Opinie o Magnetix w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magnetix. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Magnetix o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnetix w Łódź

Pijamas

Widzę, że szukają nowych pracowników. Mieli przestuj jakiś czas, ludzi pozwalniali i teraz znów potrzebują. Jak ktoś musi to wiadomo, że tam spróbuję swoich sił. Jednakże jak to w większości firm poziom zarządzania kierowników jest słaby. A wynika to z braku kompetencji. Gdy pracuje się w parach i jesteś z kobietą to belki nosisz sam lub na wózku, ale po X godzinach jest ciężko. Jeśli chodzi o możliwości rozwoju to jest zerowy. Dosłownie. Benefity w postaci fit profit to żaden benefit bo mało jest uczestników przez co ceny są horrendalne. Umowy nie wiesz czy przedłuża czy akurat pracy jest mało to Ci podziękują i za miesiąc będą szukać od nowa. W lato jedna wielka tragedia. Temperatura sięga koło 40 stopni, ale to nie problem firmy bo biuro ma klimatyzację, a reszta umiera w tym smrodzie od palników i spalania materiałów. Jak chcesz zobaczyć gdzie są twoje granice wytrzymałości to warto spróbować.

Gołąb
@Pijamas

Widać, że osoba tam pracowała. Zgadzam się ze wszystkim co zostało napisane. Jeśli nie ma zapotrzebowania to zwolnią i za miesiac lub dwa miesiące znów będą szukać. Kierownictwo ma problemy bo często są bez szkoły i są na stanowiskach tylko dlatego, że pracują tam xx lat. Nieraz potrzebują normy do wyrobienia a nie są chyba świadomi od ilu to czynników zależy. Jak umowa Ci się kończy to dowiesz się tego dnia co się kończy co dalej. Jak ktoś musi to pójdzie, lepiej teraz niż w lato kiedy będzie 40 stopni ciepła. Wodę można pobrać z dystrybutora. Filtr wymieniany, kiedy pracownicy się skarżą na zły stan samopoczucia po wypiciu tej wody. Wózki ciężkie, przy parach 2 chłopów jest spoko. Przy każdej innej ciężko.

Pijamas Nowy wpis

Gołąb Nowy wpis
@Pijamas

Dzień dobry, gdzie są aktualne oferty? jeszcze parę tygodni temu ktoś napisał, że firma poszukuje do siebie ludzi a ja niczego dostępnego teraz nie widzę. już nic nie jest wolne? To ile tak średnio trwa cały proces przyjęć?

Jakie wartości są cenione w Magnetix?

Do teraz nikt jeszcze nie odpisał na warunki dla logistyka, dlaczego? W jaki sposób wdrożenie na stanowisko wygląda? I co się dzieje zaraz po nim? Po jakim czasie są jakiekolwiek podwyżki? Chyba że logistyk nabija sobie premie od obsługi? Opisze ktoś schemat finansowy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Magnetix? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno
Damdam

Jak z zarobkami w biurze ? Prowadzona jest aktualnie rekrutacja na logistyka. Czy ktoś ma wiedzę odnośnie tej pozycji ? Dzięki!

Zdecydowanie NIE POLECAM !!! Szkoda mojego czasu było tam się szkolić, nie przestrzegają żadnych norm BHP ( każą dzwigać ponad normy ) Pracować wiadomo trzeba, ale patrząc na ludzi którzy tam pracują od lat to chyba jednak nie :)

Aleksandra

Jeszcze jakiś czas temu ktoś wrzucił dość niepokojącą opinię odnośnie warunków tutaj. Podobno występowało tu jakieś złe traktowanie i słaba atmosfera. Faktycznie do dziś tak jest, że przełożeni mają jakiś negatywny stosunek co do swoich podwładnych? w czym to niby się przejawia?

W firmie dzieje się coraz gorzej. Panuje ogólny (usunięte przez administratora) od przełożonych przez lidera produkcji po brygadzistów. Nikt z tym nic nie robi. Nie wiem dlaczego jest zezwolenie na takie akcje żeby wyzywać się na współpracownikach. Nie polecam firmy przez atmosferę jaka tu panuje ostatnio.

Śmiechu Warte

(usunięte przez administratora) i dwa metry mułu! Jak tak dalej pójdzie pracownicy będą robić jak (usunięte przez administratora) - wypłata będzie wystarczała na koszt jedzenia i mieszkania bo przecież firma jest " biedna " i nie ma pieniędzy dla pracowników. Życzę powodzenia jak całe biuro zamiast siedzieć i pić kawkę będzie musiało stanąć na maszynach, bo prędzej czy później do tego dojdzie jak Szefowa nie przejrzy na oczy co się dzieje w jej firmie.

Sw.Mikolaj
@Śmiechu Warte

Poczekaj byczku do podwyżek. Z tego co się orientuję a zapewne dalej będzie flow dołożony tylko w takim stopniu byś mógł prowadzić miesięczne przeżycie życia dużo osób wyp.piersla z tego (usunięte przez administratora) :))

Zażenowany

Kiedyś mgx był w porządku firmą. Teraz zrobił się z niej (usunięte przez administratora) Zero poszanowania dla pracowników. Wynagrodzenie stoi w miejscu a oczekiwania jak z NASA.

Jakub
@Zażenowany

To czego się tu oczekuje od pracowników? Bo tak to opisałeś że aż nie wiem czego się spodziewać ;d

Św.Mikołaj

Hoł Hoł Hoł, głowa do góry kochani dobijamy do poziomu inflacji na stopniu 8%, więc podwyżki rzedu 50 brutto w styczniu moga się pojawić. Dzięki temu wszystkie parabanki i inne instytucje kredytowe będą mogły prosferować, czas przejżeć na oczy : ))

Nie polecam pracy w tej firmie, brak poszanowania dla pracownika i jego czasu wolnego. Najlepiej jak by było się cały czas do dyspozycji firmy i to na dodatek za darmo po godzinach. Jak jest praca, wydzwanianie po pracy i proszenie się o nadgodziny, jak teraz nie ma pracy wyganianie na urlopy, a jak chce się wziąść urlop to nie dają bo całym naszym urlopem dysponuje firma i tylko wtedy możemy brać wolne kiedy firma nam karze, tak nam tłumaczy niedouczony kierownik na ABB. Straszą ludzi zwolnieniami jak się nie dostosujemy. Sam usłyszałem nie raz że nie muszę tu pracować bo nikt mnie tu nie trzyma. Praca w stresie, płaca niska, wymagania wielkie, pracownicy którzy tam pracują od lat niewiele robią , patrzą jak tylko pościemniać, nowych ganiają ale nie ma z czego brać przykładu bo mi chęci do pracy odchodzą jak widzę że inni leżą. Kierownik nie robi dosłownie nic, jedynie co umie to wciskać ciemnotę . NIE POLECAM !

Czy w firmie Magnetix są regularne szkolenia pracownicze?

Jeśli masz na myśli podpisywanie stosu papierków to są. Innych szkoleń tu nie doświadczysz

Zawiedziony

Ciezko opisać to co się dzieje w firmie teraz. Zero poszanowania dla doświadczonych pracowników. Biorą jak leci ludzi z agencji co nic nie potrafią ale najważniejsze że przychodzą, co z tego że nic nie robią. Stary pracownik dla firmy już się nie liczy. Obiecane podwyżki rozpłynęły się z czasem i kierownik udaje że nie było tematu. Jeden wielki bałagan organizacyjny. Ciekawe kiedy zarząd firmy przejrzy na oczy.

A są moze tam organizowane praktyki dla szkół?

Anonimowy

Coś jest ale nie licz na kokosy. Obiecują złote góry a dostajesz marne grosze. Jednym plusem jest terminowa wypłata o ile dobrze rozłożone są karty z tarota to dostaniesz wypłatę jaka powinna być, często są jakieś różnice mimo podanej stałej pensji miesięcznej na umowie. Masz co prawda jeszcze dodatkowe ubezpieczenie + kartę lekową i to by było na tyle "bonusów"

Jakie są mocne strony pracodawcy Magnetix?

NoEmpathy

Brak. To co sie aktualnie wyprawia w firmie to istny żart. Załatwianie wszystkiego na gębe na telefon na już, brak pracowników na produkcji, okrojona kadra magazynowa i wielkie zdziwienie ze klienci maja problem odnosnie czasu czekania ma towar. Trzeba (usunięte przez administratora) jeszcze pare osob i zostawic po 1 na zmianie przy 3 lokalizacjach. Smiech na sali, gratuluje decyzji "zarzadu", ale gwarantuje ze za te pieniązki nikt spuścizny z genitali produkować nie będzie.

Jag

Wypłata zawsze na czas, dbałość o umowy o pracę - wszystko przepisowo

Co wchodzi w socjal Magnetix?

...

Aktualnie socjal nie istnieje w mgx.

Ktoś

Magnetix schodzi na psy, zarządzanie tragedia, komunikacja między działami tragedia, logistyka tragedia, podejście do pracownika skandal. Pracownik z ambicjami jest tam (usunięte przez administratora) i wykorzystywany zamiast chwalony i doceniany. Wolą zatrudnić nowego pracownika z reguły byle kogo bo większość nowych pracowników nie jest zbyt bystra, a reszta ogarniętych odchodzi jak widzą co się dzieje, niż trzymać wykwalifikowanego pracownika. Nie ma żadnej ścieżki rozwoju. Systemy premiowe co nóż modyfikowane by zachęcić do pracy i teoretycznie zarobić, a w praktyce dostać grosze. Ludzkie zdrowie mają gdzieś, dźwiganie ciężarów, hala produkcyjna zadymiona, latam skwar zero klimatyzacji, zimą mróz, ogrzewanie tyle co maszyny od siebie dadzą. Dyrektor produkcji najmądrzejszy, co by nie było jakby nie było on ma zawsze rację. No łeb jak sklep tylko półki puste. W praktyce to ludzie z produkcji wnoszą pomysły i ulepszenia za co dostają żetony haha, a potem całą śmietankę spija góra. Oczywiście firma ma też plusy ale są to plusy które dotyczą nie tych najistotniejszych rzeczy. Do momentu gdy nic się tam nic zmieni nie wróżę przyszłości firmie i odradzam zatrudnienia w obecnej chwili.

Pablo

Nie polecam tej firmy.Po trzech miesiącach odszedłem i przyszła ulga.Bardzo zła atmosfera,Więcej rządzących nich pracowników produkcji i każdy jeden mądrzejszy od drugiego.Masakra.

Aneta
@Pablo

Odszedłeś z Magnetix przez złą atmosferę? A jak konkretnie się objawiała? Napisz, co takiego się dzieje w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Magnetix - Łódź

• Jak się pracuje w Magnetix?

Zobacz opinie na temat firmy Magnetix tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magnetix?

Magnetix
2.4/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Kaczeńcowa 18
    91-214 Łódź