Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Joan s.c. Piotr Nowicki Dominika Siuda w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjne Joan s.c. Piotr Nowicki Dominika Siuda. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Joan s.c. Piotr Nowicki Dominika Siuda o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Joan s.c. Piotr Nowicki Dominika Siuda w Łódź

Bożenka Nowy wpis

Oj, no cóż, tam w tej firmie to ja pracowałam jako szwaczka, przez ponad dekadę. Teraz mam emeryturkę i nie narzekam, bo mam czas dla siebie, na odpoczynek i takie tam. Ale co do tego @Pracodawca, to nie mogę złego słowa powiedzieć. Zawsze mnie uczciwie traktował, kasa wpadała tak jak trzeba, nie ma co narzekać. Jak mi się coś działo, to bez problemu mogłam wziąć wolne. I co najważniejsze, w tej fabryczce to było kulturalnie, szefowie wiedzieli, jak się z nami trzeba obchodzić. Nie tak jak większość w Łodzi, tam to baraki szwalnicze, a nie fabryki. Gdybym mogła wrócić, to pewnie znowu bym tam popracowała.

Magda Nowy wpis

Kilka lat temu znalazłam ofertę do pracy w sklepie internetowym Pinsola na pracuj.pl @Pracodawca jest właścicielem tego sklepu. Ofertę potraktowałam poważnie. Na rozmowie z kwalifikacyjnej pan Nowicki zaproponował mi najniższą krajową plus reszta "pod stołem" . Żenada. Mamy XXI wiek panie Nowicki!

Karolcia

Złodziejstwo, (usunięte przez administratora)brak kultury i (usunięte przez administratora) Zmuszanie pracowników do pracy powyżej 8 godzin do pracy w soboty czasem nawet niedziele, za co oczywiście normalna stawka, wynagrodzenie poniżej minimalnego wynagrodzenia, zaniżona stawka za urlop wypoczynkowy i za zwolnienie lekarskie .Brak kultury osobistej szefowej i nie poskromione emocje (krzyki, zastraszanie) Nie polecam pracy w tej firmie

Monika Nowy wpis
@Karolcia

Opinia napisana chyba pod wpływem emocji i bardzo krzywdząca. Jedna z niewielu szwalni z uczciwym podejściem, zapewniająca umowę o pracę i premię od wykonanej pracy. Pracowałam już w zakładach gdzie zabierano składkę ZUS z pensji albo w ogóle nie było umowy, a praca po 12 godzin i płatne kilkanaście złotych od uszytej rzeczy. Obecnie pracuję w innej branży, ale firmę Joan wspominam bardzo dobrze.

Kasia Nowy wpis
@Karolcia

Pracuję tam od kilkunastu lat i szczerze powiem, że z Panią @Karolcia nie zgadzam się. Nikt nikogo nie zmusza do pracy ponad normę - to jest indywidualny wybór każdego, kto tam pracuje. Ja jestem zadowolona głownie dlatego, bo to jest nowoczesny zakład a nie stodoła jak większość łódzkich szwalni.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Przedsiębiorstwo Produkcyjne Joan s.c. Piotr Nowicki Dominika Siuda rekrutuje na stanowisko Operator Maszyn. Może ktoś planuje aplikować?

Aplikowałeś na stanowisko OPERATOR MASZYN SZWALNICZYCH oferowane przez firmę Przedsiębiorstwo Produkcyjne Joan s.c. Piotr Nowicki Dominika Siuda? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Witajcie, Szukam kogoś kogo można zapytać odnośnie szczegółów pracy w firmie. Czy istnieje szansa pracować na niepełen etat? Czy odbywają się rekrutacje wewnętrzne? Czy kierownictwo buduje odpowiednią atmosferę w firmie? Bardzo dziękuje za pomoc.

Z tego co wiem, to firma szuka szwaczek z minimalnym doświadczeniem. Proszę dzwonić - numer można znaleźć na stronie.

To duża, nowoczesna szwalnia, zatrudniająca na pełen etat. Drzwi otwarte dla każdego fachowca z branży produkcji odzieży, szczególnie dla szwaczek, których obecnie brakuje na polskim rynku pracy. Właściciele otwarci na ludzi i uczciwi.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Joan s.c. Piotr Nowicki Dominika Siuda - Łódź

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Joan s.c. Piotr Nowicki Dominika Siuda?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjne Joan s.c. Piotr Nowicki Dominika Siuda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Joan s.c. Piotr Nowicki Dominika Siuda
  • Nowe Sady 2