Zrozpaczenie
Klient

Uważnie czytać ( podkreślam !!!!!!!!!!! ) uważnie czytać umowę różnie było ale teraz to nieporozumienie . Nowa miotla zrobiła tak umowę ze zostaje tylko podstawa , biedronka na dzień dobry daje więcej. Podjencue tej pracy tylko na własne ryzyko - potem miej pretensje do siebie. W tej branszy wypadają najgorzej . Wszystko co było tutaj dobre przeminęło kilkanaście lat temu. Atmosfera lepsza jest na Marsie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Alumast?

Kandydat

Siemanko :) Jest jakiś dojazd z Rybnika z dworca km?

Kancelaria Lenart Adam Lenart Nowy wpis

Prowadzimy skutecznie sprawy o zapłatę, bez żadnych opłat wstępnych, prowizja jedynie od kwot odzyskanych kancelarialenart@interia.pl 530 390 935

OX Nowy wpis
@Kancelaria Lenart Adam Lenart

Wow. Jest tak grubo, o czymś nie wiem? Życze kancelari i reszcie aby wygrali wszystkie sprawy jakie chcą wytoczyć:D

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy w Alumast dogadują się między sobą?

Answer Nowy wpis
@Pytanie

Tak. Niemczyca i psiapsiółka ugadują sie jak sprowokować kogoś do przemocy. Dalej jest płacz, larmo i ogólna drama.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Alumast?

@Pytanie

Ano trzeba uważnie czytać umowe.

Bożena
@Odpowiedz

Jak to? Co masz na myśli? Co ma wspólnego umowa z wymaganiami Alumastu względem kandydata?

OX
@Bożena

Co bożenka pracujesz tam??? Ni ma komu robić w waszym wielkim corpo :D Ja odradzam to miejsce wszystkim i radze szukać gdzie indziej. Traktowanie było tam za moich czasów uwłaczające.

OX
@Pytanie

Mała korekta wypowiedzi. Biurowym nie odradzam, wręcz polecam.

Kandydat

Siemanko :) Jest jakiś dojazd z Rybnika z dworca km?

ZbitaSzyba
@Ekookienny

Jest. Rowerowy. Albo sprubuj psiego zaprzegu, bo przy tej wypłacie to samochud ze złomowa na kredyt weźmiesz. Istnieje też opcja że do łba dostaniesz wspułpracując z tymi przemądrzałymi cwaniarami kturym swoją drogą dąb w (usunięte przez administratora)

@ZbitaSzyba

hehe Dzięki za odp. Ludzie to jest jakiś pic na wode !!!! Ogłoszenie z pracuj pl służy chyba tylko po to, żeby wyciągnąć od was dane osobowe. Z sześcioma osobami o różnym poziome wykształcenia i doświadczenia wysłaliśmy CV i nic.

ZbitaSzyba
@Ekookienny

Jak któraś jaśnie panienka bedzie miała widzimisie to sie może odezwie. Nie rozumiem sensu dodatcji dla firm. Podwinąć to sie może noga jakiemuś zwykłemu Kowalskiemu ale taka OLBRZYMIA firma. Przecież tam ludzie mają od zajebania dyplomów. Mgr tego albo tamtego. Obowiązki zwykłego robola to np. zrób wszytko za pieciu, ukłoń sie robaku itp. Jak nie wierzysz to sprubuj ale zanim robote zaczniesz to melisa na uspokojenie żebyś czegoś głupiego nie narobił. Niestety dwa panisko z przerostem dupska, obwisłych worów na mleko oraz ego ma jakieś kompleksy na punkcie dyplomów, wieć jeżeli podajmiesz sie tam pracy dajmy na to przy łopacie to skończysz kosząc im trawniki na działkach. No ale może doczekam kiedyś takiego pięknego dnia w którym na bankierze pojawi sie informacja o upadłości likwidacyjnej oraz bankructwie szlachty rydułtowskiej.

OoO
@Ekookienny

Co to ja widze. Jakaś niezadowolona raszpla kliknęła smutną buźke ekookiennemu. Pozytywne opinie piszą chyba tylko wioskowi z rydułtów albo stworzenia sprzed monitorów nie wąchające tych kojących zapachów powstającyh podczas produkcji.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zrozpaczenie

Niedowierzanie
@Zrozpaczenie

HEHE. Muj człowiek :D. Kilkanaście lat temu nie było wcale lepiej niestety, też były przemądrzełe panienki które ni jak nie chciały opuścić biurek.(usunięte przez administratora) Jak umowa jest taka do bani to włoski strajk. W wielu innych firmach ppoprawiły sie warunki, muwie bo odeszłem z tego czegoś i jest (usunięte przez administratora) polecam to zrobić jak najszybciej i nie oglądać sie na to miejsce. Lejcie na tą przegraną sprawę.

Kandydat

Dzień dobry, proszę o rzetelną i konkretną odpowiedź odnośnie pracy handlowca w firmie Alumast. Czy dobzi handlowcy osiągający wyniki są zadowoleni ze swojej pracy ?. Jakiego wynagrodzenia zasadniczego można się spodziewać na stanowisku handlowca ?. Czy samochód służbowy jest w miarę nowy tzn. bezpieczny ?. Bardzo dziękuję i życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.

KontrKandydat
@Kandydat

Wszyscy tylko o tych biurowych na okrągło. A nikt sie nie zainteresuje jak wygląda praca na kompozytach. Może by pan szanowny kandydat przerobił troche na produkcji to zobaczy czy wszystko jest takie bezpieczne i miłe. Gdzieś pan takie dobre wyniki osiągał że roboty szukasz?

@KontrKandydat

Dziękuję za odpowiedź, mimo że nie jest ona na temat. Szukam odpowiedzi na stanowisko handlowca, bo na takie stanowisko aplikowałem i mnie to interesuje. Gdybym aplikował na stanowisko pracy przy kompozytach to pytanie brzmiało by inaczej :). Życzę powodzenia !.

Solidny pracownik

Jaka stawka na początek?

Roman
@Solidny pracownik

Właśnie, też mnie to interesuje. Ile wynosi tu podstawa i ile można zarobić z premii? Czy w Alumast dostaje się umowę o pracę od pierwszego dnia? Liczę na jakieś odpowiedzi...

heheheh
@Roman

Umowa zlecenie na początek 3msc później na czas okreslony. Podstawa 1700-1800 premia z dodatkiem max 6stow. Smiech, _upa, kamieni kupa, (usunięte przez administratora) smrod i jeden taki co mysli ze ludzie wiecznie beda zadupcac za takie grosze a jjuz nie dlugo moze się zdziwic i to fest. Producja dziala na 3zmiany, a produkcyjnych pracowników po dwoch na jedną zmiane,a oczekiwania bossa sa takie że dwoch ludzi zrobi to samo co czterech. pozdro

Jaka jest kultura pracy w Alumast? Obowiązuje typowy dress code?

ProductionSWD
@Pytanie

O jaką kulture pytasz??? Czasem o jej braku można napisać esej.

Na jakie benefity można liczyć w Alumast?

@Pytanie

W sumie tylko podstawa, dodatek nocny, dodatek zmianowy, premia uznaniowa a na laminowaniu dodatek laminiarski

Czy jest możliwość w Alumast pracy na część etatu?

Roman

Nie polecasz pracy w Alumast, ale nie napisałeś/aś z jakich przyczyn, jeśli możesz, to doprecyzuj to proszę, żeby i inni, którzy zamierzają aplikować, mieli dokładny obraz sytuacji w firmie. Są nocki/nadgodziny?

ProductionSWD

Idź do hefala lepiej :D

ziomek

Szukają teraz 2 handlowców, czy ktoś może jakoś konkretnie opisać jak wygląda sytuacja firmy ? Czy jest sprzedaż ? Czy firma jest w stanie upadłości ? Tylko bardzo Was proszę - konkretnie i na temat, bez bicia piany i niepotrzebnych "ozdobników".

Ciekawyświata
@ziomek

Firma nie jest w stanie upadłości, sprzedaż jest na całkiem dobrym poziomie.

Robciu

Na jakie stanowiska można próbować i czy warto?

Byly fizyczny
@Robciu

Nie warto. Poszukaj lepiej gdzies indziej. Kierownik to głupek I pozer który myśli ze wszystko wie A jest zniewiescialy jak dziewica.brygadzisci nic nie wiedzą o tym co robią a pracownicy to mieszanka debila polglowka i wazeliniarza. Takze wszedzie bedziesz miał lepiej ale nie tam

Somwhere
@Byly fizyczny

Potwierdzam. Lepiej gdziekolwiek indziej. Przekonałem się na własnej skórze. Najwiekszy problem tam to ludzie. Chyba że chcesz zostać jakimś cwanym specjalistą od czegoś tam nikomu niepotrzebnego.

Iwona
@Somwhere

@Somwhere Piszesz o złej atmosferze pracy panującej w Alumast. A co jesteś w stanie nam napisać na temat warunków zatrudnienia w tej firmie? Jak wygląda pensja netto na Twoim stanowisku? Może to jest zadowolające?

Somwhere
@Iwona

O obecnych warunkach zatrudnienia nie jestem w stanie nic napisać bo już tam nie pracuje. Mogę zasugerować jedynie poszukanie sobie czegokolwiek innego na podstawie poprzednich doświadczeń. I pytanie kto jest tam teraz kierownikiem a kro brygadzistami, bo moi poprzedni w tej firmie prezentowali poziom zbliżony do przedszkola.

Piotr
@Somwhere

Możesz napisać co sprawiło, że zrezygnowałeś? Rozwiń komentarz i powody, dla których nie polecasz tej firmy.

Jak się pracuje z ludźmi z Alumast?

Kaaaanznsnxjxjxbsbxn nxnssjskd
@Pytanie

Zależy. Jak masz trafić na laminowanie to lepiej nie podejmuj tej pracy. Chyba że lubisz pracować z debilami. Jak kierownikowi nie bedzoesz w (usunięte przez administratora) wlazic to miejsca tam nie zagrzejesz. Jak trafisz na zbrojenie to spoko. Lepsza atmosfera I mądrzejsi ludzie. Ogolnie w ogole nie polecam tam pracy ale jeśli masz wybierać to lepiej na zbrojenie

Szukajacy pracy

Witam. Czy firma potrzebuje brygadzisty bardzo profesjonalnego czy lepiej szukac hdzie indziej?

Hgwp
@Szukajacy pracy

Na laminowaniu robią same pedzie. Lacznie Z kierownictwem

WMCA
@Szukajacy pracy

Tam mają tak "PROFESJONALNYCH" liderów że raczej nie masz szans się przebić. SORY

Fabian

Tajemniczo piszecie o firmie, o co chodzi? Wszędzie mogą być gorsze chwile!

Byly robol
@Fabian

(usunięte przez administratora) A ludzie na włoknie........... Lepiej przemilczec. Robilem tam kiedys ale dlugo nie wytrzymalem.

Jaa@aaa33
@Fabian

A co tu taka cisza? Jest tak dobrze ze nikt juz nie narzeka? Czy posmarowali kasą zeby nikt nie pyszczyl? Jak tam czarnowlosy kierownik zyje jeszcze?

Aghast31
@Fabian

Ta firma to dno. Wszystko wiedzacy kierownik plus (usunięte przez administratora) jego stanowią mieszanke wybuchową dla normalnych ludzi. Traktuja nowych pracownikow jak gorszy sort tylko dlatego ze ktos czegos nie potrafi. A są to ludzie ktorzy nie potrafia wylac porządnego słupa. Kiedy pracowalem zdawalo mi sie ze robie z ludzmi niepelnosprawnymi umysłowo. I jeszcze wiecznie zafuczala brygadzistka do ktorej nie warto zadawac pytan odnosnie pracy bo nic nie wie i wiecznie siedzi na telefonie. Nie polecam tej firmy z calego serca chyba ze ktos lubi otaczac sie idiotami. Wytrzymalem poltora miesiaca bo dluzej sie nie dało

kjbcjsncbwjhcbsmcnsbc1111

Co tam ciekawego w alumascie? ludzie się zwalniają? uspokoilo się już trochę czy dyrektor dalej szaleje?

Jajajajajajajzbxhdbsw2
@kjbcjsncbwjhcbsmcnsbc1111

Ludzie poczytajcie forum BANKIER i uciekajcie stamtąd bo zaraz możecie być bez pracy. Firma tonie

Xbxhsbsbxbxbzbzbzb
@kjbcjsncbwjhcbsmcnsbc1111

Widać polepszylo się chyba w firmie bo nikt dawno nic nie pisał więc chyba wszystko w porządku?

Pionek×××

Przykre ale tutaj nikt Twojego doswiadczenia nie doceni, możesz pracować kilka tygodni, miesięcy lub lat i i tak będziecie zarabiać to samo. Ludzie wporzadku i atmosfera ok i gdyby nie to dawno już by nikt w tym smrodzie nie robił. Problem ze znalezieniem nowych pracowników więc zatrudnia się Ukraińców którzy również szybko odchodzą bo praca w tych warunkach im nie odpowiada. Ciągły brak towaru bądź awarie czegokolwiek spowalniają cała produkcję a góra śmieci która znajduje się na terenie zakładu jest już żałosna i trudna do opisania a i z tym niestety nic się nie robi. Pensje w terminie, premie niestety nie zawsze. Na bardzo niskim poziomie zaplecze socjalne.

@Pionek×××

Góra śmieci niedługo może być wielkości hałdy w Rydułtowach. Nie rozumiem czemu brakuje towaru. Przecież są tam "KOMPETENTNE" osoby za to odpowiedzialne???

ojojojjvsz
@Ajajajajaja33

gorzej bedzie jak ktorys naprawde sie wkurzy i porobi zdjecia tej holdy i drogi pozarowej ktorej nie ma.i pojdzie z tym do odpowiednich wladz.wtedy juz tylko zostanie nam zdac ciuchy robocze i klucze z szafek bo zamkna zaklad.ale kogo obchodzi bezpieczenstwo roboli.to tylko kwestia czasu az holda kogos przysypie a wyedy bedzie kryminal

@ojojojjvsz

Jak któryś porobi zdjęcia to wydaje mi się że karzą wam to szybko uprzątnąć. Wtedy może się zrobić niezły zapierdol:D

XYZZYXTenPrawdziwy
@Ajajajajaja33

Ciekawe ile wtedy posypie się wypowiedzeń?

@XYZZYXTenPrawdziwy

Wydaje mi się że zero. Sorry. People need money.

@Ajajajajaja33

Money? W alumaście? Te same pieniądze dostaję gdzie indziej bez "wielkiej łaski i pragnienia dyrekcji byśmy zarabiali jak najwięcej"

@XYZZYX

To idzcie gdzie indziej z łaski swojej. Łaski nikt nie robi.

Obserwator
@Ajajajajaja33

Osoba która pełni tą funkcję nie ma za grosz kompetencji do wykonywania owych obowiązków, wydaje mi się ,że nie nadaje się na jakiekolwiek stanowisko w tej firmie.

@Obserwator

Alumaściaki muszą chcieć robić.Nikt ich nie zmusza.

Obserwator
@Ajajajajaja33

A co mają wspólnego kompetencje (a raczej ich brak) osoby odpowiedzialnej za zamawiane towaru a chęć do pracy innych pracowników? Ludzie nie przychodzą do pracy żeby sobie posiedzieć , tylko pracować- to tak dla przypomnienia.

Geralt
@Obserwator

Kto tam zamawia towar???

Trrw45678
@Pionek×××

Zaczęła sie inwigilacja pracowników. Nakupili kamer za 20 tyś i znowu nie ma na materiały do produkcji.

HGDS
@Trrw45678

W biurach też są te kamery? Czy zaś tylko robole mają przesrane?

Trrw45678
@HGDS

Tylko robole maja kamery

Gyhvgyfrtyhjjjj8
@Pionek×××

W alumascie robi sie (usunięte przez administratora) nabardziej zakorzenieni ludzie mysla o zwolnieniu. Nie mowie juz o nowych kamerach. Niby zwiekszaja bezpieczenstwo. Tylko ktory czlowiek nie jest glupi to wie ze sa po to zeby jeszcze bardziej premie uwalac niz dotychczas.

Ulka
@Gyhvgyfrtyhjjjj8

Będą tyle o tym zwolnieniu myśleć że i tak się nie zwolnią. HAHA

Obrażonamałpa
@Ulka

Do czasu aż biurwy wkurzą nas do tego stopnia że nawet ukraińcy nie dadza rady unieść tego bajzlu ^^

rex

Witam, Ile można zarobić na produkcji w Alumaście?. Proszę o konkrety, a nie cytując "...psie pieniądze". Pozdrawiam

Edyta

@..., czy udało Ci się uzyskać informację na temat zarobków w firmie Alumast? Może wśród użytkowników forum są osoby, które mogą napisać coś więcej na temat warunków pracy. Podzielcie się również opiniami na temat atmosfery panującej w firmie.

@Edyta

Doświadczeni i sprawdzeni pracownicy odchodzą, bo chociaż atmosfera na halach jest super to nikt tu nie docenia wiedzy, tego że ktoś umie więcej, ten co umie zrobić kilkanaście rzeczy, ma te same pieniądze co ten co jmie robić tylko jedno. To po co mam umieć więcej? Po co mam robić więcej, jak inny dostanie te same pieniądze za robienie mniej?

ooj67
@XYZZYX

Bardzo dobrze powiedziane.firma tonie.odchodza pracownicy ktorzy byli dlugo zwiazani z alumastem i potrafia wiele rzeczy zrobic.a laminiarze ktorzy nawet pedzla nie poyrafia trzymac dobrze zarabiaja ,wiecej niz pracownicy ktorzy potrafia duzo duzo wiecej.wiec po co sie starac? nawet ukraincy pouciekali w tym tygodniu bo za grosze w tym (usunięte przez administratora)chca robic.

GFGDDD
@ooj67

A słupy dobrze się sprzedają? Jaka jest kondycja finansowa firmy? Jak dobra to może się z papierami wybiorę.

@ooj67

A jacy to doświadczeni pracownicy odleszli? Jakieś konkrety.

Jklop
@XYZZYX

A może nazwiska Ci podać???! Doświadczeni tzn pracujący samodzielnie i znający produkcję od podszewki.

@Jklop

Może chociaż jakieś ksywy:D

...

zarobki konstruktora? +/-

Zostaw merytoryczną opinię o Alumast - Wodzisław Śląski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Alumast
2.8/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marklowicka 30 A