Creative Web Sp. z o.o.

Ksawerów

Opinie o Creative Web Sp. z o.o.

htc

Nie dość, że nie umieją zorganizować w tej firmie pracy to jeszcze kierownik wtrąca się co i jak ma się robić po jego myśli. Ci z solidarności niech się sami tam zatrudnią i zobaczą jak to jest od środka, akurat jest jeden wolny etat.

Pozdro

Tragedia zakład...Maszyny złom,rozjebane po całości...Wypadki w pracy.Pozdrowienia środkowym palcem dla Chuja Piotra W.

Obecny Pracownik

bez komentarza o tym co się dzieje w tej pseudo firmie...

Odeszłem szkoda słów

Pracowałem w tej firmie 3 miesiące i nawet chcieli mi przedłużyć umowę ale podziękowałem. Gdy się przyjmowałem była mowa o zarobkach około 2000 na rękę niestety moja średnia z trzech miesięcy wyniosła 1160 zł. Ciągły ból pleców od dźwigania , chamstwo przełożonych ale i pracowników. Brak przerwy. Wieczny problem że ludzi jest mało jakby to był mój problem pomyślałem i podziękowałem. Stanowczo ODRADZAM.

Solidarność

Docierają do nas niepokojące informacje na temat łamania praw pracowniczych w tej firmie. Zapraszamy pracowników do odwiedzenia naszej strony internetowej. Pomagamy założyć związek zawodowy, to nic nie kosztuje a można znacznie polepszyć swoje warunki pracy. Pozdrawiamy Solidarność

BRYGADA

Potwierdzam poprzednika. Robota ciężka i bez przerwy " bo maszyna musi iść". Umowy jakieś dziwne niziutka podstawa a reszta to premia którą można stracić za wszystko np. za kawałek folii na podłodze. Stanowczo odradzam. Ja odszedłem niedawno i pracuję sobie w normalnych warunkach. Pozdrawiam.

AKTUALNY PRACOWNIK

Praca w tym zakładzie jest tragiczna. Bardzo dużo ludzi odchodzi z firmy a tym samym jest tyle obowiązków i pracy jak za 3 osoby. Kierownicy i brygadzisci mają robola za nikogo. Jak pracujesz to masz dać z siebie wszystko i zapierniczac bez przerwy zwłaszcza gdy braki w pracownikach. Jak jesteś jedynym operatorem danej maszyny to możesz zapomnieć o przerwie jemy przy maszynach. Chcą żebyśmy się troili przy pracy. Na weekendy dają najgorszą robotę a w tyg lzejsza żeby chodzić i czepiać się wszystkiego. Szukam innej pracy bo TEXTON to Obóz zagłady jak nie jesteś brygadzista lub kierownikiem to długo organizm nie wytrzyma w tej firmie.

zyzz

pracuje obecnie w tej firmie x czasu :) praca nie jest zła niezaleznie na jaki dział oraz stanowisko trafisz wszędzie są plusy i minusy ,kasa srednia(usunięte przez administratora)zatrudnienie w miare stabilne odradzam młodszym ,ja sie z tad zrywam jak tylko cos trafie rozsadnego

Zostaw opinię o Creative Web Sp. z o.o. - Ksawerów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creative Web Sp. z o.o.