Placówka Artystyczna Kwinta

Łódź

Opinie o Placówka Artystyczna Kwinta

ruda

Pracuję w tej firmie od niedawna i powiem szczerze, że trochę miałam obawy czytając niektóre opinie. W moim przypadku nic z tego się nie sprawdziło. Wypłata w terminie, stawki znacznie powyżej ustawowego minimum - trzeba tylko lubić pracę z dziećmi.

heruNos

Dla mnie ok, trzeba się przyłożyć ale spoko, można się dogadac

gitarzysta

Ja tam byłem zadowolony, mogłem dorobić na studiach a dodatkowo nie robilłem za kelnera tylko w zawodzie i do tego z dzieciakami pracowałem w szkole.

Asia

Nie wiem czy o tej samej firmie piszecie. Ja pracowałam dwa dni w tygodniu, po ok 5 godzin i zarabiałam 600 na rękę jeśli dobrze pamiętam. fakt czasem były opóźnienia z wypłatą ale dostałam wszystko, niestety wyjechałam zagranice bo musiałam,

maja
@Asia 12.08.2016 12:39

600 zl za ok 40-45 godzin w miesiącu ??? Hahaha, chyba jestes desperatką.

pawel
@maja 23.08.2017 19:30
600 zl za ok 40-45 godzin w miesiącu ??? Hahaha, chyba jestes desperatką.

nie rozumiem, gdzie tu desperacja tej osoby?

skrzypu13

Również odradzam pracę w kwincie. Właścicielka płaci niewiele w stosunku do tego, co zarabia i do tego czyni to niechętnie i z wielkim opóźnieniem niekiedy 3-4 miesięcznym i wymaga jak od dyrektora....

Asia

Absolutnie nie polecam pracy w Kwincie, zle warunki, wlascicielka to okropna osoba, zaluje ze tam pracowalam za marne grosze.

odradzam! złe warunki i atmosfera.

mink

nie polecam pracy w tej firmie! szczególnie ze względu na właścicielkę.

Zostaw opinię o Placówka Artystyczna Kwinta - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Placówka Artystyczna Kwinta