TUTORE POLAND

Opinie o TUTORE POLAND

Aktualność
Nasi pracownicy i uczniowie są dla nas ważni, dlatego chętnie słuchamy wszelkich sugestii. Jesteśmy z Wami w stałym kontakcie i reagujemy na wszelkie uwagi. Stale pracujemy nad rozwojem naszych uczniów, ale również nad naszym własnym. Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze, które na bieżąco czytamy i analizujemy. Pragniemy, by zarówno uczniowie, jak i pracownicy mieli zapewnione najlepsze warunki nauki i pracy.

Jednocześnie zwracamy się do wszystkich z prośbą o kulturalny ton wypowiedzi i powstrzymanie się od komentarzy mających znamiona hejtu. Jesteśmy otwarci na dialog z zachowaniem obopólnego szacunku.
ANNa Nowy wpis

Tutore to zwykli (usunięte przez administratora) Wysyłają ponaglenia do zapłaty za kurs którego dziecko nie odbyło, twierdzą, że podpisaliśmy umowę , a nic takiego nie miało miejsca. Zarabiają na oszustwie i wyłudzeniach!!! Uważać , a najlepiej omijać szerokim łukiem!!!!

Czyli z miesiąc temu też był ktoś w kadrach i płacach potrzebny? widzę teraz to po jednym z komentarzy, chciałam poczytać o warunkach, bo oferta jest dostępna dla specjalisty. zastanawia mnie to stwierdzenie o pracy w rozwijającej się, nowoczesnej organizacji. Od strony kadr jak to wpływa na warunki zatrudnienia?

@@ Nowy wpis

Nie polecam !!!!! Syn nie zadowolony z zajęć plastycznych .Byl tylko jeden miesiąc na zajęciach , dokonałam płatności za kolejny i od stycznia nadal nie otrzymałam zwrotu za miesiąc luty zajęcia w których nie uczęszczał .

msa

Uwaga !(usunięte przez administratora)Dzwonią do ludzi oferując bezpłatne zajęcia a następnie podsyłają pseudo umowę i nasyłają windykację. Uwaga na nich

@msa

Zgadzam się z każdym słowem! Jestem bardzo zaskoczony, że firma Tutore oszukiwała ludzi przez tyle lat w ten sposób i nadal normalnie funkcjonuje!!! Jestem również zaskoczony, że policja nie miała dotąd żadnych interwencji!!! Wygląda na to, że władza wspiera (usunięte przez administratora) i cwaniaków!!! Jeśli prawo pozwala im (usunięte przez administratora) ludzi w ten sposób!!! Moje dzieci nawet nie odwiedziły ŻADNEGO zajęcia! Nawet darmowego! A mi wystawiają rachunek na prawie 1500 złotych!!! Wzywam władze i media, aby przyszły z pomocą zwykłym ludziom. I zamknęły tę firmę z (usunięte przez administratora).

@

To są (usunięte przez administratora) moja córka nie była na żadnych zajęciach a chcą wyłudzić pieniądze od nas

@ Nowy wpis
@msa

Jestem w podobnej sytuacji córka nie była na żadnych zajęciach A chcą pieniądze wyłudzić Zgłosiłam ich już

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie TUTORE POLAND.

Nie wiecie może czy nie będą poszukiwać korepetytorów na inne języki? Widzę teraz dostępne oferty na angielski oraz polski ale zastanawiam się czy nie będzie możliwość by zatrudnić się przy języku włoskim chociażby?

Jak sądzicie, czy ta władza i media faktycznie zostały wezwane? Teraz tak czytam te opinie i zaczynam się zastanawiać przy nich nad sytuacja konsultantów. Czy znacie szczegóły? Wcześniej ktoś pytał czy maja dużo pracy, a co z ogólnymi problemami? Jaka jest odpowiedzialność prawna?

To na święta jakieś słodycze się jednak dostaje? Tak chyba zostało zasugerowane ale nie mam pewności. Temat premii także mnie zaciekawił, jeszcze w listopadzie ktoś o nich napomknął ale już nie rozwinął. Zastanawiam się przy tym czy na przełomie roku zaszły jakikolwiek zmiany w warunkach zatrudnienia?

@Xyz Czy możesz rozwinąć temat bo jestem zainteresowany współpracą a nie wiem czy warto się na nią zdecydować

@Zainteresowany

Cześć, powiesz z jakich przyczyn jesteś nią zainteresowany? Z jakich powodów mimo wszystko warto? ja po poprzednich opiniach mam wątpliwości a właśnie szukają kogoś do kadr i płac. Na biuro się to przekłada?

Ola

Moja córka uczestniczyła w zajęciach w szkole TUTORE przez okres próbny przez jeden miesiąc. Propozycję próbnego, płatnego miesiąca otrzymałam droga telefoniczną. Początkiem kolejnego miesiąca, ze względu na brak kontaktu ze strony szkoły, zadzwoniłam aby złożyć rezygnację, ponieważ mojemu dziecku nie podobały się zajęcia. Poinformowano mnie, że rezygnacja musi zostać złożona droga mailową, co tez uczyniłam. Otrzymałam wówczas wiadomość, iż muszę dopłacić kwotę ok 50 zł. Kiedy poprosiłam o weryfikację otrzymałam kolejna informację, iż po weryfikacji, mam zapłacić nie 50 ale 600 zł oraz mam dostęp do kursu prze kolejne 3 miesiące, ponieważ rezygnacja z okresu próbnego została złożona za późno. Dodam, iż nie otrzymałam żadnej umowy ani regulaminu, nie otrzymałam również jasnych dyspozycji odnośnie rezygnacji. Bardzo proszę uważać na propozycje od szkoły TUTORE. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji?

Agnieszka
@Ola

Ja jestem w takiej samej sytuacji co Pani próbują wyłudzić odemnie ponad 600 zł (usunięte przez administratora) i nic poza tym.

X

Dokładnie tak jest. Moim zdaniem jest to (usunięte przez administratora) Wprowadzają celowo w błąd tymi niby promocjami, których matematycznie nie da się wyliczyć. Oni np. piszą ofertę promocyjną na semestr: około 978 zł, przekreślą to na 458 zł. No super oferta (śmiech), tym bardziej, że myśląc o semestrze myślimy 5 miesięcy. Po czym po 3 miesiącach chcą dalej pieniędzy twierdząc, że semestr to u nich 3 MIESIĄCE! Druga sprawa skąd te ich obliczenia 458, skąd też kwota około 978 zł za wg nich - za 3 miesiące. W e-mailu napisali mi, że wybierając "ich semestr" jest upust po 13 zł na miesiąc. Używając głowy i matematyki, to za miesiąc chcą 199 zł za miesiąc, czyli wg konsultanta powinno być: 3x199-3x13=597-39=558. Skąd w takim razie przekreślona kwota tak wysoka i podsumowana kwota do zapłaty to 458???? Mieszają tak, żeby faktycznie klient nie wiedział ile płaci i za ile miesięcy. Klient wie za ile powinna to być zapłata, bo miesiąc to miesiąc, dwa miesiące, to dwa miesiące, semestr. Dla normalnych ludzi semestr to 5-6 miesięcy. Ich system, to system (usunięte przez administratora) Jak widać nie szanują i pracowników i rodziców dzieci, którzy są naciągani i oszukiwani. Szkoda, że dzieci nie mogą bezpośrednio z nauczycielami się dogadać, bo tam pewnie nie byłoby (usunięte przez administratora) Obie strony chcą dobrze, ale systemem zarządzają (usunięte przez administratora) i naciągacze. Odradzam Tutore wszystkim.

Agnieszka
@X

To prawda tą szkoła to banda (usunięte przez administratora) wymuszają opłaty gdzie dziecko w ogóle nie uczęszczało nic się nie interesują swoimi klientami tak żałuję że wcześniej nie przeczytałam opini na temat tej pseudo szkoły to w życiu bym się nie zdecydowała beznadziejne nauczanie i oszukiwanie klientów ludzie zdala od tej szkoły proszę mi wierzyć!

Czy pracownicy TUTORE POLAND mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Czyli na 100% niczego się na to nie dostanie? a od drugiej strony jak z tym jest? zastanawiam się czy ludzie mimo wszystko są zintegrowani i faktycznie sobie cos organizują? Chyba, że nie utrzymują raczej kontaktów ze sobą?

xYz

Wypłata za grudzień po terminie. Będzie w poniedziałek o ile będzie. Żałosne tłumaczenie. Zarząd boi się odezwać. Dyrektor finansowa zaczęła od wysokiego B - jak brak wypłat. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Kiedy możemy spodziewać się jakiejś rekompensaty? Ps. Słodycze na święta z robakami się nie liczą :)

Misia

Pracowałam tam dwa razy i więcej nie wrócę miałam obiecana umowę o pracę niestety o tym mozna zapomnieć. Pracujące soboty to wgl katastrofa umowa zlecenie dodatkowo team liderzy mając swój zespół to obgaduja innych pracowników z innych zespołów na forum discord. A o podkradaniu sobie TT i ZZ z tego co są premie to już nawet nie wspomnę. Ludzi wyrzucali masowo z pracy i nie do końca jak im się umowa kończyla poprostu zero odpowiedzialności i jak to twierdzili nie mamy dla was zleceń

@Misia

Skoro właśnie w ten sposób postrzegane były przez Ciebie warunki pracy to ciekawa jestem jak doszło do tego, że w sumie drugi raz tez się zatrudniłaś? Nie wiem tez z czego mogłaby wynikać taka właśnie kultura pracy, którą opisujesz, ciekawa byłabym przy tym odniesienia samego lidera. :D generalnie na to stanowisko jakoś trudno jest się dostać? są stale obsadzone?

W
@Misia

Nie polecam pracy w tym miejscu. Wypłaty po terminie i trująca atmosfera. Pracując musisz wyzbyć się godności i rozumu człowieka, szczególnie nękając 'klientów' zapraszając na 'kursy'. Więcej wiedzy przekaże Wam (usunięte przez administratora)

Ktos

Hej czy ktoś pracował na stanowisku koordynator w tutore ? I może coś więcej powiedzieć na ten tamat ?

Ewela
@Ktos

Także wciąż czekam na odpowiedź w tym zakresie zwłaszcza, że jakoś wypowiedzi od klientów się trafiają, dosłownie dziś tez właśnie jedna wpadła. Co z konsultantami? Myślicie, że jest na tyle dużo pracy, że trudno się od niej oderwać czy o co chodzi? w ogóle w jakich godzinach się pracuje?

Udało mi się zapisać córkę na naukę gry na gitarze. Po kilkunastu telefonach na infolinię trafiłam na konsultanta o imieniu Adrian i to była jedyna osoba która potraktowała moją sprawę indywidualnie, poważnie. Podczas pierwszej rozmowy pan proponował wszystkie możliwe rozwiązania nawet poświęcił czas na sprawdzenie gdzie w pobliżu mojego miejsca zamieszkania są prowadzone zajęcia. Po zakończonej rozmowie miałam poczucie że coś drgnęło w mojej sprawie. Po dwóch dniach od rozmowy pan Adrian oddzwonił i zaczął od słów że przeprasza że to trwało dwa dni, ale musiał uzyskać zgodę od dyrektora szkoły która prowadzi już te zajęcia w godzinach które mi odpowiadają i że udało się zapisać córkę. Uważam że Pan Adrian to bardzo konkretna i kompetentna osoba ma bardzo fajne podejście do rozmówcy. Oby osoba prowadząca zajęcia była pokroju Pana Adriana. Panie Adrianie mega dobra robota???????????????????? Pozdrawiam

Niezadowolona

Nie jestem zadowolona z prowadzonych zajęć. Poziom odbiega od założonego i brak możliwości z nimi komunikacji:( Nie polecam tej szkoły.

@Niezadowolona

Zapraszamy do kontaktu z Infolinią pod nr telefonu 500 965 135 pn.-pt. w godz. 09-17 lub pod adresem mailowym info@tutore.eu. Pozdrawiamy

Nie wiem jak z klientami, ale czy ma to też wpływ na obecnych pracowników? Jakie konkretnie problemy z komunikacją ktoś mógł mieć tutaj na myśli? Ktoś z zatrudnionych się odniesie?

@Karolina

Chodzi o to że klienci często oddzwaniają na nr. Tel. Z którego dostali SMS albo dzwonił do nich konsultant. Są to numery na które nie da się oddzwonić. Na stronie Tutore jest podany nr. Na infolinię która pracuje i działa normalnie.

Aga
@X

Jaki w tym przypadku jest podział pracy? po pierwsze to kto informuje klienta o tym, że na ten numer faktycznie nie można oddzwonić? Druga sprawa do praca konsultanta, osoby z tego stanowiska nie obsługują już tej wspomnianej infolinii? Wykonuje to odrębny dział? Dopytuje, bo ciekawi mnie praca oraz zarobki

Mmmm

Ktoś pracował w Białymstoku w tej firmie i może podzielić się opinia ?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z TUTORE POLAND? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Bardzo proszę uważać na kontakty z firmą. Co innego mówią, co innego piszą. co innego obiecywał konsultant - rabat na kursy, w płatnościach rabatu nie było. Jak dla mnie chodzi o zakręcenie klienta w taki sposób, aby nie wiedział o co chodzi i płacił... Do dziś mi nie wyjaśnili dlaczego takie zamieszanie. SZCZERZE NIE POLECAM!!!

X

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie TUTORE POLAND?

racowałem w tej firmie w 2020 roku. Odkąd się rozpadł zarząd to zmienili warunki i nawet samochodu firmowego się nie dostaje. W wrześniu 2022 Zwrot za paliwo do ok. 580zl miesięcznie 83gr za km do 700km. Paliwo trzeba tankować samemu. Umowa o dzieło. Jeśli masz na utrzymaniu rodzinę to odpuść sobie odrazu. Brak szacunku do byłych pracowników. Jak powiedziałem, że nie będę jeździł prywatnym samochodem to powiedział że mogę jeździć komunikacja miejska i zwrócą mi za bilety. Porażka.

Czy masz samochód? I czy będziesz nim jeździł za darmo?

Wanda

To po odjęciu kosztów paliwa niewiele zostaje? Kurczę, byłam zainteresowana pracą tam ale trochę mnie zniechęciłeś... Stawki są takie marne?

i jak długo te opisane warunki przez Ciebie tu trwają? pytam, bo skoro faktycznie tak by było to wiele osób pewnie miało nastawienie takie jak Twoje więc raczej ulepszyli to i owo? jak na dzień dzisiejszy z tym jest? ile dopłacą za użytkowanie?

Małgorzata

Jak sprawdzany jest poziom angielskiego podczas rekrutacji na posadę Frontend Developer? Właśnie w ofercie wymagają dobrej znajomości. Czy jest jakiś test? Krótka rozmowa? A może wcale nikt tego nie weryfikuje?

Zostaw merytoryczną opinię o TUTORE POLAND - Łódź

• Jak się pracuje w TUTORE POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy TUTORE POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TUTORE POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TUTORE POLAND