Niezalezny Operator Miedzystrefowy Sp.z o.o.

Opinie o Niezalezny Operator Miedzystrefowy Sp.z o.o.

Porażka płacowa dla telemarketerów ! niezapłacony czas pracy !, prowizja i progresja z nia związana to naprawdę jakiś twór , dzieki któremu nie telemarketer a Firma i ewentualnie przedstawiciel pracujacy w terenie może "cos" zarobić , oczywiście tylko wówczas gdy telemarkerter umowi spotkanie z klientem , co przy dzisiejszej konkurencji na rynku telekomunikacyjnym - graniczy z cudem! nawet nie wiem przy jak dobrych predyspozycjach do pracy na tym stanowisku . Dziekuje Pozdrawiam , były "pracownik"-telemarketer ŻENADA!!!

Zostaw opinię o Niezalezny Operator Miedzystrefowy Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niezalezny Operator Miedzystrefowy Sp.z o.o.