LoVo S.A.

Opinie o LoVo S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Dalej w temacie opinii o pracy w firmie LoVo S.A. brakuje komentarzy na temat obecnej sytuacji w tym miejscu pracy. Czy może ktoś z Was mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu? Jak obecnie wyglądają warunki pracy, które oferuje pracodawca swoim zatrudnionym pracownikom? Zachęcam do dyskusji na temat firmy LoVo S.A.

Olek
 Opinia

Czy jest jakiś powód,że tak rzadko tu zaglądacie?

Staruch
 Opinia

Kilka słów od kogoś kto pracował i dobrze zna tą firmę: przy umowie o pracę więcej jak 4700 na rękę, na początek nie dostaniecie a na pierwsze prowizje trzeba trochę poczekać więc jak liczysz nna kokosy to musisz na nie poczekać. Po roku już z prowizjami średnie zarobki też nie przekroczą 7-8 tys. nawet przy cięższej pracy. Oczywiście najpierw przetrwajcie 1 rok. Na rozmowie walczcie o te 4700 bo to jest do wzięcia (tyle jest w widełkowym budżecie) później po okresie próbnym nie łatwo wywalczyć więcej. Jak gość na rekrutacji będzie tobie opisywał błyskotliwą wizję o prowizjach i stosunku jaki odgrywają względem podstawowego wynagrodzenia, nie daj się zwieść to próba dla ciebie i twojego charakteru i sprawdzian umiejętności negocjacyjnych tak przy okazji. Ogólnie w Lovo dłużej niż 1 rok w dziale biznes, potrafi przetrwać tylko elita elit i może dlatego Ci co przeszli rekrutację i później kolejne próby nie zarabiają jak byle... ale tu trzeba ostro grać, patrzeć w oczy rozmówcy, mieć argumenty i pokazać charakter już na rozmowie rekrutacyjnej - oni to oceniają wysoko, przecież o to właśnie tu chodzi. Jak spełnisz te kryteria to reszta przychodzi z łatwością. Sama atmosfera w pracy dla pracoholików naprawdę na dobrym poziomie - warunki socjalne, czas na odstresowanie (a bywa po czym) - są tam nawet do tego celu odpowiednie pomieszczenia ;-) Mimo nie najlepszych pieniędzy na start to jest tam trochę jak w Koreańskiej korpie ale ogólnie polecam na rozwinięcie skrzydeł, oczywiście tylko silniejszym osobowościom. Pozdrowienia dla M.

abc
@Staruch 20.01.2017 16:10

Piszesz o kwotac w przypadku umowy o pracę czy B2B?

abc
@Staruch 20.01.2017 16:10

Piszesz o kwotac w przypadku umowy o pracę czy B2B?

Opinia

Czy ktoś pracował w firmie na stanowisku Junior Account Manager w dziale współpracy międzyoperatorskiej? Aktualnie trwa rekrutacja na te stanowisko. W ofercie firma nadmienia, że gwarantuje niezbędne narzędzia do pracy i dodatkowe benefiy. Czy oprócz karty multisport są również inne pozapłacowe bonusy?

Opinia

@dfd, a co Ci się najbardziej podoba?

Były Pracownik
 Opinia

Firma w której w dziale biznesowym nie da się zarobić jak piszę kolega wyżej, ceny usług telekomunikacyjnych są już tak niskie że nawet jeśli by mi dali 20 % to by mi się nie opłacało. Coś tu kręci kolega staruch, max 3000 brutto plus max 500 brutto prowizji. To jakaś PORAŻKA, a szczególnie dyrektor marcin k, oszukuję kręci, wyzyskuję i ewidentnie chwali się nie swoimi sukcesami. Dziwne że jeszcze go nie zwolnili, pewnie do tego już się zabierają. Atmosfera fajna i mili ludzie ale oni nie wyżywią mnie i rodziny . Przy okazji widać PR działu marketingu w komentarzach .

Tak11Nie

dfd
 Opinia

Ja pracuje prawie 2 lata i jest spoko. Jesli znasz swoja wartosc i jestes dobry w tym co robisz to możesz ugrac, jelsi sie opierniczasz to wiadomo wylecisz albo lecisz na malej aksie. Wszystko zalezy od ciebie i ile z siebie dajesz. Atmosfera jest fajna, fakt sa tez kryzysy ale gdzie ich nie ma. W sumei podsumowujac jest OK i moge powiedziec ze polecam.

Karol
 Opinia

to bardzo w porządku pieniadze, powiem Ci ,że mało kto tyle oferuje poza tym, na poczatek też płacą adekwatną stawkę do stanowiska poza tym na poczatek wiele nie dostaniesz ale w porzadku pod tym względem, że pozniej wiedzą o tym, że nalezy zmienic umowę i dać podwyższkę

Sławi
 Opinia

Dobre pytanie poprawne zarobki. Gdy byłem na rozmowie we wrześniu dostałem 3500 zł netto (bo mam działalność) + Vat i dogadaną propozycję dojścia do 5000 za pewne działania. Wszystko miałem dogadane, ale dostałem odpowiedź z drugiej firmy z drugiej strony Warszawy z kasą od razu 4500 zł + spory ryczałt za paliwo, więc jestem tu. Nie wiem jak w lovo, ale warunki były wejścia były ok i można było się na rozmowie oczywiscie dogadać do kolejnych pieniedzy. Tyle z mojego spotkania mogę powiedzieć

Tomek
 Opinia

Pracowałem w LoVo kilkanaście miesięcy, zmieniłem, ze względu na konieczność powrotu do domu. W skrócie jeżeli zależy Wam na dobrej atmosferze w rozwijającej się firmie, która myśli o przyszłości i o pracownikach to LoVo jest dla Was. Oczywiście trzeba pracować, bo za obijanie się nikt nie zapłaci. Ja jednak uważam, że przez te kilkanaście miesięcy wiele się nauczyłem, poznałem wartościowych ludzi z którymi spędzałem również wolny czas. Co do wynagrodzeń, to wydaje mi się, że są poprawne, przynajmniej tak było w moim przypadku.

Dzisiejszy
 Opinia

Byłem dzisiaj. Szef sprzedaży z którym rozmawiałem jest dość otwarty na własne inicjatywy. Jak zapytałem o możliwości rozwoju to zapytał co chcę osiągnąć i jaką mam argumentację do tego. Jak go przekonam, to on zarząd przekona. Brzmi nieźle, nie wiem jak w praktyce. powiedział o możliwości budowania małego zespołu jako lider sprzedaży, coś jak koordynator. Naprawdę kupiłem temat :)

Stef
 Opinia

@Macik oczywiscie czy warto czy nie dowiesz sie juz pracujac. Firma jest 10 lat na rynku. Z tym gosciem co rozmawialem wygladal, brzmial i wypowiadal sie bardzo sensownie, ale nie wiem jak jest w marketingu. Musisz wyslac cvke i poczuc. W sprzedazy jak masz umowy jestes guru, jak nie to cie nie ma. W marketingu nie wiem jakie zasady obowiazuja Firma wyglada na dajaca mozliwosci, ale po pewnym czasie tak naprawde bedzie wiadomo jak jest rzeczywiscie. Gosc od sprzedazy powiedzial, ze bede mogl swoj projekt partnerski realizowac, a na tym sie znam. Zatem jesli mnie wezma i bede tym sie zajmowac, to moze byc naprawde fajnie. Ja bym wyslal cv, a na spotkaniu zadal pytania ze swojej listy i staral sie poczuc klimat. No ale to ja bym tak zrobil ;)

Stef

Stefano
 Opinia

Nie wiem czy dobra atmosfera, ale ludzie faktycznie jakby nie zestresowani. Byłem we wtorek na rozmowie. Szukają nowych handlowców pod projekt softwarowy. Brzmi dobrze. Mam dostać telefon pod koniec przyszłego tygodnia. Dostałem zaproszenie na warsztaty na dzisiaj, ale nie mogłem przyjechać. Była prezentacja dla klientów. Ciekawy pomysł no i można sprawdzić czy chce to sprzedawać, no ale nie dałem rady pojechać. Czekam na telefon

Koli
 Opinia

Hejka, zadzwonili dziś do mnie z zaproszeniem na rozmowę specjaliste do rozwiązań. Widzę, że raczej ok opisujecie rozmowy i warunki i widzę, że aktywnie teraz szukają. Dla mnie 2 i pół netto jest OK, więc się wybiorę w poniedziałek na rozmowę. Liczę na pracę, bo już półtora miesiąca odpoczywam na wakacjach i czas gdzieś ruszyć.

Zaskoczony
 Opinia

Ja też byłem na spotkaniu. Spoko gość prowadzący i sympatyczna dziewczyna na wejsciu, chyba jeszcze raz się przejdę :) Tak poważnie, to propozycja pracy w sprzedaży godna przemyślenia. Narzędzia, produkty, wsparcie, kasa składająca się z kilku elementów, karta benefit i szkolenia za lojalkę, to nawet mi pasuje :) Na dzien dobry dostałem pytanie o kawę lub wodę, nie pamiętam, żeby ktoś mi tak zaproponował. To miłe. Oczywiście nie wiem jak ta sympatyczność do tej firmy wygląda u klientów, którym się sprzedaje usługi, ale widać, że atmosfera w tym biurowcu jest niezła. Co ciekawe jest tu tylko jedna firma, wiec nie spęd różnych ludzi, a pod biurem nawet miejsce na papierosa i rower. W przyszłym tygodniu mają zadzwonić (skądś to znam :)). Jak dostanę propozycję, to wejdę w temat, chyba, że coś mi się trafi innego. Pierwsze wrażenie jak dla mnie OK

Realista
 Opinia

Przyszedłem na spotkanie dzisiaj. Mam działalność i u szwagra jestem zatrudniony na najniższą krajową. Tu zaproponowali mi na FV 4000 z vatem. Mamy się zdzwonić w przyszłym tygodniu, ale to co zostało mi powiedziane i kasa z dodatkami i prowizje są na tyle ciekawe dla mnie, że się zdecyduję. Produkt ciekawy i rozwojowy, a mam kontakty, bo u szwagra obsługuje w weekendy bok, to myślę, że może da się wyciągnąć jeszcze więcej. Z Bemowa trochę taki sobie dojazd, ale nie ma też co narzekać. Rekruter konkretny i powiedział o wszystkim co chciałem wiedzieć. Jak wystartuję to będę wiedział jak tam się pracuje

BDJ
 Opinia

Byłem dziś na spotkaniu. Luźny nastrój. Dobrze się rozmawiało. Kaska prawie 2 i pół na rękę i dodatkowo premia za sprzedaż. W przyszłym tygodniu ma dyrektor zadzwonić i powiedzieć czy się nadaję. Gość sensowny, rzeczowy i widać, że z mega doświadczeniem. nie wiem jednak czy dobrze się sprzedaje te usługi. Jak dostanę szansę to wejdę w temat. Mam też dobry dojazd z Ursynowa. Autka dają w godzinach pracy i szkolenia produktowe na starcie. Czas pokaże czy tam popracuję. Nie nastawiam się bardzo, jednak w przyszłym tygodniu zobaczymy. Jak ktoś jeszcze rozmawiał, to prosze o info jakie są odczucia. Czy podobne do moich czy nie.

Ciekawy
 Opinia

Wczoraj byłem na spotkaniu. Generalnie szukają kilku (2-3) handlowców. Propozycja finansowa to 3 tysie brutto + małe dodatki i narzędzia. Jest prowizja, no ale z nią to różnie, zależy od sprzedaży. Niezłe jest to, że nie mają czyjegoś produktu tylko swój i mają jakąś kasę na marketing, żeby to wypromować. Jestem wstępnie dogadałem się na 3 października. Mam jeszcze 2 spotkanie, więc zobaczę, ale lokalizacja i warunki mi na tą chwilę odpowiadają.

Rafi
 Opinia

To dziwne. Tez wyslalem na Doradce. Do mnie zadzwonili z propozycja srody lub czwartku na spotkanie. Ide w srode

Ciekawy
 Opinia

Byłem na dzisiaj zaproszony na spotkanie, ale miałem z rana awarię w domu i zadzwoniłem do nich. Umówiłem się na wtorek. Dam znać po spotkaniu

Zainteresowany
 Opinia

Były ogłoszenia na pracuj. Na stronie też jest, wiec tak

Szukacz
 Opinia

Zainteresowany, ja byłem w sierpniu na rozmowie. Wysłałem cv w lipcu i trochę poczkekałem :) Chcę sprzedawać sprzęt, widzę, ze mają kilka stron ze sprzętem, ale robią to przez ecommerce, więc nie mieli dla mnie propozycji. Warunki jakie proponowali na start nie były takie najgorsze. Etat i 2700 brutto plus jakieś dodatki, ale musiałbym sprzedawać chmurę, a nie szukałem tego. Jeśli taka sprzedaż cię kręci (he he he :)) to mozesz się do nich odezwać, ale walcz o kasę, bo chyba jest mały zapas w negocjacjach he he he :) Powodzenia Sz.

Zainteresowany
 Opinia

Czy ktoś ostatnio był na rozmowie do sprzedaży? Mam zainteresowania programistyczne (ale hobbystyczne) i widzę, ze szukają do sprzedaży oprogramowania. Będę wdzieczny za info, a swoją drogą wyślę do nich cvkę :)

telekomunikator
 Opinia

Jaka lipa straszna z tą firmą NIE POLECAM !!!!!!!!!!

Tak3Nie

enter
 Opinia

Lovo, nie polecam. pracowałem tam 3 miesiące. Redukcja - pożegnali. A ponoć taki byłem dobry - słyszałem... Teraz znowu szukają, tak można w nieskończoność...

Były

Dopiero odszedłem. To jakaś kpina

Nowy
 Opinia

Jak czytam opinie o tej firmie to już wiem że ona nie jest dla mnie, widać że firma się reklamuję za pomocą go work i często odwiedza ten serwis. Chyba prawie wszystkie pozytywne opinie są pisane przez zdesperowaną kadrę kierowniczą która nie potrafi nakłonić nikogo do pracy( zresztą nie dziwne). Pewnie nick pokorpo to jakiś burak z kadry kierowniczej który brandzluje się swoim słowotokiem i wciska kit nowym pracownikom ile to oni nie zarobią.

Tak5Nie

Zapracowany Steff
 Opinia

"Zapracowana" i "Steff" Sądząc po dacie i czasie wpisów, to chyba jesteś jedną i tą samą osobą. Ile w tym prawdy i PRu? :))))

Steff
 Opinia

Jak czytam wpisy, to widzę, że firma ma miłą atmosferę i przez rok podniosła podstawę, a z premii i prowizji nie zrezygnowała. Mam trochę doświadczenia, a widzę, że się oglaszają, więc może powalczę :)

Zostaw opinię o LoVo S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LoVo S.A.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.