Opinie o Enny Producent Bluzek Damskich w Ksawerów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Enny Producent Bluzek Damskich. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Enny Producent Bluzek Damskich na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enny Producent Bluzek Damskich w Ksawerów

shagar

jak Cię widzą tak Cię piszą, a skoro enny to jeszcze producent Bluzek Damskich to chyba dobry chwyt

Wandaw

Enny ma bardzo ładną modelkę na swojej stronie, podobna do Angeliny Jolie, chociaż to nie mój typ, pewnie klientów przyciąga. Ciekawe, czy tak samo jak o wizerunek dbają o pracownika.

Były Pracownik

Naprawdę ? Najwyższa pora :)

rozbawiony

Wywalili (usunięte przez moderatora) :-) tylko czemu ją tak długo trzymali???

Czy po rozmowie w Enny Producent Bluzek Damskich rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
były

Oj tak, firma niszczy ludzi, morale pracowników - zerowe, szacunek do człowieka - brak (wieczne krzyki z przekleństwami włącznie - pani dyrektor), rotacja pracowników - ogromna. Generalnie gdyby nie pani Dyrektor mogło by być ciekawie, ale jak widać jedna osoba potrafi zniszczyć całą firmę. Ciekawi mnie, kiedy właściciele w końcu się jej pozbędą??? przecież całe zło w tej firmie to ona... w końcu obudzą się z ręką w nocniku... smutne.

JAD

Firma jak firma moze poza (usunięte przez moderatora) ktorego to nawet buc sie obawia a co do buca to nie potrafi ludziom w twarz spojrzec (co nie oznacza ze nie umie im pieniedzy odebrac z jakiegos...... tam powodu)podwladna i sponsor (usunięte przez moderatora)(a ta cudze pieniadze potrafi wydawac OJ POTRAFI) i jeszcze on \\\"o rezerwowych sie nie pisze\\\"wiec cisza.Praca GORACO POLECAM 10godzin dziennie wszystkie soboty i ostatnio wynagrodzenie jakos mniejsze bo.... BO MIELI TAKIE KAPRYCHO!!!!!!!!!!REWELACJA JESZCZE RAZ GORACO POLECAM

BucKudlatyHeniek

MY WLADCY TEGO SWIATA DZIEKUJEMY wam ZA ODDANIE SWOICH MARNYCH PENSJI I POZBAWIENIE was WOLNEGO CZASU!!!!!!!!!!!JEDNOCZESNIE PROSIMY was O USTALENIE MOZLIWIE DUZEJ ILOSCI PRZYWILEJOW KTORE TO MOZEMY wam ODEBRAC Z powazaniem BKH

juri sosu

lol - 2012-05-21 18:46:18 pracowalem w enny robota jak kazda tylko sie (usunięte przez moderatora) czlowiek dosc czesto na ludzi noi maly magazyn maja (usunięte przez moderatora) towar ucisniety ale to rozwijajaca sie firma także No probl.. choc po dluzszym czasie juz bywalo ze ma sie dosc Ludzie (usunięte przez moderatora) jak tylko moga.. TO Fakt....nikt ci w twarz nie powie tylko pojdzie do p. dyr albo miedzy soba( a wtedy juz zawsze bedziesz zly)...sami zle robia a smaruja na ciebie.....mądrowanie kazdy (usunięte przez moderatora) wie tam wszystko najlepiej nawet jak buta zawiazac szczegolnie p. I....A dziekuje nie polecamto nie wiedziałeś, że I..a jest "agentem" ?!? :)

FIRMA

smud - 2012-04-26 20:32:41 Dyrektorstwo dyrektorstwem itd. itp. Nie czepiam się, bo taka Jej praca. Uwagi zwracać musi, pilnować musi bo jest od tego jak... wiadomo o co chodzi... Ją tez ktoś (usunięte przez moderatora). Ale same pracownice/cy to szuje. (usunięte przez moderatora)Gadulstwo i rąbanie komuś (usunięte przez moderatora)za plecami opanowane do perfekcji. Specjalistki od siedmiu boleści, jak macie jakiś problem to idźcie pojedynczo i prosto w oczy - chyba że nie macie na tyle odwagi... w grupie siła, powtórka z rozrywki? Gdyby im za to dodatkowo płacono to by były ustawione do końca życia. Zatem moje drogie Panie - bo to głównie Pań się tyczy - zamknijcie swoje szanowne… i bierzcie się do roboty, bo już słuchać się nie chce. (usunięte przez moderatora) kto pracuje na twoją prowizje

smud

Ty gościu chyba nie kumasz gdzie robisz i co piszesz i z kim pracujesz jest wesoło, wszystko rozumiem, tez się lubie posmiać ale teraz to przeginasz. Wiesz, że admin może cie sczapić i ustalic skąd to piszesz? To już jest ubliżanie i obrażanie i to publiczne, HAMUJ koleś

smud

Jak ktos ma dwie lewe ręce do roboty to najlepiej w stołek pierdzieć i grac w totka a nie zabierac pracy innym, którym się chce pracować !!! siedza i wymyslają...firma i ludzie sa spoko, zarząd i dyrektorka też. Wymagaja naprawde dużo i już i to fakt, ale dlatego to nie jest praca dla każdego, cieniasy odpadają!!! Smud

aktualny pracownik

do "Firma" ano widzisz...a ja mam właśnie odwrotne wrażenie i jakbyś posłuchał kilku osób to nie tylko ja mam takie wrażenie, że właśnie tych fajnych jest coraz więcej i mam nadzieję tak będzie dalej:) zawsze tak było: punkt widzenia zależy... ale tam ktoś już powiedział fajnie: przecież nikt do pracy nie zmusza, na szczęście jest tylu Pracodawców, którzy płaca więcej, nie wymagają i czekają z otwartymi rękami hi hi hi czemu sie tam nie bujniesz?

FIRMA

"aktualny"TO nie praca lecz robota a jeżeli chodzi o FAJNYCH LUDZI (czyt.pracowników )to wiesz że coś pękło tych FAJNYCH coraz MNIEJ.......MNIEJ....... MNIEJ....... MNIEJ......>>>>>>>(: OFERTA WAŻNA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW smutne ale prawdziwe

anonimka

Ja nie pracuje w Enny i teraz żałuje, chętnie bym wróciła a pomyślcie na co narzekacie, chyba nie wiecie jak jest gdzieś indziej !!!!!!!!!!!! Płacą na czas, zusy opłacają, nie ma pracy na czarno, ludzie, warunki i atmosfera fajna. Siedzieć i doceniać! Bo potem zostaje tylko żałować!

aktualny pracownik

a ja mam dobre doświadczenia z ta firma. narzekacie to przesadzacie zdecydowanie potraficie ludzie tylko narzekać, oskarżać a nie widzicie pozytywnych aspektów tego ze jest FAJNA PRACA Z FAJNYMI LUDŹMI !!!!

zadowolony

MAM WRAZENIE ZE TE BREDNIE TO PISZA JACYŚ NIENORMALNI I PODSTAWIENI LUDZIE. skoro ta firma jest taka zla i wszyscy w niej okropni to nie rozumiem dlaczego sie nie pozwalniacie!!!! ja akurat znam wiele zadowolonych osób i z pracy w tej firmie i z zarobków, i z dyrektorki bo jestesmy z jednych okolic. Pozdrawiam tych co pewnie nie staneli na wysokosci zadania w tej firmie, a teraz zwalaja wine na innych i sie tylko umieja odgrażac i nasmiewac:) za robote się wezcie to nikt się czepiał nie będzie.

harujący

Jeśli jeszcze Ciebie interesuje opinia to ja jestem handlowcem tam i nie narzekam. A kasowo to dali mi najwięcej z trzech innych firm, dlatego ich wybrałem. Nie są to może kokosy ale tak płaci rynek więc czego wymagać? Autko firmowe, komputer i telefon i prowizja od sprzedaży. Jestem tu dopiero kilka miesięcy ale już widzę, że da się zarobić, nawet się na Wigilie służbowo załapałem więc chyba nie za bardzo są sknerami bo zamówili cały klub dla nas, co nie? Ale fakt, narobić się trzeba, ale teraz już nie ma kasy za darmo nigdzie. Nie wiem o co chodzi z tymi wrzaskami, ja tam żadnych wrzasków nie słyszałem, może nie mieliście nigdy ciężkiego szefa to polecam kilka innych firm do sprawdzenia. Ja tam wykonuje swoje to i wrzasków nie ma i zarobić się da i spokój mam.

Mikosem

wszystko dało by się przeżyć w tej firmie prócz zarobków ,po prostu jest tyranie za małe pieniądze ,zresztą jak w większości podobnych firm , pracodawca chce jak najwięcej dla siebie kosztem pracowników , a ci pracują , bo dziś o pracę jest ciężko zwłaszcza dla kobiet

Zostaw merytoryczną opinię o Enny Producent Bluzek Damskich - Ksawerów

Enny Producent Bluzek Damskich
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • ul. Warszawska 44/50
    95-200 Ksawerów