ACS AUDIKA sp. z o. o.

Opinie o ACS AUDIKA sp. z o. o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
dziękujemy za liczne wpisy dotyczące firmy ACS Audika.
Z dużym zainteresowaniem przyglądamy się opiniom i komentarzom.
Państwa wypowiedzi są dla nas ważne.
Jesteśmy otwarci na dialog ze wszystkimi, którzy chcą do nas dołączyć, obecnymi i byłymi pracownikami, naszymi pacjentami i każdym, kto chce nas poznać.
Cenimy szczerą otwartą rozmowę w każdej, a szczególnie w trudnej sprawie.
Jesteśmy przekonani, że ważne jest osobiste, jasne i konkretne przedstawienie sytuacji, zadanie pytania czy wyrażenie opinii.
Jeśli chcą Państwo porozmawiać o rekrutacji i zatrudnieniu, prosimy o wiadomość na adres e-mail: rekrutacja@audika.pl.
Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony karierowej Audika Kariera.
W pozostałych sprawach prosimy o kontakt na adres: kadry@audika.pl  lub tel. 81 534 97 97 wew. 60.

Pozdrawiamy
Dział Personalny
Audika Polska
Bunia
@Zofia Lewek-Korkozowicz

A co to na do sytuacji pracowników w firmie? Czy nie o tym piszę się na tym portalu?

Ilona

Miałam przyjemność pracować w lubelskim oddziale. Jasno określone cele,zakres obowiązków. Współpraca pomiędzy oddziałami,wymiana doświadczeń. Zawsze ktoś pomoże. Wsparcie techniczne od informatyków na wyciągnięcie ręki. Szkolenia produktowe jaki i te do pracy z pacjentem. Bardzo dobry kontakt z przełożonym, koordynatorem, protetykiem. Jeżeli chodzi o pieniądze to kwestia rozmowy. Jeżeli robisz totalne minimum,kokosów nie zarobisz. Z doświadczenia wiem że to jak angażujesz się w pracę przekłada się na Twoją wypłatę. Polecam aplikować, sprawdzić. Taką pracę trzeba czuć.

Ilona
@Olga

Zostałam mamą, umowę miałam na czas określony. Miałam możliwość powrotu jednak nie skorzystam ze względu na dziecko.

W bezpośredniej sprzedaży uczono mnie, że: jeden zadowolony klient powie o firmie trzem znajomym a niezadowolony dziesięciu. Myślę, że to samo tyczy się pracowników odnośnie firmy w której pracują. Chce napisać, że jestem zadowolona, że jestem pozytywnie zaskoczona dobrem, które spotkało mnie w tej firmie. Dziękuję ❤️ LUbelskie.

Mika
@Anna

Skladam od dluzszego czasu cv na ten projekt i zero odzewu, tez jestem z lubelskiego. Napisz proszę po jakim czasie firma zglasza sie do kandydatów.?

Nowypracownik
@Gość

Jestem nowym pracownikiem na tym stanowisku na pomorzu. Narazie nie narzekam miałam szkolenie dotyczące stanowiska, nie zostałam pozostawiona sama sobie. Zarobki nie powala bo jest to troszke ponad najniższa krajowa ale są premie od umówiony wizyt z tego co zdążyłam zauważyć da się ją wyrobić;) atmosfera w pracy luźna, mam fajna pania protetyk bardzo wyrozumiała.

po szkoleniu
@Amber

Dużo ćwiczeń, dzięki którym wiesz jak masz pracować oraz rozmawiać z pacjentem. Prowadzą dwie wspaniałe dziewczyny, więc atmosfera nie jak u dyrektora na dywaniku tylko współpracująca :)

Irena Nowy wpis

Specjalista ds. obsługi pacjenta ma wpisana premie wynikową w opisie oferty. zastanawiam się na ile trudno taka wyrobić. Są jakieś konkretne taregty? Od czego jest zależna?

Girs

a jezeli zarobki sa juz zgodnie z ustawa to czy wraz z premia jestem w stanie osiagnac zarobki 7 tysiecy i wiecej?

Pola
@Girs

Jeżeli tylko ustawa się uprawomocnia i to ma nastąpić od 1.07.2024 i netto dla protetyka słuchu wyniesie ok 4,8 tys netto to przy dobrze prosperującym oddziale działającym kilkanaście lat na rynku zarobki mogą wynieść 7 tys lub nawet wiecej.

Pracownik Nowy wpis
@Pola

Ustawa weszła w życie jest prawomocna i moje wynagrodzenie nie jest zgodne w tej chwili z minimalnym wynagrodzeniem jakie podaje ustawa o wynagrodzeniu dla służb medycznych. Skoro nie jest zgodna teraz to od lipca też nie będzie. Dostaliśmy masę obowiązków a profitów zero. Zarząd w zależności jak mu pasuje różnie nas traktuje. Jak wszystko było zamykane to nagle byliśmy medykami żeby nasze dzieci mogły chodzić do żłobków i przedszkoli jak teraz to ustawy o służbach nas nie obowiązują. Szara rzeczywistość pracy w korporacji.

Oli Nowy wpis
@Pola

Z tego co mówią dotyczy to tylko państwowych firm nie prywatnych

Pracownik 2 Nowy wpis

A widzisz , moje wzrosło do tej kwoty. Nie umiesz o siebie zawalczyć to nie masz. :)

Ktoś już widzę, że kiedyś próbował podpytać o te premie miesięczne i kwartalne, które wskazywane są w ofertach, ale nikt nie udzielił odpowiedzi. Mnie interesuje ich ocena. Mam zamiar aplikować na Doradcę ds. sprzedaży. jak oceniacie aktualny obrót w zestawieniu z poprzednimi latami? I czy jest któreś województwo które mimo wszystko przeważa?

Olaola

Nie masz co się łudzić, tam gdzie się bardzo dobrze sprzedaje to nie będzie wakatu. Miejsce jest tylko tam gdzie obroty są dramatyczne i nikt nie chce tam pracować. Rotacja jest z jakiegoś powodu.

Dacia
@Olaola

Nieprawda, wszędzie się dobrze sprzedaje i obroty są wysokie a co za tym idzie premia też.

Kandydatka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Jakie są obowiązki na stanowisku specjalisty ds obsługi pacjenta? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na to stanowisko? Czy warto? Jakie są wasze spostrzeżenia?

Jak wygląda 2 etap rozmowy ? Wiem tylko że rozmowa online z dyrektorem. Jak się przygotować ? o co pytają ?

wf

Pola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Miesięczne zasadnicze wynagrodzenie w objętym ustawą Zawodzie medycznym w podmiocie leczniczym od 1 lipca 2024 nie może być niższe niż 6153,71 brutto czyli 4525 netto.? Taka ustawa została wprowadzona . Pozdrawiam

Kashniree

1. Kiedy firma ustosunkuje się do wprowadzenia ustawy o zawodach medycznych i o minimalnej płacy jaka teraz obowiązuje również w zawodzie protetyka? Kiedy będą podwyżki w związku z tą ustawą? Będą wyrównania za zaległe miesiące kiedy firma nie wypłaca podwyżek ? Większość z nas jest zapewne później poziomu który gwarantuje ustawa. 2. Czy będą jakieś jasne informacje na temat likwidacji stanowiska koordynatora? Każdy koordynator zostanie dyrektorem i stąd te zmiany, które zapowiadał prezes czy o co chodzi z tymi zmianami?

Kuleczka
@Kashniree

A jakie powinno być to wynagrodzenie dla Protetyka Słuchu wg tej ustawy? Czy coś jeszcze ta ustawa zmienia w naszej pracy?

Kuleczka
@Kashniree

Jaka powinna to być stawka dla Protetyka Słuchu po tej zmianie wg ustawy?

Chętnie dopytam również
@Kashniree

Wydaje mi się, ze firma celowo przemilcza temat. Nie było nic w mailach czy rozmowach z dyrektorami na ten temat.

Czekamy
@Kashniree

Ustawa wchodzi po 6 mc od podpisania przez prezydenta i opublikowania w dzienniku ustaw czyli 26.03.2024r. Z tego co widzę wnosi tylko tyle że będziemy musieli się dokształcać na specjalistycznych kursach oraz wprowadza większą odpowiedzialność i kary. Czy Asystent będzie mógł wykonywać badania słuchu, tego jeszcze nie wiemy. Ustawa jest na stronie rządu gov.pl

@Czekamy

Nie prawda, dlaczego piszesz tak aby zostawiać otwarta furkę do kombinacji do jakich, od wielu lat, uciekają się korporacje. Badanie słuchu i dopasowanie aparatów słuchowych powinni przeprowadzać tylko osoby wykształcone w tym kierunku. Czy na badanie gin. idziesz do lekarza czy bada Cię pan Mieciu, który jeszcze przed miesiącem pracował w osiedlowym sklepie spożywczym? A w firmach protetycznych, nie chodzi tylko o Audike, dochodzi do takich sytuacji. I o to chodzi by to ukrócić. Aby pacjenci byli bezpieczni, by pacjent mógł sprawdzić numer pozwolenie na wykonywanie zawodu protetyka. P. S mam nadzieję że ten wpis noe zostanie usunięty.

Zarobki

Obecnie mają w nosie. Protetyk ma podstawę i premię praktycznie jak specjalista. Jedyna różnica to premia kwartalna. Która nie zawsze wpływa. Bo równają co się dostało. Urlop przekreśla wszystko. Nikt się nie odzywa odnośnie ustawy.

Iza
@Zarobki

Co ty opowiadasz? Protetyk ma premie zapewnioną co miesiąc od każdego sprzedanego aparatu, specjalista ma premie gdy protetyk wyrobi 55 tysięcy planu miesięcznego. Protetyk ma premie kwartalna i roczna której specjalista nie ma. Jeżeli w gabinecie trzy miesiące z rzędu jest sprzedaż na poziomie do 54 tysięcy to specjalista może pożegnać się z premia na pół roku zanim protetyk nie nadrobi sprzedaży na odpowiednim %

Bożena
@Iza

Od kiedy warunki są takie jak opisane w tym komentarzu? Zastanawiam się czemu występuje taka zależność pomiędzy obydwoma stanowiskami i czemu chyba specjalista wychodzi na tym bardziej stratny? Przy pozytywnym scenariuszu jednak specjalista zarobi lepiej niż protetyk?

@Bożena

Specjalista nigdy nie zarobi lepiej niż protetyk! Protetyk ma dodatkowo premie kwartalna (o rocznej nic nie wiem) Jeżeli protetyk zrobi marne 40 tys to ma od tego %, a specjalista ma wtedy tylko podstawę.

BB
@Specjalista

Zmień stanowisko pracy. Co za problem przyjść ze specjalisty na protetyka?

Jola
@Kuleczka

Jak wyglądają etapy rekrutacji? Telefoniczna ? Videorozmowa? Słyszałam że są 4???? o co pytają na każdym spotkaniu?

Ballada
@Iza

Od kiedy jest premia roczna ?? Na jakim stanowisku czy jakiś regionie tak jest bo pierwsze o tym słyszę.

@BB

Na jakiej zasadzie takie przejście mogłoby być realne? Zastanawiam się czy ktoś już taka sugestie praktykował jeśli uznał, że warunki są lepsze. Można wtedy w firmie normalnie to zgłosić i przejść żeby nie tracić wcześniejszego stanowiska?

@BB

Jeśli gabinet ma takie możliwości to nie problem. Niestety w tym w którym ja pracuję jest jeden gab dla protetyka. Jeśli powstanie kolejny w naszym mieście lub okolicy chętnie się zgłoszę

Jak chcesz przejść nie tracąc wcześniejszego stanowiska.. albo jesteś specjalistą albo protetykiem... Protetyk też nie ma łatwo. Pacjenci są coraz trudniej, konkurencja nie śpi. Jeżeli jest to małe miasto to protetyk musi się na kombinować by zarobic

Agata
@Jola

O wszystko. Najważniejsze to dobrze się "sprzedać" na rozmowie. Jesli umiesz pracować w stresie, to aplikuj. Są oddziały gdzie masz mnóstwo klientów non stop i nie wiesz w co ręcę włożyć i bardzo dużo obowiązków. Do tego sprzedaż, bo o to tu chodzi. Poza tym dokumenty, papiery i jeszcze raz sprzedaż.

Witam wszystkich , dostałam propozycję spotkania rekrutacyjnego na stanowisku recepcjonistki. Czy moglibyście trochę przybliżyć mi np. Jakie są zarobki ? Jakie godziny pracy ? Czy to jest rzeczywiście udzielanie informacji pacjentowi i zapisywanie na wizytę? Czy ma to coś z AKTYWNĄ " sprzedaża" . Po przeczytaniu Waszych opinii zaczynam się mocno zastanawiać. Dziękuję za pomoc.

Kiki

Również jestem ciekawa,

Trudi
@Gość

Bzdura.Zatrudniaja specjalistów odpowiedzialnych za zapełnienie kalendarza w gabinecie .Oddzwanianie bazy (call center ) iprowadzenie dokumentacji gabinetu ,w przyszłości dopasowywanie i sprzedaż.

@Gość

Praca na tym stanowisku to żart. Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się że mam prowadzić kalendarz protetyka, prowadzić sprzedaż rzeczy do pielęgnacji aparatów, czyścić aparaty dla pacjentów, sprzątać w oddziale, ogarniać dokumentację oddziału, w rozmowie z HR mówiono że aparaty nie będą moja działka A tu okazuje się że będę musiała je czyścić dla pacjentów, dowiedziałam się że również po jakimś czasie będę badać pacjentów niby jeżeli będę chciała A nie mam żadnego doświadczenia w tej dziedzinie.(usunięte przez administratora)Podziękowałam już podczas rozmowy.

Nowypracownik

@Kandydat

Premia to jakiś żart na tym stanowisku. 5 wytycznych prakrycznie nie do wyrobienia. Największa jedna wytyczna jest po prostu nie możliwa do wyrobienia. Jak dobrze pójdzie 3 spełnione to może (usunięte przez administratora)zł premi będzie ... Może.... Wymagania, standardy obsługi klienta baardzo wysokie a zarobki.... No cóż.... Specjalista musi też umieć rozmawiać o aparatowaniu czasem taka rozmowa trwa 30 min gdzie musimy wykazać nasza wiedzę ,ale specjalista do telefonu nie bardzo będzie miał kiedy tego się uczyć. Specjalista ma czasem 2 lub 3 protetyki w czyli 80 lub 120 prezentacji a pensja taka sama jak specjalista co pracuje tylko z jednym protetyiem.... Gdzie tu sprawiedliwość....? A szkolenia produktowe lub z obsługi pacjentów dopiero teraz powstały wcześniej były baaardzo rzadko. Wiedzą przekazywana z ust do ust pracowników teraz się okazuje ze ta wiedzą jest nie aktualna. Bo przez kilka lat nikt nas nie szkolił... Ale spin jest opanowany do perfekcji co chwila o tym gadają ale szkolenia produktowe to po co... Macie kartki i uczcie się po co tłumaczyć ludzkim językiem....

Ciekawa
@Nowypracownik

Hej, a to szkolenie było stacjonarne?

She
@Kandydat

Byłyśmy na tej samej rozmowie chyba usłyszałam dokładnie to samo

Pracownik obecny
@Nowypracownik

Nie ma premii od wizyt. Są premię od obrotu wyrobionego przez protetyka w zależności od progu % realizacji celu sprzedażowego. Te premie są rekalkulowane w stosunku rocznym. Później wyrównywane. Jeżeli się działa na coraz większych to na plus. Jak mniejszych - na minus.

Agata
@Kandydat

Coś dużo tych obowiązków i chyba to nie dla recepcji obowiązki?

Witam czy zakres benefitów z roku na rok może się zmieniać? Przeglądam właśnie ofertę dla Doradcy ds. Sprzedaży i w jej treści wskazane jest dofinansowanie do nauki. Czy są limity finansowe pod tym względem?

Żaneta Kaczorkiewicz

Witam super obsługa wszystko można załatwić bez problemu Panie zawsze doradzą pomagają atmosfera jest bardzo miła w Kutnie polecam Audika wszystkim super dziękuję bardzo za wszystko Dziewczyny z Kutna które tam pracują są świetne całuski od Córki Gabrysi wielkie wsparcie dostaliśmy i wszelką pomoc

Olivia

Cześć Wszystkim. W związku z podwyższeniem zarobków netto najniższej krajowej od 2024 roku, większość protetyków słuchu właśnie tyle zarabia. Najniższą krajową lub o 100 zł netto więcej. Jak Audika teraz się do tego odniesie? Biorąc pod uwagę doświadczenie , szkoły , kursy, szkolenia na protetyka słuchu? W tej chwili specjalista ma taką samą podstawę. Więc protetyk słuchu po studiach czuje się poszkodowany. Tym bardziej , że od marca wchodzi ustawa o zawodach medycznych i każdy protetyk słuchu będzie musiał brać odpowiedzialność za to co robi i będzie miał przypisany numer jak lekarz. Więc Audika powinna zadbać o to i nie może dopuścić abyśmy My Protetycy Słuchu zarabiali Najniższą Krajową? Tym bardziej, że specjaliści bez studiów,, szkoleń na Dzień Dobry mają tyle samo co protetyk słuchu z długoletnim doświadczeniem Pozdrawiam????

@Olivia

Dlaczego jest umniejszane specjalistą i pani zaklada, że są to osoby bez studiów ? Alurat w wielu punktach specjaliści wykonują kawał dobrej roboty i wielu kwestiach zastępują protetyków. Nikt w tej firmie nie powinien zarabiac najniższą krajową.. wydaje mi się, że to umniejsza każdemu. Widełki powinny być dostosowane od nowego roku.

Olivia
@Specjalista

Bynajmniej nikt nikomu nie umniejsza zasług i pracy w oddziałach. Doskonale wiem ile pracy wkłada w to wszystko Specjalista. Jednocześnie chcę podkreślić zależność pomiędzy wiedzą i długoletnim doświadczeniem Protetyka Słuchu a Specjalistą . Stanowisko to zostało utworzone w firmie od 2022 roku. Aby Audika zwróciła na to uwagę w kwestii wynagrodzeń netto. Pozdrawiam.

Meggi

Stanowisko Specjalisty ds. obsługi pacjenta zostało utworzone w lutym 2021

Meggi

Stanowisko Specjalisty ds. obsługi pacjenta zostało utworzone w lutym 2021

Kk
@Specjalista

Protetyk słuchu to zawód medyczny, to o protezuje. Nie wyobrażam razem sobie jako osoba z niedosłuchem żeby ktokolwiek bez uprawnień zakładał mi aparat...mam nadzieję, że od teraz się za to wezmą i będą kontrolować. To nie jest żabka czy produkcja jak się niektórym Wam wydaje. Prawnik lekarz architekt czy inny inżynier po to ma uprawnienia żeby nikt bez sprawdzo ej i udokumentowanej wiedzy nie udawał specjalisty albo żeby mu się nie wydawało, że nim jest ;) ;)

Protetyk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy ktoś dysponuje informacjami na temat wchodzącej, lada chwila, ustawy o zawodach medycznych? W której grupie płacowej ma się znaleźć protetyk słuchu? Firma milczy, dyrektorzy niby nic nie wiedzą.

Aga

Rozmowa kwalifikacyjna szybka i przyjemna. Dwie sympatyczne Panie zadają podstawowe pytania : co Cie motywuje w pracy, co Cie demotywuje w pracy, ile chcesz zarabiać. Odpowiadają konkretnie na zadane pytanie bez niepotrzebnego lania wody.

@Aga

Ile pani czekała po wysłaniu cv za odpowiedzią ?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Marzena

28.02.2024 08:02

Marzenaikona wywiad

Chcę uprzedzić osoby, które są zainteresowane pracą w Audika, żeby nie rozczarowały się tak, jak ja, kiedy zderzyłam się z realiami pracy. Moim głównym zarzutem jest to, że na rozmowie kwalifikacyjnej została ustalona wspólnie kwota wynagrodzenia, a przy podpisaniu była ona mniejsza nawet o kilka tysięcy złotych. Wszystkie późniejsze obietnice dotyczące wynagrodzenie nie zostały spełnione przez pracodawcę.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Marzenaikona wywiad

Pracuję jako koordynator projektów medycznych. Moja praca polega na odwiedzaniu personelu medycznego i przedstawianiu naszego projektu badawczego.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Marzenaikona wywiad

Nie. Jest to praca w terenie.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Marzenaikona wywiad

Trudno mi to określić. O innych zarobkach mówiono mi, kiedy byłam zatrudniana, a w rzeczywistości okazały się one inne.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Niecały rok.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Marzenaikona wywiad

Absolutnie nie. Uważam, że firma nie kontroluje personelu zarządzającego, który źle traktuje pracowników. Kłamstwa dotyczące wynagrodzenia zaczynają się już na rozmowie kwalifikacyjnej.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Nie widzę takich.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Marzenaikona wywiad

Brak kontroli zarządu nad personelem kierowniczym, który okłamuje pracowników. Odpowiedzialność jest rozproszona, przez co pracownikowi trudno jest walczyć o sprawiedliwe traktowanie.

Marzenaikona wywiad

Nie ma możliwości rozwoju w pionie. Może w poziomie jest, ale chyba nie w moim terenie. Ewentualnie zmiana działu mogłaby pomóc w rozwoju.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Marzenaikona wywiad

Szkolenia są zaplanowane. Odbywają się raz do roku. Dotyczą szeroko pojętej sprzedaży.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Marzenaikona wywiad

Atmosferę w zespole oceniam na bardzo słabym poziomie. W zespole nie mamy zbytnio ze sobą kontaktu. Rotacja jest na poziomie ponad 70%. Ludzie się średnio znają. Część osób donosi szefowi na innych pracowników.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Marzenaikona wywiad

Kontakt jest ograniczony. Nie spotykamy się w biurze, pracujemy w terenie. Kadra zarządzająca zapewne nie wie, jaka atmosfera panuje między pracownikami oraz pracownikami a pracodawcą.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Marzenaikona wywiad

Jak wspominałam wcześniej, pracodawca nie wywiązuje się z ustalonych warunków pracy. Nie zgadza się kwota wynagrodzenia, która była ustalana na rozmowie z tą, która jest "na papierze". Różnica ta wynosi kilka tysięcy złotych.

Marzenaikona wywiad

Sugerowałabym rozmawianie z pracownikami i byłymi pracownikami, a nie tylko z kadrą kierowniczą.

Inny protetyk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Cześć wszystkim. Zastanawiam się nad aplikowaniem do Audiki. Jako protetyk z papierami i kilkuletnim stażem na jaką podstawę mogę liczyć rozpoczynając pracę ? Czy premie są miesięczne/ kwartalne i w jakich widełkach ? W jaki sposób są naliczane premie od obrotu, czy jakaś stała kwota powyżej progu? Wszystkim z góry dziękuję za odpowiedź.

Sylka

A czy ktoś wie jak patrzą na osobę z orzeczeniem o niepełnosprawności? Mam niedługo rozmowę i nie wiem czy to na plus czy na minus ?

Alicja
@Sylka

O, może jesteś już po rozmowie? Jak przyjęli fakt, że masz orzeczenie? Moim zdaniem powinni na plus, przecież protetyka to sedno działania firmy. W ogóle jestem ciekawa, jak ta rekrutacja wygląda, jakie są pytania :) Myślałam o posadzie specjalisty ds. obsługi pacjenta i każda relacja z przebiegu naboru mi pomoże.

52 ees

Firma Audika,ma bardzo miłą,sympatyczną i fachową obsługę,czego nie zawsze można powiedzieć o innych...duże brawa!

Klient

Pragnę z wdzięcznością wyrazić podziękowanie za profesjonalną obsługę przy doborze aparatu słuchowego i póżniejszych wizytach. Życzliwść i zatroskanie o dobro pacjenta to atuty tego gabinetu w SRODZIE ŚLĄSKIEJ /pl. Wolności/.(usunięte przez administratora)

Audika bardzo dobry lekarz polecam:D

Witam, czy firma w Szczecinie szuka protetyka? Na jakie wynagrodzenie może liczyć protetyk z wieloletnim doświadczeniem?

@Kandydat

Dzień dobry, jesteśmy otwarci na współpracę. Na wszystkie odpowiedzi dotyczące szczegółów zatrudnienia odpowiemy podczas procesu rekrutacyjnego. Prosimy o skorzystanie z poniższego linku i przesłanie do nas swojej aplikacji. https://sluchmed.hrsys.pl/praca/sluchmed/p274/pracujpl Pozdrawiamy, ACS Audika

Czy warto??
@Kandydat

Czy warto do Was aplikować, czym różni się Audica od innych korporacji, co możecie zaoferować i zachęcić do transferu.

Beatka
@Czy warto??

Też jestem ciekawa, co wyróżnia Audike, chciałabym do Was aplikować, ale nie chcę dostać się z deszczu pod runne.

Warto
@Beatka

Jestem stosunkowo świeżym pracownikiem bo w firmie od początku roku, ale myślę że warto aplikować. Pierwsze dni były dla mnie mocno stresujące, ale moja pani dyrektor zadbała żebym niczym się nie martwiła. Koleżanki w oddziale też cały czas mnie wspierają. Panuje naprawdę fajna atmosfera. Przychodzę do pracy z uśmiechem na twarzy!! Poza tym uśmiech na twarzy zadowolonego pacjenta jest dla mnie czymś co sprawia, że czuję że ta praca ma sens :) zdecydowanie polecam.

@Beatka

Pracowałam w kilku firmach protetycznych. Zarobki wszędzie na podobym poziomie, za to audike wyróżnia naprawdę dobra atmosfera

@Warto

Jak przebiegła u Ciebie rekrutacja ? Chodzili mi o rozmowę z dyrektorem. Jest ona na wideorozmowie. Z czy bez kamerki.?

A co masz na myśli dobra atmosfera. Bo jeśli atmosferę w odziale, no to cóż aplikując raczej nie trafię do Twojego, za ti mogę trafić różnie. Dla mnie to za mało by zmienić pracę. A co z wysokością planów, sa realne, można je osiągać i mieć premię? Jakieś konkursy, dodatkowe bonusy? Na co można liczyć?

Trybik
@Czy warto??

Audika JEST korporacją.

Zastanów się.
@Beatka

Z deszczu pod rynnę nie trafisz. Najwyżej pod wodospad. Wodospad oczekiwań. Wymagań. Nacisku na sprzedaż. Poganiania (15-30 min na pacjenta-prawie jak u rodzinnego, tylko on nie ma ustalonego obrotu).

Basia
@Zastanów się.

30 min na badanie oraz dobranie aparatu? Serio? Czy piszesz o samych badaniach. Rodzinny nie musi dyskutować z pacjentem o tym, czy tabletki są mu niezbędne. Chory na.. Pada diagnoza - recepta - kontrola za tydzień, ewentualnie skierowanie na badanie czy do specjalisty. Badanie słuchu, omówienie wyniku, długo rozmowa na temat potrzeby noszenia i zakupu aparatów, dobór aparatu, ustawienie aparatu, wystawienie dokumentacji, omówienie obsługi i pielęgnacji.... Itd i chcesz mi powiedzieć, że macie na to 30 minut?

Specjalista

Wszystko zależy od współpracy specjalisty i protetyka. Najważniejsza jest dobra organizacja kalendarza. Jeśli specjalista jest pomocą a nie tylko recepcjonista to da sie wszystko na spokojnie ogarnąć.

Trybik
@Specjalista

Właśnie. Kluczowe stwierdzenie. Jak masz dobrego specjalistę. A ilu ich jest w firmie? I ilu protetyków na oddział? Bo z tego co mnie oczy nie mylą i co było zaproponowane to najczęściej specjalista lub asystent jest jeden. A protetyk wirtualny. Dodaj dwa do dwóch. Jak pracujesz w audice odpowiesz „1”. Bo tną koszty na pracownikach.

@Trybik

Mam ten komfort, że protetyka mam na miejscu. Pracujemy w dwójkę w gabinecie i naprawdę jest dobrze.

Tubb
@Specjalista

Tak powinno być. Przy dwóch osobach można pracować. Powinny być jasne systemy premiowe, 7.35h pracy jako zawód medyczny i wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji. Jest wypalenie zawodowe, niepewność i dużo stresu. Pieniądze wpływają na czas. Kwota nie powala i czuję się oszukana.

Kalina
@Tubb

nie wiem tylko za bardzo o jakiej kwocie może być w tym przypadku mowa? jaka docelowo jest spodziewana przy takim nakładzie pracy a ile wychodzi w praktyce? Jest do kogo się z tym zwrócić?

Ola

Czy stanowisko specjalista ds. Obsługi pacjenta wiąże się z nadawanymi planami do realizacji? Jest to w umowie? Dopytuje, ponieważ w ogłoszeniu o pracę nie na o tym wzmianki.

Czy mogę zapytać jaka jest oferta finansowa tej firmy na Stanowisko Doradcy ds. sprzedaży? Jestem przed decyzją o wysłaniu CV, ale się waham. Czy to jest coś więcej niż mininalna?

Koviara
@Monika

Najniższa krajowa

Zostaw merytoryczną opinię o ACS AUDIKA sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ACS AUDIKA sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ACS AUDIKA sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACS AUDIKA sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 17 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACS AUDIKA sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w ACS AUDIKA sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACS AUDIKA sp. z o. o.