Opinie o Savills Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Savills Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Savills Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Savills Sp. z o.o. w Warszawa

Wypłacają dodatkowe nagrody w Savills Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Świetna atmosfera, fajne projekty i super ludzie! Duża możliwość rozwoju, obowiązuje praca hybrydowa, brak restrykcyjnego dress code (ze względu na covid). Polecam, na pewno warto rozważyć pracę w Savills :)

Wypłacają dodatkowe nagrody w Savills Sp. z o.o.?

ania
@Pytanie

Uznaniowo, ale tak. Raz do roku, w różnych wysokościach.

Francja elegancja

@ania

Raczej raz na 5 at

Były pracownik Nowy wpis
@Nick

To akurat zależy od pracownika/przelożonego. Pracowałem w Savills ok. 4 lata - co roku otrzymywałem bonus za rok poprzedni i były to wcale niemałe sumy

Czy urlop w Savills Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Oczywiście, jest w pełni płatny. Dodatkowo, poza przysługującym urlopem, pracownicy Savills korzystają z dodatkowych dni wolnych w roku, wynikających ze stażu pracy-po 3 latach przysługują 3 dodatkowe dni, a od 4 roku pracy 4. Firma świętuje tzw. kamienie milowe pracy-5, 10, 15 itd.przyznając równowartość rocznicy w dniach wolnych-5, 10, 15 dni do wykorzystania w roku jubileuszu.

Jak jest z pakietem medycznym w Savills Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Dołączenie członków rodziny jest odpłatne. Darmowe pakiety rodzinne przysługują dla pracowników na wyższych stanowiskach.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Savills Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Asystent / ka ds. Finansowych?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Poszukująca

Jak wygląda atmosfera w dziale Office Agency?

O
@Poszukująca

Zła

Patrycja

@jola o co chodzi w casual piątkach ?

@Patrycja

Patrycja, w piątki w firmie można ubierać się bardziej swobodnie - zgodnie z dress code'm smart casual (stąd casual friday). Mężczyżni są wtedy bez krawata, w materiałowych spodniach i blezerze zamiast garnituru. Kobiety, zamieniają garsonki na sweterek ze spódnicą a szpilki na baleriny. Nie oznacza to, że można biegać po biurze w jeansach i bluzce na ramiączkach, ale jest większa swoboda.

Jaki dress code obowiązuje w Savills Sp. z o.o.?

Jola
@Pytanie

W Savills obowiązuje strój biznesowy, profesjonalny - z wyjątkiem casual piątków.

bo

Jako były pracownik mam jedno pytanie do HR, kto zatrudniał obecną szefową marketingu która nie zarządzała nigdy zespołem, nie zna stawek rynkowych za usługi marketingowe i unika odpowiedzialności za powierzone projekty? Wywołuje chorą atmosferę w dziale i niestabilność psychiczna tej osoby była koszmarem z którym musieli się zmagać na codzien inni pracownicy. Dużo dobrych osób odeszło, bo nie mogło przez jedną osobę spokojnie i rzetelnie pracować.

Robert
@bo

Sytuacja, którą opisałeś jest niepokojąca patrząc z poziomu osoby zainteresowanej pracą w firmie Savills. Wiesz może, czy obecnie poprawiła się atmosfera, jeżeli chodzi o pracę w tym miejscu? Można śmiało aplikować, jeżeli główną motywacją pracownika jest dalszy rozwój zawodowy? Podziel się, proszę swoją opinią na ten temat.

@Robert

Nic się nie poprawiło, ta pani nadal tam jest i z jej powodu odchodzą kolejne osoby. Odejścia już na okresie próbnym chyba o czymś świadczą. Przynajmniej 4 osoby przez nią złożyły wypowiedzenia. Co więcej żadna z tych osób składając wypowiedzenie nie miała nowego miejsca pracy. Odchodzili w ciemno. Wręcz można powiedzieć uciekali. Praca w dziale marketingu w tej firmie to koszmar. A dział HR widząc problem udaje ze go nie ma.

RogerFederer
@Robert

Oczywiście jest bardzo niepokojąca i wpływa negatywnie na zdrowie pracowników działu. Jak to mówi przysłowie "Ryba psuje się zawsze od głowy". Niestety sytuacja nie uległa zmianie. Pytanie gdzie jest HR w takich momentach? Brak reakcji szokuje i wzbudza niechęć do całej firmy...

Ano
@Robert

Rozwój w tej firmie nie istnieje. Skoro post dotyczył działu marketingu to odpowiem w odniesieniu do tego zespołu (choć uważam ze pozostałe zespoły maja bardzo podobnie). Klepanie jednych i tych samych tematów, bez szans na wykazanie się kreatywnością, innowacyjne pomysły są wręcz krytykowane, gdyż szefowa działu boi się podejmowania jakichkolwiek decyzji, a ponoszenie odpowiedzialności ja przeraża. Wprowadzanie nowych pomysłów i rozwój wiąże się z tym ze czasem (niestety) może się coś nie udać, a ta myśl jest na tyle paraliżująca, ze lepiej jest przecież nie robić nic. Ogólnie zero kreatywności, zero podnoszenia kwalifikacji i rozwoju, zero szkoleń, zero inwestycji w pracownika, zero awansów, zero podwyżek. Tylko wieczna krytyka.

MALU MALU
@bo

Dziękuje wszystkim za opinie - zamierzałam aplikować do Savills ale po tych rewelacjach jednak zrezygnuje. Pozdrawiam wszystkich.

marek

Wie ktoś jak wygląda praca w tej firmie?

Nicky
@marek

Kiepsko- fatalna atmosfera.

romek
@Nicky

potwierdzam, kazdy walczy o przezycie, zespol jest ale tylko na imprezach

Beza
@romek

A ostatnio z firmy odchodzą pracownicy - do konkurencji, bo już nie dają rady w Savills

@Beza

To nie jest prawda. Zmiana pracy jest naturalna i ma miejsce z wielu przyczyn. Sporadycznie zdarzają się przypadki osób (jak w każdej firmie), które nie do końca potrafią się odnaleźć w strukturach korporacji lub nie radzą sobie z ilością pracą. Pytanie czy to wina pracodawcy czy umiejętności pracownika.

Halina
@obecny pracownik

Dobrze jest poznać nieco inny punkt widzenia. Pracujesz aktualnie w Savills, a więc liczę na Twoją pomoc. Powiesz mi mianowicie, jak na chwilę obecną kształtują tam zarobki? Chodzi mi zarówno o nowych pracowników, jak tych z większym stażem.

anastazja
@Halina

Do Halina: Zarobki w tej firmie są jednymi z niższych w branży. Nie ma większych szans na podwyżkę zarówno po okresie próbnym (co u konkurencji jest naturalną sprawą), a także po roku, dwóch przepracowanych w firmie. Do obecny pracownik: Zmiana pracy przez tylu pracowników nigdy nie jest naturalna, szczególnie drogi pracowniku w dziale Marketingu z którego odeszło jak doskonale sam wiesz najwięcej osób, podkreślę dosadnie... wykwalifikowanych osób.

@anastazja

Czytając powyższą opinię najwyraźniej poszczególne działy różnią się między sobą również w tym zakresie. Awans dostaje się zazwyczaj po 1,5 roku na danym stanowisku, a podwyżki zdarzają się nawet co pół roku. Raz w roku są również bonusy uznaniowe. Być może tak dzieje się tylko w przypadku dobrych pracowników ;). Porównując konkurencję - zarobki i forma umowy są naprawdę zadowalające. W innym firmach często zdarza się, że wymagana jest własna działalność. W Savills głównie umowa u pracę.

@anastazja

Sytuacja w 1 dziale z 10 nie jest wykładnikiem sytuacji w całej firmie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Savills Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Arek
@Pytanie

To chyba zależy od działu i szefa. Czasami zdarzają się trzy etapy i proces trwa około miesiąca, a czasem może być to jedno spotkanie i od razu decyzja. To zależy również od tego jak pilne jest zapotrzebowanie na danego pracownika.

Gal Anonim

Savills jest jedną z największych agencji nieruchomości komercyjnych na polskim rynku. Brokerzy i Rzeczoznawcy dobrze zarabiają i mają dużo swobody, bo w firmie nie ma sztywnych zasad. Jak wynik jest dobry, to poza pensją można liczyć na porządny bonus. Ludzie są spoko, dużo młodych osób. Na pewno więcej trzeba inwestować w narzędzia, bo nie ma co porównywać z konkurencją i godziny pracy są długie - jak to w consultingu. Ogólnie - spoko, nie narzekam, a pracuję już kilka lat i nie będę zmieniać, bo w konkurencji jest już 100% korpo, a w Savills jest do wytrzymania.

@Gal Anonim

Bardzo Ci dziękuję za to, że przedstawiłeś Nam sposób, w jaki funkcjonuje firma Savills. Widać wyraźnie, iż cenisz sobie tego pracodawcę. Po Twoim wpisie na pewno wiele osób będzie chciało tam aplikować. Czy w związku z tym osoby bez większego doświadczenia w tej branży mają szansę na pracę w tej firmie?

@Weronika

Zdecydowanie tak. Rozpoczęłam pracę w Savills zaraz po ukończeniu studiów, nie mając żadnego doświadczenia. Posiadam wykształcenie z zakresu nieruchomości, ale wiele współpracowników kończyło zupełnie inne studia i świetnie się u nas odnajduje.

Henry

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Kuba

Jeśli ktoś chce dobrze zarobić to firma stwarza takie możliwości

Gość
@Kuba

po kilku dobrych latach

Gość

Jak ogólnie praca PM? DuZo projektów? Praca do wieczora czy jest czas na życie prywatne? A jak z zarobkami? Na ile może liczyć PM?

Marek

Mój znajomy wytrzymał w tej firmie kilka miesięcy w ubiegłym roku i strasznie się męczył. Liczne, bezpłatne nadgodziny i przeciętne zarobki

Wiktor

Jeśli ktoś nie potrafi docenić pracy w świetnej firmie to niech zmieni pracę !!

Monika
@Wiktor

dobra rada, dużo pracowników Savills obecnie z niej korzysta i odchodzi :)

Weronika

Od mojego ostatniego pytania, nikt nie napisał nic na temat pracy w firmie SAVILLS. Pozwoliłam sobie spojrzeć na stronę internetową firmy i widzę, że poszukują oni pracowników. Dla każdego zainteresowanego zostawiam tutaj link - http://www.savills.pl/careers/current-vacancies.aspx Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat aktualnych warunków zatrudnienia w firmie?

@Weronika

Absolutnie nie polecam. Niezdrowa atmosfera pracy, nieciekawe zagrywki pracowników, absolutnie niezgrany zespół. Szkoda

Haneczka

Nicky, mozesz powiedzieć coś więcej?

Weronika

@Nicky Możesz napisać czym dokładniej ta fatalna atmosfera, o której mówisz, w firmie SAVILLS się przejawia? Jeśli mogę Cię prosić, to chciałabym, abyś napisał nieco więcej na ten temat. Ponadto, jeżeli możesz napisać coś o samych warunkach zatrudnienia, to będę Ci bardzo wdzięczna.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w SAVILLS Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zostaw merytoryczną opinię o Savills Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Savills Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Jana Pawła II 22