Opinie o Grupa Scanmed

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Scanmed

Daria

Czy rzeczywiście nie ma nic o czym można napisać pozytywnie?

pracownik
@Daria 08.03.2018 09:50

Pracowałem przez 7 lat. Jedyne, co pozytywnego przychodzi mi do głowy to wspomnienia sprzed tych 6-7 lat. Teraz jakoś trudno znaleźć mi coś na plus.

Lucy

Pracuję w Scanmed już jakiś czas, podzielę się swoimi obserwacjami: - pracuję w fajnym zespole, jesteśmy dopasowani charakterologicznie i dzięki temu praca jest o wiele przyjemniejsza. można razem pożartować, w innych działach, jak zauważyłam, też tak jest. - jestem zadowolona ze swoich zarobków, owszem, są w firmie stanowiska gorzej opłacane, ale to podobno ma się wkrótce zmienić - jest dużo awansów i przesunięć pracowników wewnątrz firmy, na stanowiskach wyższego szczebla jest sporo osób, które z biegiem czasu awansowały z najniższego stanowiska. polecam szczególnie dla studentów albo absolwentów, można się zaczepić na rejestracji, a potem przeskoczyć do wymarzonego działu (oczywiście jak ktoś jest rzetelny i godny polecenia) - nie trzeba powielać procesów kropka w kropkę, tak jak w innych korporacjach (mam porównanie). jest sporo miejsca na kreatywność, a propozycje własnych rozwiązań są przez mojego menadżera mile widziane - nie ma monotonii, ja akurat nie lubię robić w kółko tego samego i to dla mnie duży plus. - nie robię nadgodzin, a nawet jestem do tego zniechęcana, mam rodzinę i staram się zdążyć ze wszystkim w ciągu tych 8 godzin.. Generalnie polecam :-)

Zrezygnowany
@Ja 26.02.2018 11:44

Niestety to chyba pojedynczy przypadek, bo pracownicy w administracji są bardzo źle traktowani - zresztą podobnie jak medyczni. Liczy się tylko kasa.

Bob
@TykTyk 02.03.2018 19:25

Ja nie wierzę nawet w ten pojedynczy przypadek. HR jest żyłowany do granic możliwości. W kadrach i płacach mają wiecznie wolne wakaty, rekrutacja to jedna osoba, szkolenia też. W firmie gdzie jest ponad 3000 pracowników :O

Szkoda czasu

Jestem pracownikiem Grupy Scanmed... Ale powoli dojrzewam do dec o zmianach bo mam już dość. Z przykrością muszę stwierdzić, że firma sama pracuje na to żeby otrzymywać negatywne opinie i niestety "cieszyć się" złą reputacją :( Firmą zarządzają osoby niekompetentne, które nie posiadają jakichkolwiek zdolności interpersonalnych. Zasada: "tańczysz tak jak ci zagramy" sukcesem murowanym. nie daj Boże żebyś miał swoje zdanie... Wychodzenie po przepracowaniu standardowego czasu pracy jest traktowane jak zbrodnia a nadgodziny, które sa realizowane - skrupulatnie ukrywane i nie wypłacane:( Praca na tanich materiałach. Oszczędności kosztem pracowników i pacjentów. Zmniejszana kadra medyczna powodująca frustrację zarówno u pacjentów jak i pracowników. Wnioski o podwyżki traktowane jakby pracownik chciał okraść firmę. Nie polecam... Szkoda nerwów bo i tak niczego się nie nauczysz - już powoli nie ma od kogo.. Albo zwalniają wartościowych pracowników albo ci odchodzą sami.

ja1

Nie polecam- pseudokorporacja, gdzie panuje totalny chaos. Niskie zarobki- nieadekwatne do obowiązków i odpowiedzialności. Długoletni pracownicy odchodzą, nowi nie wytrzymują presji. Każdego ostatniego dnia miesiąca wszyscy zastanawiają się kto dostanie wypowiedzenie albo sam zrezygnuje.

anonim

Częste rotacje, fatalni kierownicy, dyrektorzy, kiepskie płace. Brak możliwości rozwoju. Zwiększanie obowiązków bez zmiany wynagrodzenia.

anonymous

Ciągłe rotacje, fatalne kierownictwo i płace. Brak możliwości rozwoju. Notoryczne zwiększanie ilości obowiązków bez zmiany wynagrodzenia.

Ja

Szp. Św. Raf. Mobbing w białych rękawiczkach. Płacowo niewiele lepiej niż w szpitalu państwowym. Zaczyna brakować profesjonalnej kadry, coraz więcej obowiązków skupia się na coraz mniejszej ilości pracowników. Wyścig szczurów, brak szacunku i perspektyw. Nie polecam.

Nie nie nie

Wszyscy stąd uciekają!!!!!!!!!!! Przestrzegam!!!!!!!!! Beznadziejny sprzęt do pracy , socjal praeie zerowy. nic nie działa, płacą tyle, że sami sie wszyscy nawzajem pozagryzają/. Jak ktoś składa wypowiedzenie to dostaje skrzydeł!!!!!!!!!!!!!!!

niewazne

Dziwna atmosfera, wielka korporacja i jeden wielki chaos. Ciągłe zmiany dyrektorów, kierowników, pracowników...ciągłe roszady wśród ludzi, co może świadczyć, że w tej firmie czesto nie szanuje się pracowników. Wszystko zależy w którym dziale się pracuje i przede wszystkim KTO JEST PRZEŁOŻONYM. |Podwyżki nie mile widziane,awanse rzadko...szkolenia- prawie w ogóle. Ogólnie nie polecam, jedynie ktoś o mocnych nerwach, jako pierwsza praca owszem, na stale nigdy w zyciu.

onawglanach

Te negatywne opinie sa chyba mocno przesadzone. Pracuje juz prawie rok i zdarzyła mi sie jedna sytuacja, kiedy faktycznie musialam zostać w nadgodzinach ale mialam je potem normalnie rozliczone. Atomsfera jest normalna, nikt mi nigdy nie robił problemów z urlopem ani nie dzwonił po nocach (pracuje w administacji). Zauważyłam że jeśli ktoś sie sprawdza to jest doceniany i faktycznie jest możliwość awansu, tak bylo w przypadku kilku znajomych. Wypłata jest na czas. Ludzie sa spoko:-)

były pracownik

Jestem już byłym pracownikiem tej firmy i z czystym sumieniem Nie Polecam. Praca wykańcza psychicznie. Kiepska atmosfera, Zarząd, który masowo zwalnia. Jesteś chory? Pójdziesz na zwolnienie? Lepiej od razu złóż wypowiedzenie, bo inaczej oni Cię ubiegną. Nie jest dobrze widziane chorowanie czy pracowanie 8 h - masz robić nadgodziny, oczywiście niepłatne. O podwyżkach czy awansach nie wspomnę. Aha, jeśli jakiś urlop to jesteś przykuty do telefonu służbowego. A spróbuj nie odebrać... To samo poza godzinami pracy. Normą jest telefon/sms/mail o północy z zadaniami do wykonania na dzień następny na 8 rano. Dopiero po zmianie pracy oczy mi się otworzyły i doceniam moją obecną pracę. Niebo a ziemia!

blondi

- praca w nadgodzinach - bardzo niskie stawki wynagrodzenia - zbyt duża ilość obowiązków w stosunku do czasu pracy Ogólnie - nie polecam.

admin

Nasze forum to prawda o rynku pracy. Dołącz do nas, opowiedz o firmie Grupa Scanmed.

Zostaw opinię o Grupa Scanmed - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Scanmed