Opinie o Magam Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Magam Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magam Sp. z o.o. w Łódź

Wiktoria
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Dziękuje Wam za wycenę mojej metki. Podziele się że trwało to prawie 430 godzin (sic!), tak jak ktoś to czyta to 430 godzin czyli 18 całych dni to chyba chore co nie? Coś chyba jest nie tak bo w tym czasie konkurencyjna firma wyceniła mi ją, wniosła poprawki, zrobiła próbę, wykonała produkcję i przesłała mi ją. Tak mi Was polecali a okazało się że nie wiadomo dlaczego. Poza tym ze czekałam 18 dni na samą wycenę to daliście mi termin wykonania wszywki za dodatkowe 4 tygodnie !!!! Ludzie. I do tego cena 27 groszy za sztukę a zrobiłam w innej firmie za 15 groszy czyli prawie o połowę taniej. Z takimi terminami to może za free oferujcie te metki to może ktoś się skusi. Wiem że to nie piekarnia ale bez przesady że trzeba czekać aż tyle na domknięcie tematu. Taki mały może nawet zabawny akcent na koniec to dobrze że autostrad nie budujecie bo to byłyby dopiero opóźnienia ;-) NIE POLECAM SORRY a szkoda

Rafał

Rozmowa kwalifikacyjna na bardzo niskim poziomie. Klimat "urodziny u cioci". Brak profesjonalnych, merytorycznych pytań, brak znajomości tematu wśród rekrutujących. Starsza pani dyrektor doświadczenie zdobywała najwyraźniej w poprzednim ustroju i taki poziom wiedzy fachowej reprezentuje. Wstyd, że zapraszacie na rozmowy na takim poziomie osoby z wyższym wykształceniem.

Zmęczona
@Grażyna

Rafał pewnie czekał na jakieś tematy fachowe jakie pewnie poznawał na studiach. Ta pani pewnie swoim zwyczajem z podsmiewuszkami naopowiadła o firmie co się produkuje itd. I cała fachowość to pewnie coś w typie Będzie pan szukał klientów i do nich jeździł sprzedawał. Pewnie coś takiego było i dlatego taka opinia i rozczarowanie. Ja to tak widzę. Zresztą wielu przecież klientów też nie traktuje tej pani poważnie.

Klient

Do kierownictwa - nie bać się klientów! Koniec współpracy jak nic się nie zmieni!!! Ile można!!! Zgłaszanie uwag reklamacji proszenie o kontakt z właścicielami nie pomaga bo odsyłają z kwitkiem. Każdy kto zajmował się moją firmą i załatwiał mi sprawy szybko już nie pracuje. Nawet szefowa produkcji z fochem coś łaskawie załatwiała. Teraz nie ma z kim załatwiać Pracownicy wiedzą mniej o tym co produkujecie niż ja. Podajcie kontakt gdzie dzwonić do szefów albo maile cokolwiek. Szkoda firmy od dobrej dekady tak kombinujecie i z roku na rok gorzej

Aneta
@Techniczny

Powiedzieć że robił krzywdę ludziom to jak nic nie powiedzieć... Trudny do pojęcia dla normalnego człowieka sposób rozumowania i usprawiedliwiania swoich czynów...

RYBA

Trzeba sobie zadać pytanie, czy pracownicy w ogóle są potrzebni. Przecież każdy pracownik chce pieniędzy, a to niepotrzebny wydatek. Może jakiś wolontariat. Przecież to zaszczyt pracować dla cichego bambidu.

rozżalona
@RYBA

A no są potrzebni drogi koleszko ale do czasu. trzeba wyciągnąć z nich co najlepsze i zmusić do zeznawania na korzyść firmy i niemca a potem można ich grzecznie odprawić z kwitkiem jako podziękowanie za wieloletnią pracę w tych makabrycznych warunkach. Wiesz Ryba tak mnie to zastanawia jakie tam muszą być wielkie układy i układziki że wszystko im się udaje lekką ręką. Niemiec tak wyszkolił tych naszych możnowładców że to się w pale nie mieści

Xxx

Pracownicy są nie doceniani, nie można usłyszeć dobrego słowa z góry tylko zazwyczaj krytykę, brak pochylenia się nad problemami dnia codziennego ze strony szefostwa, dziwne afery i oskarżenia bez wysłuchania co ktoś ma do powiedzenia

Okoń Nowy wpis
@Xxx

, bo się lenicie i ochrzaniacie. Siedzicie tylko na telefonach i za nic macie dobro firmy. Wstyd.

yo Nowy wpis

Napisaliście, że obecnie na produkcji miła atmosfera, ale ofert nie ma, jest w sieci tylko jedna którą widzę, dodana dwa lata temu. Praca wtedy była od poniedziałku do piątku, doszły wam obecnie pracujące soboty, czy dalej idziecie tym schematem?

Zygi Nowy wpis
@yo

Słyszałej, że szykują nam prace w systemie 4 dni pracy w tygodniu bo roboty mało i pełne magazyny taśm są a na wszywkach też niewiele się dzieje. Mówią że padaka. Na produkcji szykujemy się na zwolnienia bo to aż dziwne że nas tak długo trzymają bez pracy. Przyszły tydzień pokaże czy mamy rację

Halibut Nowy wpis

To jego ulubione miejsce pracy

asdf

Chce dostać się na produkcje. Nadal praca na dwie zmiany i nie ma nocek? Jak zaczynacie na 5:30 rano to są jakieś przerwy podczas roboty? Mam na myśli żeby coś zjeść albo zapalić. Zwykle ile jest takiego czasu niedoliczonego od roboty?

Traper
@asdf

(usunięte przez administratora). Na wszystko masz 30 min w czasie zmiany. Poza tym tu są bardzo sympatyczni ludzie i panuje miła, rodzinna atmosfera, wręcz sielankowa. Zarobki też godne. Zapraszamy serdecznie do złożenia CV.

Informacja
@asdf

W sprawach handlowych należy kontaktować się z kompetentnymi pracownikami działu handlowego. Ten pan już u nas nie pracuje.

@Traper

A nie można mieć dwóch krótszych przerw? Ja właśnie też znalazłem ofertę na produkcję, ale jest już nieaktualna. Może ktoś złożył też cv, kiedy ogłoszenie było nieaktualne i dostał pracę? Czytam, że oprócz podstawy dają premie za wyniki i ciekaw jestem co trzeba zrobić, żeby ją dostać...

Graphic Designer

Rekrutacja: przyjemna, i bezproblemowa. Po rozmowie było przeprowadzone zadanie rekrutacyjne pod okiem starszych grafików.

Pytania które mi zadawali były związane z moją byłą pracą, znajomością języka, rozpoczętą nauką i dalszą ścieżką kariery.

Wiktoria
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

hura hura

już nie odbierze. hura

Lampa

z jeden strony prawąff ręką kuratorka a z drugiej strony lewym uchem pszczółki a wiemy jaka jest teraz akcja miedzy rodzeństwem. Sam chodzi i gada że wykończy ją jak poprzednią wspólniczkę wstyd

DOK

Droga Pani mamy przejściowe utrudnienia w Dziale Obsługi Klienta. Czas odpowiedzi może ulec wydłużeniu z powodu dużej liczby zleceń. Niebawem pracownik naszej firmy skontaktuje się z Panią osobiście.

@RYBA

Ciekawe kto by chciał zatrudnić takich nygusów i nierobów przede wszystkim z działu konferencji co tylko patrzą żeby posiedzieć w telefonach i pogadać i tylko by chcieli większe pensje,niech idą do innych zakładów to zobaczą za co się naprawdę płaci

RYBA
@@RYBA

Co to dział konferencji?

Makrela
@@RYBA

To niewiarygodne jak mogłeś u nas pracować tyle lat i nie wiedzieć nawet jakie mamy wydziały w firmie. Nie kumam jak można było zarabiać prawie 100 zł na godzinę i być takim nygusem którego pozbyli się jak pokazał różki. Wstyd. Teraz zwróć te pieniądze bo widać niewiele się nauczyłeś

Miećka

4 tysiące po tylu latach pracy?! Czy to jakiś dowcip? Po wprowadzeniu nowego systemu wynagrodzeń pensje miały być o niebo lepsze, a jest tylko troszkę lepiej. Czekałam na tą pierwszą wypłatę z niecierpliwością aby się przekonać, a tu jakaś kpina. To produkcja dźwiga tą firmę na swoich barkach przez tyle lat! To dzięki nam pobudowaliście sobie domy i macie fajne fury. A z waszej strony zero szacunku! Nie macie pojęcia o prowadzeniu firmy, robieniu interesów i traktowaniu pracowników. Hańba !

Lepsi piją pepsi
@Miećka

Proszę wziąć pod uwagę, że zarząd i kluczowi menagerowie nie otrzymali podwyżek na takim poziomie jak reszta pracowników firmy. Przygotowując nową siatkę płac zależało nam na tym aby to produkcja dostała jak najwięcej i słowa dotrzymaliśmy, ale oczywiście znajdą się niewdzięczni i niezadowoleni roszczeniowi ludzie. Proszę sobie wyobrazić, że w naszej firmie zarząd zarabia mniej niż jego podwładni! Za taką odpowiedzialność i zaangażowanie pensja rynkowa na poziomie 12 tys. zł BRUTTO nie zdarza się często i jest to wyraz szacunku do zwykłych pracowników.

@Miećka

Czyli te 4 tysiące pensji to po ilu latach pracy dają? I jak jest naliczany ten nowy system wynagrodzeń? Jest to jawny sposób liczenia, czy to tajemnica firmy i pracownik nie wie, jak wygląda naliczanie kasy??

Bunia

Narazie jest bałagan jak zwykle. Czego się nie dotkną to spartaczą. Dali nam regulamin liczenia pensji no śmiech na sali. Byłam z tym w inspekcji pracy i przyjęli zgłoszenie bo to co z nami zrobili to łamanie prawa. Pogorszyli nasze warunki zarobków i tak jak mówiła ta babka to muszą dać każdemu z osobna pismo że rozwiązują te poprzednie warunki i dają nowe a my mamy czas żeby do sądu się odwołać od tego. Zapracowanie na te premie graniczy z cudem. proszę żeby każdy kto jest niezadowolony napisał pismo do inspekcji pracy i prosił o kontrolę. Ta babka mówiła że już były kontrole u nas kilka razy i chętnie nałożą na nich mandat a za to że pensje nie są wypłacane w terminie to główna księgowa może mieć prokuratora na głowie. Jak my nie zaczniemy działać to będą nas wyzyskiwać do ostatniej nitki a potem zwolnią bo powiedzą że normy nie wyrobione albo plan nie zrealizowany jak w regulaminie pracy. To ostatni dzwonek żeby zrobić porządek albo odejść z godnością bo rozmowy z tymi bajko pisarzami nic nie dadzą

@Bunia

Wspomniałaś że targety są zawyżone żeby dostać premie. Nikomu nie udaje się jej zdobyć czy są tacy co wyrabiają normy. Jak się już uda to ile dodatkowych pieniędzy jest do wypłaty?

Pracownik roku 1999

Czy Magam nadal posiada najnowocześniejszy park maszynowy na świecie? Odszedłem z firmy wiele lat temu, gdy firma była w pełni swego rozwoju i tak mi się teraz zebrało na sentymenty.

Reprezentant
@Pracownik roku 1999

Owszem ciągle inwestujemy w park maszynowym i rozwijamy nasze produkty aby zaspokoić rosnące oczekiwania naszych Klientów. Nasza misja opiera się na trzech filarach: Indywidualnym doradztwie Kompatybilności Bezpieczeństwie Fundamentem naszego istnienia są wspólnie wyznawane i pielęgnowane wartości, które stanowią kompas przy podejmowaniu każdej, nawet najdrobniejszej decyzji Te wartości to: KOMFORT– dbamy o dobro klientów, dla których tworzymy oraz pracowników, dzięki którym tworzymy SKUTECZNE DZIAŁANIE– bierzemy sprawy w swoje ręce i osiągamy wyznaczone cele WIEDZA, CIEKAWOŚĆ I ROZWÓJ– pragniemy poszerzać swoje kompetencje, znajdujemy najlepsze rozwiązania, dzielimy się wzajemnie wiedzą i doświadczeniem SZACUNEK I UCZCIWOŚĆ – stawiamy na otwartość, przejrzystość, autentyczność i akceptację różnorodności ZAANGAŻOWANIE – dajemy z siebie wszystko zawsze i wszędzie PARTNERSTWO – cenimy lojalność oraz współpracę opartą na jasnych zasadach i wspólnych wartościach. Proszę zapoznać się z naszą nową stroną internetową to zobaczy Pan, że jest znacznie lepiej niż było. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie na pokład nowego statku.

I co nadal spełnia swoją rolę, maszyny są sprawne? Ludzie tu rzeczywiście dzielą się tu swoją wiedzą i doświadczeniem, jak pisano wyżej?

Kto tam że sprzedaży odchodzi? Ogłoszenie już na fb jest ze szukaja nowego pracownika

Worker

Mnie się w firmie podoba. Pracuję niedługo ale jak się wykonuje swoje zadania to wszystko jest w porządku. Atmosfera jest średnia ale ja nie przychodzę do roboty na pogaduchy czy zawierać bliskie znajomości lecz pracować. Kasa też się zgadza więc jest pozytywnie.

Amfilia
@Worker

Na jakim stanowisku jest tak dobrze? Chętnie się dowiemy

Amfilia

Może i tak bo u nas w sprzedaży to do 10.tego tylko podstawa przychodzi a reszta po terminie bo przecież brakuje im ciagle szmalu. Ale spokojnie tam też dojdzie ręka niesprawiedliwości pewnie niebawem

To ma jakiś związek z pracą? Szefostwo wymaga żeby ołówki były naostrzone i pisaki pisały, jak wspomnieliście wcześniej? A co w przypadku, jeśli tak nie jest? Jest to priorytetem?

Barbi

Ja tam lubię naszą Hanke. Czasem ma humorki jak każdy ale można się z nią dogadać. Jest znacznie lepsza od poprzedniej Hanki układającej produkcję. Ta chociaż robi to z głową przynajmniej u nas na tkalni. Zresztą prezes którego nie ma chyba też jest z niej zadowolony bo nawet kiedyś rzucił coś w swoim stylu na tkalni że wreszcie jest porządek i logika w tych kolejkach

HoTu

Proponujemy żeby to kierownictwo wreszcie wzięło się do pracy bo jak na 10tego nie będzie wypłat dla wszystkich to znowu będzie strajk włoski. Pana poprzednikowi pokazaliśmy na co nas stać (usunięte przez administratora). Te podwyżki to śmiech na sali,,, pół firmy mówi, że szuka roboty bo to żenada jakaś. Miłego tygodnia życzymy,,,

Były

Równie dobrze, komu nie pasuje niech aplikuje do nowej firmy kuratorka, on się przebranżowił i robi teraz we wszywkach, zdaje się że również dość znaczny kapitał ostatnio wrzucił do swojej firmy, także zapewne szykuje coś wielkiego. Kolejny duży skok, czyżby, znów na Magam ?

Haha

Od kiedy to pracownik produkcji odpowiada za to jakie mamy zamówienia? Od kiedy to pracownik produkcji odpowiada jaką mamy firmę i reklamę na rynku? Dziękuję za uwagę i nie pozdrawiam

Elwira
@Były

Może to i lepiej bo z tej firmy to już na pewno nic dobrego nie będzie. Równia pochyła jak widać. Wszyscy mieliśmy nadzieję że ci którym się ta firma niby należała będą w stanie ją odbudować z bagna w jakim byliśmy przez lata w kleszczach tamtej pazernej i nieszanującej nas władzy. No niestety ale zawiedliscie nas i to bez względu na to jak bardzo prezes będzie się przymilał i wychwalał podczas wigilijnych spotkań. Czasem to się nawet zastanawiamy głośno na dziale o co tu tak na prawdę chodzi? Czy oni świadomie chcą położyć firmę? Czy na prawdę wierzą w to szaleństwo które robią? Przecież ani ona ani on nie zarządzali nigdy tyloma ludźmi i tyloma rzeczami jednocześnie. I to niestety widać. To trzeba mieć wprawę i doświadczenie. A ona to co w życiu robiła? Z tego co wiem to niewiele. A tak wogole to gdzie jest nasza Pani prezesowa bo od kilku dobrych miesięcy to nawet na sekundę jej nikt nie widział a pensje pobiera. A on jednoosobową firmę prowadził która też ledwo ledwo. No dziwne to wszystko dziwne. A ta informacja że drugą zmianę mają ograniczyć to już dopiero szczyt rozwoju naszej pięknej firmy. Więc może i dobrze że tak to się dzieje

Mamba
@Były

Byłam tam pod tym adresem w tej niby firmie i okazało się że to wirtualne biura są tylko. Tyle z jego biznesu a wy się fascynujecie po firmie że nazwę zmienił haha I niby we wszywkach działa haha. Stać go conajwyzej żeby płacić 800 zł czynszu na rok haha za to niby biuro. Byłam zapytać o tę firmę i pani o imieniu Katarzyna powiedziała że ona tylko dla tej firmy pisma od listonosza odbiera i żadnej działalności tam nie prowadzi… oj ludzie ludzie czemu wy taki ferment siejecie… żadna to dla nas konkurencja haha no chyba że ktoś chce w takim biurze też odbierać listy to niech aplikuje haha

Justa

Hej, ale o co chodzi? Znaczy, skąd wątpliwość w to, że pensji ma nie być? Do tej pory były sytuacje, że kasy na wypłaty nie było? Ktoś coś zapowiadał, że może nie być pensji, czy to tylko takie spekulacje między pracownikami??

Alva
@Justa

Myślisz że dlaczego wierchuszka się sypie? Nie wypłacają na czas kierownictwu pensji bo brakuje na 10 każdego miesiąca od października lub listopada. Najpierw zbierają dla pracowników jak to mówi nasz góry “fizoli” a potem dopiero dla całej kadry to jest śmiechu warte. Najpierw tłumaczą że jakiś błąd w pensjach a potem że jednak kasy nie ma bo sprzedaż niska i wypłaca z opóźnieniem. Za to jest kryminał i to zgłoszę jak tak dalej będzie. To już trzeci miesiąc tak będzie bo teraz też zapowiadane jest na przyszły tydzień spotkanie z menadżerami więc po co? Aby nas pochwalić? Nie sądzę! Aby powiedzieć że wynik niezgodny z tabelką więc nie ma kasy na czas a jak się nie podoba to baju i weź tu gadaj

Zetka

Zarząd otrzymuje swoje wynagrodzenie z umowy o pracę i powołania do pełnienia funkcji w firmie za co bierze pełną odpowiedzialność i ma prawo robić ze swoją wypłatą co tylko chce i nic Państwu do tego. Pensja zarządu jest bardzo niska jak na tego typu firmę i szefostwo zarabia znacznie mniej niż dyrekcja firmy jakby ktoś nie wiedział. Szacunku nie macie takie rzeczy pisząc o szefostwie! Każdy niech wydaje na takiego lekarza jakiego potrzebuje i proszę zakończyć tego typu tematy na grupie, bo nie do tego ona służy.

Klient

Monia
@Klient

Ja zawsze piszę na adres magam@magam.pl i zawsze pomaga

@Monia

Nie rozumiem, jak to pracownicy wiedzą o produkcji mniej, niż piszący wyżej klient? Czyżby nie było szkoleń, jakiegoś wdrożenia, zanim się zacznie pracę? I dlaczego tamta osoba wyrażała przekonanie, że osoby, które wcześniej zajmowały się jej firmą, już tu nie robią? Kto z pracowników napisze, czy to pracodawca na lata, czy może coś stoi temu na przeszkodzie?

Aldona
@Klient

Bez nerwów przecież tłumaczyliśmy, wszystkim się zajmiemy. Prezes nie od tego jest by ganiał za klientami. Obmyśla strategie i musi mieć spokój w kierowaniu firmą. Wesołych Świąt Alleluja i do przodu.

Fan
@Klient

Zejść z prezesa. Facet ma łeb na karku i potrafi dojść do swego nawet jak musi usuwać wrogów. Nie boi się zmian wprowadzać, obmyślać jak osiągać cele i mieć koło siebie swoich ludzi.

Techniczny

Zwróć uwagę jak wielu osobom zrobił krzywdę. Te czystki i sposób traktowania ludzi nie miały nic wspólnego ze strategiami i dobrem firmy tylko brały się z zemsty i nienawiści. Ten człowiek jest nieprzewidywalny w swoim szaleństwie.

Balbina
@Fan

Czy to prawda że na wypłaty nie ma i po czasie płaci nasz strateg?. Słyszałam że jedna osoba zgłosiła do pipu ten proceder bo to się w głowie nie mieści. Jeżeli to prawda to 40 lat firma działa i nigdy się nie spóźnili ani dnia z wypłatą a tu proszę wypłacili tylko części a reszta musiała czekać nie ze swojej winy? W księgowości jest taki bałagan że to się w pale nie mieści tak mówią czy to też prawda czy nie?

Aneta
@Techniczny

Czy w Magam Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Kandydatka

Witam przeczytałam ogłoszenie na pracuj.pl i rozmawiam z przemiłą osobą w sprawie rektutacji na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta. Proszę o potwierdzenie stawki na start. Podano mi propozycje kwoty 6800 zł brutto na stary plus jakieś dodatki ale pensja po okresie próbnym wzrośnie jeżeli spełnie plan sprzedażowy. Proszę o waszą opinie czy to realne z waszej perspektywy jako pracowników firmy i po jakim czasie wy spełnialiście swoje plany sprzedażowe?

Agacia
@Kandydatka

Rozmowa odbyła się telefonicznie? Firma odezwała się do Ciebie po wysłaniu cv? Jeśli tak, to daj znać po jakim czasie. Mówili Ci jakie dają konkretnie dodatki? O jak dużą kwotę rośnie pensja przy podpisaniu kolejnej umowy?

Kandydatka 2

Jako specjalista ds. obsługi klienta za 8000 brutto przez pierwsze 3 mce zgodnie z propozycją na rekrutacji-zgadzam się. Jednak rozmowa była poniżej standardów, jakby łapanka byle pracownika. Czy ryzykować zatrudnienie w Magam, bo komentarze macie nieprzychylne. Polecacie mi pracę z Wami?

Panicz
@Kandydatka 2

Zapraszamy do nas na te 3 miesiące to przekona się Pani sama. Totalny bałagan, brak kierownika, brak zastępcy kierownika i brak dyrektora sprzedaży. Wszyscy się zwolnili w tym chaosie. Stawka tak wysoka bo trzeba ogarniać prace jako specjalista obsługi klienta i pustych stanowisk czyli dyrektora, kierownika i jego zastępcy. Niemniej jednak nie jest aż tak strasznie. Niedługo też zwolni się jeden z grafików bo takie są zapowiedzi wiec może podwyższą stawkę dla reszty bo ktoś musi ogarniać to też

Irmina
@Panicz

Skoro tyle osób się zwolniło to czemu rekrutacja tylko na jedno , żeby na nim ogarniać pracę pozostałych stanowisk? Czy może otworzą jakieś nowe rekrutacje na te stanowiska kierownicze?

Alex
@Kandydatka 2

Jaka jest decyzja? Dziś też mam rozmowę rekrutacyjną i nie wiem czy warto

@Alex

Byłaś/eś na tej rozmowie rekrutacyjnej? Jesteś w stanie napisać, jak ona wyglądała? O co Cię pytali? Rekrutacja składa się z jednego etapu, czy większej ilości? I co z feedbackiem? Po jakim czasie dali Ci znać, czy się dostałaś/eś, czy nie? :) Koniec końców, jak to wyszło - pracujesz tam? Dopytuję, bo będę składać CV i chcę wiedzieć, jak się przygotować, aby dobrze wypaść. :D

Jaka atmosfera jest między działami w Magam Sp. z o.o.?

Przeraża mnie jakie bzdury są tu wypisywane. W firmie jest teraz dużo zmian, przez które trzeba przejść, żeby było dobrze. Pamiętajcie, to ludzie tworzą atmosferę i jest ona już lepsza. Ci co mieli jakiś problem już odeszli z firmy. Zostali Ci, którzy widzą potencjał w firmie i zapraszamy nowych pracowników, którym się chce chcieć coś budować. Jesteśmy w czasie wielu zmian, które są może i ciężkie, ale idziemy do przodu i nie ma co obracać się do tyłu, bo starego szefa już nie ma i nigdy już nie będzie tak samo. Ja daję nowym szefom kredyt zaufania. Wy też dajcie. A byłym pracownikom już dziękujemy za opinię, proszę się zająć swoim nowym życiem i nowa pracą.

Maurycy
@@Pracownik

Piszesz, że problemy mieli, Ci, którzy już poodchodzili i że będzie już lepiej z atmosferą. A jaka pewność, że tak właśnie będzie, jak piszesz? Ktoś wnikał w powody dla których tamci "marudzili", żeby nie okazało się, że zmieniają się ludzie, a problemy pozostają?

Zostaw merytoryczną opinię o Magam Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Magam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magam Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 15 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magam Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magam Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magam Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 268 ocen.
  • 6-Go Sierpnia 58/60
  • NIP: 7290205196 REGON: 4281591 KRS: 0000271095