Opinie o KRESKI Spółka Jawna

Maja

@Kleo to ważna informacja, że można liczyć na jasne warunki zatrudnienia oraz terminowe wypłaty. Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. technicznych – elektronik. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Dodatkowe informacje mogą być dla nich bardzo pomocne.

Kleo

Miałam kiedyś przyjemność z nimi. Konkretni goście. Jasno określeją czego oczekują od człowieka. Pensja ZAWSZE na czas. Premie jak się dobrze pracuje też uczciwe. Polecam - to dobra firma!

Maja

@Pracownik rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. To, że wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę to również bardzo dobra wiadomość. A co według Was jest największym plusem pracy w KRESKI?

toaoa

nadal przecież rekrutują! teraz jako Pracownik biurowy działu handlowego.

firma się rozwija cały czas. Z tego, co wiem, to ostatnio były dawane ogłoszenia i jeszcze rekrutacja się nie zakończyła. Możesz spróbować.

Nick

Zarobki - większość osób w tej firmie pracuje dlużej niż 2 czy 3 lata i jakoś z głodu nie umarli - także nie są takie złe. A jeżeli ktoś się przyłoży mocno do pracy to są całkiem solidne. W dziale handlowym premie są na prawdę sowite. Atmosfera - jeden nadaje się do korpolandii inny woli taką firmę jak Kreski - wszyscy się znają, pożartują. Ten bzdurny przykład ze szklanką do połowy pustą. Ja powiem, że jest pełna do połowy - z szefami jak najbardziej można załatwić każdą sprawę. Są wyrozumiali i co najważniejsze potrafią oddzielić życie zawodowe od prywatnego. Są imprezy firmowe, są integracje, jest firmowa wigilia i miły dodatek na święta - co przy dzisiejszych warunkach na rynku nie jest zawsze oczywiste. Ze swojej strony uważam, że firma Kreski jest solidną, prężną firmą, rozwijającą się z roku na rok. Zawsze można znaleźć jakieś minusy, ale po co się rozdrabniać - ogólna ocena 4+/6.

Nick

Pracuje już w firmie Kreski na tyle długo, aby moc wyrobić sobie opinie na temat wspomnianego pracodawcy. Zacznę od rzeczy, która wymaga szczególnego podkreślenia - uczciwość pracodawcy. Każdy pracownik już pierwszego dnia otrzymuje do podpisania umowę o prace, nie ma żadnych umów zlecenie, o dzieło itp... Wynagrodzenia ZAWSZE wypłacane są terminowo! Nigdy nikt nie kazał mi zostawać po pracy, przychodzić do pracy w sobotę lub też pracować na urlopie, zwolnieniu lekarskim etc.!! Co więcej, nigdy nie ma problemu, aby załatwić ważne, prywatne sprawy w czasie pracy, np. wizyta u lekarza. Atmosfera jak najbardziej w porządku, nie widzę wokół siebie zestresowanych, zastraszonych czy sfrustrowanych osób. Co do szefostwa... każdemu życzę tak empatycznego szefa :) Oczywiście, nigdzie nie jest idealnie - możliwość awansu, ze względu na strukturę organizacyjną firmy, jest raczej niewielka.

nan

a gdzie jest reszta wypowiedzi?

Kreski

Jesteśmy prężnie rozwijająca się Polską firmą obecną na rynku od 2004 roku. Swój sukces zawdzięczamy zgranemu zespołowi inteligentnych ludzi. Zajmujemy się serwisem, wsparciem technicznym oraz sprzedażą urządzeń i oprogramowania do automatycznej identyfikacji (Auto ID) oraz szeroko pojętym przemysłowym sprzętem IT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować usługi oraz obsługę klientów na najwyższym poziomie. Stawiamy na uczciwość, profesjonalizm, pracowitość i lojalność. Z klientami i pracownikami wiążemy się na długie lata. Będąc liderem dbamy o wysoką jakość, nieustanny rozwój oraz kompetencje.

elekio

na penwo można u nich zaorbić wiecej niz te 1800 zł z tego co wiem (usunięte przez administratora) bo ostatnio była taka oferta pracy widziałem.

kuba

no to chyba nic dziwnego, (usunięte przez administratora), a jak ze stażu się dostałeś to tym bardziej gratuluję! wiem, że teraz pracodawcy coraz mniej robią staży niestety.

były pracownik
@kuba 09.03.2016 13:12

Normalne ogłoszenie, a potem kombinują ze stażem.

toaoa

@Nick a jakie konkternie latopy otrzymujecie, jakieś nowe czy te starsze? Widziałem, że szukają teraz sprzedawców, ale nie określili jednak premii i to mnie martwi.

Nick

Pracodawca rzetelny, wynagrodzenia zawsze na czas. Nie ma problemów z urlopami i tego typu rzeczami. Fajne laptopy i telefony służbowe. Za ciężką i solidną pracę ludzie są doceniani. Miły i młody zespół, który pomaga we wdrożeniu do systemu pracy firmy. Liczne szkolenia i konferencje (również zagraniczne). Możliwość wyjazdów służbowych i zwiedzenia całej Polski. Szefowie nie stoją i nie patrzą na ręce, tylko oceniają za efekt końcowy wykonywanej pracy. Polecam.

Zostaw opinię o KRESKI Spółka Jawna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRESKI Spółka Jawna