnych - czy idąc na rozmowę o pracę warto negocjować ofertę, jaką usłyszy się od rekrutera?

Dominika

@Niezadowolona a możesz napisać dlaczego nie polecasz pracy w Grafton Recruitment Polska? Tylko szczegóły są dla potencjalnych pracowników elementem, który może pomóc im w podejmowaniu decyzji zawodowych. @Tomasz a czy Ty jesteś zatrudniony w firmie? Jak Twoje osobiste wrażenia z tej współpracy?

Tomasz

Generalnie jak jest tak cicho na forum to znaczy, że jest dobrze i nie ma narzekających!!

Niezadowolona

Nie polecam.

Jakub

Zastanawiam się nad współpracą z firmą, trochę mnie zmartwiliście.

Jar Jar Java

Rekrutowała mnie Pani Emilia, pełna profeska. W porównaniu do innych agencji które rekrutują na stanowiska IT, tutaj od początku wiedziałem wszystkie szczegóły.

Max

A pracował ktoś w Czechach poprzez Grafton ?

co by tu
@Max

tak pracowałem, sama agencja jest spoko, pomagają i płacą, ale zarobki są marne w porównaniu np do Niemiec czy Irlandii( tam Grafton też rekrutuje) w Czechach zarobisz średnio 3 razy mniej jak w Irlandii

Ktoś

Ostatni raz udałem się na rozmowę za darmo. Mieli oddzwonić po rozmowie i zapomnieli. Za to pracodawca (ich klient) się odezwał proponując stanowisko juniora - PONURY ŻART jeśli kandydat jest doświadczeniem, na rozmowe był przygotowany. Szukają frajerów. Dzwonią z ofertą za 10tyś? Podziel przez 25 dni roboczych i każ im zapłacić za swój dzień (w którym musisz wziąść urlop). Oni od klienta kasują więc dlaczego Ty masz biegać za darmo :)

Urban

Według mnie najlepsza firma ze wszystkich agencji rekrutacyjnych z którymi miałem styczność.

nh

@kubab tych ofert jest teraz naprawdę urodzaj. Naprawdę aż jestem w szoku, jak firma się rozwija. Ja rozważam rekrutację na stanowisko specjalisty ds. płac w Krakowie :)

TheJa

Stanowisko kierownik / inżynier - grudzień, inwentaryzacja, zamykanie i czyszczenie magazynów, urlopy dawno rozpisane. Babsko wybitnie niemiłym tonem pyta czy nie wezmę urlopu za 2 dni bo chciała mnie zaprosić na rozmowę na 8:30. Nie wezmę? To po co im zawracam głowę skoro nie mam ochoty na spotkanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Grafton Recruitment Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grafton Recruitment Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grafton Recruitment Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grafton Recruitment Sp. z o. o.?

Grafton Recruitment Sp. z o. o.

Grafton Recruitment Sp. z o. o.