Opinie o Music And More Sp. z o. o.

Aga

Trafiłam na te komentarze przypadkiem .Pracowałam w tej firmie bez kilku dni prawie rok .Uważam ,że to była fajna firma w której można było się rozwinąć jeśli pracowało się sumiennie i rzetelnie.Atmosfera jak w domu wypłata zawsze na czas,pomoc z każdej strony.Ja w swoja pracę w tej firmie wsadzałam każdego dnia całe swoje wielkie serce mimo różnych kłopotów życiowych i byłam doceniana bo czułam to z każdej strony za co dziękuję.Ale jest jedno ale !!!!Przy rozmowie kwalifikacyjnej nikt nie pytał się czy jestem karana i nie miałam obowiązku o tym nikomu mówić.TAK JESTEM mam wyrok w zawieszeniu jeszcze dwa lata ale mam prawo do normalnej pracy i normalnego życia . Zostałam mimo swojej sumienności i pracowitości i dobrych pomysłów w jednej chwili potraktowana jak śmieć za to że nie powiedziałam o swoim ,,wyroku w zawieszeniu,, . Nie pozwolono mi już wiec przyjść do pracy .Przykre ....nawet bardzo ,ze w jednej chwili ludzie tak bliscy stali się tak obcy.Tęsknie za tą firmą i ludźmi którzy odwrócili się w jednej chwili.Nawet nikt nie chce odebrać telefonu ode mnie .Cieszę się ,ze znalazłam nową pracę w której takie rzeczy nie są istotne bo liczy się człowiek i jego wnętrze i pracowitość.Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie mimo tego co sobie myślicie i obyście mieli zawsze prosta drogę .Aga

AM

Cześć, Od roku jestem nauczycielem gitary w Music and More i moje zdanie jest takie: Najlepsi nauczyciele, którzy potrafią zatrzymać przy sobie uczniów zarabiają więcej, więc jeżeli ktoś nie umie dotrzeć do najmłodszych zarabia mniej, dosyć proste. Stosunek czasu pracy do zarobków jest wg. mnie więcej niż zadowalający, bo średnio tygodniowo pracuje się koło 20-25 godzin, a praca jest satysfakcjonująca i ciekawa. Dodatkowo firma wyposaża nauczyciela w cały sprzęt potrzebny do prowadzenia zajęć na początku roku szkolnego, który rzeczywiście trzeba ze sobą wozić na zajęcia pokazowe, ale po 3-4 lekcji większość uczniów ma już swoje instrumenty i bierzemy jeden dla siebie. Korzystanie z laptopa na zajęciach nie jest warunkiem koniecznym, chociaż jest dużym plusem i ułatwieniem w prowadzeniu lekcji. Wg mnie, większość negatywnych komentarzy napisali ludzie, którzy nie rozpoczęli współpracy z firmą i przestraszyli się warunków, które jasno są określane na początku. Ja uważam, że jest to pracodawca rzetelny i terminowy, otwarty na innowacje i współpracę z dobrym pomysłem - dlatego zastrzegają sobie w umowie karę za działalność konkurencyjną, co akurat jest standardowym działaniem w wielu firmach. Radzę nie brać pod uwagę powyższych komentarzy, ponieważ po prostu mijają się z prawdą.

qwe
@AM 03.10.2017 12:18

hej, mógłbyś podać średnią wypłatę miesięczną?

były pracownik

praca na umowę zlecenie, czyli brak urlopu czy zwolnienia chorobowego

Kasia

Ludzie jeśli macie aspiracje aby pracować w fajnej firmie, wyrażacie coś więcej swoją postawą niż przysłowiowe "czy się stoi czy się leży.." to polecam Music&More. Nie ma pracy idealnej, dlatego odradzam pracę wszystkim, którzy liczą na wielkie pieniądze nie podejmując wysiłku. Firma nie pozorna, na tle dużych korporacji robi pozytywne wrażenie, jednakże wynagrodzenie jest zależne od każdego indywidualnie. Nie rozumiem hejtu, jaki wyrażają niektórzy powyżej.. Szczególnie słysząc problemy życiowe promotorów czy nauczycieli, którzy ze wzgledu na "ahhh złe samopoczucie" lub inny wymyślony powód nie mogą pracować, bo poprostu chcą mieć wolne. Albo Szok :D natomiast kiedy przychodzi dzień wypłaty, nagle nikt nie pamieta, że pracodawca to nie instytucja charytatywna :) kolejnych hejterów zapraszam na zaangażowanie swojej energii do działania charytatywnego. Polecam łódzkie schronisko ;)

1800, serio?

Praca w biurze związana jest z bardzo dużym nakładem obowiązków przy minimalnych zarobkach, w zasadzie to minimalna krajowa, która może być okraszona niewielką premią. Firma być może i z pomysłem, ale kiedy w naszym kraju zrozumieją, że za 1800zł nikt nie będzie przykładał się do pracy?

poszukująca pracy

Ostatnio pojawiło się stanowisko Specjalisty ds. HR. Warto wysyłać CV?

NiePolecam
@poszukująca pracy 28.09.2017 16:53
Ostatnio pojawiło się stanowisko Specjalisty ds. HR. Warto wysyłać CV?

Zdecydowanie nie. Ani na nauczyciela gitary, ani na inne stanowisko

Paulina

Cześć, Radzę nie czytać opinii osób, które nawet nie zaczęły pracy w Music & More, ponieważ mijają się z prawdą. Pracuje tu jako nauczyciel gitary od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Są dwie umowy, jedna odnośnie nauki gry na gitarze, druga związana z pisaniem opracowań piosenek. Płacone jest za każdego ucznia a nie ogólnie za godzinę lekcji. Czyli stawka godzinowa ( 45 min lekcyjne) zależy od ilości uczniów w grupie. Pracodawca wywiązuje się z umów, pensja zawsze na czas. Atmosfera super, praca bardzo przyjemna i satysfakcjonująca. Polecam !

Another brick in the wall

Praca w biurze w Łodzi (nie jako nauczyciel), to ogrom pracy za praktycznie najniższą krajową. Oferują podstawę ok. 1800zł za pełen etat (11zł na rękę, na wózkach widłowych można więcej zarobić) plus ewentualne premia do 500zł. O żadnych dodatkach socjalnych nie informowano. A więc przy ogromie pracy (bo na 1 osobę przypada naprawdę wielu nauczycieli) dostaniemy 2300zł, a jeśli pracy będzie mniej (tak zakładam, bo nie wiadomo co to znaczy wg pracodawcy dużo pracy/mało pracy) to wtedy premii nie będzie lub będzie dużo niższa i zarobimy te 2tys., czy to nie jest śmieszne?

Ciekawa
@Another brick in the wall 19.09.2017 10:44

Hej, a o jakie stanowisko chodzi? Bo mysle czy do nich sie zgłaszać - mają dużo tych ogłoszeń na różnie ponazywaną "obsługę klienta" między innymi. No i takie slogany, mało konkretów, że nie wiem właśnie czy warto iść? Wiesz może jakie są godziny pracy? Czy weekendy też? Są jakieś nadgodziny? Umowa zlecenie na godziny czy o prace? Można część etatu? Bo tam niby mają być też pakiety ala multisport? No i jak duża jest ta presja przy pracy? Typowe call centre czy za co mają być te premie? Będę wdzięczna za pomoc!

Marcell

ale pracował tam juz ktoś czy tylko po zobaczeniu umowy podziękowaliście?

Lucek

mnie tłumaczyli ze 12 zł brutto na umowę zlecenie plus 10 zł od każdego ucznia na umowę o dzieło za godzine, to jak w końcu jest wie ktoś???

Buttnow

Marco a jak ogólnie praca wygląda, ile pracowałeś? Te zarobki az tak zanizone?

Music&More

Witam, chciałbym zwrócić uwagę, że wynagrodzenie podstawowe to dla STUDENTÓW ok. 1900 zł na rękę plus premia do 500 zł. Łącznie 2400 zł na rękę. Na początek. Dla osób nie posiadających statusu ucznia/studenta jest to ok. 2200 zł. Cały czas więcej niż 2k. Pozdrawiam.

Shakeall

Praca 14zl/h brutto, do tego premie max 500zl brutto. Wiec jeżeli ktoś chce zarabiać mniej niż 2k przy 160h to krzyż na drogę i do music and more można iść ;) ogólnie słaba płaca średnia praca ;)

Jak zmieniła się atmosfera w firmie Music And More S.C.? Na lepsze czy na gorsze? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Music And More Sp. z o. o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Music And More Sp. z o. o.