Opinie o Agros Nova w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Agros Nova. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agros Nova na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agros Nova w Warszawa

Praca w Agrosie to jakieś nieporozumienie. Na stanowisku Ph byłam pozostawiona sama sobie. Brak towaru na wymiany, brak towaru na rozliczenie promocji, auta które nie nadają się do użytku, karda kierownicza to jakieś totalne nieporozumienie(ludzie bez umiejętności i kwalifikacji) Kasa niska (do 2000zł miesięcznie netto uwzględniając premię). Ogólnie niczego się nie nauczysz, a kwestia rozwoju i awansu tam nie istnieje. Agros robi z siebie dużą kolokację a tak naprawdę nie ma zielonego pojęcia o handlu. Jeśli jesteś dalej zainteresowany to powodzenia. Po miesiącu sam podzielisz moje zdanie:)

jak jest z praca na terenie woj.podlaskiego ??? jaka kasa???? jaki kierownik???? czy jest sens pchać sie tam ?????

elwi

alex - 2011-09-19 18:46:11 witam, znalazłem ogłoszenie na PH czy warto zawracać sobie tym głowę, jakie warunki pracy: płaca,realność planów,czas pracy,samochód, atmosfera,świadczenia itd. dzięki za odpowiedzi warunki pracy: płaca - 2500 brutto premia - nierealna realność planów - 50% czas pracy - po ostatnich aferach sie pilnuja, ale w domu na raporty odpowiedasz do 21, samochód - corsa, z limitem kilometrow, gps i oplata pobierana za samochod co miesiac od wynagrodzenia atmosfera - wsrod ph i niektorych kierownikow ok. ale wiekszosc kierownikow - porazka świadczenia - a co to takiego. Brak, brak, brak dzięki za odpowiedzi - prosze bardezo

luki

czesć, jeżeli myslisz o PH w poznaniu na sieciach to stanowczo nie polecam gosc ktory jest tam rks to wyzyskiwacz, i jednym słowem kawał gnoja. nikt do niego nie chciał przejsc z detalu. kilka lat temu w pazdzierniku usuneli go z firmy za mobbing. a w grudniu tego samego roku, mimo protestu kilku kierowników wrocil na stanowisko rks na sieciach - porażka. Na siłe sciagneli dziewczyne z detalu, po czym zwolnił ja. żal laski bo dobrze jej sie pracowało na detalu. Rks jest w stanie zjesc własne gowno, zeby tylko uchronic swoja dupe. najgorszemu wrogowi nie zycze takiego kierownika. popytajw rynku i powiedza tobie to samo. duza rotacja na sieciach ze wzgledu na rks (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

Brałam udział w dwóch etapach rekrutacji. Pierwszym była rozmowa z przyszłym przełożonym, bardzo przyjemna, bez sztucznych scenek, dopytywań itp. na luzie trochę o sobie, historii zatrudnienia, dlaczego to stanowisko itp. Następny etap to AC tutaj ciekawiej, grupa dość kameralna 5 osób przyszły kierownik i 2 assesorów. Też nie było najgorzej, nie czułam spięcia i sztywnej atmosfery, sotkanie trwało około 5 godzin, dostaliśmy zadania do wykonania gruowo jak i osobiście. Są to zadania do których tak naprawdę nie da się przygotować, ja miałam za zadanie coś zaprezentować na wylosowany temat zadaniem końcowym były scenki sprzedażowe. Uważam że rekrutacja przebiegała w miłej atmosferze, nie czułam stresu.

adec

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku operatora linii produkcyjnej zachęcam do przesłania CV na adres (usunięte przez administratora)

alaa

Witam, Chciałabym się czegoś dowiedzieć o pracy w Agros Nova. Chodzi mi dokładnie o stanowisko przedstawiciel handlowy. Czy możecie coś o tym napisać:realność planów, atmosfera, pieniądze, samochód itd. jak to w ogóle wygląda w tej firmie? Bardzo proszę o prawdziwe i szczere opinie:)

iti1

Witam, czy ktoś może sie wypowiedziećjak pracuje sie w AN na stanowisku Informatyk, właśnie pojawiło sie ogłoszenie

alex

jaris

Cóż muszę się z tym zgodzić. Brak szacunku dla pracowników ,Bydło" robocze. Nie podskoczysz nawet, gdy masz rację ,bo już po pracy.Najlepsze płace i prace dla rodziny i znajomych, nawet gdy są to ludzie bez przygotowania , z ulicy. Stażowe dawno już zniesione, a podwyżki obejmują tylko wazeliniarzy.A i pionie administracyjnym nie należy zapominać lwia część puli. Rozrasta się kadra nadzorcza bez limitu biedny pracownik to ostatnie ogniwo łańcucha pokarmowego ma robić za dwóch w skrajnych często warunkach. Patologia zakładu niegdyś słynącego ze wspaniałej marki Łowicz.

tomek

witam, a jak w warszawie jako ph? jaka kasa i wogóle atmosfera...wiadomo nigdzie nie ma lekko ale czy da się tu zaczepić na dłużej. z góry dziękuje

nn

wielki wyzysk ,wypłaty nie adekfatne do wykonywanej pracy,wielka rywalizacja, i podkładanie ludzią świnstw.

plastuś - 2010-09-10 17:32:25 ty chyba nie wiesz co mówisz, małe pensje, o premiach pełnych można zapomnieć, była kierowniczka straszna kłamczucha, obiecywała ale nic nie robiła w tym kierunku, o wymianach mozna zapomnieć, dziwna polityka , żadnego socjalu......., Fakt ja mówie o Zduńskiej Woli i tam rzeczywiście jest dobrze. Zmiana inwestora, powoduje, iz firma się rozwija i zaczyna się polepszać, mimo iż nie było już i tak źle. Tutaj, aby zarobić, niestety trzeba się troche narobić.

plastuś

zainteresowany - 2010-01-26 16:57:24 jak wygląda praca w tej firmie? Chodzi mi o czas pracy, wynagrodzenie, atmosfera etc? zależy, od miejsca pracy i stanowiska. Moge tylko powedziec, że to naprawde solidna firma a nie typ wyzyskiwacza. Generalnie wysokie zarobki, premie, pełen socjal. naprawdę polecam!!!!

mała

dołączam się do pytania/ pozdr.

zainteresowany

Zostaw merytoryczną opinię o Agros Nova - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agros Nova?

Kandydaci do pracy w Agros Nova napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agros Nova