Nordmann Rassmann Polska Sp. z o.o.

Opinie o Nordmann Rassmann Polska Sp. z o.o.

sanky

biedroneczka, uważam, że jeżeli komuś nie pasuje praca to może śmiało rezygnować. Plus taki że mamy wolnorynkową gospodarkę. Podobno u nich za to łatwo umowę dostać.

biedroneczka

Ja w pełni podzielam opinie wyrażoną przez życzliwego z dnia 23/06.2015. Nepotyzm i kumoterstwo na porządku dziennym. A jeśli chodzi o 2 braci, to z żadnym się nie można dogadać bo to jest jak rozmawiać " ze ślepym o kolorach" Totalna kompromitacja. Omijać szerokim łukiem!!!!

Życzliwy

Firma niestety nie jest godna polecenia. Prowadzona jest przez 2 braci i ma trzymać bardzo wysokie standardy a tak nie jest. Spotkanie kwalifikacyjne odbyło się poniżej tych standardów. Po pierwsze brak punktualności, po drugie brak zrozumienia pojęć oraz terminów związanych ze stanowiskiem którego dotyczy rekrutacja. Kumoterstwo i nepotyzm jest nadrzędny a po za tym wyczuwa się wyniosłość. Rekrutacja to strata czasu bo i tak wiadomo kto to stanowisko obejmie. Aha i najważniejsze są w CV zainteresowania bo ten aspekt zajmuje w rozmowie 90% czasu. Szczerze, nie polecam. Naprawdę nie warto.

Życzliwa
@Życzliwy 23.06.2015 16:59

Nie zgadzam się z postem Życzliwego z dnia 23.06.2015 r. - tak się składa, że dostałam tam pracę nie znając nikogo - jestem osobą obcą zarówno dla szefostwa, jak i dla pracowników.

Życzliwa
@Życzliwy 23.06.2015 16:59

Zostaw opinię o Nordmann Rassmann Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordmann Rassmann Polska Sp. z o.o.