ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

Patrycja

@anonymous wspominasz o integracji. Zapewnia ją pracownikom firma ACS SŁUCHMED? Jak często są takie integracje dla pracowników? Szkolenia, zaś odbywają się dla wszystkich? Czy tylko niektórzy pracownicy są wysyłani na szkolenia?Jak często się odbywają i jak wyglądają?

anonymous

na początku grudnia szkolenie a później integracja bara bara i riki tiki w Pałacu Chojnata, kto będzie ????

Patrycja

Firma ACS SŁUCHMED w ostatnim czasie uczestniczyła w V Międzynarodowej Konferencji Logopedycznej w Chorzowie jako twórca postera naukowego dot. rehabilitacyjnego zastosowania Systemów FM u dzieci z APD http://www.sluchmed.pl/aktualnosci/342-konferencja-logopedyczna-chorzow.html

Patrycja

@XYZ Przypominam, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy własnie to odczułeś w firmie ACS SŁUCHMED? Na jakim stanowisku odczułeś takie zachowania? Chciałbyś opisać jakąś sytuację? Może było warto to zgłosić dalej, jeżeli komisja powołana do przeciwdziałania mobbingowi nic z tym nie zrobiła. Zainteresuje to zapewne osoby szukające ofert pracy w firmie ACS SŁUCHMED.

CC

... nie tylko w lubelskim się koordynatorki panoszą, w mazowieckim też nie mają ograniczeń i czepiają się wszystkiego jak rzep psiego ogona, zawsze mało mało i mało....

XYZ

Pracowałam w tej firmie wiele lat. Te wszystkie opinie które wcześniej napisały moje przedmówczynie to prawda. Pracownika się nie szanuje, liczy się tylko limit a jak go wyrobisz to też źle bo zawsze można więcej sprzedać aparatów. Prezes nie ma za wiele do powiedzenia wszystkim rządzą dyrektorzy regionów. Nie szanuje się protetyków z wieloletnim stażem tylko przyjmuje się osoby np. po technikum gastronomicznym. Dwa tygodnie przyuczenia w innym oddziale i już taka osoba robi badania słuchu dobiera aparaty. Panuje straszny mobing. Jest komórka powołana do zapobiegania mobingowi jednak nic z tym nie robią. Szczerze odradzam tę firmę. Szkoda zdrowia!!! Województwo lubelskie.

Roxi

Też na to czekam, najlepsze są zajęcia w podgrupach hotelowych... a w tym roku Warszawa też przybywa. Genialna odskocznia :) mrrrrrrr

Kejt

dziewczyny 28-29.11 szkolenie w Bydgoszczy., szykujcie się na integrację :) :) :) szykować się, czekamy na was (golić okolice bikini :))

Katik

Nie polecam SLUCHMED w Skoczowie. Aroganckia Pani pracująca tam!

zzzz

Praca w ktorej nie ma sie szacunku dla pracownika nie pomaga sie pracownikowi by mogl sie wdrożyć a przujmuje sie w koncu osoby bez doswiadczenia po to by im placic mniej A przy tym straszna ingerencja w zycie prywatne Jednym slowem mobing Region podkarpackie

jl

jeżeli będzie zainteresowanie Twoim CV to napewno w koszu nie wyląduje.

Aga

CV zawsze można złożyć. Napewno dotrze do odpowiednich osób. Jl- nie napisałaś/eś w jakim regionie chcesz pracować, więc cieżko odpowiedzieć na to pytanie :) A z doświadczenia- to, że w danej chwili nie ma wypuszczonej rekrutacji wcale nie oznacza, że nie zatrudni Cię pracodawca- zależy od tego na które stanowisko i jakie masz doświadczenie. Ja bym próbowała :)

lenusia

Witam. Mam pytanie ile zarabia taki protetyk słuchu? Po niedzieli będę miała rozmowę w tej firmie? O co pytają na rozmowach ? Byłabym wdzięczna za odpowiedź

magdusia

Ja też proszę o konkrety w sprawie wynagrodzenia.. i czy jakieś premie od sprzedaży są??

Malina

Jestem ciekawa ile zarabia pracownik na stanowisku Protetyk słuchu w firmie sluchmed. Może ktoś udzielić mi takiej informacji i dodać od razu czy to brutto czy netto?

Ruda

Ona
@Ruda 11.05.2016 18:00
Potrzebują ludzi po kierunku protetyki. Ja pracuje od lutego i mam dużą większą stawkę niż 1900 brutto...

Jaka jest pensja dla protetyka słuchu z wykształceniem w tym kierunku?

Aha

Ale co do czego to pracuje tam mnóstwo ludzi bez żadnego wykształcenia. Może wkoncu ktoś wziął się za ta firmę i zmieniają standardy. Ciekawe.

Dr

ASC Słuchmed daje już anonse o pracę na protetyka ds.słuchu do urzędu pracy.Wykształcenie Wyższe,doświadczenie i 1900 brutto....

Aha

Dokładnie wystarczy mieć maturę. Co jest bardzo nieodpowiedzialne przy opiece nad osobami starszymi i chorymi

Kasiula

Dokładnie zgadzam się z poprzednicza. Protetyka Słuchu jest to bardzo obszerny temat. Niestety wygląda to tak ze osoby tyle co przeczytają mają za zadanie wcisnąć komuś aparat, który ma zastępować po części narząd słuchu. Osoba nie kompetentna może więcej szkód narobić niż pomoc. Ale dla przełożonych liczy się sprzedaż. O zgrozo! Radze pytac o dyplomy ukończonych szkół. Większość nie ma nawet zadnego kursu w tym kierunku. Moja babcia w sluchmed miała bezpłatne badanie słuchu i wyszła z dwoma aparatami i nic kompletnie nie słyszała. Raczej lepiej słyszała bez niż z aparatami. Nawet nie musiała iść do laryngologa trzeba było donieść skierowanie do niego i na podstawie skierowania dostawała wnioski do NFZ. Powiem szczerze że nieźle ja tam napadli i wcisneli na sile aparaty. Nawet nie słuchali jej ze jest coś nie tak. Nie dali dojść do słowa. Żerują w tej firmie na staruszkach. Zaczęli ja straszyć ze to będzie się pogłębiać i ze jeśli poczeka miesiąc bez aparatow to ogluchnie juz całkiem. Zabrałam babcie do innej firmy i okazało się ze nie jest tak źle. Oczywiście nie jest tak jak by miała 20 lat. Ale jej ubytek nawet nie kwalifikowal się na refundację byl za maly. Wywnioskowalam ze by zanizyli jej badania, aby taka refundację otrzymac. Oczywiście aparaty zwróciłam i poprosiłam o potwierdzenie kwalifikacji. I co? Zero żadnego potwierdzenia. Na ścianie wisiały dyplomy całkowicie innej osoby.

@pracownik123

Niestety w większości przypadków pracownik w tej firmie nie jest doceniany. Teraz pracuje w konkurencyjnej firmie i jest niebo lepiej. Jest dużo obowiązków, ale jest to doceniane i wynagradzane. To z jednej strony dobre ze nie wymagają doświadczenia ale z drugiej strony w tej firmie asystent robi wszystko to samo co protetyk i samodzielnie prowadzi gabinet. Tutaj jest też łamane prawo. Ponieważ asystent nie może podpisywać wniosków nfz wiec sluchmed obchodzi to łukiem i ktoś inny podpisuje wnioski aby NFZ nie zerwał z nimi umowy na gabinety. Życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy przez męża i ze swojej strony odradzam ta firmę.

@pracownik123

Pracowałam w warszawie. Zapomniałam dopisać. Nie chce sypać nazwiskami ponieważ jest to karalne. Ale z całego serca nie polecam. Oczywiście są plusy karta multisportu ubezpieczenie grupowe. Ale po 4 latach pracy nawet podwyżki o grosz nie dostałam. A proszę mi wierzyć jestem osobą pracowita i sumienna. Prowadziłam sama punkt, zdobywałam kontakty z lekarzami którzy przysylali swoich pacjentów, czy deszcz czy śnieg chodziłam z ulotkami. Szkoliłam nowych pracowników bez kompletnego doświadczenia nawet budowy ucha nie znali.

Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie ACS SŁUCHMED Sp. z o.o. potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.

@admin 10.07.2015 01:21

Osobiście nie polecam. Jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną pytają o prywatne życie. Jeśli masz dzieci to źle. Jeśli ich nie masz jeszcze gorzej. Dają do zrozumienia ze przez najbliższe 3 lata jest to źle odbierane. Pracowalam tam dość długo. Praca nie warta żadnych pieniędzy. Było dobrze jak się było na każde zawołanie a jak już prawie rok nie brałam ani jednego dnia urlopu przejrzałam na oczy. Oddałam zdrowie dla tej pracy i dla Pan przełożonych z Warszawy.

Zostaw opinię o ACS SŁUCHMED Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.