Opinie o Enny Producent Bluzek Damskich w Ksawerów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Enny Producent Bluzek Damskich. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Enny Producent Bluzek Damskich na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enny Producent Bluzek Damskich w Ksawerów

Ewa Nowy wpis

Dzieje się coś w firmie, czy w ogóle warto próbować sił i starać się o pracę w firmie?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Enny Producent Bluzek Damskich?

Ewa Nowy wpis

W tej "firmie" oprócz właścicieli nie może być liderów

Ulka

Tak rzadko ostatnio piszecie na forum. Czy jest tak dobrze i brak chęci?

baron Nowy wpis
@Ulka

nie ma kto pisac wszystkich zwolnili

Agata

@anonymous czy jesteś zainteresowany pracą w firmie Enny Producent Bluzek Damskich? Nie ma możliwości, żeby ktoś pracował w Polsce za cukierki, bo jest to nielegalne i nikt by się przecież na takie warunki nie zgodziło, dlatego nie rozumiem sensowności wpisu @kokosowa agata z szykielewa. Możesz wytłumaczyć o co chodzi?

@Agata

Nie jestem

Czy po rozmowie w Enny Producent Bluzek Damskich rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

@kokosowa agata z szykielewa o co chodzi?

Agata

@ja czyli w firmie Enny Producent Bluzek Damskich jest przestrzegana terminowość wypłacanych wypłat i jest dobra atmosfera w pracy. Może to tylko dwa aspekty, ale jedne z najważniejszych, na które patrzą aktualnie pracownicy firm.

kokosowa agata z szykielewa

można? można! pracowac za wino i garść cukierków!!!!!!!

@kokosowa agata z szykielewa

Przecież możesz zmienić pracę! po co tak komentować? masz kwalifikacje zmień na firmę gdzie podadzą ci kawior i szampana jeśli nie wystarcza wypłata na czas i fajna atmosfera w pracy...

księżniczka z dominikany

mor zna!!!!

Agata

Dawno nikt się nie udzielał w wątku Enny Producent Bluzek Damskich. Czy to oznacza, że w firmie jest stabilna sytuacja? Może jakiś pracownik chciałby to potwierdzić i powiedzieć czy jest jakaś rekrutacja? Każda informacja po roku będzie interesująca.

kokosowa

teraz mają widzę w ofercie już fajne cieplejsze swetry z iskrzącymi wykończeniami, coś dla księżniczki lodu, wiecie może jakie są ceny tych sweterków?

Szynkielew

Robota najlybszo na rynku tak dobro ze az pod drzwi sie klaniac super waruny mozno robic wurlop to sie oploco syfowa fajno babka nawet da zorobic mowie wam fajno firma

hahahaha

Hahahahaha

prawda 2

Tak, dobrze powiedziane "przetrwać" ,ale przetrwać można też na zbieraniu truskawek lub przy myciu szyb i przypuszczam ,że więcej by się zarobiło. Policzmy ile można zarobić przy 12godz. pracy dziennie minimum... Jednym słowem "CZAS TO PIENIĄDZ "- A TU GO NIE ZAROBISZ...

dudus

Szmaciarze,a nie firma

prawda

wynagrodzenie na czas to obowiazek a nie przywilej

pokemon

Dobra atmosfera pracy. Wypłacają pensję na czas. Jest OK

GOO

Obecnie bardzo dużo się zmieniło na plus oczywiście. Czas pracy i kasa ustalona z góry. Poprzednia osoba która robiła mega zamieszanie już odeszła. Fajni ludzie, młody zespół. Ja polecam :)

Czasy nie chwały minęły już dawno. Praca jak praca. Ustalone godziny pracy, pensja i terminowość wypłat to na pewno atut.

potencjalna

Oferta pracy pozornie ciekawa,wręcz atrakcyjna i rozwojowa ale...ciąg dalszy już nie bardzo...10 godzin dziennie,wszystkie soboty i 1800zł...cieszyć się?

kowal

modelka niczego sobie :) widocznie ludzie od reklamy Enny nie próżnują. Powiecie może jednak jak jest w samej pracy w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Enny Producent Bluzek Damskich - Ksawerów

Enny Producent Bluzek Damskich
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • ul. Warszawska 44/50
    95-200 Ksawerów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042