magnetix

Łódź

Opinie o magnetix

Karolina

Cześć, Widzę, że poprzednie zapytania pozostały bez odpowiedzi, może napisze ktoś i potwierdzi czy w firmie istnieją dodatki do umowy w postaci benefitów? Interesuje mnie również informacja ,która będzie również przydatna dla innych użytkowników, czy firma posiada oferty pracy?

Zainteresowany

O jakich socjalach mowa? Sa jakies paczki na swieta, wczasy pod grusza?

ds

Pewnie, że praca biurowa jest w porządku @ania, bo przecież zawsze jest szansa na odpowiednią podstawę zarobków a i tak dorzucają jeszcze do tego socjale. Wiecie czy wypłata jest terminowa? Pewnie tak, bo wszystkie inne socjale również są na czas. Pozdrawiam

gk

Na ich stronie pisze: Aktualnie poszukujemy: Magazynierów Operatorów przewijarko – przeglądarki wyrobu gotowego Operatorów maszyny laminującej (laminarka płomieniowa)

i

Organizacyjny i mentalny skansen PRL-u. Brak szkoleń, brak kompetencji, brak kultury osobistej. Szczerze nie polecam firmy na jakiekolwiek stanowiska umysłowe.

Junior

Zwykle ludzie patrzą tylko i wyłącznie na kasę. Sprawa jest też w tym przypadku dosyć prosta. Magnetix znajduje się w Łodzi, nie jest jedyną firmą, która działa na rynku łódzkim, więc zawsze jest możliwość skorzystania z pracy u konkurencji, a jeżeli i to by nie pomogło to spora rzesza ludzi codziennie dojeżdża do Warszawy, gdzie zwykle już oferują lepsze pieniądze.

marko

Ja sie z tym nie zgodze, bo może i owszem, trzeba miec za co żyć i nie mysleć, czy starczy do kolejnego miesiąca, ale napiszcie proszę jak tu jest z atmosferą? Co mi z wielkich zarobków, kiedy jest wyścig szczurów i nie można czasem wyjść z kumplami z pracy na piwo. Jak tu z takimi rzeczami, sa czasem wyjścia integracyjne?

novu

Witam Jakie są zarobki na produkcji w magnetix i czy są przyjęcia ? proszę o odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam.

Ewa

cześć :) mam pytanie na ile zmian pracuje firma? Praca w weekendy, 4 brygady, 3 zmiany czy jednozmianowa od poniedziałku do piątku? Z gory dziękuję za odpowiedź ;)

brygadzista (?)

Szanowni państwo zasiadajacy w zarządzie firmy jeżeli płacicie pracownikom mniej niż w innych zakładach produkcyjnych dlaczego się dziwicie gdy nikt nie chce podjąć współpracy na dłuższy okres? Problem nie tkwi w szukaniu pracownika rzędowego w miejsce którego szukacie pseudo brygadzisty. Zobaczcie jak to wygląda w innych zakładach np. Hutchinson tam zarobki netto są wyższe niż u was brutto...

hasan

tak, chemia i takie tam ps: Gratulacje dla decydenta, który ponoć stwierdził, że jak będzie trzeba to całą załogę wymieni w przeciągu miesiąca...prawie mu się to udało...

danek

Proszę o odpowiedź o jakie świństwa chodzi ( chemia i takie tam ????? ) to bardzo ważne dla mnie a zamierzam iść jutro na rozmowę rkrutacyjną.

hasan

Nie najgorzej. Jak będziesz na produkcji to w pupę stopy dostają(odparzenia), bo buty nie są za wygodne. Tym bardziej, że nieraz trzeba zostać dłużej. Szkoda tylko, że nadgodziny idą na lewo i nie liczą się do emerytury...choć niektórym to na rękę. Znajomemu zabrali premie bo nie chciał zostać kilka razy na nadgodziny...trochę śmieszne ale do przyzwyczajenia. trzeba tylko być dyspozycyjnym dla firmy i będzie dobrze. Duży plus, że cały czas się coś zmienia i firma idzie do przodu. (usunięte przez administratora)podejrzewam że niedługo będzie kilka dodatkowych miejsc pracy jak zrobią kolejne badania na obecność tych świństw. Faktem jest ze najlepiej samemu złożyć podanie o pracę. Dla zainteresowanych, życzę powodzenia

danek
@hasan 09.02.2014 22:31

Obecność jakich świństw ???

Cywil

anonim - 2013-07-02 10:03:08 Cywil, to znaczy gdzie dokładnie sa kadry magnetix? No i jaka jest szansa, że nowicjusz dostanie umowę o pracę?tam zawsze dawali umowe o prace a kadry sa tam gdzi i magnetix czyli na kaczencowej.

Cywil

anonim - 2013-06-30 14:55:48 oo a orientujesz się Tomaszu może czy warto zanosic cv w ciemno czy czekać lepiej aż pojawi sie ogłoszenie?zostaw cv w kadrach i powiedz ze zalerzy ci na pracy. gdy tam pracowalem wielu ludzi przynosiło cv także wątpie żeby coś się w sieci ukazało skoro tak jakby magnetix ma swoja baze:)

Cywil

Pracowałem tam ponad rok kasa jak wszędzie. Pracowałem na magazynie. Jeżeli nie masz pojęcia o pracy na magazynie i nie jesteś silny to nie polecam. Przy nadgodzinach dało się zarobić. Szef [usunięte przez administratora] wspaniały gość zawsze można było się z nim dogadać.Tak jak w każdym zakładzie są ludzie podrzucający świnie czy to poprzez pisanie wszystkiego na kartkach a potem czytania tego na zebraniach czy też poprzez bezpośrednie donoszenie do biura. Pracowałem w wielu zakładach i na ich tle Magnetix wcale nie wypada źle. Zmieniłem prace ponieważ kilku "kolegów" zaczeło mi podrzucać świnke. teraz siedzę sobie sam w serwisie i 3/4 mojej pracy siedze w necie:). Wiem że do tej pory w Magnetixie pracuje wielu wspaniałych ludzi którzy zawsze bd moimi znajomymi. Pozdrawiam Tomasz

Tomek C

Zespół Kancelarii - 2012-11-08 23:10:47 Działając w imieniu \"Magnetix-Gorszwa\" Sp. jawna informuje autorów wpisów pojawiających się na forum gowork.pl, iż w związku z naruszeniem przepisów prawa tj. min art 212 kodeksu karnego oraz art 23 kodeksu cywilnego, Kancelaria Radców Prawnych A. Krawczyk A. Sygnet s.c. z siedzibą w Łodzi, wystąpiła do portalu gowork.pl z wezwaniem o udostępnienie adresów IP umożliwiających identyfikacje autorów wpisów. W związku z otrzymaną informacją od portalu ,Kancelaria wystąpi z zawiadomieniem do właściwej prokuratury dochodząc w imieniu spółki a także innych osób zastosowania środków przewidzianych prawem ( art 212 kk ) - postępowanie przed sądem karnym z tzw prywatnym aktem oskarżenia. Ponadto Kancelaria zastrzega sobie prawo oraz wystąpienia na drogę postępowania sądowego z żądaniem od sprawców wpisów naprawienia wyrządzonej szkody powstałej na skutek utraty dobrego imienia firmy i naruszenia dóbr osobistych ( odpowiedzialność finansowa autorów wpisów).a ja dzialajac na podstawie USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych1) Rozdział 10 Ochrona wizerunku, adresata korespondencji i tajemnicy źródeł informacji Art. 81. 1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie. 2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku: 1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych; 2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza. zadam natychmiastowego usuniecie filmu (badz scen) ze strony magnetixu. moj wizerunek zostal tom umieszczony nelegalnie. jezele moja prozba nie zostanie spelniona bd domagal sie zaplaty badz wyciagniecia konsekwencij wobec osoby ktora nielegalnie udostepnila moj wizerunek w sieci Pozdrawiam Tomasz;)

hjg

skoro tak piszą to wiadomo co to za firma.żenada

ONA

Gdzie w tym wszystkim wolność słowa ? Wracamy do tego co było przed 1989? Wyrażanie własnej opinii jest nieodłącznym elementem ustroju demokratycznego.

Zespół Kancelarii

Jezus

Jak ktoś jest słaby to w żadnej pracy nie da rady-niestety. Mimo wszystko życzymy powodzenia w nowej pracy np. w MPO ;-) pozdrowienia od załogi [usunięte przez administratora]....

Tomek

praca na magazynie ok kasa tez ok jasne zasady ( usunięte przez administratora )kierownik wporzo inni ludzie super prace oceniam 5/5

Zostaw opinię o magnetix - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie magnetix